Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
me oleme juba tuttavad
 
44 10. august 2021, kl 00.25
nagu näen, pole siin erilist arengut toimunud. mäletate, ma olen see maamees, kes kevadel mugulad mulda pani, ning rämeda femmarite sõimu osaks sai. kuidas teil, kallikestel, siis ka läheb? mul mugulad aina kasvavad, mis teil, olete mõnelt boltilt kõrvitsa ka põllealla saanud pimedas? vaatan siin on teil vahepeal päris lõbus olnud oma kolme värdi ja spämmiroboti seltsis
 
kaine 10. august 2021, kl 18.42
Sa põlgad naisi, kes on sinu meelest tühised, laisad, ahned ja litsakad ega oska hinnata sinu karmi koore all peituvat kuldset südant ja põliseestlaslikke traditsioone.
Ja see foorum on siin üldse mõttetu koht.
Aga ikka tuled siia kiibitsema.
Miks?
Otsi parem üles oma maakonna EKRE allorganisatsioon ja astu liikmeks, kindlasti on seal seksuaalselt konservatiivseid isamaalisi üksikuid naisi.
 
M44 11. august 2021, kl 02.19
Kysida ehk ikka võib vast siitki...

Neiukese - prouakese -

reedel tarakatsiga baarutama,

õhtal ängi anaalitama?

Kõlab nigu plaan? Seda see on. Pese tutt puhtaks ning matka teele! Vorstid-viinad-sanun minu poolt! Orgasm endiselt 100% karanteeritud! Või suuseks vasta.Nägudeni!
 
Ewa S. 14. august 2021, kl 02.42
Issand, mida mu silmadpeavad lugema... Mul küll.midagi ei eruta ega märgu ammugi mitte.. Trakatsiga, no mida?
 
xxx/+++ 14. august 2021, kl 20.56
Mis toimub naiste peas, kes sellise mehega tegemist teeb!
 
Mis toimub 15. august 2021, kl 11.17
naiste peas, kes ei tee vahet kibestunud mehel, kes otsib endale usinat töömesilast ja teda libaval labasell tropil.
 
Pettumus väga suur 15. august 2021, kl 11.56
Tere

Laisk mees pole üheski majas oodatud. Nn. päriselus mehel ja siin trollil on samasugune sõnavara!
Naiste peas seega kõik korras ja Sulle löök otse Sinna!
 
Mis toimub 15. august 2021, kl 12.24
Kindlasti ei ole teema autor laisk mees, aga tema suhtumine naistesse on tülgastav.
teema autor M44 ja 11. august M44 ei ole sama inimene.
 
M88 15. august 2021, kl 14.03
Loomulikult ei ole kõik M44,ad lupardid, joodikud, maakad ja naistevihkajad. Lihtsalt ealine nr. on sealmaal.Mul küll ei ole maikat ega uhket suvilat aga kutsuksin hea meelega keda see kirjutatu siin kõnetab nautima sumedat augustiõhtut koos hea veini ja olemisega. PS. Traktoreid on mitu aga ei eruta nendega töristamine!
 
M44, kel mugulad mullas 15. august 2021, kl 19.09
keri puci ülepea, nuhkur, mul on osalus Wise´s!
 
Mõtle ja analüüsi end 15. august 2021, kl 21.25
Olgu või Kremlis Sinu osalus, suht savi täna!
Mees peab olema kohal, kui teda vajatakse,
Mitte ainult oma vajaduste täiteks pole naine loodud!

Kas naine on tark ainult siis - kui harimatu sõnavaraga mees on ette näidata või!!!
 
M44 16. august 2021, kl 10.24
Mis te klähvite? See koht siin ongi õkva nuß.imise vahenduseks. Mul põle siin mingist kõrgkultuuri ega peenikest sõnavara kasutada.soovisin vaid kebensit normull naiskaga + prowwat majja.läks midagist valesti või t ra?
 
M44 17. august 2021, kl 22.15
Ja veel- oma kylapreilnatele on seeliku alla viilakate vahele yht-teist poetatud elus kyll. Nii et mingi saamatu päss ma kyll ei pole!!
 
Vaata, kus käratas nüüd 21. august 2021, kl 12.09
* Kas korralik naine tuleb sellisele mehele majja tolmu pühkima. irw
Ei tule!
Mehel peab olema välimust, käitumist, teadmisi, töökust, väga head väljendusoskust, peretrad.ne
jne. Annab eelise, et mõelda kutsele vastata. Kui ükskord jätad tulemata siis no comes. Rong on
läinud!
Neid mehi, kes tuulutavad 6.00 - 23.00ni oma alumist osa ümber maja - on niigi kõik kohad täis!
Kellele neid vaja!
 
M44 - Kräunuvatele emistele annaksin kaks valikt - kas "eest luuki" või "tagant paaki"! 24. august 2021, kl 03.35
Kumma tegija rohkem oled? Parem oleks kui vastaksid kiirelt.
 
N 4 4 25. august 2021, kl 16.19
Sooviks nii luuki kui paaki, kui vaid naistega ümber käia oskajaid oleks...
 
M44, kel mugulad mullast võetud 25. august 2021, kl 19.40
Muig, erudiidid-esteedid! Põrutan parem välismaalannasid, nad pole nii peene tundekeelega rõhutud rahva esindajad, feministlikud vabadusvõitlejad debooravaarandid ega end masendusest ka transrasvasid täis õgind. See suur kibestund vanamoor, kes siin minuga koguaeg kiunus, olid vist see, kelle järel mul kube aasta aega sügeles, vana piprav!tt
 
Ja mis siis 25. august 2021, kl 22.36
Kes keelab!!!
Vlannad ei tunne sind libeselli aga Eestlannad tunnevad. Ja kuidas veel!!!
Ei soovi kellestki halba mõelda aga välja kukkus nagu alati. Eks teatud ajal ütlen solvunud mehele,
mis minu eest vastamine maksab. Mina ei ole Anne, kellega mängida saab!
 
M44 28. august 2021, kl 05.00
Pese tuzz p uhtaks, tulen laubä õhta viinuski ja pirukitega. Loodan skoorida nii vaggi , orri ku änalli..
 
Sind ei paranda isegi haud mitte 28. august 2021, kl 18.17
Täna õhta võid oma naist põrutada, kui süda kannatab. Sellises vanuses ei seksi labaste meestega, kuigi unistamine tasuta Sinul!
Palun mitte sabas sörkida, ei soovi. Minusuguseid on veel, otsi need üles ja saa happyks!
Tee mõni asi ka õieti, see sobib minule!
Kui rääkida ei julge siis palun siia mitte kirjutada!
 
M44 30. august 2021, kl 04.22
Mul hetkel põlegi naist. A sina olet miski vanatüdrik vai? Kui mulle võimaluse annasid, ma põrutaks Suolle nii ette luuki kui taha paaki nii et vähe põle ja maailm põleks. Orgasm kindel!
 
Elupõletajale 03. september 2021, kl 22.03
Võimaluse magasid maha...ära iial ütle iial!
Elu ei koosne ainult voodist, midagi muud on ka elus vaja osata!
 
M44 to N44 - Luba mind Su enda sisse pucci pursata, kirjutasin seks tarbeks tulevasest ilust-õnnest-rõõmust ka illosa luuletuseh: 13. september 2021, kl 04.39
Hästi ader künnab vagu
üles küntud saab see pragu
ja kui pikalt hullatud
saab seeme sisse külvatud

Mõnuga su pepus sumpan
ihumahlad välja pumpan
kimab sisse spermauss
nagu maanteel autobuss
 
Üldiselt 14. september 2021, kl 20.49
Vihkan labase käitumisega mehi ning piinlik sellistega ringi sõita!
 
Tänks N44 15. september 2021, kl 01.44
Mõnusa intiim-kohtingu eest! Kõige mõntskem oli see suhupumpamise-allaneelamise osa. Nigu ka see kui õhtu lõpetuseks magustoiduks suunasid mu M oma V-st tihkesse "urrukasse" ja ka ise naucisid seda... Järgmise korrani
 
N44 to M44 15. september 2021, kl 12.38
Aitäh mehele M44 jäme juraka ja kuuma suraka eest... Järgmise korrani
 
M45, see mugulatega 19. september 2021, kl 10.10
mulle tundub, et ma polegi kõige labasem mees maamunal
 
Milline kampaania 19. september 2021, kl 18.38
Ei uskunud jah, et venna raasuke nii labane on...!
 
Kahe millise kambaania naiskadel lajatame kohe letti !!! 22. september 2021, kl 01.24
Nii väsind üksi onakast, tahaks ägedä naisega teha lisaks tavakale ka orakat ja eriti anakat! Böhää... Kes soovib, see proovib ja kel tõmbas juba prao märjaks, libistab kirja teele. Orgasm nagu ikka, 100% kindel!! Karanteeritud. Muzi-muzi, cuti-cuti.
 
Tõsi 24. september 2021, kl 20.11
Jube mees kuubis!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!