Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
keeleneet?
 
amozo 09. juuni 2010, kl 15.07
Ae nahhui sa küsid inimeste käest arvamust kui sul juba seisukoht olemas, tra ära postita rämpsu siia.Täis idikas, äkki paned endale hoopis kuhugi ajju väikese needi mis piirab su lollust ?
 
TO: Autor: . 09. juuni 2010, kl 20.12
Sellepärast su grammatika ongi nii vigane, et tuiad igalpool ringi?!
 
S 03. juuli 2010, kl 18.26
Minul on keeleneet , ja tuleb mainida et mingit valu ma ei tundnud , tegemist ei tundnud peaaegu üldse ebamugav oli see et keel oli suust väljas kui dmuud küll polnud . Verd tuli ka väga mini maalselt keel oli 1 päeval väga vähe paistes teine päev natukene rohkem valus ei olnud sain rääkida ja süüa kõike. Polnud mingit probleemi niiet ei tea miks osadel nii hullult valulik see asi aga tuleb mainida et mina olen ülimalt rahull ja ei pidanud kannatama :)
 
N20. 04. juuli 2010, kl 22.08
Mina tegin 15-aastaselt salaja keeleneedi. No ema-isa sõitsid reisile ja mina tegin.Õnnelikud olid, et ma näkku ei teinud. No mis neil üle jäi kui leppida. Tegemine oli valus, keel oli paistes ca. nädal. Edasi oli ok.

Kauaks mul seda oli- 3 kuud vast :D Mu kutile see ei meeldinud, suudeldes jäi ette ja suuseksi ajal oli tal valus :D Seega, viskasin needi minema, ja enam ei ole mul ühtegi neeti.

Oma lapse puhul lähtun sellest, nagu minu vanemadki hiljem: Teha võib kõrvaauke, kui palju soovi, ning teha võib neete sinna, kus näha ei ole(Igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel), ehk siis naba, keel jne. Näkku ei tohi, sinna tohib siis, kui 18a. Mina ise teismelisena tahtsin näkku neete, jumaltänatud et ei lubatud.
 
Gerly 08. juuli 2010, kl 03.02
Mul selline küsimus et ma tahaksin keeleneeti teha,aga mul pandi hambaarsti juures traat hakkaste taha ja se jääd mingi 20 aastani vni ma ise 15. Kas se vastu traati ei hakka häima ja ei tee halba?
 
kaili 10. juuli 2010, kl 18.16
täiskasvanud laps tegi keeleneedi ja tänu sellele hammustas nii, et hammas läks pooleks.
 
selle needi 29. juuli 2010, kl 19.49
otsatarve ei ole ilmselt nii noorele teada:D
 
Mari 10. august 2010, kl 21.53
Keeleneet võib hambaid rikkuda. Lugesin just täna:
http://www.tarbija24.ee/?id=297842
 
helluuu 23. september 2011, kl 21.15
ma tahaks endale keeleneeti aga ei tea kus teha tartus,äkki soovitaks keegi??
ja rautselt ema ei luba:S:S
ma pean selle keeleneedi tegema,sest olen seda juba 1 aasta aega selle kohta uurinud ja olen valmis tegema,aga ma ei tea kus teha :D:D
 
N21 09. oktoober 2011, kl 18.09
To: selle needi

Sa tõesti arvad, et tänapäeva 14-aastased ei tea suuseksist?
 
getter 22. oktoober 2011, kl 18.09
minu lisete-liise sai 10 aastaselt ja mul endal on juba 12 aastat oleme nii rahul kõik ütlevad koolis lisetule et sul maailma parem emme mm se on nii südamlik ja mina lubaks külll nad onju kah inimesed niiet se ei ole nali
 
mimmu 30. detsember 2011, kl 18.27
Ei soovita eriti!

Mul ei ole ,aga kui teed võib juhtuda et jääd kogemata kuskile kinni ja keel katki.
Las ootab veidi ma arvan et liiga noor.Ma ei lubaks oma lapselgi teha.
 
kogenud ema 02. jaanuar 2012, kl 17.24
Oleneb lapsest. Minu 15 aastane tütar on selline, kes oleks lasknud endale keeleneedi keelust hoolimata teha. Niisiis võtsin lapsukese käe kõrvale ja läksime korralikku salongi. Valu eriti ei tundnud, sest tahtmine oli suur. Parem siiski nii, mitte et ta oleks teinud salaja kuskil viru wc ja saanud peale keeleneedi veel....!
Aga jah, aasta on möödas ja kannab seda kogu aeg. Käisime hambaarsti juures hiljuti ja ta ütles, et neet lõhub kohutavalt ta hambaid. Ära võtta ta ei taha, jääb vaid oodata millal puberteet läbi saab.
 
jah 25. jaanuar 2012, kl 17.25
Mina arvan, et kui tüdruk tahab, siis las teeb. Seda saab ju iga kell ära võtta ja arm jääb olenematu..
 
jah 25. jaanuar 2012, kl 17.29
lisan veel, et tätoveering on asi mida alaealised lapsed teha ei tohiks, sest see jääb elu lõpuni..
augustamine on kergemat sorti..
 
kogenud ema 29. jaanuar 2012, kl 15.16
Olen viimase kommenteerijaga täiesti nõus, tätoveeringut ma ei lubaks enne, kui ta on täiskasvanu.
 
Mike 06. veebruar 2012, kl 02.40
Keeleneedi peamine märgiline tähendus on, et "näete, ma saan nüüd ka teha head suuseksi!".

Aga samas ega täna enam keelamisega kaugele ei jõua, kuna 75% noorukitest mõlemast soost on 1990-ndatega võrreldes täielikud hoorad!
 
Ei no jah 06. veebruar 2012, kl 02.43
Võta oma rohud ikka ilusti ära, mis sa märatsed!
 
lallu 07. veebruar 2012, kl 20.53
Kas haapsalus on mõnda kohta?
Kui keeleneet ära võtta küi kiiresti auk kinni kasvab?
sooviks väga teada kuna tahan ise ka teha
 
K 26. mai 2014, kl 10.25
Mul on tekkinud seoses keele neetidega küsimusi
Kus saaks tartus teha keeleneete
Kas ennem needi tegemist tuimestatakse keel ära
Kui palju see maksab
Oleksin tÄnulik kui keegi vastaks
 
kiisuke 15. juuni 2014, kl 03.00
kas selle keeleneedi tegemine on väga valus??
 
Ka keeleneediga 15. juuni 2014, kl 19.43
Ainult torget on tunda ja minul ei olnud see üldse valus. Kõige tähtsam on teha korralikus salongis!

Kui kanda plastmassist mummusid, siis ei ole ka hammastele nii kahjulik.
 
Ema 13. september 2014, kl 22.09
Mul 12-aastased kaksikud ja nad soovisid endale teisi kõrvaauke veel, lubasin aga kui üks tütardest tahtis veel keeleneeti ja kulmuneete ja igast kohtadesse veel, siis ütlesin et kaks aastat kannatab ära sest minu arust tõesti 0-12 on tõesti liiga noored aga edaspidi otsustab laps juba ise milliseks ta soovib oma keha muuta
 
Oinas 25. september 2014, kl 06.22
. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tahtsin ka 15 aastaselt igasuguseid neete...keele,
> naba, nina jms...JUMAL TÄNATUD et minu ema ei lub
> anud...ütles, et kui 18 saad, siis tee mis tahad..
> .nüüd olen 20 ja ei taha mitte kuhugi ühtegi neeti
> . oma lapsele ka ei kavatse lubada sellist nalja.

Kas lihtsalt keelad? Mida vastad lapse küsimusele,et miks ei või?
Needid on ju kasulikud tunnused. Näitavad kiiremini välja omaniku rühma või klassi kuuluvust, eelistud
 
keelamine 26. september 2014, kl 23.00
No mida siin imelikku - arukas laps saab ju ometi jutust aru ja hakkab ise ka mõtlema, et kas on ikka hea mõte. Lapse jaoks peaks tema ema ikka autoriteet olema ja kui ei ole, siis süüdistagu ema ennast. Kui lapsel arusaamisega tõesti probleeme on, siis tuleb muidugi radikaalsemaid mõjutusvahendeid kasutada ja keelata. Puudega lapsel ei tule mõtlemine alati kõige paremini välja, aga siis peab ema tema huvisid silmas pidades vastavalt käituma.
 
hahahh 26. september 2014, kl 23.57
keelamine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No mida siin imelikku - arukas laps saab ju ometi
> jutust aru ja hakkab ise ka mõtlema, et kas on ikk
> a hea mõte. Lapse jaoks peaks tema ema ikka autori
> teet olema ja kui ei ole, siis süüdistagu ema enna
> st. Kui lapsel arusaamisega tõesti probleeme on, s
> iis tuleb muidugi radikaalsemaid mõjutusvahendeid
> kasutada ja keelata. Puudega lapsel ei tule mõtlem
> ine alati kõige paremini välja, aga siis peab ema
> tema huvisid silmas pidades vastavalt käituma.

Sul endal pole ilmselt kunagi lapsi, eriti teismelisi lapsi olnud või siis valitseb sul kodus täielik keelan - käsen - poon ja lasen terror. Muidu sa siin niimoodi ei lämiseks.
 
ann 09. oktoober 2014, kl 12.19
Igasugune augustamine ja tätoveerimine ei ole eluks vajalikud. Kui laps neid nii hirmsasti tahab, siis peab ta nende saamiseks vahendid ise teenima. Mina lapsevanemana kindlustan talle toidu, sooja toa, riided ja arenemisvõimalused, aga igasugune muu soga tuleb ikka endal välja teenida kui nii suur tahtmine on.
 
Asdfghjkl 29. detsember 2015, kl 20.33
Huvitav et sul vanemad ei pidanud allkirja andma needistajale
 
saron 16. juuni 2020, kl 21.47
tere


olen 10-aastane tüdruk tahan ka endale väga keeleneeti.olen igalt poolt otsinud selle kohta infot kas see on valus jne.lõpuks sain vastuse...ei see ei ole ültse valus. keel on kuskil 10 palli skaalal 1 või 2 kõige valutum neet ninaneet on isegi valusam. soovitan AlternaDiivat nad teevad kiiresti ja professionaalselt .see on nende koduleht www.piercing.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!