Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Parim jäätis
 
Maias 25. mai 2009, kl 17.26
Pole juba ammu jäätist saanud mekkida, nüüd soojaga tekkis huvi jäätise vastu.
Soovitage meie kaubandusest teie jaoks maitsvamat pakijäätist, eks ma hakkan degusteerima. Kas jäätisetordid on ka muidu head?
 
kala 25. mai 2009, kl 17.29
Mu lemmik on pohla-iirise jäätis.
 
tibu 25. mai 2009, kl 18.02
regatt kõige parem
ja musi pistaatsiapähkli
vau piparmündi
vanasti oli sidruni oma tallinna külmhoonel aga enam ei tee nad seda kahjuks
 
lihtne 25. mai 2009, kl 18.08
kakao regatt
 
nämm 25. mai 2009, kl 20.01
Proovi ka selveri enda vaniljejäätis šokolaadi glasuuris.Täpselt nagu veneaja oma.Nämm.NB! See on pulgakas.
 
... 25. mai 2009, kl 20.07
rimis müüakse http://www.haagen-dazs.co.uk/ neid. pool liitrit 99 eeki, aga on ka suure mahukaaluga mitte selline vaht nagu eesti jäätis. tõesti nämma.
ingmani sentimento vms ruudukujulises karbis on ka hea. pähkli oma oli ikka kõva pähklise maitsega.
ingmani jäätisetort mida rimis müüakse (mingi marja oma) on ka tõesti hea. aga teistmoodi kui eelpoolnimetatud.
 
kk 25. mai 2009, kl 20.05
loe väikest kirja - et oleks ikka koorest ja piimast tehtud, mitte taimerasvast
 
just 25. mai 2009, kl 20.11
kõik ehtsast koorest on head. loe pakendilt enne, et poleks taimerasvaga. kõige parema saad kui ise segad sisse jõhvikatäismahla või mustikamahla jne.
 
Muki 25. mai 2009, kl 20.12
Nämm, mina proovin ära. Olen otsinud "Eskimole" võrdväärset, aga ei ole leidnud. Hea, et ütlesid. Tänud. Muidu ma eriti jäätist ei söö (kuna ei ole enam häid). Pirtsutaja olen.
 
make 25. mai 2009, kl 20.20
REGATT REGATT JA TUHAT KORDA REGATT. Mahe ja külm.
 
blah 25. mai 2009, kl 20.56
regatt...mõnus, koorene, pehme...mmmmm
 
dazs 25. mai 2009, kl 23.03
need häagen dazsi omad on tõesti head. sellest saan veel aru, et kogu sortimenti nad siin müüa ei jõua, aga miks selline nigel valik, et kõige haledamad siin müügil on ja ainult mõni sort- ja tundub, et need lausa mingi idaturu jaoks tehtud :P. kodulehel võid silmadega sööma jäädagi...: ainuüksi esimeses jäätiste sarjas üle kolmekümne sordi, siis sorbetid, jogurtijäätised jne.
minu lemmik neist kunagi oli vaniljejäätis india pähklite ja shoklaadikreemiga.
 
k 25. mai 2009, kl 23.23
premia metsamarja vahvlijäätis:P
 
Nipitiri 26. mai 2009, kl 09.29
Ühinen regati austajate klubiga :)

Meeldib veel mango-iirise(Ingman)
 
küss 26. mai 2009, kl 09.30
kas need da vinci jäätised on ka head? Olete proovinud?
 
camme 26. mai 2009, kl 09.41
Minu hääl ka regatile!!
PS: pane tähele, et regatt sulab hirmus kiiresti kui külmast välja võtta. Ehk seda on vaja praktiliselt kohe sööma hakata.
 
maiasmokk 26. mai 2009, kl 09.40
ah mis te praalite! kõige parem on koorejäätis vahtrasiirupi ja pähklitega, usu mind!
 
Pettunud 26. mai 2009, kl 10.02
Mina ei leia, et see Selveri pulgakas oleks Eskimo sarnane, sest tänapäeval ei tee keegi enam sellist mõrudat shokolaadiglasuuri, mis ei sula suus, aga krt see just teebki minu jaoks jäätisest Eskimo jäätise.
Kunagi oli Vanilla Ninja jäätis. Ehk siis vaniljejäätis pruunis vahvlis. Imeliselt hea ja ometi mitte ükski tootja ei tule enam sellele, et valge jäätis panna pruuni vahvlisse...:(
 
* 26. mai 2009, kl 10.03
Valge regatt ja balbiino vanilliplombiir. Olen igasugu maitsestatud jäätiseid proovinud, aga tavaline vanillikas on ikkagi parim.

Üldse ei suuda süüa ühtegi ingmani jäätist - hirmus keemilised tunduvad mulle:(
 
lee 26. mai 2009, kl 10.04
Mulle meeldib apelsinimaitseline šokolaaditükkidega(Selveris, kaanega karbis). Ja Ingmani omad. Ma ei ole eriline loomuliku ja loodusliku maitse austaja.
 
Täpitriin 26. mai 2009, kl 10.09
Pulga- ja topsijäätistest, roheline Mr. Big ja Kingis (see kõige tavalisem), suurtest pakenditest too 3 erineva šokolaadiga jäätis, kelle oma ei tea :D
 
laura 26. mai 2009, kl 11.40
AS Balbiino rukkileiva-jogurtijäätis, super.
 
Kalle 26. mai 2009, kl 13.39
Balbino mustikajäätist mekkisin, oli hää
 
jj 26. mai 2009, kl 14.22
shokoladijäätis kirssidega, vist balbiino, ümmarguses plastkarbis
 
12äö 26. mai 2009, kl 18.21
Oi, ajasite jätsi isu peale:)
 
n 26. mai 2009, kl 19.06
koorejäätis vahtrasiirupi ja kreeka pähklitega (seda teevad nii balbiino kui premia: ballbiinol on väiksemad pähklitükid ja vähem, seega premia oma on parem).
veel on hea premia vau piparmündi-koorejäätis kakoubadega (sellised karamellikrõmpsud sees).
 
kakk 26. mai 2009, kl 23.26
aga minule meeldib ....väike tomm...shokolaasi oma. nii nämma:)
 
epp 27. mai 2009, kl 00.09
pruuni paberiga sokolaadi koorejäätis....ainuke peaaegu mis söödav on. Hästi koorene ja hää. Lisanditega jäätiseid ei söö.
 
Küsimus 27. mai 2009, kl 00.34
Keegi eesti kaubanduses sorbet-jäätisi on müügil näinud (välja arvatud need keskusteesised putkad)?
 
hhh 27. mai 2009, kl 00.41
Väike Tom. Just see tuutu, millel on maasika-mustika moos sees. ja peal imehea šokolaad. sellest on mul raske sõltuvus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!