Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
R.I.P.
 
Kesklinna tšikk (tähtsalt) 21. november 2013, kl 23.54
Mina loen! Ma isegi tean, mis FIV ehk kassiaids on. Minu kaastunne!
A matustele ma'i saa tulla, kuna viina ma juua ei suuda. Üleüldse- kas kiisu matustel poleks mitte piim kohasem?
 
NUMMIKAS 21. november 2013, kl 23.54
Lugudegapetetud M(ulla)T(oidu)Instituut.
Mispärast peab alati millestki loobuma? Kas ainult saada oleks palju palutud?
Tänan. Eriti tähelepanelikkuse eest.
 
NUMMIKAS 21. november 2013, kl 23.56
...ja lihtsalt lööb jalaga ukse lahti ja räägib vahele...
 
Kesklinna tšikk (jalg läbi ukse löödud) 22. november 2013, kl 00.00
Nummi, kas sa oled minu peale kuri?
 
NUMMIKAS 22. november 2013, kl 00.03
Ei, ma olen marurahulik. Tänase päeva kurivarud on otsas.
 
NUMMIKAS 22. november 2013, kl 00.03
Hmmm, aga algas uus päev...
 
Kesklinna tšikk 22. november 2013, kl 00.07
Siis on parem põgeneda patjade ja tekkide kaissu. Äädööd!
 
NUMMIKAS 22. november 2013, kl 00.10
Kas just põgeneda, aga vähe kiiremal sammul võib minna küll- muidu jääb uneaeg tiba lühikeseks ;) Meeleolukaid unenägemusi!
 
MTI 22. november 2013, kl 07.11
lp Nummikas,
täname, et viitsisite meie pädevad nõuanded läbi lugeda!
(iial ei tea ju, millal neid endal vaja võib minna)

teie küsimusele vastame aga samaga:
kas pahedest loobumine on pahe?

sõbralikult
teie Mälu-ja Tähelepanu Instituut

ps kuna teema on mulla alla minekust, siis meie nime teiepoolne väänamine on vägagi asjakohane.
 
von Freen 22. november 2013, kl 09.59
vägagiäraaustatud Nummikas.

Teie pahameel meie toredate tähelepanemiste suhtes on appsoluutselt kohatu ja ebaõigeaegne

esteks on Teie rehapulkadesarnaste esinemistihedustega postid meie kitsa silmavahe ja ringiga vägagi raskesti loetavad ja nendes rehapulkades sisalduva vägagi tähtsa info ühesamaaegne terviklik hoomamine ülimalt raskendatud.

noja testeks, isegi kui meie siin oleme teinud üliinimlikke pingutusi oma silmavahede ja ringide laiendamise suunas, et ära hoomata nende rehapulkade tähtsat sõnumit, siis Teie, lugudegapeetud ja äraaustatud Nummikas, ma lausa ütleks, et SIHILIKULT!, tahate meie niigi harva esinevad allesolevad juhtmed täielikult ja lõplikult kokku ajada, sest teie olete meile ära kirjutanud, et:

"mul on siin üks värske kääbas- kass suri AIDS-i. Tegelikult saan aru, kuhu see koer maetud on. hauakivi ei saand õigeks ajaks valmis ja matus jääb ära."

sellest tulenevalt, ei suuda pädev inhvormatsioon praega mööda meie juhtmeid sihtkohta kuidagi edasi liikuda, sest meie kandekeskus on ära ootaval seisukohal järgmistes küsimustes:

a) milline on seos seal oleva värske kääpa ja kass suri AIDS-i vahel, kui:
a primm 1) maetud on hoopis koer, kusjuures:
a primm 1 lõige 1) matus jäi ära?


oleksime äärmuslikult tänulised, kui Teie vägagiäraaustatud Nummikas suudaksite meie kandekeskusele pakkuda leevendumisi selles suhtes.


ja


eelpoolöeldust tulenemisi, meie praega arvame, et lugudegapeetud MTInstituudi Insinööridel, on meile tunnetuslikul moel, oopis omadel pisitillukesed raskused tähelepanude suunamisega vägagiäraaustatud Nummika rehapulkadena esineva informatsioonivälja suhtes, mistõttu seda Kuu Kümmet praega ei maksaks raisata meie piale, vaid seda tuleks suunata natukene õigemasse kohta.
 
NUMMIKAS 25. november 2013, kl 20.37
Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et karjun kõva häälega: Ettevaatust, R E H A ! Sest muidu ei pane au sta tutt von F ohtlikku olukorda tähele ja pulgale astudes võib varrega oma viimsegi kiku igeme seest sootuks lahti lüüa. Kuna see ei ole teps mitte minu soov, siis olen ma sunnitud enne igat postitust edaspidi kisama kui kurjast vaimust vaevatud, et reha(pulga)le tähelepanu juhtida. Kuigi- arumaisaa- omal selline üüratumalt lai silmavaade ja ei märka maas vedelevat reha? Või on teine tõesti liiga laiaks veninud? Siis saan mina oma abistavat kätt (ja südant) pakkuda ja mõne pädeva pistega selle ringi pisut koomale tikkida ja kena lipsukesega kinnitada.

Mis aga puutub kassi, koera ja hauakivisse, siis on asi segane- mõtlesin endamisi neli päeva ja ei suutnud neid (toore jõuga terviktekstidest väljakistud) lauseid kuidagimoodi ühemõtteliselt lahti seletada. Lihtsam oleks mul isiklikult sekkuda Teie juhtmerägastikku ja lühist otsida. Tunnistan ausalt, et ma ei ole kõiksugu kaablitega eriti pädev, aga ma olen väljaõppinud autoelektriku tütar ja usun siiralt, et paljud head oskused kanduvad edasi geenide kaudu. Pisut praktikat ja voila!

Ja veel. Vastupidiselt Teile loen ma Teie kirjaüllitisi alati suure tähelepanuga, vahest teen seda isegi kaks korda. Tänu nendele suurepärastele ja sisukatele postitustele olen isegi ajalehe tellimisest loobunud, sest kogu vajalik informatsioon jõuab minuni Teie kirjutiste kaudu. Tänan.

PS Ma vaatan, mis nende rehapulkadega teha annab. Kuna Kender olla sirbist loobunud, siis ehk on mul võimalus edaspidi oma postitusi vähe teisel kujul edastama hakata- no näiteks sirbiti.
 
NUMMIKAS 25. november 2013, kl 20.50
LGP MTI.

Pahedest loobumine võib olla vägagi paheline, kui ei tehta vahet, kas pahe ikka on pahe või ei ole ta seda mitte. Kui taimetoitlane nimetab liha söömist paheks ja sunnib lihasööjat loomsest toidust loobuma, mille tagajärjel viimane loojakarja läheb, siis võib möönda küll, et pahest loobumine on osutunud paheks ja selle eest võib isegi § saada.
 
von Freen 26. november 2013, kl 10.39
meil oleks nii palju kohe praega seepeale ära ütelda, aga meie alustame siiski peamisest!

ehk siis võtaks selle lahkesti ärapakutud südame ja isikliku autolektrikugeenide sekkumise praega.

mis puudutab erinevaid aiatööriistu ja nendel tallamist, siis võtame igatahes süü omaks ja äbeneme ära. siinkohal tuleks aga täpsustuseks juhtida tähelepanu sellele, et meil on KAKS kikut ja mitteühtegi viimset. mõlemad on esimesed ehk siis piima omad. seepärast meie hakka nendega asjadest soodsas suunas läbi närima, kuigi läbi me näriks, sest nemad võivad oma pehmuses siiski tugevasti kannatada saada ja tulem seda mitte ära ei vääri.

edaspidi tellin omale sirbiti. sest seda saab ainult lugeda ilma midagi meeltesegaduses sinna lisamata ja on seetõttu äraütlemata tervislik.

pee ees: meie kirjaüllitisi tulebki lugeda VÄHEMALT kaks korda, soovitavalt aga neli või rohkem korda, sest meie isegi loeme oma üllitisi pärast üllitamist vähemalt kuus korda, arusaamata, et misasja me ikkagi ära üllitasime.
 
von Freen 26. november 2013, kl 10.40
nu ma ju ütsin, et tuleb kuus korda vähemalt üle lugeda

* meie hakka = me ei hakka
 
MTI 26. november 2013, kl 10.41
Rääkisin konkreetselt suitsetamisest. Aga eks seegi ole ühele pahe ja teisele nauding.
 
von Freen 26. november 2013, kl 12.32
iseäranis cannabis ja ABCDE sigaret
 
NUMMIKAS 26. november 2013, kl 15.58
MTI
Räägime suitsetamisest.
See on tõepoolest pahe. Aga kui ma ka sellest pahest loobun, siis mul ei olegi enam mitte ühtegi pahet ja sedasi kaob kirg millegi parema poole püüelda. No mismoodi ma siis sedasi pahetuna elama pean?
 
MTI 26. november 2013, kl 16.30
Pidin juba ennist pakkuma, et Nummikas on suitsetaja.
Ega ta muidu kohe nii osavalt juttu taimetoidule poleks juhtinud.:D
 
NUMMIKAS 26. november 2013, kl 17.16
Süüdi!

* Häbi tunnen, aga ei hakka ennast ka paremaks valetama ;)
 
ööliine 26. november 2013, kl 17.20
Eksole. Seda, et suitsuliha säilib kauem, seda peaks ju iga loll teadma
 
NUMMIKAS 26. november 2013, kl 17.36
Totaalselt dementne paarisaja-aastane vanaproua- kõlab ahvatlevalt ;)
 
ööliine 26. november 2013, kl 18.20
*mõtleb Nummika mõttekäigu üle ja tunnistab, pole paha. Ise ilu tegija, teised vaeva nägijad, a mis mul sest
lollipopu 26. november 2013, kl 18.26
Nummikas :D
ja nii peavad need matjad minema labidaid ja pärgi ära viima :)
 
von Freen 26. november 2013, kl 18.58
a te ainult vaadake ja pange ästi tähele praega, milline tähesadu kohe tekkis siin anatoomikumis pärast seda, kui kannaaabisele jutt läks :P
 
NUMMIKAS 26. november 2013, kl 19.56
Lgdgp V F, ettevaatust REHA!
Äkki seletate rumalale, mis asjad need kannaabised ja abcdeee-d on? Või vähemasti kirjutage lahti, kuidas neid asju tuleb läbi teie säravate silmade vaadata.
 
von Freen 26. november 2013, kl 20.00
maisaa praega.
lähen 57 tunniks floorasse fauna juurde.
 
NUMMIKAS 26. november 2013, kl 20.22
Näh, poleks pidanud sind reha eest hoiatama. Siis oleksid kena obaduse saanud ja uimasena need 57 tundi hoopis lollide keskel veetnud.
lollipopu 27. november 2013, kl 07.12
ja tähesajust sai lumesadu :)
 
NUMMIKAS 27. november 2013, kl 20.44
Einojah, mõnel tähtsamal persoonil sajab kusagil lund. Vaesematele anti taaskord vihma. Aga ma olen ääretult kannatlik- küll ühel hetkel rikastel lund üle hakkab jääma ja siis jagatakse tasuta ka teistele.
lollipopu 27. november 2013, kl 21.21
öö hommikule andis käe
koos helbesajuga
ja võttis pimeduselt väe
ta tuulerajuga
päev kirka valge sulatas
sai lumest vihmalend

nüüd -
õhtu ennast ulatas
on sadu ikka
trend
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!