Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Rinna suurendus operatsioon
 
Lisa 05. august 2009, kl 11.23
Kiitke/laitke oma kogemuse p6hjal yleval mainitud protseduuri. Ise plaanis selline operatsioon ette v6tta peale 2 lapse saamist. Ootan p6nevusega muljeid:)
 
lina 05. august 2009, kl 15.38
Mina tegin 3a tagasi Pree juures selle läbi. Ka 2 last ja oma rind läks nii pisikeseks ja väikeseks. Lasin panna anatoomilised ja lihase alla, D-korvi. Olen väga rahul, rind on ilus.Mis Sind veel huvitab?
 
m 05. august 2009, kl 16.33
tegin 3 a tagasi christinas clinicus,lihase alla ja väike c korv.peale esimest last läks rind a korviks, väga rahul.
 
aga 05. august 2009, kl 16.35
kas on selliseid kah, kes ei suuda kuidagi harjuda sellega, et silikoonid on? On keegi lasnud mingil põhjusel eemaldada?
 
Lisa 05. august 2009, kl 21.25
Äitähh vastuste eest! Ja just tahtsin sama kysida nagu "aga " siin kysis et kas ei tundu v66ras?..on nagu tissina muidu loomulikult pehme?:)Kummaga saab loomulikuma tulemuse kas anatoomilise v6i ymaraga? Ja kas paranemine oli valulik? Ja veel mis teile teie kliinikus öeldi kestvusest..et 10-15aastat v6i v6ivad olla nii kaua kui peaks ilmnema komplikatsioone?
 
Lisa 05. august 2009, kl 21.40
To m: Millise kirurgi juures sa seal l6ikusel käisid?:) Mulle sobiks Helsinki väga hästi!
 
Lina 06. august 2009, kl 07.58
Anatoomiline (rahavakeeli tilgakujuline) jääb looomulikum. Ümara silikooniga jäävad rinnad nagu õunad. Võõrast tunnet ei ole, ei saa arugi et midagi teistmoodi oleks. Rinnad ja nibud on siiani tundlikud. Kui silikoone paigalatakse, siis oled narkoosis ju - ei tunne mingit valu. Aga jah, pärast oppi on valus. Lihased peavad ju järgi venima (kuhu alla silikoon pandi). Ütlevad et kui lihase peale paigaldada siis polevat nii valus ja taastumine ka kiirem. Inimeste valulävi on erinev, antakse ju valuvaigistit. Kõige hullem mu meelest on see opi järgne masseerimine, et silikoon alla vajuks. Kohe järgmine pöev pead hakkama rindu masseerima, oma kindlad harjutused ja nii mitu korda päevas ja vot see oli vastik.
 
k 06. august 2009, kl 13.56
3 a tagasi, Christinas Clinic, tilgakujulised ja lihase alla, C. Väga rahul nii ise kui mees. Pehmed ja loomulikud. Kaasa anti pass eluaegse garantiiga, st kui midagi lekkima vms hakkaks, saaks uue proteesi tasuta.
 
S 27. aprill 2011, kl 13.31
k Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 3 a tagasi, Christinas Clinic, tilgakujulised ja l
> ihase alla, C. Väga rahul nii ise kui mees. Pehme
> d ja loomulikud. Kaasa anti pass eluaegse garantii
> ga, st kui midagi lekkima vms hakkaks, saaks uue p
> roteesi tasuta.

Kui palju maksma läksid ?
 
jeerum 27. aprill 2011, kl 17.34
Eluaegseid pole olemas. Ikka veel leidub naiivitare, kes seda usuvad. Ei sobituks need nagunii kui vanemaks saate, kehakuju muutub ja ka silikoonid vajuvad.
 
seda et 27. aprill 2011, kl 17.36
Tuttav ütles, et poleks pannud kui oleks teadnud, et niii valus on. Ei paneks ka, sest neid peab vahetama ja no mida armis siis jäävad. Ja iial ei tea, kuidas nad tegelikult su organismile mõjuvad. Rinnavähki soodustavad ka. Vanemas eas võivad need võõrkehad su täiesti töövõimetuks teha.
 
õudukas 27. aprill 2011, kl 17.40
Välismaa kanalitelt vaadanud, siis arstid alati ütlevad, et need pole igavesed. Eesti arstid on siis ikka küll kavalad mustlased kui sellist lolli jura ajavad, et nüüd käid igavesti nendega ringi.
 
j 28. aprill 2011, kl 23.38
protees võib olla igavene, aga naise kehakuju pole igavesti ühesugune. 20 aasta pärast võib lihtsalt rind olla nii alla vajunud, et on vaja kordusoppi (vaadake nt tori spellingu tisse).
 
top 29. aprill 2011, kl 05.52
just-just need ilusad ja rikkad käivad neid pidevalt vahetamas. neile ei antagi eluaegseid?? Vajuvad ära, lekivad ja sada jama mis nendega kaasneb. Mis mõnu sul neist kui nibud kaotanud tundlikkusse ja läbi lõigutud?
 
e 29. aprill 2011, kl 08.23
370, anatoomilised, tegi dr, krüünvald, lihasepeale ja peale opp ei vajand valuvaigisteid.
 
tuvitädi 01. mai 2011, kl 16.04
Pole kunagi aru saanud suurte rindade ihalusest , omal 85 f ja vahetaks iga kell väiksema partii vastu . On alati keskmisest suurem rind olnud, ka siis kui ümbermõõt väiksem oli alla D pole kunagi olnud .Kadestan neid kellel väike rind .
 
to tuvitädi 02. mai 2011, kl 22.34
vaevalt sa kadestaksid rindasid, millel rinna aluse ja rinna kõige kõrgema koha vahe on 2 cm. Mul just nii oli. Ühesõnaga mul polnudki rindasid. Nüüd lasin kena väkese B korvi panna, väga seksikas on:)
 
. 04. mai 2011, kl 12.49
Ise pole kunstrinnaomanik, sest endagi rind on suht suur. Pigem olen elu aeg hädas olnud sellega, et nii suurele rinnale (80D/E) ei ole kena ja seksikat, aga samas mugavat rinnahoidjat saada. Aga sõbranna lasi mõne aasta eest kunstrinnad panna. Kena on küll! Komplikatsioone ei esinenud ja hulle valusid ka mitte. Samas silmaga on ikka näha ja katsudes on ikka ka vahe tunda, kas on loomulik või kunstrind. Osadele meestele kunstrinnad ei meeldi, aga kui mehel pole vahet ja enda enesetundele see palju juurde annab, siis minu arust tasub panna küll.
 
mifunja 04. mai 2011, kl 22.00
Ma mõtlen, et gravitatsioon mõjub raskematele asjadele tugevamini, ehk siis silikoonrinnad hakkavad kunagi oma raskuse toimel rippuma mitte lõdvalt nagu kivid sokis, vaid nagu sangpommid kõhul, mis saab muidugi iseäranis naeruväärne vaatepilt olema. Siis oleks muidugi kähku vahetust vaja, aga paljudel siis jälle vaba raha saab olema, ja sellest hetkest, kui nad juba kõhul töllerdavad on vaja kindla peale uut oppi.
Aga lõpuks, kui oled juba vananmemm, kel kõik lödiseb ja ripub, aga siis uhkeldad äsja pandud silikoonidega, jälle üks vaatepilt, kus hakkab saab palju nalja.
 
Eisaaru 12. august 2013, kl 22.56
Kuidas nad siis rippuma hakkavad,kui nad lihase alla on paigutatud?
 
Kommentaar 09. september 2014, kl 14.08
Minu kogemus seoses rindade suurendamisega on ainult positiivne! Sain kõvasti enesekindlust juurde. Muidu alati häbenesin kanda liibuvaid riideid ja pesu ostmine oli ka väga raske. Praegu on mul C korv ja olen väga rahul, et operatsiooni ette võtsin! Mina tegin operatsiooni Nordic medical Centeris (www.nordicmedicalcenter.com) ja soovitan.
 
Kiisuke 84 09. september 2014, kl 14.20
Minu kogemus on samuti väga positiivne. Peale 2 lapse sünnitamist ja peaaegu 3 aastat järjest rinnaga toitmist ei jäänud mu rindadest justkui miskit alles :( Pöördusin ühe Pärnu kliiniku Villa Medica poole. Tundus selline armas ja privaatne kliinik. Mind opereeris dr. Mart Eller, kes on super inimene ja hea suhtleja. Temaga koostöös valisime sobiva proteesi suuruse ja tulemus sai suurem, kuid samas loomulik. Nüüdseks opist möödas pool aastat ja olen väga rahul, et selle kõik ette võtsin. Muideks, seal saab rindade operatsiooni teha ka järelmaksuga!
 
njahhhh 10. september 2014, kl 13.59
Rahul ollakse ainult paar aastat. Siis tulevad probleemid. Keha muutub, keha vananeb, võõrkeha samuti.
 
Palmi 10. september 2014, kl 15.10
Miks kommenteerivad inimesed teemat kellel pole sellega mitte mingit kogemust?

Olin 18 kui hakkasin aru saama, et "pesulaud" ma olen ja selleks jään, käisin veel paar korda naistearstil rääkimas oma muret, et kas see on tõesti normaalne (olen 180cm pikk ja "suurem" naisterahvas, aga rindu polnud mul sendi eest ka, kandsin AA korvi rinnahoidjaid, kuigi vajadust poleks olnud ka nende järgi). Igatahes naistearsti kinnitas, et on küll see ok jah ja mõned naised jäävadki rinnatuks.

See tee sai lõpuks ette võetud mul 21.a, 9.a tagasi juba, tegin seda Taastava Kirurgia kliinikus Tallinnas, lõikas dr. Olavi Vasar. Lasin panna suurema C korvi, maksis toona 37 000kr.

Ütleks nii, et see oli mu elu parim otsus. Ma olin nii kompleksides, nii õnnetu, nii endasse tõmbunud ja lisaks vältisin messugu) selle probleemiga, et ma ei tea kui õnnelikku pereelu ma oleks tulevikus üldse suutnud elama hakata :).

Minu praeguse abikaasaga oli mul toona n.ö käimisfaas veel. Teki alla jõudes ma talle seda ei rääkinud kohe (mees on mul selline lihtne maapoiss, kartsin alguses tema reaktsiooni), hiljem kui ma sellest talle rääkisin ütles ta ka ise, et on silikoonrindadest täiest teisel arvamusel olnud. Aru ei saanud ta vahest ise enne kordagi.

Seega mida ma tahan ütelda ongi see, et ärge tehke ennatlikke järeldusi mingite pornofilmide põhjal või mingeid veidraid friik dokumentaale vaadates. Õige arsti juures pandud, loomulikus suuruses silikoonid näevad välja nagu enda rinnad (hea küll, pringimad on nad küll tõesti kui loomulikud rinnad, ka praegu peale 2 last, mille üle ma muidugi olen väga õnnelik).

Mulle ütles kirurg samuti, et need on eluaegsed ja ma usun teda. Pole 10.a probleeme tekkinud ja vaevalt tekib edaspidigi. Mis kohutavaid muutuseid teie ülahea (rindade piirkond) teie arvates läbi teeb vananedes?? Hea küll kõik vananeb muidugi, see on loogiline, aga kohe nii peaks vananemine mõjuma, et silikoonid "hapuks" lähevad? Ärge ajage sogajuttu!
Märgin veelkord, et silikoone pannes polnud mul lapsi ja minu rinnad on seega koos silikoonidega üle elanud 2 rasedust.
Seega, sooovin edu kõigile, kes selle tee ette võtavad :)
 
Palmi 10. september 2014, kl 15.12
Enne jäi link kodulehele panemata :)
http://www.kirurgiakliinik.ee/kontakt/kirurgid/dr-olavi-vasar/
 
Tarmet 10. september 2014, kl 15.16
Nn tõestanud suure hulga meditsiiniliste uuringutega, et silikoon on ohutu materjal, mis ei põhjusta mingeid muutusi bioloogilises funktsioonis kehaga, ja et ta ei ole mingil viisil seotud rinnavähiga.
 
Palmi 10. september 2014, kl 15.22
Lisan Tarmeti jutule:

Ajakirjas British Medical Journal avaldatud uuringust selgus, et naistel, kellel on silikoonrinnad, avastatakse rinnavähk tunduvalt hilisemas staadiumis. Loomulikest rindadest avastatakse haigus palju kergemini.

Rinnaimplantaadid ise ei põhjusta vähki, kuid mammograafias on silikoonrindade uurimine raskendatud. Silikoonid peegelduvad uuringus teistmoodi ja võivad enda taha peita märke rinnavähist.
 
kas on ka rindade vähendajaid siin? 15. september 2014, kl 23.01
Tere,
Minul hoopis see mure, et tahaks lasta oma loomulikult suuremaid rindu vähendada, sest nende kuju pole mul kunagi kena olnud, mis mind ennast rahuldaks. Peale lapsi on eriti tunne, et peaks opi ette võtma. Kas kellelgi on kogemusi, kus neid Eestis tehakse hästi, et ei jääks liiga suured armid ja rinnakuju oleks peale vähendamist kena?
Ning mis te olete maksnud? Kas taastumine oli väga valus?
 
Neti 12. oktoober 2014, kl 10.47
Ma olen ka alati mõelnud, et miks võtavad sõna need naised, kes ei tea, mida tähendab naisena rinnatu olla ja seda sõna otseses mõttes! Teil pole õrna aimugi, kui masendav see on, kui sul reaalselt üldse rinda pole, oled nagu mees! Ujuma on piinlik minna, sauna on piinlik minna, veel piinlikum on mehega voodisse minna, kole on end alasti peeglist vaadata. Te lihtsalt ei anna endale aru, mida te räägite, kui ütlete, et ei saa aru mismõttes naised endale silikoonrindu panevad. Mina olen ka justnimelt selline "mees"naine (31) ja aastaid mõelnud antud operatsioonile ja järjest enam olen kindel, et ma võtan selle tee lähiajal ette. Ema üritab mind küll lohutada, et ka temal polnud rindu ja ikka on elu ära elatud, aga esiteks see mind ei lohuta ja teiseks miks ma pean selle alla kannatama. Riideid osta normaalselt ei saa, sest ükski pluus ega kleit ei istu normaalselt, pesu on võimatu osta, sest kõik korvid on seest tühjad, seega põhimõtteliselt pole mul üldse rinnahoidjat vaja, sest sees pole seal nagunii midagi, aga vähemalt tekitab see oma polstri arvelt mingigi kumeruse mulle selle koha peale, kus rind peaks asuma. Ma ei saa isegi rinnavahet mõõta, sest rinnaalusega ja kõike kõrgema kohaga sisuliselt polegi vahet.
Aasta tagasi tegi mul seda üks tuttav ja on ülirahul ja ütles küll et esimesed päevad oleks nagu trammi alla jäänud, aga see kõik tasus ennast ära!
 
Kkk 12. oktoober 2014, kl 11.34
Neti Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen ka alati mõelnud, et miks

Loomulikult tee siis. Sama soovitaks ka meestele, kellel tilli peaaegu pole, aga nende jaoks silikooni leiutatud pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!