Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Miks ma sõidan BMW-ga
 
Miks ma sõidan BMW-ga 13. veebruar 2008, kl 23.47
Miks ma sõidan BMW-ga

See On Ma Ütlen SÕIDUMÕNU.
Cruisid vaikselt, uhke tunne sees, keegi sulle signaali ei lase, sind vaadatakse kohe teise pilguga.
Samas see auto hoiab väärtust.
Ostad mingi mondeo, avensise või ma ei tea, minngi mazda 6, nende hind kukub kolinal järelturul.
 
tibi 14. veebruar 2008, kl 00.19
Suva sellest hinnast. Bmw on elu!!
 
tibi 14. veebruar 2008, kl 00.19
After all, ....it`s a religion.
 
:DDD 14. veebruar 2008, kl 03.38
...sind vaadatakse kohe teise pilguga...naera ribadeks:DDD
 
mina 14. veebruar 2008, kl 06.57
Ja eelnev jutt oli bemmivenna helesinine unenägu.
Reaalsus on see, et madala egoga bemmivennad tõmblevad linnavahel ringi, suunatule lüliti ostmiseks raha pole jätkunud ja vaadatakse ka jah teise pilguga.....kohe näha et järjekordne rullnokk ja potensiaalne mõrvar.

BMW imidz on ikka väga madal, elu sees ei osta Eestis omale bmw.d, lihtsalt ei sobi soliidsele inimesele. Mujal riikides kus rullnokki vähem aga ostaks küll, sest iseenesest on Bmw väga hea auto.
ise sõidan Passatiga, ei saa nagu aru, et bemmist sitem oleks.
 
d 14. veebruar 2008, kl 09.17
WV Passat on mulgimaa rahva-auto ;)
 
omg 14. veebruar 2008, kl 09.20
to mina: BMW ei sobi soliidsele inimesele???? Sa oled selle niiske ilmaga mingi pöördumatute tagajärgedega viiruse saanud...
Aga mersudega sõitvad ülikondades ja viltmantlites on soliidsed inimesed ja mersu kohe sobib soliidsele inimesele??? Anna kannatust...
 
mina 14. veebruar 2008, kl 09.50
täpselt nii, Mercedes on soliidse inimese auto, samuti Audi, bemm on rullnokkade ja ajukääbikute riistapikendus. Mujal Euroopas on ka BMW soliidse inimese auto, kuid meil on kahjuks tutntud bränd ära s...ud debiilsete rullnokkade poolt.
 
Maaks 14. veebruar 2008, kl 10.34
Oleks siis veel AUTO, aga 3. seeria :-)
Sealt on arenguruumi veel paarsada tuhat eek, enne kui autoomanikuks saad.
 
käigukang 14. veebruar 2008, kl 10.36
90% juhtudest on bemmi rooli taga tüüp, kelle kiilaks pügatud nupp läheb sujuvalt üle õlgadeks, kaela markeerib sardellijämedune kuldkett, autost kostub põhjakeeratud pööblitümakas. Tüübil on enamasti seljas adi dress ja nahkjope, kui suu lahti teeb, kostab sealt vennasrahva keelt. Mõnel üksikul juhul istub kirjeldet tüüp kõrvalistmel, rooli taga on aga tuunitud tšikk, kelle sõiduoskused on nullilähedased, suunatule kangi pole ta üles leidnud vaatamata aastatepikkusele otsimisele, samuti valdab teda täielik pimedus teiste autode suhtes, neid ta tee peal lihtsalt ei näe. Ja sümptomaatiline on on mõlemal pidevalt nätsu mäluvad lõualuud. Leidub muidugi ka erandeid, aga need teatavasti kinnitavad reeglit. Iseenesest hea auto mark on siin vabariigis väga põhjalikult täis s.....d. Teemaalgataja on selle kinnituseks.
 
eksamineerija 14. veebruar 2008, kl 12.47
mitte et see nüüd täpselt asjasse puutuks, aga kord tuli eksamile üks vennasrahvusest daam, kes oli suur Mercedese-fänn (iga teine sõna oli Mercedes) ja kes ei suutnud autost käsipidurit üles leida

niipalju siis soliidsuseteemast
 
kukuluulu 14. veebruar 2008, kl 13.49
Mina küll ei tea, miks sa sõidad BMW-ga.
 
aa 14. veebruar 2008, kl 14.26
Cruisid vaikselt, uhke tunne sees, keegi sulle signaali ei lase, sind vaadatakse kohe teise pilguga.


Tom Cruisid we:SMina küll neid teise pilguga ei vaata,kes Bmwga sõidavad.Kole auto on .
 
Tshornõi Bumer 14. veebruar 2008, kl 14.48
Vaadatakse muidugi, tahaks ju teada, kes see järjekordne ajukääbik on, kes tõenäoliselt järgmisel nädalavahetusel end kabelisse kihutab !
 
kaugelt 14. veebruar 2008, kl 18.23
vahel on ikka tore neid teemasid siit lugeda:)
 
50 % 14. veebruar 2008, kl 18.30
kadestage mind ka, ma juba autokoolis sõidan c-klassi mersuga. ei tea, millega ma pärast küll sõidan, vaadake ette! :)
 
kakk 14. veebruar 2008, kl 19.16
Kes ise soliidne on, selle käes jääb BEMM ka soliidseks autoks, kõik sõltub suhtumisest ja algab mõtlemisest. Olen ka bemmiga sõitnud ja ilusa bemmiga, on jah uhke tunne, aga kes bemmi roolis hulluks läheb ja lollusi teeb, see teebki bemmi kui automargi maha.Päris nii ei ole, et bemmiga kärutavad rullnokad, mõnikord istub seal roolis soliidses eas kena naisterahvas ja kõik on ok. Keegi eipea kedagi sellepärast kadestama, õppige ka ja sõitke ka, kes keelab.
 
qwalda 14. veebruar 2008, kl 21.00
mulle meeldib inimesi provotseerida bmwga, sõidan üldiselt korralikult (vähemalt püüan), aga lõbus on tüli norida nendega kes tulevad oma rullnokaks sõimamise jutu ja kompleksidega :)
 
muna 14. veebruar 2008, kl 22.11
bmw omanikel on jah mingi haiglne kompleks, vaja koguaeg teisi provotseerida. Tuleneb tähelepanu vajadusest mida, sest paraku lasnamäe ehitajad ja säästuka müüjad ei saa piisavalt tunnustust.
 
iks 14. veebruar 2008, kl 22.36
Mingi madalapalgaline idioot kiidab oma riistapikendust. Auto on tarbeese! Jah osa tarbeesemeid on paremad kui teised ja ilusamad kui kolmandad jne, lõppkokkuvõttes pole aga tegemist mitte millegi muuga kui ostetud transporditeenusega. Sellest lähtuvalt pole mõtet seda plekihunnikut ka endale päriseks soetada ning mul on jumala ükskõik milline on tema järelturuväärtus - ma rendin autot (kasutusrent). Aga eks see on rohkem nende vendade teema kes elavad vanemate juures ja ostavad autosid ilma elementaarsete "lisadeta" nagu suunatulede lüliti jms sest raha ei jätku.

btw, BMW kui auto on ise väga hea auto.
 
Troppnokk + 14. veebruar 2008, kl 23.33
saksa Auto Motor und Sport test:
sisemüra 80kmh 100kmh
bmw 318i, R4, 105 kw, 63db 67db
mazda 6, R4 108 kw, 59db 63db

rõve lärmakas peldik kvaliteetse mazda kõrval, või miz???
 
Plaatija 14. veebruar 2008, kl 23.44
pakun, et krofijast teemaalgataja tunneb sõidurõõmu just sellest tüüpilisest nullnokkade eluohtlikust peldikust: http://www.euroncap.com/tests/bmw_3_series_1997/15.aspx
hoiatus: emmed, hoidke oma poolearulised rullnoksid vähemalt sellest saastast eemale.
 
teh 15. veebruar 2008, kl 09.44
mina sõidan bmw-ga sest mul olid omad kindlad nõudmised auto suhtes. need nõudmised täitis 5. seeria bmw.
mingit erilist jõllamist ei ole täheldanud- või siis ei pane ma seda lihtsalt tähele.
mis mersusse puutub, siis minul on sellest autost jäänud mulje kui tiblade autost. no selline 90- ndate s-klass seismas majaka tn-l mõne panelka ees, palvehelmed tahavaatepeegli küljes rippumas.
 
primerax 15. veebruar 2008, kl 11.07
värisen teie ees BMW, minul kõigest civic auto on? üks väike tähis juures tal (Type-R) kurb lugu, aga Chrysler läks pooleks tema teel, kw. kõigest 150 / hj. üle 200 mootor imepisike, alla 2l
bmw
 
audiA8 15. veebruar 2008, kl 12.16
noh ma pole ise kunagi bmwst suurt midagi arvanud, aga nähes millised vihased kadedusest ja kompleksidest nõretavad väited see esile kutsub kõigis nendes kvaliteetsete mazdade, fordide, ladade ja ma ei tea mille kõige kasutajates, siis hakkab mulle aina enam tunduma, et tegu on ikka tõsiselt hea autoga :D
 
to primerax 15. veebruar 2008, kl 12.18
kle su suurepärane civic taiper saab mingilt 20a tagasi bmw autotehasest väljaveerend pereautolt kah valusalt koti pähe :D ja justnimelt pereautolt =) su civic peaks ikka nagu sportmasin olema :D:D
 
mats 15. veebruar 2008, kl 12.27
ten points, audiA8

ausalt öeldes on tallinna linnapildist bemmidega rullnokad päris ära kadunud - kahju kohe. tänapäeval liising kergesti kättesaadav ja pole vaja enam vanemat autot autot välja osta - ju on rullarid omale uued mazdad, toyotad, fordid jne soetanud.

eks enesekindlusetud inimesed on alati püüdnud mainstreamiga kaasas käia ja kartnud, kui neile keegi pahasti ütleb või viltu vaatab. õige, püüdke vähegi oma naabrite, tuttavate, sõprade ja töökaaslaste meele järgi olla. oh seda häbi, kui nad teada saavad, et sõidate bemmiga ;););) edu komplekside süvendamisel!
 
tsikk 15. veebruar 2008, kl 17.17
ma ei läheks välja mehega, kellel on bmw-asi on lihtsalt põhimõttes-olgu 1kõik mis muu pann- on ok, aga bmw...siis peaks mees ise vääääga normaalse ajuga olema ja bmw kogemata ostnud...
 
beib 15. veebruar 2008, kl 17.44
Läheks välja just bemari vennaga, lahe, ma ei saa aru, mis teil bemmi vastu on, igati normaalne auto, aga kompleksivabadele, kes nii mompleksis on, et ei saa aru, bemist, siis on oma viga. tõesti, provokatsioon , nalja kui palju
 
tibi 15. veebruar 2008, kl 18.59
Beib, sa oskad mõelda. :) Nimi vahel võib ikka nii petlik olla.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!