Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
R.I.P.
lollipopu 19. juuni 2014, kl 15.59
ei jaksa ära imestada kui tähelepanelikud kedanikud siin kohapial käivad. ette- ja tahapanekuid nigu Vändrast saelaudu.
miks mul on tunne, et NUMMIKAS hakkab juuroliidu ammetnikule võlgu jääma ...
 
NUMMIKAS 19. juuni 2014, kl 20.46
Kallis Popu, minu käsi selle peale, et ma võin jääda haigeks, vahele, rasedaks või isegi (muti)lõksu, aga võlgu jäämine ei lähe minu kehaehitusega üldse kokku. Kõik saab viimse juurosendini tasutud.

Mis aga puutub ametniku mainitud salvidesse (minul neid on) ning nendega prill-laua kokku mäkerdamisse, siis paraku tuleb kasuteguri olemasolu kinnitamiseks vaid pead raputada...eeee...noogutada... Seda triipu juba trussikutest ei eemalda ja peaks ka kõige jõhkrama sarisi***ja enne kuritööle asumist mõtlema panema- kas ikka tasub, kui paberit pole :)

* Ülbe nagu ma olen- pakun viiki.
lollipopu 20. juuni 2014, kl 11.40
ühte jäämist sa ei maininud mitte - minule külla jäämist
 
NUMMIKAS 20. juuni 2014, kl 12.51
No mainime siis ka selle ära- võin Popuga ühte külla jääda.

* Küla valiku usaldan Popule ;)
 
von Freen 20. juuni 2014, kl 22.32
mul ei ole praegu aega
 
juuroliidu ametnik 21. juuni 2014, kl 12.32
mul ei ole ka praegu aega
 
NUMMIKAS 21. juuni 2014, kl 12.58
Aru ma teist ei saa!

Eriti teist!

Kas ilma asjata on vF leiutanud sellised kellad (fotomaterjali ei saa kahjuks lisada), mida saab mugavasti ette ja taha keerata? Kusagil ei ole kirjas, et kelli võib keerata vaid kaks korda aastas. Lihtsalt keerate oma kella ajapuuduse ilmnemisel tibake teise asendisse ja aega küll.

* Milleks teile kellad, kui te neid kasutada ei oska?
lollipopu 21. juuni 2014, kl 13.22
NUMMIKAKENE!
a kui juuroliidu ametnik on naine? :O
 
ööliine 21. juuni 2014, kl 13.39
Jomik!
Lugupidamatult lugudega peetud kottkodanik Skiso - Teie poolt taga itketud toodet, vähemalt selle sinatse nimega produkti oli kaks eilet tagasi meie kaupmehe juurest täitsa võtta. Peab kohe mainima, et terve perekondlik kokkutulek oli kenasti riiuli laudadele seatud. Üks uhkem kui teine, maakeeli kostes: plekktoosis ja plastikust pudelis, isegi pildid olid peal. Vahede tegemises pole ma aga kahjuks Mihkel, odöör jäi tuvastamata ja gurmeeline eripära avastamata
 
NUMMIKAS 21. juuni 2014, kl 14.01
Popuke, seda enam peaks tal olema pädevust kelladega üle- ja ümberkäimiseks.

Vähemasti nii ma arvan.

Öölistele kannaks ette, et teie kellad on ikka väga taha keeratud- praegast peaks juba päev olema. Vähemasti on teil seda mürki, mida teistel pole. Ja see on hea.
 
ööliine 21. juuni 2014, kl 15.11
Oi, meil on nii mõndagi veel aga ärge teie laske end sellest teps mitte liigutada ja loksutada
 
juuroliidu ametnik 21. juuni 2014, kl 15.15
See on hea, et Nummikas aru ei saa ja midagi ei kahtlusta!
Eks ole, von Freen?:D
 
Külaline 01. juuli 2014, kl 14.29
Rõõm näha, et vestluskohana hingusele läinud Lolliklubi on uue elu saanud Nõuandenurgana.:)

Küsige julgesti! Nagu näha, küsida võib kõike!
lollipopu 01. juuli 2014, kl 16.51
mina olen nüüd täitsa jälginud, et lugupetetud Härra von Freen ei peaks enam mutimürgi puudumise pärast ennast ära katkestama. vett on liiga palju saanud siia maa peale.
töötutele hia soovitus - korraldage Roheliste abiga muttidele ja rottidele ujumiskursuseid.

tolaloll soovib osta riisi seemet, sest kartuli saaki pole oodata.
meil Setumaa Serval on riisi seeme juba otsas, veidike on jäänud makaroni seemet.
(leidub teisigi tarku, kes kartulimardikate pealt vaadata oskavad - annab kartul saaki või ei anna)

nii et uvilised, kiirustage. ja kellel on ülearust riisi seemet, ärge unustage hõimlast tema mures!

*ma nüüd küsisin julgesti ;D
 
NUMMIKAS 01. juuli 2014, kl 21.16
Andku mulle mutid andeks, aga olen otsustanud isiklikult kohale sõita ja veenduda, et seal vonni kandis ikka on neid murualuseid tegelasi. Kuna uurime ja märgistame territooriumit nii maa pealt kui ka maa alt, siis peale meie kogukonna kohalviibimist võib arvata, et piirkond saab mutivabaks. Jään lootma, et nood siidinahad omi asurkondi Setomaale ümber ei kandi, sest minul puudub igasugune pädev teadmine selle kohta, kas mutid ka riisiteradega oma kõhtudele seest poolt pai teevad. Pärast hakka veel teist trippi lõunamaale tegema, et Popu põlde ikaldusest päästa.

* Ma juba vana inime- ei jaksa nii palju (s)trippida.
lollipopu 02. juuli 2014, kl 09.36
(H)eino(h) mis minul stripi vasta olla saab, kui tasuta jagatakse.
uvilisi võib teisigi leiduda, nii et ......... olete tere ja tulnud, irmus armas NUMMIKAS
 
ripp 04. juuli 2014, kl 20.08
Misasja?
Surnu ärkas ellu või!:O

Ma siis ka küsin julgesti:
kui püssiga otse üles õhku lasta, kas siis on oht, et kuul kukub pähe, või sõidab inimene koos maakeraga enne alt ära kui see alla langeb?
lollipopu 04. juuli 2014, kl 21.32
näedsasiis, ripp või ropp, vahet pole.

vägev püss peab sul olema kui maakera enne kuuli langemist ära jõuab pöörata.
 
Liz 15. juuli 2014, kl 15.50
anti lollilubi naistekas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lõpuks ometi on lolliklubi kadumas peaaegu täielik
> ult.
> Ma kinnitan teile, et kui tekkis lolliklu
> bi, oli selle naisteka foorum siin ruineeritud. En
> ne lolliklubi oli siin väga hea.. . Ja siis tuli l
> olliklubi.
> Nüüd loodan, et lolliklubi kadumiseg
> a tekib uus ja värske keskkond, nagu oli enne loll
> iklubi.
> Lolliklubi tegelased ju ainult vananes
> id ja seetõttu ka ehk kadusid. Nüüd tuleb loota, e
> t see vana risu nimega lolliklubi uuesti võimalust
> ei saa ruineerida naisteka foorum.
 
Liz 15. juuli 2014, kl 15.51
...IRW...nüüd uus esimene lolliklubi liige!...sa ise!!
 
Kus vanad siis jäid? 15. juuli 2014, kl 23.34
Mina arvasin, et lollipopu või -pepu President !?!...
lollipopu 16. juuli 2014, kl 10.53
vat kui tore, Liz räägib iseendaga ;)

a sa, Kus vanad siis jäid?, sa oled vist siin esimest korda.
mina ei ole president! ma olen resident. ja pepu on ka sul olemas ;P
 
Manka 29. juuli 2014, kl 05.27
ommik jah! :)
lollipopu 29. juuli 2014, kl 08.53
tre omkust, kadund laps!
päeval magad ja öösel ....... ;)
teises teemas otsis kakk sind taga
 
eit 29. juuli 2014, kl 10.00
ot-ot, kas mia ole nüid matustele illäs jäänu ve? parembe pala peielauan kik ärä süüdu?

Manka ei julge sinnä minnä, kus tad taga otsitse, vast saab kah pessä!
 
ööliine 29. juuli 2014, kl 10.23
Eit- mis sa räuskad? Lase magada
 
eit 29. juuli 2014, kl 22.30
makka, makka, ma ka makka...
lollipopu 29. juuli 2014, kl 23.38
ilusaid unesid ;)
 
Manka 05. august 2014, kl 11.25
pessa saada on mugav tunne... et nagu koduuksest sisse?

Kus kohas kakuke otsis?
*taas randa, kuumus tahab ä tappa...
 
läbilipsaja 05. august 2014, kl 17.28
Jaa-jah, see oli ju maretapäeval, kui ma siit läbi lipsasin ja keegi muretses, et "kas irmus inime (Manka) on tõesti ära kaetatu? kahju kohe tõisest, ma ütli".
Nii ta ütles.
Teema oli vist "häid pühi;)" või midagi taolist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!