Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
pulli fenomen?
 
juta 02. juuli 2008, kl 16.42
Või siis et väita, et mina olen mees...:))
dina ma ei ole jah...kunagi mäletan, et ta oli mul sabas, nõudes püsinime kasutamist...:)))
 
juta 02. juuli 2008, kl 16.47
Südamlik tervitus Tõupullile...;))

http://www.youtube.com/watch?v=iYEM68HIm0Y
 
Täpitriin 02. juuli 2008, kl 16.48
to-taja, sinu juttu on ebakõla juba sisse kirjutatud.
Tuleta meelde veidi Volli ja juta suhteid ja siis sa rohkem mu arvamuses ei kahtle, kuigi vihkamisest armastuseni on kõigest ks väike samm :)
 
. 02. juuli 2008, kl 16.54
delfi on haigete oletuste taimelava
 
To Täpitriin 02. juuli 2008, kl 17.01
Ei mäleta volli ja juta suhteid, ausõna ei mäleta:$
Natuke skeptiliseks teeb mõni asi küll. Aga ehk olen ise kuidagi valesti aru saanud vms.
Mingi Saaremaa teema, siis veel üks nimi ja hot-i aadress.
 
ehh naised 02. juuli 2008, kl 17.22
küll teie ikka viitsite ...
 
juta 02. juuli 2008, kl 17.55
See Saaremaa...see jah et tal suvekodu seal...no võta teda siis kui Vollit...;)))

Ahjaaa...mind on siin veel beibeks peetud jne. Aiglaste oletuste taimelava on delfi anonüümsus tõesti, end nimetuna nimeliseks teha tahtes - kasutage ühte nime, ja kõik undid söönud, lambad terved...;))
 
vana juut 02. juuli 2008, kl 18.21
aa mind on tihtipääle jutaks peetud, kuigi ma tean, et põle. ja juta loomulikust teab kaa.

õhtast siis muidugi ka :)
 
juta 02. juuli 2008, kl 18.25
vana juut...tere! (ma seda musimärki selle arvutiga ei oska ;)
Jah...me suga sarnased kohati...;))
 
meenutaja 02. juuli 2008, kl 18.47
juta:
kas sa selle peale pole tulnud, et sinuga võidakse praegu väikest vimkat mängida?
Ma ei taha kellelegi nimesid külge kleepda, kuid meenub üks juhus siinsamas, kus kaks inimest olid väga teineteise kõri kallal. Siis mingi hetk muutis mees oma taktikat, naine läkski õnge ja mees sai vaikselt itsitada.
Ma tahan lihtsalt seda öelda, et iial ei tasu kindel olla, eriti veel virtuaalmaailmas ja anonüümsuses.
 
juta 02. juuli 2008, kl 18.51
Ole mureta, kulla meenutaja - minuga vimkat saab visata aint Põrguwürst ise, ja siis põleb ta kah ise oma tules...;)))
 
meenutaja 02. juuli 2008, kl 18.58
Juta, ma tõesti loodan, et ka sinu vaist sind aitab. Aga ikkagi- palun hoia igaks juhuks silmad-kõrvad lahti:)
 
... 02. juuli 2008, kl 19.06
kellele küll meenutaja vihjab?
 
juta 02. juuli 2008, kl 19.06
meenutaja...tänan ;) Kuid ikkagi...miks muretsed minu pärast, kui sul enda probleemidega küllalt asja...? ;))
 
käsi püsti 02. juuli 2008, kl 19.15
mina tean-mina tean
tõupull on endine irw, kes koguaeg täpitriinut mõnitas:DDDDDDDD
ja vaim on volli...vottttt
 
juta 02. juuli 2008, kl 19.21
Keegi siin ennist mainis, et midagi minu ja Volli suhtest... No teadmiseks siis, et ei ole olnud mingit suhet...tema ehk arvas teisiti...:)) Inetult on ta käitunud igal juhul - tutvusin siin kellegagi, kes olevat Vollilt enne nõu küsinud, et kes ma olen ja mis...ta siis olevat väitnud, et mina temaga maganud ja et ma olen selline ja selline...
Olge ikka ise vähe ettevaatlikumad...! Kuulujutud on laastavad, kuid muidugi neile on ka vastumürk...;))
 
juta 02. juuli 2008, kl 19.32
Ja pealegi...teab vana juut, kes ma tegelikult olen...;)))
 
eh 02. juuli 2008, kl 19.45
Ükspäev näitas keegi siin Tõupulli pilti ja see oli volli. Vot nii on lood, siin delfi soos:-)
 
to eh 02. juuli 2008, kl 19.47
ma võin sulle vändra aveli pilti näidata ja väidan et see on juta
 
ma tean, 02. juuli 2008, kl 19.47
et tõupull ple Volli.
on päris mitu suve noorem.
 
mida põete 02. juuli 2008, kl 19.50
minge summerile ja kohtuge tõupulliga. jutu järgi on ta 30 ja natuke peale
 
juta 02. juuli 2008, kl 19.50
No tulge nüüd mõistusele - kui Tõupull on Volli, olen mina vändra aveli...;)))))
 
sina 02. juuli 2008, kl 19.52
oled vanamutt nimega Mets
 
eh 02. juuli 2008, kl 19.52
no sa to eh pole siis ilmselt avelit näinud:)))) aga mina jälle vollit olen. ja kellelgi hakkas jube kiire modede juurde siis:)
 
to eh 02. juuli 2008, kl 19.53
pakun sulle kihlvedu
 
üks, mis kindel 02. juuli 2008, kl 19.54
Tõupull ON endine irw, see vastik irwaja, kes solvas, ropendas ja halvustas siin.
 
juta 02. juuli 2008, kl 19.55
sina...kas sa oled zoofiil...jäta mu vanaema rahule, muidu teen politseisse avalduse, et sind pihuks ja põrmuks teha...

Paluks modesid kas mind blokeerida või see Volli siit eemaldada...:)
 
Tõupull 02. juuli 2008, kl 19.59
kle 19:54..võta teatavaks ma ei ole irwi nime kasutanud pea 4 kuud...siin üks teine liba kes mu exnime kasutab..vat sulle lood siinpool sood..
 
üks mis kindel 02. juuli 2008, kl 20.05
Tõupull, ma ei räägigi sellest libast, tean ju et ta liba oli ja tean ka seda, millal sina irwilt tõupulli peale üle läksid, koos oma suhtumisega....üllatus-üllatus:)))
 
kas 02. juuli 2008, kl 20.05
juta vanaema kiusab keesgi soofiil? mis loom see vanaema sul on? eesel? lammas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!