Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
pulli fenomen?
 
ic 01. juuli 2008, kl 23.45
No saage kajakast ja täpitriinust ka aru. Eks neil ole ka ju vaja nillida, et keegigi nende poolt oleks ja vajadusel isegi kaitseks, vahet pole ju milline mees, peaasi, et mees.
 
ükskõik 01. juuli 2008, kl 23.47
naerukajakas: ja su meelest pull on huvitav ja intelligentne? :DDD Tõepoolest, siin kehtib vanasõna, ütle kes on su sõbrad ja ma võin öelda, kes oled sa ise!
 
sähvi 01. juuli 2008, kl 23.48
rohkem ikka päike:))))))))))
 
juta 01. juuli 2008, kl 23.48
Tere Tõupull, mu lemmik...just saabusin kontsertilt...kuidas meeldis...või valetasid et lähed...? ;))
 
naerukajakas 01. juuli 2008, kl 23.48
ic: ei vaja ma kellegi kaitset või toetust, isegi poolehoidu mitte... nagu sinagi olen ma siin vaid juttu ajamas. Tutvused on vaid boonus. :)
 
Tõupull 01. juuli 2008, kl 23.49
aga autoril..vist äike..ja müristab nii et maa on must..
 
naerukajakas 01. juuli 2008, kl 23.50
ükskõikse kohta on teemaalgataja väga kirglik... :)
 
to ic 01. juuli 2008, kl 23.52
sa ise ikka tead milline mees on tõupull või huilgad niisama perverssusi kajakale ja triinule kaela?
 
sähvi 01. juuli 2008, kl 23.53
midagi siin oli???
 
ükskõik 01. juuli 2008, kl 23.54
ükskõik mis nimi!
mina oma kirge siia küll ei kuluta, lihtsalt jutu jätkuks võtsin teema üles. Ei mürista ega kärista, kõik on ok.
Aga nagu juba eelpool, lihtsalt ei mõista, mis sunnib naisi labasustele ja kepijuttudele vastama.
 
to kajakas 01. juuli 2008, kl 23.55
löö oma kollane puhv kleit selga ja tõupullisugusele oled kohe ballikuninganna:PPPPPPP:)))))))
 
naerukajakas 01. juuli 2008, kl 23.57
Labasus on paljudel juhtudel väga subjektiivne hinnang. Igale autorile on oma lugeja ja vastaja ning kui ei meeldi, siis ei pea ju osa võtma, miski ei ole kohustuslik.
 
Põrguvürst 01. juuli 2008, kl 23.58
head ööd..väike põrguline..


http://www.youtube.com/watch?v=sOMec-rYTbo
 
ic 01. juuli 2008, kl 23.58
to to ic:
Oot-oot, kus sa seda perverssust nüüd nägid?
 
ropp raivo 02. juuli 2008, kl 00.00
Tõupulli fenomen peitub tema nimes. Naised unistavad ju ikka suurest riistast ja kui tõupullil seda pole...no siis on miskit viltu. Seepärast nad sebivadki tema ümber, sest kes meist ei armastaks suurt...
 
nägite? 02. juuli 2008, kl 00.01
"Igale autorile oma lugeja ja vastaja.......sellega ütles naerukajakas just seda, milline ta on ka ise:D
 
naerukajakas 02. juuli 2008, kl 00.01
APPIKESEKENE, kui kaua võib ühte pilti ometi meeles pidada ja meelde tuletada... see oli ju naljapilt, kostüümipeost, ja pealegi üle 2 aasta tagasi. Milleks koormad oma pisikest aju sellise kujutisega, mis sulle isegi ei meeldi :)))
 
ükskõik 02. juuli 2008, kl 00.02
Ei ütlegi sõna pulli teemadesse, ainult loen ja imestan: pull ja naised. Ikka samad, ikka keerlevad kärbestena pulli ümber :D
jõudu, tegelikult ainult imestama tulingi siia.
 
väike põrguline 02. juuli 2008, kl 00.03
no, ma ei taha sellise muusika saatel uinuda...
 
naerukajakas 02. juuli 2008, kl 00.13
Ma olen nõus, et sellele, kellele Tõupull on ropp lugemine, võib ka minu lugemine olla ropp. See ei tähenda veel, et Tõupull või mina oleksime ropud, vaid arvamused roppuste osas on erinevad. Mis parata, inimesed on erinevad ja arvavad erinevalt :)
 
väike põrguline 02. juuli 2008, kl 00.15
otsis vastust ja talle kingitigi teiste poolt ja ise ei näinudki vaeva:)))
 
to kajakas 02. juuli 2008, kl 00.19
kle, sul on siis kõik riided kostüümipeo omad v??:PPPP
 
naerukajakas 02. juuli 2008, kl 00.23
Mu meelest see tüüp, kes mind ründab oma sõnavõttudega sobib suurepäraselt teemasse, kuna subjektiivselt hindan ma ta käitumise labaseks :)
 
to kajakas 02. juuli 2008, kl 00.29
väike soovitus sulle: ära prille sedasi poole silma peal hoia, lükka nad ikka ilusti ette, muidu selline pilk teeb su 20 aastat vanemaks, sest vanad inimesed armastavad prille sedasi kanda. Nagu näiteks r. linna :DDDDD
 
naerukajakas 02. juuli 2008, kl 00.33
Hmm, miks peaks sulle korda minema, kui noor või vana ma välja näen... Kas kavatsed kosja tulla? :)))
 
naerukajakas 02. juuli 2008, kl 00.36
Teeme nüüd labasustele lõpu, totaja tõestas veenvalt, et siin on tunduvalt labasemaid inimesi, kui Tõupull. Head ööd ja unenägusid! :)
 
to kajakas 02. juuli 2008, kl 00.36
ära nüüd väga solvu eks, aga mulle meeldivad siresäärsed naised.
Ja noh, sa võta ikka nõuannnet kuulda, leiad ka ehk siis endaväärilise:D
 
to kajakas 02. juuli 2008, kl 00.39
nägite milline on siis kajaka arusaam labasest inimesest, ime siis, et ta mõne teise labasust ei märka:DDDDDD
 
to to kajakas 02. juuli 2008, kl 00.47
aga ise milline oled? rumal kindlasti, aga kas ka siresäärne prillup? :D
ei meeldi sellised seljatakka pildujad, mees vaevalt nii käituks..
 
ic 02. juuli 2008, kl 00.53
to to kajakas andis just naerukajakale nime:))))) prillup:)))))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!