Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
pulli fenomen?
 
to ic 02. juuli 2008, kl 00.55
kle icist prillup, kajakale ammu antud nimi, enne su tulekut siia ilma :D
 
ic 02. juuli 2008, kl 00.59
Ära sa räägi, tõsiselt ka ve???????????? Uskumatu. Mis nimi siis? Kajakas????:))))))))))
 
to ic 02. juuli 2008, kl 01.02
see vaevab su olematut südant väga? ära sa märgi :D
 
ic 02. juuli 2008, kl 01.06
sa ei saa isegi magama mitte minna, nagu truu kutsa. Ok, ma lasen su nüüd kotile:P
AGA, ole hommikul 06:00 kohal, vaata, et sa sisse ei maga.....muidu konti ei saa:))))))))
öööööööööd:)))))
 
juta 02. juuli 2008, kl 05.11
Tõupull alias Volli...no andke kannatust...mis krdi fenomen...kui te seda meest n'eksite...oooksendaksite siin paar nädalat...irW
 
VALLI 02. juuli 2008, kl 11.07
Mitte ainult Tõupull pole fenomen
vaid minu tähelepanekute järgi ka wifebeater

Vist tean kah, miks?
Miks naistele üldse meeldivad pahad sõnakad poisid ?
Et põnevam oleks, eks
Eriti hea seda arendada veel kaitsva ekraani tagant.
Üksühele oleks lugu küllap pisut teine
 
arvaja 02. juuli 2008, kl 11.20
See pole ainult Tõupulliga nii, et naised delfis tema teemade ümber tiirutavad, see on iga "paha poisi" imidziga mehe puhul nii. Sest pahad poisid tunduvad huvitavamad, aga nendega püsisuhet või kooselu rajama vist väga ei kiputa kuna neile pahadele poistele meldib sama stiili jätkata kapüsiva suhte ajal ja perehoidmine jääks teisejärguliseks, kui üldse...
Korralikemate meeste tutvumisteemad on tühjemad, kuid just nendega võib tõsimeelsetel suhteotsijatel rutem välja areneda püsivam suhe.
 
muu mees 02. juuli 2008, kl 11.38
Noo-oh.... väidaks, et selleks et tähelepanu pälvida, ei pea siiski Bad Boy'd mängima :P
Kellel mõistust muuks ei jätku, eks see tõmbab jah sedamoodi.
 
arvaja 02. juuli 2008, kl 11.50
See kah üsna õige täiendus. Aga naistele meeldib pigem otsene tähelepanu ja komplimenndid kui asisemad jututeemad. Aga eks seegi ole individuaalne.
 
Täpitriin 02. juuli 2008, kl 13.07
Juta, Tõupull ja Volli on siiski erinevad inimesed.
 
nähvaja 02. juuli 2008, kl 13.45
see oli nüüd küll tähelepanek alles.......
 
juta 02. juuli 2008, kl 13.48
Või nii...vaata mida teada saab...:))
 
to Täpitriin 02. juuli 2008, kl 15.09
Vaat nüüd ma tahaks küll kohe teada, kus sa saad selles nii kindel olla,et Tõupull ja Volli on erinevad inimesed, mille alusel?
Jään vastust ootama!
 
juta 02. juuli 2008, kl 15.17
Tõupull...sry siis...eilne kontsert tegi mind ikka päris pörguliseks...;))
http://www.youtube.com/watch?v=1caJhk6VYLg&feature=related
 
Täpitriin 02. juuli 2008, kl 15.29
to-taja, aga mis paneb sind uskuma, et nad on üks ja seesama isik? Ma saan aru küll, et selle ütles esmalt välja juta, mitte sina, kuid siiski näib, et sa usud pigem seda versiooni, et tegu on ühe inimesega.
 
to Täpitriin 02. juuli 2008, kl 15.38
Aga ma polegi ju midagi arvanud. Soovisin ainult teada, mille põhjal saad sina nii kindlalt väita, et ei ole.
Ja muidugi võiks ka Juta öelda, mis paneb teda uskuma, et nad on üks isik, Kuigi Juta temaga rohkem vestlenud ja äkki teabki rohkem.
 
juta 02. juuli 2008, kl 15.41
Ei arvagi...lihtsalt kui silme-eest mustaks läheb, pörgutuli löömama lõõb, siis tuleb selline pilt ette...aga ei...pullil ikka rohkem mõtteid...;)))
 
arvan 02. juuli 2008, kl 15.46
ka et üks isik, jutu põhjal. Ja volli oli ka selline "keele kõrva ajaja". Ja kui keegi halvustavalt ütles, siis reageeris täpselt samamoodi nagu volli.
 
Täpitriin 02. juuli 2008, kl 15.49
to-taja, kuna mul ei ole ühtegi tõsiseltvõetavat tõendit ei oma väite poolt ega vastu, ainult naiselik vaist + mõni mõlema inimese poolt väljaöeldud fakt, mida kordama ei hakka (poleks ilus ega aus), siis jätame selle sinnapaika.
 
to Täpitriin 02. juuli 2008, kl 15.54
Sel juhul pole ju ka ilus välja öelda lihtsalt seda, mida ütleb sinu naiselik vaist. Kuid sinu kommentaar "Juta, Tõupull ja Volli on siiski erinevad inimesed" jätab küll sellise mulje, et sina tead, mida sina ütled.
 
Täpitriin 02. juuli 2008, kl 15.57
Mina ütlesin selle välja, sest minu jaoks ei räägi ükski fakt selle kasuks, et nad on üks ja seesama isik, aga kui Tõupull saabub, uuri talt endalt ei või jaa, saame siis teada palju Täpitriinu naiselik vaist väärt on.
 
to Täpitriin 02. juuli 2008, kl 16.04
Sel juhul öelnudki välja, et see on sinu arvamus, sinu vaist, mitte et see on fakt(no see kõlas nii).
Ja suht naiivne oleks loota, et ta ise nüüd täit tõde kuulutama tuleks.
 
Täpitriin 02. juuli 2008, kl 16.12
Aga kas sinu jaoks reaalselt midagi muutuks, kui tuleks välja, et Tõupull on Volli uus nimi, muutuks su suhtumine Tõupulli paremaks või halvemaks?
 
Täpitriin 02. juuli 2008, kl 16.13
Okei, esimene ja ainus küsimus, mitu korda on Volli siin DJ-d mänginud ja oma muusikalist maitset tutvustanud?
 
juta 02. juuli 2008, kl 16.15
Täpitriin...su naiselikku vaistu võib usaldada...ja lõpetaga see pulli jutt...see mees peaks ikka puhta segane olema, kes mind ootab...;)))
 
juta 02. juuli 2008, kl 16.16
Sry - väike parandus - see volli peaks puhta segane olema, kui mind ootab...;)))
 
to Täpitriin 02. juuli 2008, kl 16.21
Niisama ma seda muidugi ei küsinud. Üks neist huvitab mind väga, kumb aga, ma ei ütle. Kui nad aga on üks isik, siis on väga nihu:(

Sellise asja põhjal(DJ mängimine) ei saa nüüd küll midagi otsustada:))))))))) Seda enam, et Juta on alati väga mõnusat mussi siin pakkunud ja kui sulle inimene huvi pakub, siis hakkad temaga jagama ka oma arvamust ja antud juhul ka muusikamaitset, eriti veel siis kui tead kui oluline see talle on......taktikaline käik noh.
 
siilipopp 02. juuli 2008, kl 16.28
to täpitiin

mina olen ikka mina ja ei keegi teine. Muusikat esitan sellist, millist aga soovid.
 
. 02. juuli 2008, kl 16.34
inimesed on olemuselt nagu öö ja päev ning teie samastate. õudne milline rumalus
 
. 02. juuli 2008, kl 16.36
võrdub samaga kui väita et dina ja juta on üks inimene
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!