Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks
 
dima 26. detsember 2007, kl 09.18
Küll meie Eesti Vabariik muutuv üsna varsti selliseks, et meie naised ei taha omale enam välismaa pelmeeni vaid hakkavad eelistama kodumaist :P
 
dina 26. detsember 2007, kl 10.24
näe, mis tore hommikumõte! :D
* mina loodan, et õige pea koidab päev, kui rahvas selle tobeda pelmeenikujundi unustab :P
 
Luiza 26. detsember 2007, kl 10.27
Õige.Ega eesti naine sobib ikka eesti mehele kõige paremini.
Juhtus nii , et istusin eile Jõululauas, kus meie tutvusringkonnast naine läks mehele itaallasele ja olid kah nüüd Jõulude ajal siis.Nii võõras on kuidagi.Ei oska ta keelt,ei sulandu kuidagi massi ja ei saa nagu omaks võtta.Must nagu sitikas, kena- lühem ka veel veidike eestlannast-aga näed- on siis tõesti nii suur armastus!
 
dina 26. detsember 2007, kl 10.30
luiza
on ka vastupidiseid näiteid, mul mitmel tuttaval välismaa mehed ja on kenasti keele ära õppinud ja eestimaa ellu sulandunud. ja tõesti-tõesti on nende vahel siiras armastus! :D
 
lolka 26. detsember 2007, kl 10.38
kas küsimus on selles, et eesti naine ei taha eesti meest, või selles, et eesti mehel pole eesti naise jaoks aega ja tahtmist; tibidega, kes on üldiselt internatsionaalne nähtus, on palju vahvam ringi hängida, rääkimata lõbumajadest, millede esine on pidevalt uhkeid autosid täis (eesti numbriga)? eksju, milleks kulutada oma energiat pere peale, kui on palju vahvamaid tegevusi?

äkki lp härrad mehed vaatavad enne peeglisse, kui selle koha pealt sõna võtavad?
 
dina 26. detsember 2007, kl 10.47
lolka
ära nüüd hommikul vara nii karm ka ole! ma ei suuda meenutada üht ilusat legendi sellest, kuidas igal inimesel on kuskil teine pool ja vaja see ainult üles leida. ja mis sa hing teed, kui jumal on tahtnud, et ta sünniks võõral maal ... :D
* ma olen eriti romantilisel lainel täna :PPP
 
naine 26. detsember 2007, kl 10.58
Eesti naised ju peavadki eesti mehele vastumeelsed olema, sest aastasadu on eesistatud valikul tugevat tüüpi naisi, kes kergelt sünnitavad ja tööd teha jaksavad.
Aga nüüd tahab linnastunud mees tibi enda ehteks.

On ju teatav vastuolu.

Õnneks on piirid lahti ja neid mehi, kes tugevamat naist ei pelga ka jätkub.
 
hh 26. detsember 2007, kl 10.59
Hmm... päris huvitav, loed ja seoke tunne, nagu ei räägitakski inimestest, vaid eesti mustavalgekirjudest lehmadest või eesti hagijatest... No mis pagana probleemi tehakse sellest, kas inime abiellub kreeklase, poolaka või türklasega? Natsid olete vä? Rassipuhtuse eest muretsete?
Kunagi olid monteccid ja capulettid, kelle suguvõsade vaheline vaen takistas romeol ja julial õnnelikuks saamast, oli tiesenhausenite perekond, kes keelatud armastuse pärast barbara ära uputas, olid... aga nüüd on vabad inimesed vabal maal ja igal inimesel on üigus omale ise partner valida ja pole selleks vaja vabandusi, et võtaks eestlase, aga see on pelmeen.
Aga kas nad teil ikka on niiväga võtta? Olete te kord kunagi öelnud inimesele, kellesse kõrvuni armunud, et kallis, ma ei saa sulle naiseks tulla, sest sa oled eesti pelmeen.. Pole teil neid pakkumisi ju, lihtsalt hapude viinamarjade sündroom.
 
Dmitrii 26. detsember 2007, kl 10.59
eesti naised on voodis kehvad, võibolla kuumad lõunamaa mehed suudavad veidikenegi seda jääd sulatada, aga eesti mehe jaoks on eesti naine lihtsalt tuim. Vene naine on temperamendilt eesti mehele paras. Seepärast, eesti mehed, kodustage vene naisi ja saagu teid palju!!!
 
ww 26. detsember 2007, kl 11.05
pealegi,kust meie lõbumajade ette neid itaalia numbrimärkidega autosid ikka niiväga võtta:D
päevast,inimsed!
 
dina 26. detsember 2007, kl 11.07
uhh! kurjad eesti mehed ongi platsis! mina ei viitsi sel teemal vaielda, sest ma tean, miks ma eelistan eestimaist.
 
Luiza 26. detsember 2007, kl 11.11
ka mina eelistan eestimaist.Mulle juba saaks takistuseks võõral maal elada.Ei suuda.
 
hh 26. detsember 2007, kl 11.13
dina
Mina ei eelista eestimaist. Oleks ma Sokrates, siis otsiksin ma nagu tema lihtsalt inimest, aga mis tõugu ja mis värvi ta on, see on kõik teisejärguline.
Asi lihtsalt selles, et mu ümruskonnas jooksevad enamuses ringi just eestlannad ja loomulikult jääb minu, nagu enamuse teiste meeste pilk peatuma esmalt nendel.. Aga seda vaid seepärast, et nad kõige lähemal on.
 
ww 26. detsember 2007, kl 11.13
dina-kust sa kurjust välja loed?:O
 
lolka 26. detsember 2007, kl 11.15
tõde selguski Dmitrii jutust - eesti mehele eesti naine ei kõlba. M.O.T.T.

*ja pole vaja sel eesti mehel siis vissis näoga ringi käia, et miks naised võtavad välismaalasi - ise te meid nende sülle ajate oma suhtumisega.
 
naine 26. detsember 2007, kl 11.19
hh
küll see pelmeen kah häda pärast kõlbaks, kui ta kordki päevas mehe eest jakasaks olla. Aga näe ei jaksa ju.
Poputa ja sööda kuidas tahad, see lõputu õlletamine rikub tervise ära ja siis nad lähevad nii õelaks ja kahtlustavaks.
Siis ongi viimane aeg vehkat teha enne kui kitli peale saama hakkad.
 
dina 26. detsember 2007, kl 11.20
hh
minu ümbruskonnas "jookseb ringi" päris palju välismaalasi ja töö on viinud päris tihti raja taha ka. mida ma arvan? arvan seda, et välismaalastega on tunduvalt kergem kontakti leida - see on ilmselt ka põhjus, miks eesti naised tihti välismaalaste võrku langevad. endal ka võõramaalasega kooselukogemus olemas. ja panen siis kirja ka selle põhjuse, miks ma eestimaist eelistan - on palju asju, mida saab tõeliselt ja südamest väljendada ainult oma emakeeles.
 
dina 26. detsember 2007, kl 11.21
ww
sinu komm ei olnud kuri, aga "hapud viinamarjad" ja "eesti naine on tuim" nüüd küll kuigi sõbralikult ei kõlanud :PPP
 
hh 26. detsember 2007, kl 11.22
lolka
Leidsid nüüd autoriteedi ja arvamusliidri :)))
See Dmitrii jutt on ju sinu jaoks tambovi konstant, mis aitab sul soovitud tulemust saada.. M.O.T.T.- mida oligi tarvis tõestada!
See ütelus näitab, et järeldus oli sul juba olemas ja sa otsid meeleheitlikult ainult selliseid tõestusi, mis seda kinnitaksid..
Ei ole vaja. Eesti mehed pole oma suuremas enamuses üldse natsionalistid ja neid ei huvita, kellele sa naiseks lähed.
Mis vahet on minu jaoks, abiellud sa Mihkli, Miša või Micheliga, mina pole ju mitte ükski neist :)
 
hh 26. detsember 2007, kl 11.29
naine
Tead, minust palju targemad tegelased on mõningal määral uurinud seda eesti meeste wärki ja avastanud sellise huvitava asja, et eesti mees ei erine oma olemuselt ühestki teisest mehest.
Geenid mängivad kõll rolli, aga mitte nii suurt kui keskkond.
Pane itaalia mees meie tingimustesse elama ja tulemus on samasugune.
Muidugi siiatulnud itaallased on asjalikumad ja ettevõtlikumad siin elavatest eestlastest, aga itaaliasse kolinud eestlased on jällegi asjalikumad ja ettevõtlikumad sealsetest itaallastest.
Asi pole rahvuses... Mis aga puutub sellesse kord päevas, siis selline tükitöölise mentaliteet rikub ära ka ilusaima tunde ja jahutab igasuguse kire.
 
hh 26. detsember 2007, kl 11.29
naine
Tead, minust palju targemad tegelased on mõningal määral uurinud seda eesti meeste wärki ja avastanud sellise huvitava asja, et eesti mees ei erine oma olemuselt ühestki teisest mehest.
Geenid mängivad kõll rolli, aga mitte nii suurt kui keskkond.
Pane itaalia mees meie tingimustesse elama ja tulemus on samasugune.
Muidugi siiatulnud itaallased on asjalikumad ja ettevõtlikumad siin elavatest eestlastest, aga itaaliasse kolinud eestlased on jällegi asjalikumad ja ettevõtlikumad sealsetest itaallastest.
Asi pole rahvuses... Mis aga puutub sellesse kord päevas, siis selline tükitöölise mentaliteet rikub ära ka ilusaima tunde ja jahutab igasuguse kire.
 
hh 26. detsember 2007, kl 11.35
dina
Ma arvan, et see võrkulangemine on pühjustet millestki muust.. Paarkümmend aastat tagasi oli Helsinkin Sanomates artikkel, kus kirjas, et eesti naised on kõige odavamad euroopas- kahe paari sukkpükste eest saab nad kätte.
Tänapäeval vaevalt ja põhjus vaid selleks, et nüüd on eestigi sukapüksimaa ja need pole enam eksootika. Nüüd on eksootikaks muust rahvusest mees- kui ta mudugist venelane ei ole ja seda mitte seepärast, et venelane oleks inglasest kehvem, vaid seepärast, et neid siin peaaegu sama palju kui eesti pelmeene.
Sina eelistad eestimaist kah seepärast, et välismaalasi palju näinud oled ja need sinu jaoks igapäevaseks muutunud. Siis hakkad töhelepanu teistele, sügavamatele väärtustele pühendama.
 
dina 26. detsember 2007, kl 11.45
hh
see on mõistagi sinu arvamus. pisut primitiivne, aga eks ma aktsepteerin :P
 
Dmitrii 26. detsember 2007, kl 11.45
Ma olen viimasel ajal käinud mitmes pulmas, kus peig on eestlane ja pruut venelane. Enamasti on tegu mitte just verinoorte inimistega ja mitte ka esimese suhtega. Sellest ma saan ainult ühte järeldada, eesti mees leiab peale pikki proovimisi, et vene naine ikka parem on. Tegelikult on ukraina naised vist veel paremad, nende kulinaarsed oskused on iga mehe unistus :)
 
naine 26. detsember 2007, kl 11.54
hh
no ei maksa nüüd mingit tükitöölise mentalitteti küll otisda sellst kord päevas mehe vajamisest, ega ma kedagi vägistama ei lähe.

Aga kui probleem on keskkonnaspetsiifiline, siis ehk olekski hea hoopis mujalt aktiivseid mehi sisse tuua. Siinsed on lihtsalt pelmeeniks kätte läinud.
Ma tean kui palju ettevõtlikust on vaja mehel, kes välismaale tööle läheb. Seda enam paneb mind hämmastama see ükskõiksus ja halvakspanu mis neile meestele osaks langeb. Tegalikult lähevad ju justnimelt inimesed, kes on nõus pingutama muutuse saavutamiseks.
 
hh 26. detsember 2007, kl 11.57
dina
Väga lihtne on heita kellegi ebameeldiv seisukoht kõrvale, väites, et see on vaid tema isiklik loll arvamus ja tolerantse inimesena aktsepteerida igast rumalust.
Kuid kahjuks too Sanomate artikkel pole minu väljamõeldis ega ka mitte tolle ajakirjaniku oma. Ka eksootikaihalus on olnud ja jääb inimesele loomuomaseks ja sinna pole miskit parata. Kuni reis Pariisi on haruldasem kui reis Nuustakule, jääb ta ihaldatavamaks ja väärtuslikumaks. Nii ka meestega.. itaallane on tase, sest ta on itaallane..
Kui aga eestlane oleks samasugune emme seelikusabast kinnihoudja kui keskmine itaalia poiss, siis poleks see pluss, vaid veel üks suur kivi selle pelmeeni kapsaaeda :)
 
hh 26. detsember 2007, kl 12.05
naine
Tead seda lugu?
"Meil on naisega lihtsalt fantastiline seksuaalne kokkusobivus. Näiteks üleeile olime me mõlemad väsinud ja eile valutas meil mõlemal pea."
Miskipärast ärkab ja märkab naine pärast mõne(kümne)aastast kooselu, et tahaks kah nagu midagi, olles selleks ajaks mehe oma peavalude ja väsimustega eemale hoiduma dresseerinud.

Mis aga puutub sissetoomisesse, siis sissetoodavad pole enam aktivistid, vaid samasugused kui siinsedki pelmeenid. Inime peab ise tahtna ja ennast teise kohta liigutama. Tuuakse ainult karja.
Aga mis ükskõiksusse puutub, siis nagu ma ennist mainisin- mul on täiesti ükskõik, kellele sa mehele lähed ja samamoodi ükskõik, kuhu mingi mees tööle läheb.
 
dina 26. detsember 2007, kl 12.06
hh
loe oma kommentaarid üle ja vaata, kas sa ise oled kellegi suhtes siin tolerantsi üles näidanud või vähemalt püüdnud mõista, et kõik eesti naised, kes välismaa meestega kokku elanud ei ole seda teinud odavusest või sukkpüksiihalusest? copy-paste sinu esimesest kommist ka:

"Hmm... päris huvitav, loed ja seoke tunne, nagu ei räägitakski inimestest, vaid eesti mustavalgekirjudest lehmadest või eesti hagijatest... No mis pagana probleemi tehakse sellest, kas inime abiellub kreeklase, poolaka või türklasega? Natsid olete vä? Rassipuhtuse eest muretsete?"

eesti naine on ka inimene! ja veel - mulle meeldivad tegelikult rõõmsameelsed ja humoorikad eesti mehed. ma rohkem su kommidele ei vasta, sest sind lugedes läheb alati tuju ära.
 
Volli 26. detsember 2007, kl 12.07
hh, sa ajad lolli juttu mingi hesari artikli põhjal...leht mis sarnane nelli teataja või õhtulehele....
tean tolleaegsed viru elu suht hästi ja sükkpükste eest magavaid eesti naisi oli selle venelannadest lõbutüdrukute seal mõnikümmend ja sellest teha järewldus eesti naiste kohta
 
naine 26. detsember 2007, kl 12.14
Volli
kuule see sukkpüksete eest magamine on ju lausa kõva sõna. Tead kui paljud magavad eesti mehega selle eest, et saaks tollele suppi keeta ja sokke pesta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!