Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
a 27. detsember 2007, kl 22.19
naeru, tugevad ei karda...
 
ekm 27. detsember 2007, kl 22.20
cocci

On ja ei.
Küsimus selles, mida näha tahta ja mida püütakse näidata.
 
cocci 27. detsember 2007, kl 22.22
Ekm, ega tegelikku olemust kaua ei varja ja isegi, kui on mingi mask, siis tõelisus kumab sealt tagant ikka.
 
ekm 27. detsember 2007, kl 22.25
cocci

Seda inimesega näost näkku suheldes.
Siin delfis võib ju kujutlusi luua, aga kuidas on nende kujutluste õigsusega.
 
naerukajakas 27. detsember 2007, kl 22.26
a: panid mu kohe mõtlema... ise ei oleks vist öelnud, et ma kardan, aga kui nüüd tõele näkku vaadata, siis kui ei kardaks, siis vast käituks teisiti tõesti...
 
gytha 27. detsember 2007, kl 22.29
tänu jumalale, on meile peale tunnete ja emotsioonide, antud ka mõistus...kui pisut ka sellele toetuda, ei tähenda see mitte südame lukku keeramist...
ja ärakasutamine...mida me selle all siis nüüd silmas peame...?
ma mõtlen, et kui me oleme kedagi armastanud, usaldanud, olnud hoolivad...ja teine inimene on sellega kuidagi pahatahtlikult ringi käinud, siis...vabandage väga, haiget saab muidugi see kellega halvasti käituti, aga lolliks jääb küll keegi teine...
 
ekm 27. detsember 2007, kl 22.31
Õeke

Kartus olla nõrgana näitab nõrkusi, mitte tugevust.
 
cocci 27. detsember 2007, kl 22.33
Gytha, kas sa ei tunne end halvasti, kui su usalduslikkust ja avatud meelt on kurjasti ära kasutatud, et küll ma olin rumal, et ma teda uskusin?
 
cocci 27. detsember 2007, kl 22.35
ekm, mul on oma eriarvamus, kaua ka siin ei peida tõelisust või on siin tõeline näitetrupp koos :)
 
naerukajakas 27. detsember 2007, kl 22.36
Vennake: ma kindlasti ei karda nõrgana end näidata, lihtsalt neid hetki ei esine eriti... ja kui ka tekib mingi moment, siis mõistus annab endast märku...
*meenus üks hiljutine selline juhus
 
ekm 27. detsember 2007, kl 22.41
cocci

Olin tõelisusest samal arvamusel...a miskit muutis mu meelt.

Õeke

lihtsalt neid hetki ei esine eriti
---------------------
Või ei taha endale neid hetki teadvustada.
Enesepettus on selle nimi.
 
naerukajakas 27. detsember 2007, kl 22.46
Vennake: See oleks mu arvates päris lahe, kui see tõesti nõnda oleks, et ma end petan... aga ma hästi seda ei usu, see oleks liiga lihtne...
 
gytha 27. detsember 2007, kl 22.48
ilmselt tunnen...tegelikult ei pruugi see suhetetasandil olla mitte sihilik ja kuri-pahatahtlik ärakasutamine...võib juhtuda ka nii, et teine on lihtsalt laisem, rumalam, vähem armunum...misiganes...ja kukub lihtsalt nii välja...aga ma olen elu jooksul õppinud aru saama, et mina ei ole sellepärast veel loll, et ma olen olnud kena lahke inimene...;))) (naerge nüüd:P)
aga ma olen ennast ka palju halvemini tundnud, kui avastasin, et mind ei liiguta enam ükski kompliment ega mesijutt, pisarat naljalt mu silmist välja ei pigista...see avastus ühel päeval võttis tõsiselt kõhedaks...;)
 
juta 27. detsember 2007, kl 22.51
Ma sest feminismindusest veel...et ma ise ei nõustu ühegagi neist, mis aforismid eelnevalt välja tõin...:))

Mulle sobiks oopis selline mõttemaailm...:

Tähtis pole see, mida inimesed minust arvavad, vaid see, mida mina neist arvan.
'
Ma olen veendunud, et mitte ükski tütarlaps ei läheks altari ette, kui ta teaks kõike.
'
/Victoria - Inglise kuninganna/

Ja...:

Ma olen erakordselt kannatlik, tingimusel,
et lõpuks läheb nii, nagu mina tahan.
'
Kõik mehed on nõrgad,
aga kõige nõrgemad on džentelmenid.
'
Kukk võib-olla kireb ilusasti, kuid muneb ikkagi kana.

/Margaret Thatcher - Suurbritannia riigitegelane/

---

Niisama...vahepalaks...;))
 
naerukajakas 27. detsember 2007, kl 22.52
gytha: üldse ei naera. Selle esimese avastuse olen ise ka üle elanud. Teist õnneks veel mitte, mesijutt ikka veel mõjub, kuigi on lühikese mõjuga ;)))
 
gytha 27. detsember 2007, kl 22.58
no kui endaga ikka väga, väga aus olla, siis...see- ma olen erakordselt kannatlik, tingimusel, et lõpuks läheb nii, nagu mina tahan...peab suurel määral minu puhul ka paika...;PPP
 
a 27. detsember 2007, kl 23.00
tglt nõrkused teevadki meist (kordumatu) inimese, oma nõrkuste ära tundmine ja nendega (ära)leppimine teeb inimesest tugeva... aga hirmud (näida nõrgana, olla avatud, olla see kes oled...) teevad nõrga. et siis inimlikud nõrkused ei ole tugevuse vastandiks. a ma olen jälle nutma õppinud :))) nt head multikad lastele panevad vahest pisardama, kuid seal pole enam enesehaletsust, neis pisarates, midagi muud on ja kokkuvõttes mõjub tohutult lõõgastavalt
 
gytha 27. detsember 2007, kl 23.13
jah...ja sest enesepetmisest veel niipalju, et kui mulle ikka ükpäev selgelt kohale jõudis, kuhupoole ma omadega tüürin, siis selgus ka tõsiasi, et pole ma miskit nii kõva mutt kui olin ennast juba pidama hakanud...üht-teist oli selle kesta all ikka veel alles...jumal tänatud...ei tea muidugi, kas must õiget asja enam saab, aga päris lootusetu ehk ka ei ole...;)))
 
hh 27. detsember 2007, kl 23.19
gytha
A sa hakka feministiks, ja meeste vastu võitlema. Kui inimesel on eesmärk, siis ta on kõva :)

Tere kah
 
gytha 27. detsember 2007, kl 23.26
hh, ega see siis niisama ei käi...et hakka...! pealegi olen ma õige aja mööda lasknud...
kas meeste eest võitlemine on kuidagi kehvem eesmärk...? ;)))
 
hh 27. detsember 2007, kl 23.28
gytha
Või suus sulab veel? Kui jah, siis on võimalik ka feminismusega tegelda :)
 
gytha 27. detsember 2007, kl 23.34
mis sa ajad mind sinna feminismusesse...! eks ma võin ju vahest kiusu ja jonni pärast mõnda joru ajada...a ega ma seda lõpuni ikka välja ei vea...veendumusest jääb puudu...;)
 
hh 27. detsember 2007, kl 23.36
Kunagi jooksis vilm "Mutt".. ei mitte delfimutte seal ei peetud silmas, vaid nimetus oli võetud sellest allmaaloomakesest. Vat ja seal oli üks huvitav mõte: Sa trügid tippu, üle laipade ja sihikindlalt ja kui ükskord kohale jõuad, näed, et oled seal üksi ja pole seal midagi..

Nuvot ja siis tulep leida teine tipp, kuhu ronida. Ja nis sobiks selleks phele naesterahvale paremini kui võitlus kõigi naiste õnne eest? :)
 
kiisumiisu 27. detsember 2007, kl 23.42
hh,

sa miskipärast oled ka silmaklappidega...
ja seda selles mõttes, et usud naisi, kes pisutki enda eest seista tahavad kohe feministideks:)
ilmselt on see tüüpiline mehe seisukoht ja parata pole midagi?
 
gytha 27. detsember 2007, kl 23.45
ehhehhehh...ei see nüüd ei ole küll miski jutt...ma olen ikka täitsa naine ja...keski teise naise õnne eest mina võitlema ei hakka...ses asjas vaatab ikka igaüks kuidas ise saab...mõne mehe õnne eest ma võin veel väheke sõrme ja varvast liigutada...a naised, sorry...mul sulab või suus veel liiga hästi...vbl. paarikümne aasta pärast...:PPPP
 
hh 27. detsember 2007, kl 23.48
kiisumiisu

Aga kelleks pidada? Kelleks pidada naist, kes oma isiklikud võitlused ja tahtmised projitseerib teistele?
No näitejs sina. Sinu arvates on suur võit naiste jaoks, et nad tohivad lahutada.
Aga samasugune võit on see meestele, sest nemadki tohivad lahutada oma 40-50 aastasest naisest ja abielluda 20-aastaste tibidega.. kuid vaevalt, et sa nende meeste pärast samavõrra rõõmustad.

Või kui sa räägid tüüpilisest mehe seisukohast, siis mis see on kui mitte feministi loosung, millega sa lehvitad?
 
hh 27. detsember 2007, kl 23.50
gytha
Kurb. Tahtsin kakelda, aga paistap, et pole põhjust :)
 
ekm 27. detsember 2007, kl 23.52
hh

Inimene on siiski inimene, olgu ta siis mees või naine.
Feministidest, meesšovinistidest rääkimine ei muuda seda inimest kuidagi.
 
kiisumiisu 27. detsember 2007, kl 23.54
hh,

Aga kelleks pidada? Kelleks pidada naist, kes oma isiklikud võitlused ja tahtmised projitseerib teistele?


ei saa aru, selgita palun:)

muidugi on see võit ja nii meeste kui ka naiste jaoks...sest!
miks elada selles suhtes, mis kumbagi enam ei rahulda?
kui mees tahab lahutada ja abielluda noore tibiga, siis pole ju vanas abielus asjad enam ammu korras...
ilmselt esimene naine tunneb ka kergendust, et truudustust mehest lahti sai.
 
gytha 27. detsember 2007, kl 23.56
ei sa ei saa täna minuga kakelda, hh...mu feminiinne pool on varjusurmas....niiet mõni teine kord, passi peale, kui see pead tõstab...:DDD
ja tuttu minek on kohe, sest homme aetakse veel tööle...;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!