Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
ära anda hobune
 
karin 28. august 2007, kl 15.19
Annan ära 2 aastase varsa,saduldatud on juba,kuid seljas ei ole veel keegi istunud.musta värvi täkk araabia tõugu.ja tasuta annan ära selle pärast et vaja ruttu sõitta inglismaale,kuid siis ei ole kedagi,kes selle varsaga tegeleks!
kirjuta kui on huvi!!!
 
huviline 28. august 2007, kl 15.27
Helistama peaks siis vasakusse sussi....onju? Ja kirjutama paremasse?
 
karin 28. august 2007, kl 15.40
oma viga kui aru ei saa,ma ütlesin et KIRJUTAGE!!!!!helistada ei palunud kellelgi:P:Sja kirjutamise alla mõtlesin siia foorumisse onjuuuu....arvan et enamus saavad aru peale sinu eksjuuu:D
 
ma 28. august 2007, kl 15.53
kallis karin, kuidas ma Sinuga ühendust saaksin? Sinu abiga täituks minu lapse eluunistus, mis on topanus seni raha taga. Laps on suur, mitte mänguealine ja täielik houste fänn. Tegelenud ka nendega.
 
`? 28. august 2007, kl 15.59
Mille järgi sa uue omaniku valid? Soovijaid on nagunii palju.
 
kas 28. august 2007, kl 16.04
see mitte halb nali pole?
 
hobuseinimene 28. august 2007, kl 16.05
Ilmselt seda looma, kui ta eksisteerib ja see ei ole libateema(ausalt, musti araabia täkkusid ei leidu siin lademetes) vaevalt et tasuta ära antakse. Usun, et kahesele tervele sälule leiduks tasuta andmise või odava müümise korral huvilisi üleöö, kasvõi tallikaaslastegi kaudu, seetõttu äratab see kuulutus veidi kahtlusi.

Karin, kui sa oled otsustanud hobuse tõesti ära anda, siiski vali tulevasi omanikke. Noor koolitamata täkk ei sobi igaühele, ükskõik kui suur eluunistus see ka poleks - sellisest nunnust loomast saab tavaliselt õige pea õudusunenägu, kellest õige pea vabaneda püütakse.

to ma: hobuse hind on kökimöki, hobuse pidamine on seotud kuludega suurusjärgus a la 4000-5000 eeku kuu, kui on vaja arstiabi, siis lähevad summad halvemal juhul viiekohaliseks. Pluss varustus (korralik sadul a la 10 000). Lisaks peab arvestama sellega, et viisakas oleks aasta aega siiski kannatada selga istumise ja sõitmisega - kahene varss ei ole veel mingi ratsahobune. Olete te selleks valmistunud või läksite tuhinasse tasuta pakkumisest?
 
ma 28. august 2007, kl 16.14
ei läinud tuhinasse, tütar on tegelenud hobustega ja kursis kuludega, aga kui osta korralik hobune ja kohe ka muu vajalik, siis on summa arvestatav.Me pole esimese Eesti inimesed.
 
hobuseinimene 28. august 2007, kl 16.19
Ei tahaks teiste lootusi nullida aga 99% on see kuulutus liba või siis on tegu müügiga ikka turuhinna eest. Üks araabia täkk käis tänavu näitusel, oli ka must, vaevalt et seda tasuta antakse, araablaste kasvatajaid on meil näppude peal lugeda, mitte keegi neist ei ole seni oma hobuseid tasuta jaganud.
Miks peaks hobust üldse tasuta saama?
 
hobuseinimene 28. august 2007, kl 16.25
Tasuta ei saa enam peksa ka mitte, isegi haigeid ja vanu hobuseid ei anta reeglina päris niisama ära (iseasi kui tegu heade tuttavatega). Minu arvates oleks isegi veider eeldada, et keegi mulle terve hobuse ilma rahata annaks - miks peaks tegema heategevust?
Korralik hobune maksab tõesti korralikult, see on täiesti iseenesestmõistetav.
 
karin 28. august 2007, kl 17.00
to ma-kas oled kindel et su tytar saaks hakkama selle hobusega?ta on noor ja täkku täis,üpriski jäärapäine,kas ssul oleks koht kuhu ta panna?kus sa hoidma hakkaksid teda?hobune ei ole päris süsimust võib öelda et hääästi tume pruun enamvähem must.
 
ma 28. august 2007, kl 18.25
jah on koht, tütar tegeleb võõraste houstega, seega jagab asja, sööt kah olemas. Ta hull hobuste fänn,
 
kas 28. august 2007, kl 19.14
saigi nali otsa?
 
karinII 28. august 2007, kl 19.54
ma annan oma mersu ära, kas soovijaid on? võin ka peale maksta
 
karin 28. august 2007, kl 20.47
anna siis sina oma mersu ja mina annan oma hobuse sulle
 
arvan, et tegu võib olla 28. august 2007, kl 23.47

ESH RUUN selle hobusega kuldsest börsist

Hind: 25 000 EEK

Kirjeldus: 2-a. Temperamentne ja ilusa liikumisega ning sõbraliku iseloomuga noor hobune, kes tulevikus võiks hästi sobida rännakusse. Sugupuus täisverelist, ahhal-tekiini, araablast ja trakeeni. Väga huvitav ja uhke isiksus. Tervis korras, tagumisel jalal iluviga. Hind tingitav!

Kontakt:
Tel. 5346 1416
Tartumaa
saada e-mail
 
kk 31. august 2007, kl 16.15
kas hobune veel alles,oleksin huvitatud(kui see muidugi nali pole)annaksite ehk tel nr.
 
irena 26. mai 2012, kl 10.31
Meil on sugulastel väga suur talu ja neil on palju teisi loomigi.
Oleksime nõus ta endale võtma ja ma ise olen ka hobustega üle kümne aasta tegelenud,sest nad minu lemmikud.
Kui oleks võimalik teda veel saada oleksin nõus oma perega ta võtma.
 
jummel 26. mai 2012, kl 11.29
5a juba möödas sellest juu
 
Katukas 01. juuni 2012, kl 23.11
Mis tollest hobusest sai siis? Kas oli siiski libakuulutus või võeti kellegagi teist siit ka ühendust? Muidugi see teema on aastatetagune, rumal vist neid vastuseid loota enam..
 
hobusesõber 02. juuni 2012, kl 00.02
appi kust te võtate need vanad teemad ? pole enam ei hobust ega andjat...kui niikaua möödas ju :D
 
67 02. juuni 2012, kl 00.39
keegi teeb mingi teema, et anda elevant ära ja kõik on pöördes....
 
kurb 11. oktoober 2012, kl 23.23
tere kas hobu on alles veel sooviksin väga
 
issand 11. oktoober 2012, kl 23.55
kuhu jäi see kutsu, keda taheti ära anda, see oli umbes 9 aastat tagasi...juulikuus ?
:D
 
Blönt 12. oktoober 2012, kl 08.07
See hiiglama vana teema jah.
Mind paneb aga imestama siin teemas mainitud hobuse üalpidamise kulud.
Ega siis hobust ainult tasulistes tallides peeta.
Inimesed elavad ikka endiselt ka maal ja teevad heina juba ainult selle pärast, et PRIA nõuab, seda heina ja hooldatavat maad on rohkem kui vaja ja hobune on suurepärane loom selle heina söömiseks ja karjamaa hooldamiseks, enamasti ei ole ka muud ülesloetud kulud ilmtingimata vajalikud ega kohustuslikud.
Ma olen kindel, et teatud tingimustes ei maksa hobuse pidamine rahalises mõttes midagi, või koguni toob kasu.
 
kriss 12. oktoober 2012, kl 23.40
tere olen huvitatud hobusest soovin saada
 
kiisu 12. oktoober 2012, kl 23.45
tere olen hobuse pidaja ja sooviksin vötta ka teie hobuse oma meeldivasse talli palun minngit nr vöi aadressi kuidas saaks teiega ühendust.
 
rahu 13. oktoober 2012, kl 09.18
kulla kurb-kiisu-kriss, seda hobust pakuti siin 5 (viis) aastat tagasi (aastal 2007) ja kui see toonagi üldse tõsine pakkumine oli, siis praegu, 5 aastat hiljem, ei ole küll mõtet teda siitkaudu meeleheitlikult ihata (aga kui nii suur soov on just seda hobust saada oma meeldivasse talli, siis eespool on ju oletatavalt selle hobuse kuulutus soovist ja seal telefoninumber ka).
 
appi 13. oktoober 2012, kl 14.23
Kas need hobuse soovijad teevad siin nalja või ei ole neil kõik päris korras?

Kas tõesti keegi arvab, et 5 aasta pärast on ikka veel seesama hobune ära anda?
 
Jaak 12. august 2017, kl 23.06
Tere, kas hobune on veel alles.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!