Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
R.I.P.
 
NUMMIKAS 27. november 2013, kl 21.39
Ka pika päeva lõppedes
lood luulet tähesajust.
Ei minust sulle vastast, sest
mul kreeditis on ajud.
 
Daam koerakeseta 30. november 2013, kl 22.30
Oh mis kena surijate palat! Võtan selle uksealuse koiku!
lollipopu 30. november 2013, kl 23.37
kle, see uksealune koiku on allalaskjatele
 
Daam koerakeseta 01. detsember 2013, kl 04.07
kle, kassa arvad, et ma lasen üles ve?
lollipopu 01. detsember 2013, kl 12.13
öös on mõtteid :D
 
kass (mitte see, kes AIDS-i suri) 04. juuni 2014, kl 11.29
kaabin kah käpaga mulda pääle...rip!
 
NUMMIKAS 04. juuni 2014, kl 18.29
Kulla kiisu.
See veel puuduks, kui sa AIDS-i surnuna ja maha maetuna käpakeste tõmmeldes mulda lennutaks!

* Ei saa lollud rahulikult omi asju ajada- kohe pistavad kisama RIP ja RIP ning puistavad huumust laiali.
 
kass 05. juuni 2014, kl 12.04
Kulla NUMMIKAS, tänan tähelepanu eest!
pruukis mul vaid korraks "näu" teha, ja juba ta lendaski kohale.:P
aga kui sa ei ole märganud, siis lollud ajavad omi asju kusagil mujal kui lolliklubis, sellepärast ka RIP.

* samas huumuse laialipuistamine praegusel taimede kasvuperioodil on väga tervitatav nähtus.
 
von Freen 12. juuni 2014, kl 18.36
mul oleks mutimürki vaja!
ostan!
võin maksta topelt!
seda Brosi oma ilusates sinistes totsikutes, mille juuroliit ära keelas millalgi kui lumi veel maas oli
(ega nad seal juuroliidus lollakad ole. teavad küll, millal on õige aeg mutimürgi müüki ära keelata. ikka siis, kui lumi maas. põrsa kari)
 
NUMMIKAS 12. juuni 2014, kl 21.47
Mutte tuleb püüda mehhaaniliste lõksudega. Kogemus näitab, et kõige tulusam viis nendest lahti saada.

* Kui nüüd vanamemmesid suuremal hulgal kadunuks jääb, siis keelab eelnimetatud liit peatselt ka mutilõksud ära.
lollipopu 13. juuni 2014, kl 10.10
mis kenad mõtted ja ideed ;P
usun, et mutilõksude eelnimetatud liidu keelamist hakkab meie riik eirama, vabatahtlikult.
oi KUI palju pensioniraha alles jääb!
 
von Freen 13. juuni 2014, kl 11.25
kulege ma olen kõik planeedil maa kättesaadavad vahendid ära proovinud s.h. "mutilõksud" ja ainukene vähegi tõsisemalt võetav asjandus oli see Bros mutimürk.

esteks nende lõksude maha matmisega suudan mina tekitada suurema kaose kui mutid ise ja testeks
minu mutid panevad nendest "lõksudest" kaarega mööda tehes nii omale muudkui aga uusi käigukesi juurde.

a selle Brosi asjandusega asi lihtne ja kultuurne: puistad tibakene augukesse ja kahe päivapärast on täielik vaikus antud piirikonnas. see niihia kraam, et mutid krõhveldavad kahe suupoolega ja küsivad juurde. a mul põle enam anda juurde. ja kui nendest kahest alles jäänud tegelasest üks piaks nüüd olema issine ja teine emmene, sis paari kuu pärast on neid sial jälle kümme ja praeguseks juba irmsalt suure vaevaga puhtaks saadud territoorium uuesti nende valduses.

oi KUI palju ja pensioniraha jääb mul nüüd alles jah.
maisaa seda enam sellele buenole mürgile kulutada, sest seda lihtsalt netu mittekuskil.

jään oma asjade juurde: põrsasiakari
lollipopu 13. juuni 2014, kl 23.31
vata skisokesekene, su tõlgendus on vähe teise lähenemisega kui mu oma.
naisi, neid mutte on pensipõlves kätt raha järele sirutamas rohkem kui meesisendeid. need viimased ei pruugi pensiajani jõudagi, enne kiirustavad pilvede peale, et kõrgemalt ........... mida iganes teha.
kui kõik mutid kinni püüda, mehi ka netu, siis jääbki finants alles ja saab näiteks .......... vabariigi teed hoopis ära asfalteerida.
praktiline ju!

ja ma tegelikult ei mõista, mis saab ühel mehel haaremi vasta olla! mõni teine mees tunneks rõõmu kui mutte ümber nigu muda.
 
von Freen 14. juuni 2014, kl 09.20
mul pole tõlgendust
mul on konstateering

a sinu jutus on iva sees.
nimelt see ashvaldi asi.
ma näen siin lahendust !
seda, et nende vabariigi teede asemel tuleb minul probleemi lahedamiseks kogu murukamarakas lihtsalt ära ashvalteerida.

aitähhh hia inimene!
panid minu konstateeringu õiges suunas liikuma praega!
 
juuroliidu ametnik 14. juuni 2014, kl 09.23
Lugupeetud ekskliendid,
käesolevaga selgitame kõigile, miks me mutimürgi "Bros" müügi ära keelasime.

Vaadake, see mürk oli mõeldud muttide hävitamiseks murualadelt, kuid seda hakati kasutama mittesihipäraselt. Kuna mürgi toime oli iseäranis tõhus, siis hävitati sellega mutte ka aiamaadelt.
Loomakesed surid kus iganes - tomatite, kurkide, kapsaste, muude köögiviljade ja isegi kartulite all. Koos laipadest tekkinud kõduainega imasid taimed endisse ka mürki, mis ei ole aga mõeldud inimorganismi jaoks.
Arusaadavalt tekitas see tervisehäireid ja meile hakkas saabuma hulgaliselt kaebusi inimvastase tegevuse kohta.
Seoses sellega olime sunnitud meile vägagi kasumliku toote turustamise lõpetama.
RIP
lollipopu 14. juuni 2014, kl 16.00
irmus armas juuroliidu ametnik!
pöördun viisakaliselt ja avaldun, et vahet pole kuidas neid mutte hävitada, kas läbi juurikate või otsekontaktis.
peaasi, et pensioniraha riigile alles jääb ja teed asfalteeritud saavad.
nii et ........ võite taas tootma hakata, saab skiso oma murukamara säilitada ja koos sellega ka privaatsuse.
te kujutage ise ette kuidas kõik sõiduvahendid tema maavaldustes vurama hakkavad, sest ainult seal on korralik asfalt maha pandud.
ja siis tuleb juba tegemist juurokohtuga, ma arvan. kodurahu ju kadund!
ja rohelised (mitte rohelised mehikesed) võivad kohtutee jalge alla võtta, sest muttidele tehakse liiga. asfaldiga piiratakse juuroliikumisvabadust.
 
von Freen 15. juuni 2014, kl 17.51
RIP jah.
lugudega petetud juuroliidu ametnik.

Teie selgitused on toredad ja ilusasti arusaadavad ka kreisikooli haridusega endistele klientidele.
siinkohal jäävad minule aga arusaamatuks muudsorti loogikalisprotsentuaalsed nühansid.

nimelt on seda toimeainet elik mürki nimega kloraloos ka teistes näriliste mürkides (rotid, hiired, vesirotid jms toredad tegelased), kes samuti võivad oma vedru välja visata ilusasti näituseks kurgipeenras. seda eriti vesirottide puhul. ja meie andmetel nemad kõdunevad täpselt sama moodi nikui mullamutidki.

sama lookene on teise toimeaine denatooniumbensoaadiga. seda on samuti teistes krõhveldajavastastes mürkides ilusasti kasutusel.

kas ei oleks olnud mõistlikum vastavast ohust teavitada endiseid ja tulevasi kliente otse mürkitopsikul suurte punaste rasvaste kirjatähtetega, et sedasamust toodet ei tohi kasutada aiasaaduste kasvatamise aladel?

siinkohal oleks samuti uvitav teda saada, millega hävitavad mutte nt golfiväljakute ja jalpallistaadionite omanikud ja kust nad seda mingit hiad vahendit siis saavad?

eriuvitav oleks aga teada tegelikku protsentuaalset osa nendest, kes seda hiad kraami kasutades omale need miskised jubedad terviseädad külge said ja tahaks lugeda mõnda uurimust, kus on selgelt ära tõestatud, et need tervisteädad just sealt mutimürgi toimeainetest tulid, aga mitte näiteks oopis vesirotimürgist või muudest keemilistest ainetest millega sellel mutimürgis mittemiskit tuletatavat seostki vbl pole.

sis mina oleksin lõpuni ära rahuldatud pikaks ajaks kohe.
 
juuroliidu ametnik 16. juuni 2014, kl 16.30
Ih-ih-hiii! Käes! Käes!:D
Panin lõksu peale nii apetiitset söödavat ainet, et isegi selline suure naljasoonega herr nagu von Freen, ampsas sealt pahaaimamatult tükikese, neelas alla ja nii ta kinni püütud sai.:) Muttidest rääkimata.

Samas on tema tõsiteaduslik traktaat minu jaoks kohati liiga tark.
Ei suuda mina neid peene nimetusega toimeaineid meelde jätta.

PS
Pole ma mingi juuroliidu ametnik, vaid üks täiesti tähtsusetu putukas.
 
juuroliidu ametnik 16. juuni 2014, kl 16.40
Lp von Freen,
juhin Teie tähelepanu veel sellele, et seoses läheneva jaanipäevaga on praegu Konsumites, Maksimarketites ja AO kauplustes müügil iseäranis soodsa hinnaga, koguni -37%, Bros sääse-ja puugitõrjevahend.
Kiirustage ostma, sest suvi kestab veel ja varsti seda võibolla enam ei ole. Siis tulete jälle ja nurisete, et miks kusagilt saada pole.
lollipopu 16. juuni 2014, kl 19.12
nonii, kauplemine akkab pihta!
ei oska ametnikud endale teadvustada, olgu nad siis juuru või kohalikud, et ....... kui ma mingit asja tahan, siis teised asjad jätavad mind külmaks, vaatamata suvisele soojale.
ehk siis - kui kõht on tühi, siis milleks mulle kempsupaber ...
 
juuroliidu ametnik 17. juuni 2014, kl 10.39
No-jah, see kempsupaber ... küll seda ka vaja läheb.
Eriti siis, kui kõht on tühi ja isu hea...siis võibolla isegi õige pea.:)

Aga juuroliidu ametnikuna elik tähtsusetu putukana tean ma väga hästi, et suurte probleemide varjutamiseks tuleb mõni väike välja mõelda...
 
NUMMIKAS 17. juuni 2014, kl 13.55
Kempsust rääkides... Olin eile hommikul ikka päris nördinud.
Mäletate veel seda piiluaukudeta ämbrisüsteemset välikemmergut, mis e-spetsiaale lolliklubi suvepäevadeks kokku klopsitud sai? Seisab tema siiani sealsamas sireliheki vahel ja ootab teisaldamist sauna kõrvale. Nu vat. Vaatan hommikul aknast välja ja märkan, et kemmergu uks on kahtlaselt lahti. Kõmpisin kohale ja oh seda rõõmu- minu uued naabrid on otsustanud oma kehakergendamise toimingud just seal ära sooritada. Enesele soovimatult on minust saanud seltsimees sibi :) Ok, ma võin ju selle ämbriga seal sörkida, aga üks küsimus jäi siiski õhku- kuna WC-s paberit polnud, siis...kesse trussikuid peseb?

* Lendasin jälle kohale, sest juuroliidu ametnikul on kassihais juures ;)
 
urrrrrrrrrrrrrr 17. juuni 2014, kl 15.41
ukse all konkus, lupja lendas laest... pandi mind passarisse !!!! auuuuuuuuuuu
 
juuroliidu ametnik 17. juuni 2014, kl 18.12
Vuih.. mis ajast juuroliidus kassid haisevad? :)
Aga... küll kass kassi ära tunneb!:D
 
von Freen 18. juuni 2014, kl 14.03
hokkei
ma akkan siin praega poolakatega ülevalt, alt, kõrvalt ja läbi rääkima selle mürgenduse asjus. saab näha, kas mina suudan seda imeasja kusagilt välja koukida või ei.
vahjapeal on mutiraisk liikunud oma etendusega ca 15-20 meetrit edasi sinna, kus mul eelmine aasta juba vaikus majas oli ja seal mulle täis tivoli korraldanud, seega läheb poolakatega kiireks.

a mis puudutab BROS sääsepuugikihulastetõrjevahendit, siis vata mina kasutan väheke karmimaid tooteid (mis tõesti võivad tõhusa ja hia tootena ühel päeval samuti ära kaduda nigu kadus mutimürk ja nigu kadus ainus pädev epoksiidvanniemail ja nigu kadus vägahia puidukaitsevahend saematerjalile "Ligno" ja nigu kadus pleksklaas ja nigu kadusid suured kollase täitega aias kasutatavad papist suitsuküünlad ja nigu kadus karbiit (tõsi küll, viimast on hakanud mingites totsikutes jälle poodi tilkuma) ja nigu kadus paks tekstoliit ja nigu kadus visnevski salv ja nigu kadus konserveeritud praesibul ja nigu kadus kange õlts ja nigu kadus puhas vanilliin (mitte ajada segamini vanillisuhkruga) ja nigu kadus EPO liim ja nigu ja nigu ja nigu.... ühesõnaga RIP), nagu näituseks näol ja peas Autan Protection Plus (Autan Active kärab kahh) ja mujalriidekehaosistel Diffusil Plus (Diffusil Extra Plus kärab kahhhh). aga kui rahhi ja juurosid pressib igast praost välja sis kasutan oopistükkis Ben`s100

Bros on muijidugist iga ilmaga parem, kui OHV või STOPPP :)
 
juuroliidu ametnik 18. juuni 2014, kl 18.49
Poolakatega asju ajades peab väga tähelepanelik olema.
Mul juhtus ükskord nii, et olin küll õige nurga peal, aga vale nurga all. Tehing jäi katki.
 
juuroliidu ametnik 18. juuni 2014, kl 18.55
Visnevski salvi asemel saab tänapäeval edukalt kasperskit kasutada. See on isegi tõhusam, hävitab ka kõik viirused ära.
 
NUMMIKAS 18. juuni 2014, kl 21.35
Višnevski salvi asemel saab tänapäeval edukalt kasutada Višnevski salvi. Kui see peaks herr von Freeni taaskord pikaks ajaks ja lõplikult ära rahuldama, siis võin hea raha eest pealt- ja altmäärimisel abiks olla. Salvi võtan ise kaasa.

Aga mis puutub sinisesse mutimürki, siis minu kemmergu kaitseks jääb sellest küll väheseks. Tõhusaimad on jätkuvalt muti-, äti-, kuti- ja tutilõksud.
lollipopu 19. juuni 2014, kl 09.12
loen ja loen ja loen ja ........... üha enam viib mõte teadmiseni - kui palju on võimalusi oma ettevõtte tegemiseks.
skiso - teed ehk oma krundil mutimürgitootmistehase MMTTSvF? jõle salalik tähekombinatsioon (-kombinesoon) sai ;)
labor katsetab kohapeal, tootmiskulud väiksemad ja kasum suurem.
usu, kõik mutid murravad pea ära kui riputad vastavasisulise tahvlikese värava peale.

akkan osanikuks 20%-ga.
 
juuroliidu ametnik 19. juuni 2014, kl 11.48
Kemmergu kaitseks saab tänapäeval edukalt Višnevski salvi kasutada (kellel seda on).
Määrid istumisealuse nimetatud ainega kokku ja kuna WC-s paberit pole, siis ei saa kutsumata külalised oma tagumist palet millegagi puhastada. Nende heledatele trussikutele jäävad inetud pruunid laigud ja pärast seda nad sinna enam ei tule.

Kui aga kogu Višnevski salv on von Freeni pealt- ja altmäärimiseks ära kulutatud, siis võib seda kemmergus sama edukalt asendada solidooli, tavoti, mootoriõli või isegi tihendusmäärdega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!