Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Eesti parim nahaarst
 
:) 06. jaanuar 2010, kl 12.36
Minu isa käis oma haigusega nelja erineva nahaarsti juures ja sai neli erinevat diagnoosi :D
 
Hm 06. jaanuar 2010, kl 13.36
Hiiul Põder ja Nõmmel Pedosk

Head nahaarsti otsi nagu tikutulega taga!
Miks siis mitte teha selline teema?
 
bebe 06. jaanuar 2010, kl 14.55
Margit Allik Nõmme Polikliinikus. Kivimägi mulle samuti ei meeldinud.
 
maitea 06. jaanuar 2010, kl 21.18
ma vist käisin kunagi dr.Ama Lehtmetsa juures, meeldiv kogemus.
 
- 06. jaanuar 2010, kl 23.24
margit allik-pedosk on see nõmme tohter.
 
jj 07. jaanuar 2010, kl 00.39
mina annan ka ühe poolthääle dr. Margit Allik-Pedoskile
 
keegi 07. jaanuar 2010, kl 13.52
Siit üleskutse noortele -õppige nahaarstiks ja allergoloogiks ! Töö otsa ei lõpe ning kui olete südamega asja juures ,siis on patsientidel kõvasti vedanud. See pole ometi normaalne ,et isegi vabariigi pealinnas otsi pädevat nahaarsti ja kui selle leiad,siis oota aega vastuvõtule eitea kui kaua.Teatavasti on nahahädad sellised ,mis võivad vägagi kiiresti areneda ,nii et nahaarstidel oleks tööd küll .Igas polikliinikus on karjakaupa hambaarste ,aga kus on nahaarstid ???
 
Hm 07. jaanuar 2010, kl 19.51
Igas polikliinikus on ka nahaarste...ainult, et nad on kohutavalt halvad :D
Viimati - mul oli lihtsalt rosatcea kreemi vaja - panin esimese numbr suvalisele arstile. Kiire oli - ravimit ruttu vaja.
Numbri sain paari päeva pärast!

Samal ajal vaatasin Põdra ja Pedoski numbreid - neid oleksin pidanud rohkem kui kaks kuud ootama.

Olgem ausad, selline patsientide nõudlus - üht oota kuude kaupa, teisele saad numbri ülehomseks - näitab nii mõndagi arsti kompetentsist!
 
j 07. jaanuar 2010, kl 19.57
mule tundub, et nahaarstiks õpivad need üliõpilased, kes ei taha/suuda kirurgiks või muuks vingemaks proffiks õppida.
 
kummaline 08. jaanuar 2010, kl 00.23
Mina olen käinud Kivimägi juures ja paremat arsti ei oskaks tahtagi. Alati on põhjuse leidnud ja õiget ravi saanud. Ja analüüse teeb rohkem kui nahaarst tegema peakski.
Tõesti kummaline, nagu räägitaks kahest erinevast arstist?
 
agerty 08. jaanuar 2010, kl 10.59
Dermatiidi põdejatele: baaskreemiks sobib veel apteegist orioni sarjast Aqualan kreem (Üldse Orioni sarja rasvasemad kreemid). Väga rasvane. Samas soovin hoiatada, et mitte mingil juhul ei määriks hormoonsalve otse nahale, pange alati baaskreemi alla. Hormoonsalvid muudavad naha tekstuuri ning mõne aasta pärast on teil krokodilli nahk, selline plaatjas. Samuti ei tasu hormoonsalvidega üle pingutada, sest nahk muutub nende vastu immuunseks: siin mainitud Elocon ja Fucicort on mul juba läbi proovitud etapp - enam need ei mõju mulle, määri või niisama baaskreemi asemel.
 
prit 08. jaanuar 2010, kl 12.38
nagu juba oeldud, tallinnas ei olegi head nahaarsti. tahad abi saada, mine tartusse. dr. terje kukk ja dr. heli raudsepp
 
iu 10. jaanuar 2010, kl 14.16
oot mille järi nagu hinnata, kes on parim? eesti meier nhaarstinduses äkk? hea möla siin ju.
 
Hm 10. jaanuar 2010, kl 20.29
Tere talv!
Eks ikka selle järgi annan hinnagu, kas sain abi või mitte.
Kõiki arste hinnatakse selle järgi kas arst saab diagnoosi ja raviga hakkama või mitte.

Loeb muidugi ka suhtumine - kohutavalt(!) ajab närvi kui arst sind pooleteist meetri kauguselt vaatab ja ütleb "Oh, nende paari punni pärast tulitegi või? Siin pole midagi ravida!" Kui kohe ei ravi, siis juba loetud päevadega on olukord 3x hullem...
Mina vähematl tean, mis mul viga on aga olen kuulnud, et sama suhtumise osaliseks saavad ka üsna tõsise akne põdejad.
 
PT 10. jaanuar 2010, kl 23.01
Igaühele oma, kõigile ei saagi üks arst meeldida ega sobida ja sellist ühte ülitarka nahaarsti Eestis ei ole- mõni on lihtsalt mõne nahahiguse nt. nahakasvajate osas lisakoolitust saanud
 
särk 14. jaanuar 2010, kl 09.55
soovitan soojalt magrit allik-pedoskit nõmme polikliinikus. sain abi ja temaga sai kenasti nn jutu peale.
 
marit 15. jaanuar 2010, kl 14.59
Käisin lõpuks ise selle palju-kiidetud ja ka palju-kirutud dr. Kersti Kivimäe juures ära. Olin ma ei tea milleks ette valmistunud, aga täiesti normaalne suhtleja, kuulas ilusti ära, määras ravi (enda arst tuvastas 3m kaugselt mul psioriaasi, nüüd tuleb välja et äkki asi polegi nii), seletas kõik ilusti rahulikult üle kui midagi arusaamatuks jäi, kuigi teine patsient juba ootas. loodame et ravist ka abi.
 
Mull 15. jaanuar 2010, kl 18.59
Vb on abi, mul oli vaja ka nahaarsti ja riiklikutes olid kõvad järjekorrad. Nii, siis langes otsus Fertilitase kasuks (arsti nime kahjuks ei mäleta :( ). Igatahes kui saabusin arstile oli arst rõõmus, ootas mind. Vaatas mind üle, võttis suured raamatud välja ja hakkas mulle seletama mu haigust jne. ühesõnaga tegeles minuga, seletas mulle kõik asjad lahti, oli sõbralik ja aitas. Maksma läks 450.- visiit. Ja peaks nii olema,et kordusvisiit sama asja pärast ei ole tasuline.
 
sandra 16. jaanuar 2010, kl 16.04
Mati Majassi vastu ei saa kahjuks keegi. Aga teda meie keskel kahjuks enam pole.
 
Ingemari 03. veebruar 2010, kl 15.20
Meie peres on samuti nahaprobleeme: abikaasal psoriaas ja seborröa ning mul endal kontaktallergia - nii vähemalt väidetud. Kas kellelgi on kogemus näiteks Soome nahaarstidega?
 
jänku juss 05. veebruar 2010, kl 21.51
Nõustun Pritiga...Eesti kõige paremad nadaarstid Tartus. Soojalt soovitan dr. Terje Kukk ja dr. Heli Raudsepp, võtavad vastu nii nahakliinikus, kui Elites. Mõlemad pidevalt täiendavad end ja on kursis uute ravimeetoditega. Patsientidega oskavad meeldivalt suhelda ja ravita ei pea küll keegi jääma. Tean, mida räägin, kuna olen nendega koos töötanud.
 
patsient 08. veebruar 2010, kl 11.04
Tulge jah Tartusse ja minge dr. Külli Kingo vastuvõtule. Mitte ainult hea arst vaid üldse parim arst, kelle juures käinud olen. Suhtlemis- ja trükkimisprobleeme tal ka ei ole. Tõesti soojalt soovitan.
 
. 06. märts 2010, kl 13.06
kas keegi Pärnus ka head nahaarsti oskab soovitada
 
hm 07. märts 2010, kl 13.59
dr. Silm vist võiks olla ja need noored tublid, tema ja prof. Vahteri koolkond siis. Mida meil pole, on allergiatestid. Ca 14 närakat kopsukliinikus on, kuid see jama ju. Tallinnas Hiiul oli kunagi väga hea allergiakeskus, kuid see vist hävitati(infoks ajakirjandus). Kui midagi sellest on säilinud, teavitage. Mu kolleeg kohutavalt hädas.
 
Sis 11. mai 2010, kl 18.04
Aga kiidan tõesti dr.Ave Vahlbergi - juba aastaid tagasi käidud ja vägagi rahule jäädud.Noorematel oleks ,kellelt õppida.See arst ei karda kärnas jäset lähemalt uurida ja koos ohvriga arutada ,mis tehtud ja mida teha paranemiseks või vähemalt vaevuste leevenduseks.Kiitus tohter Avele !!!

AVE VAHLBERG ??!
JULGEN SIIRALT KAHELDA, et parim! Pole ta midagi, väga üleolev ja ebameeldiv naine. Käisin sünnimärke näitamas, nendega probleemi polnud. Leidis selja pealt maksimum 5 punni ja pistis karjuma : ISSAND KUI KOLE AKNE, SEE KÜLL NÜÜD VIISAKAS EI OLE !! Oma ala nö täielik spetsialist ei tohiks iial endale sellist käitumist patsiendiga lubada. Üks kõige ebameeldivamaid visiite üldse. Ja kui olekski olnud selja olukord nii hull, siis oma ala kindel spetsialist oleks seda patsiendile serveerinud kardinaalselt teisiti. Ei soovita kellegile ! Elementaarse viisakuse probleemid on sellel inimesel. Ehe näide sellest, et haridus ei tähenda veel haritust !
 
kaaskannataja 06. juuni 2010, kl 15.44
Mina käisin ka Dr Konno juures. Kirjutas välja kange nahaantibiootikumi, mida terve kuu võtsin ja mingid kreemid. Mitte midagi ei aidanud, sain ainult sooltepõletiku.
Lõpuks aitas see, kui menüüst jätsin ära nisu, odra, kaera, suhkru ja piimatooted. Seda muidugi põhjusel, et oli vaja sooled korda saada.
Nahk oli juba kuuga parem
Lisaks soovitatakse palju kurki süüa, sest kurk paneb organismis kõik mürgid läbi neerude liikuma. Siis ei väljutata mürke enam läbi naha ja ei teki punne.
Olukord oli ikka kohutav ja olin kurb, täitsa lootuse kaotanud juba. Nüüd vahel üksikuid tekib, aga mitte enam tohutuid paiseid ja muhke naha alla :)

Oleme need, mida sööme!
 
m 06. juuni 2010, kl 21.50
Antibiootikumidega jah tapetakse head balterid ära sooltes, kehas. Tasub pärast süüa piimhappebakteritega jogurteid või lausa küsida apteegist vastavaid vahendeid, kui olnud pikemaajalisem kuur.
 
ki 07. juuni 2010, kl 18.15
mina soovitaks dr.Sirje Liiv, tal tatari tn-val erapraksis.
 
üks isane inimene 07. juuni 2010, kl 23.29
btw, ei kiru küll ühtegi arsti, aga raviks määrati ka mulle ohtras koguses Roaccutane (kui see kirjapilt just täpselt päris selline oli, aga see selleks). Kasu oli tast ümmargune null. Kukkus aga silma nägemine, mis enam ei taastunud. Niiet mõelge rahulikult enne kui te seda kõike keemilist paska hakkate endale sisse sööma, mida teile kiirelt pihku surutakse.
 
H 29. august 2010, kl 14.52
Mulle endale meeldib Tartu nahakliinikus töötav dr Raudsepp. Väga hea ja sõbralik arst, mul oli dermatiit ja kergem akne. Juba lihtsalt näkku vaadates sai aru mis problemiga on tegu. Teine arst kelle juures käisin kirjutas alkoholilahust ja soovitas beebipille söma hakata. Dr Raudsepp kirjutas mulle 4 purki antiiootikume :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!