Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Reisimine
VIRU REISID-KAS PEAKS VÄLTIMA..
 
LIISU 05. jaanuar 2010, kl 02.49
OLEN KUULNUD ÜSNA NEGATIIVSET INFOT SELLE REISEBÜROO KOHTA. ON SELLES OSAS MIDAGI MUUTUNUD ? PIDAVAT ÜSNA SÜÜDIMATULT REISE KORRALDAMA! ANDKE PALUN TEADA, VAJA OTSUSTADA!
 
mina 05. jaanuar 2010, kl 07.55
esiteks ära karju. teiseks - saad seda, mille eest maksad.
 
loo 05. jaanuar 2010, kl 13.19
ära karju!
 
maa 05. jaanuar 2010, kl 15.17
suured tähed on karjumine.
 
sss 05. jaanuar 2010, kl 16.48
noh, minul jällegi sõber käis mitmekesi ühel Viru reiside bussireisil ja jäi ikka VÄGA rahule. noh, hinnad ei ole ju ka suured, nii et ilmselt ei saakski päris kõike nõuda selle eest. mina olen tema reisist ainult jutte kuulnud ja pilte näinud ja iga kell läheksin samale reisile, kui raha oleks :) bussireiside vastu pole midagi.
 
gea 05. jaanuar 2010, kl 16.55
odav hind tähendabki väga madalat kvaliteeti. kui hind ei ole muutunud, siis ka tase pole muutunud. ei saa ju eeldada, et makstes 4 tuhat saad sama tasemel reisi, mis mõni teine reisibüroo pakub 10 tuhande eest. odava hinna eest polegi võimalik tellida korralikku bussi, head giidi ja normaalseid hotelle. et hind tuleks odav, peabki olema 70 reisijat ühte bussi topitud.
 
tobujuss 05. jaanuar 2010, kl 17.32
Just! Saad niipalju eest kui maksad. Luksust pole, aga elementaarne tase on olemas. Hotellid on odavaimad, tihti Formula-tüüpi hostelid, mis aga pole probleem kui oled nn oma sõpruskonna või pereliikmetega 3-ses toas. Saad öö magada voodis linade vahel ja pesemisvõimaluse. Kui õnnestub nii, et buss ei lähe katki, giid on normaalne ja seltskonnas pole ühtegi mölakat ega vingatsit, siis oled õnnega koos ja võid teine kordki proovida.
 
bussireisija 05. jaanuar 2010, kl 20.13
olen kogenud imeodava raha eest väga tasemel bussireisi, kus lisaks korralikule bussile ja 2-3 tärni hotellidele oli ka võrratu giid, kes oma tööd kogu hingega tegi ja ka inimesena võlus kogu bussitäie rahvast ära. tegu ei olnud küll viru reisidega, aga hinnatase sama, nii et saab ikka küll väikse summa eest ka kõrgetasemelist reisi pakkuda. soovitan trip.ee leheküljel ringi vaadata ja erinevaid tegijaid võrrelda, virukatega ise ei riskiks.
 
tobujuss 05. jaanuar 2010, kl 20.45
Ma olen 10 aasta eest virukatega reisind, meil läks küll buss katki, aga muidu oli kõik ok. Üldmulje oli ikkagi positiivne. Aga mulle tundub sinu pealkirja ja stiili järgi, et Sina oled oma otsuse juba teinud.
 
rtt 05. jaanuar 2010, kl 21.36
olen viru reisidega sõitnud ja sõidan edasi sest raha on vähe ja tahaks paljusid kohtasid näha.
kas mitte inimesed,kes reisile tulevad ei tee mingit reisi ebameeldivaks ja mitte giid või reisibüroo.Pigem süüdistaksin inimesi,kes jäävad haigeks ja nakatavad bussis teisi köha ja nohuga ja oma egoistlikke soovidega.
hinna poolest on viru reisid väga soodsat aga pole mõtel loota ka luksust siin kui mõni teine reisibüroo võtab kaks korda suurema hinna.
 
jaana 06. jaanuar 2010, kl 11.10
OLEN SELLE REISIBÜROOGA REISINUD VIIS AASTAT,VÄGA RAHUL!!!!!!!!!!!!!
 
NAINE38 06. jaanuar 2010, kl 11.12
Olen käinud selle reisibürooga itaalias ja prantsusmaal.Odav reis,raha tuleb juurde maksta muuseumid ja kõik muud lõbud,aga kokkuvõtteks võin öelda,et jäin väga rahule ja kindlasti sõidan ja reisin selle bürooga ka edaspidi!
 
anneli 06. jaanuar 2010, kl 11.15
Normaalne ei laida,täitsa talutav büroo vöib reisida.Annan positiivse hinnagu!!!!!!!
 
gusstava 06. jaanuar 2010, kl 18.53
jaana, palun ära karju! Saad soovitule vastupidise efekti.
 
tähelepanek 06. jaanuar 2010, kl 20.19
jaana, NAINE38 ja anneli kommentaarid on ühe inimese poolt kirjutatud.
 
ei ole 07. jaanuar 2010, kl 17.15
jaana,NAINE38 ega anneli-mitte ei ole-aga olen ka 3 reisi teinud Viruga ja väga rahule jäänud!Tervitused Firmale!
 
t 07. jaanuar 2010, kl 17.30
kui ei ole just lennukifoobiat, siis peaks bussireise kaugemale kui 300 km kindlasti vältima
 
mulle 07. jaanuar 2010, kl 17.34
ei meeldinud. rohkem nendega ei reisi.
 
ele 08. jaanuar 2010, kl 20.56
Soovin Viru reisid tegijatele edu edaspidiseks. Olen nendega sõitnud-reisinud ligemale 10 korda ja seda 7 aasta jooksul. Algusaja probleemid on nad ammu seljatanud. Viimastel aastatel on bussid väga korralikud, giidid pädevad ja ka öömajad täiesti normaalsed ja korralikud. Soovitan küll Viru reise.
 
jan 09. jaanuar 2010, kl 02.01
Viru Reisidega soovitan tõesti mitte reisida. Hoolimatus majutuste korraldamisel,vanad tehniliselt mittekorras bussid , suures osas venekeelne giiditeenus, muusika ja videod kõik see kokku ületas igasuguse talutavuse piiri! Seda enam,et tegu peaks olema puhkusereisiga!
 
Reisija 09. jaanuar 2010, kl 18.42
2008 a Hispaania puhkus. Mega! Tore seltskond, asjalik giid, mugav hotell suurepärase toiduvalikuga.
Ving: Vahepeal aint F1 pisikesed öömajad.(meil polnud probleemi- soe vesi, kõik said pestud-kustud)
Mina väga rahul.
2-4 vingatsit olid ka bussis, nendega sai nalja.
Tahan nendega Horvaatiasse järgmine kord minna.
Edu ja õnne Virukatele!
 
sd23 09. jaanuar 2010, kl 22.04
To Reisija
kas käisid viru reisidega hispaanias puhkusel kataloonias ja mitte ringreisil,mis läbib ka portugali,marokot.tahaks informatsiooni selle kohta
formula1 hotellid on talutavad aga natuke liiga väikesed
 
puhkaja 10. jaanuar 2010, kl 10.57
käisime kunagi ka sellel Hispaania puhkusel. Olime Loret de Maris vist nädala kohapeal. Hotellid olid...nojah...just sellise hinnaklassi omad nagu reis. Aga ekskursioonid olid normaalsed ja nägi palju.
 
Anni 11. jaanuar 2010, kl 14.54
Mitte kungi enam ei lähe Viru Reisidega! Reis Pariisi oli õuduste tipp!
 
Vesta 06. mai 2010, kl 00.05
viru reisid tellisid kahetoalist toasid,kuid pannid 3 inimest ühesse tuppa!!!niimoodi nad teenivad raha!õudne!!!ööbin praegu võõra mehega!
 
m29 06. mai 2010, kl 10.03
ma ööbisin ka võõra naisega ühes toas,polnud mingit õudust aga ma ei maksnud ka lisatasu.
 
h 07. mai 2010, kl 12.26
Olen käinud Viruga Itaalias ja Hispaanias (2008)- ja rohkem olen rahul kui mõne teise reisibürooga, kus olnud väga saamatu giid, mis reisi täiesti ära rikkunud. Aga mina nõuan (sisimas muidugi) head giidi ja ei nääksu öömajaga.
Virul on ainult teel Formulad (kell 11 jõuad sinna, magama, kell 6 hommikul edasi- peaasi, et pesemisvõimalus,voodi ja tekk oleks OK ja on olnud.). Kohapealsed hotellid on täiesti head olnud: Hipaania puhkusel koguni 4* hotell.

Oleneb, mida tahta.
Minu lemmikud ongi Viru ( head giidid- Hannes väga mõnus) ja LaStrada (giid Tiiu parim!)
Kunagi ammu oli vist nendega jamasid, aga viimasel ajal pole halba kuulnud.

Nt TopToursi giid oli sihuke mõttetu, hoolimatu, et rikkus kogu reisi. Parem olnuks ilma giidita (olen ka nii käinud).
 
gerda 07. mai 2010, kl 17.16
Soovitan täiega La Stradat (allfirmadega Travel Bohemian, Avenue France).
 
xx 07. mai 2010, kl 18.47
jah, tahtsin ka just öelda, et odav hind ei tähenda hoopiski tingimata halba kvaliteeti (selline üldistus on üsna rumal) - ja samuti näiteks seesama La Strada - Bohemian (Austria puhul oli neil veel üks kolmas nimi) - pidevalt kuuleb, et seda firmat kiidetakse.
 
v 07. mai 2010, kl 23.41
Üks asi mis mulle viru reiside juures väga meeldib on see et sulle antakse valikuvabadus sõita odavalt või kallimalt.
Odav sõitmine tähendab seda et ei tellita 2 inimese tubasid,ei tellita hommikuööke ja toitlustamist,laeva puhul ei ostata kajuti kohta ja vaatamisväärsustega tutvumine ja selle eest maksmine on vabatahtlik.
Paljud reisifirmad ju vägisi ja ilma valikuvõimaluseta panevad inimesed 2 inimese tubadesse nõudes selle eest suuremat majutamise maksu,toitlustamine surutakse peale ja nõutakse selle eest lisatasu,vahel on ka vaatamisväärsustega tutvumine kohustuslik mille eest võetakse lisatasu.
näiteks sotimaa-inglismaa-london reis maksab 5600 krooni ilma igasuguste lisadete aga need kes tahavad omavad võimalust saada 2 inimese toad 2200 lisakrooni eest ja toitlustamist 900 krooni eest .Need kes seda luksust ei taha saavad reisi 3000 krooni odavamalt umbes.Samas teised reisifirmad panevad kõik reisijad ühte patta ja nõuavad kõigilt oma 12000 krooni samasuguse reisi eest,kõigele lisaks tuleb veel üleval pidada 2 kiidi kuigi näiteks inimest giidi jutt ei huvita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!