Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Parim šokolaad
 
xf 17. juuni 2009, kl 01.34
fazer mingi uuem kreeka pähklitega mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)
 
seda et 17. juuni 2009, kl 17.52
valge meeldib musta sooja teega. jube hea kooslus.
 
Nodzu 17. juuni 2009, kl 22.28
Belgia on odav kaupsis. 175 gr 25.- olid trühvlid. Ostsin pojale. Koju jõudes ja koos näsides vaatasin nime: "Cupido" ;)) Kõlbasid küll.
Tume Laima on ka hää.
 
Reini 18. juuni 2009, kl 10.18
Mulle ka meedlib see Fazeri šokolaad kreeka pähklitega (krõmps), lisaks veel Kalevi tiramisušokolaad.
 
lndt 18. juuni 2009, kl 22.26
Lindt 99%. see ongi šokolaad :)
 
triin 19. juuni 2009, kl 14.26
Soomlaste Panda šokolaad :P
 
Liisa 19. juuni 2009, kl 15.17
Anneli Viigi tume tahvel kohviga ja tume tahvel vürtsidega, mmm...
 
chick 20. juuni 2009, kl 02.42
enamus pariisi butiik sokolaadipoed myyvad megat kaupa...ja barca omad,,,,lausa koliks nendesse poodidesse elama v laheks sinna toole, alati reisilt tulles on kohver sealseid sokolaade tais

aga Green & Blacks' tumesokolaad on vaga hea ja Lindti oma

igal juhul on tume sokolaad ikka oige sokolaad, neid kuhu piima lisatud nii palju ma sokolaadiks ei nimeta, need jah pigem kommid
 
chick 20. juuni 2009, kl 02.42
enamus pariisi butiik sokolaadipoed myyvad megat kaupa...ja barca omad,,,,lausa koliks nendesse poodidesse elama v laheks sinna toole, alati reisilt tulles on kohver sealseid sokolaade tais

aga Green & Blacks' tumesokolaad on vaga hea ja Lindti oma

igal juhul on tume sokolaad ikka oige sokolaad, neid kuhu piima lisatud nii palju ma sokolaadiks ei nimeta, need jah pigem kommid
 
fax 20. juuni 2009, kl 13.09
fazeri vms. kunagi oli küpsisetükkidega
 
mulle 20. juuni 2009, kl 19.28
meeldib ka Milka, see mis on "lehmalaiguline" - no valge ja piimašokolaadi segu. see eriline lemmik. aga ka Marabou ja Karl Fazer on head - enamus sorte, sama kehtib ka teiste Milkade kohta. Eesti omadest ka siis Nurr ja Anneke. Ikka magus ja ikka piimašokolaad. ja ma ei mõista, miks siin osad kommenteerijad õelutsevad, et ainult tume šokolaad on õige ja piimašokolaad ei kõlba kuskile jne. no põhimõttelisest muidugi, et kui palju piima siis vähem šokolaadi jne. aga kas küsimus ei olnudki mitte selles, et mis kellegile maitseb? milleks siis teiste maitset maha teha ja arutleda, kuidas see üldse süüa sünnib, sellest ma küll aru ei saa. sööge oma lemmikut rohkem ja on stressi vähem:)
 
kreet 20. juuni 2009, kl 21.48
to mulle
sest kui sina sööd mingit odavat kräppi, siis osa minu teenitud rahast ei lähe mitte koolide ja lasteaedade ehitamiseks, vaid sinu südame-veresoonkonna haiguste raviks
 
helen 20. juuni 2009, kl 22.53
Mulle väga meeldib Panda šokolaad (tume), Soome oma.
 
noo 21. juuni 2009, kl 12.22
Lindt on ülikõva, toblerone ka hea . üldse, sveitšist tulev magus kraam on nii hea
 
:) 21. juuni 2009, kl 13.33
Tume šokolaad ei maitse.

Kalevi omadest Anneke on hästi hea. Üldiselt mulle maitsevad üldse kõik piimašokolaadid ja valged šokolaadid maitsevad ka.

Jah, Lindti šokolaad on hea küll ja rahakott kannatab iseenesest osta vabalt. Aga minu meelest NII hea, kui see ogar hind on, ta igatahes ei ole (pooled Kalevi või Karl Fazeri sordid kannatavad lõdvalt võrdluse välja) ja seetõttu ostan Lindti šokolaade harva. Ei näe mõtet lihtsalt prestiiži ja firmamärgi nimel ogarat hinda maksta. Kui oleks tõesti teistest palju parem, siis küll risti ette ei lööks. :)
 
Meeri 21. juuni 2009, kl 15.53
Fazeri omad ja Ritter spordi omad. Kallimaid ja luksuslikumaid pole proovinud, aga eesti omad enam ei meeldi. Kunagi oli Marabou ka hea. Üldiselt kirsitükkidega ja vaarikatükkidega jms ei meeldi, sest need pole naturaalsed kuivatataud viljatükid vaid mingid tehistükid. Fazeri lahtides sinise paberiga kaalukommid on ka head, kõva puhas shokolaad tundub. Meie kalev selliseid ei tee, kõik on pudrused kommid,jahused.
 
mulle 21. juuni 2009, kl 16.46
kallis kreet! kes ütles, et ma ei saa omale kallimat šokolaadi lubada? aga vot ma tahan süüa seda odavat kräppi, sest et maitseb! ja muidugi tore, et sa mu tervise pärast muretsed aga ega see minu arvamust eriti ei muuda:) nii et kui suren selle kätte, mis siis. aga ei saa nii elada, et ei luba endale seda, mis meeldib - jutt ei käi enam ainult šokolaadist, sinu õuduseks söön ma veel muudki kräppi sisse.
 
krabbi 21. juuni 2009, kl 18.49
minu kodukandi poodidest on Lindti shoksid kadunud((.-
 
eneL 21. juuni 2009, kl 21.52
Fazeri "Thin Maya".
Eelistan tumedaid ja mõnikord meeldib isegi seda Lindti 90% (või oli hoopis 99?) süüa.
Heledamatest meeldis kunagi "Daim", aga pole ammu enam proovinud, et kas on sama maitsega kui varem.
"Kalevi" šokolaadid enamasti meeldivad, aga "Laima" ei meeldi. Kuigi lapsena mäletan, et kui tädi tõi Riiast "Laima" komme, siis nendest paremaid polnud olemas. Ei oska öelda, kas mu maitse on muutunud või pole "Laima" enam see, mis varem.
 
.. 22. juuni 2009, kl 12.21
Butlersi valge orgaaniline shoks vaarikatykkidega on taitsa namm.
 
:P 25. juuni 2009, kl 20.22
parim on ikkagi Fazeri šokolaad suurte pähklitega..mmmmmmmmmmmm:)
 
Kelly 29. juuni 2009, kl 01.05
Tume šokolaad , mmmm ... : )
 
naine 29. juuni 2009, kl 11.13
Fazeri pistaatsipähklitega šokolaad.nämm:)
 
Kata 28. juuli 2009, kl 12.45
no Godiva teab ka, kuidas shokolaadi teha tuleb :)
ja Lindt on väga hea, eriti valge
 
Kirsti 28. juuli 2009, kl 13.59
Minu lemmik on Fazer lagritsadražeedega. Varem sai ainult Soomest ja laevalt, nüüd on Stockmann omale ka müüki võtnud. Kiidusõnad neile selle eest!!!
 
mustu 28. juuli 2009, kl 15.36
Lindti 99%-line, mis kahjuks on kallis ja harva müügil.
 
nime ei tea 29. juuli 2009, kl 17.38
aga kaubamaja maheshokolaadid on head. saksa omad. pralinee oma meeldib ja piparmündi oma meeldib.
 
Eve 30. juuli 2009, kl 14.43
me mehega nagu siga ja kägu:)
Tema armastab tumedat - Bitter põhiliselt.
Mina jälle valget- Kalevi mustikatükkidega, Shogetten, Toblerone valge oli ka nämma- aga pole siinkandis enam müügil näind (lõuna-eestis).
Ja vahepealseid shokolaade (piimashokolaade) ei armasta me kumbki. No Geisha on küll tegelt hea..
 
Marta 30. juuli 2009, kl 15.06
minu lemmik on TUPLA.
Lindti erinevad väikesed shokolaadimunad on ka jube head
 
hm 30. juuli 2009, kl 15.33
kes linti ropult kalliks peab on küll pea peale kukkunud või siis ei ole eestist kordagi välja saanud, muidu ehk oleks tähele pannud, et lint on siiski veel üsna odav shokoldaad. kvaliteetshokolaadist räägime ikka, eks, odav kräpp on teine asi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!