Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Andke nõu, lollid!
 
Kesklinna tšikk 20. detsember 2013, kl 18.23
Kas loobuda autost või kesklinna korterist? Või kas oleks kellelgi pakkuda mõni lollikindlam moodus Savika palgatõusu saboteerimiseks?
 
pane 20. detsember 2013, kl 18.33
ennast põlema, nagunii sinust tolku pole.
 
Kesklinna tšikk 20. detsember 2013, kl 18.36
Eip. Põlema panemiseks on mul küünlad.
 
:) 20. detsember 2013, kl 19.13
kesklinna tšikk koli minu juurde ja üüri oma korter sommidele
 
Kesklinna tšikk 20. detsember 2013, kl 19.20
Tänan, naerunägu, pakkumast. Ma ühelt väljamaalaselt selle ostsin, hakka nüüd soomlastele välja üürima... Keel läheb sõlme ja pea hakkab valutama (loll kes vabandust ei leia, noh).
 
von Freen 20. detsember 2013, kl 19.53
ma soovitan loobuda päevapealt juurodest ja minna tagasi eekide peale, sest savikas ei taha eekides palgatõusu vaid kindlaste juurodes. kohtkõvalt laheneks ka probleem teiste kaanilaadsetetega, kes Teie imearmsalt täiusliku keha küljes rippuda tahaksid erinevates asendites erinevates situatsioonides, sest ka neile Teie eegid mitte ei kõlba. kokkuvõttes ei taha keegi enam Teie eeke ja kõik jääb ilusasti alles. isegi bensu eest ei taheta ja auto võib ka alles jääda, rääkimata korterluseüürindustest.

kusjuures muuseas täiendavaltüteldes äralisades - veelgi kindlam on eekide asemel aga tugrikute kasutuselevõtt.

oli tore jälle abiks olla
 
Kesklinna tšikk 20. detsember 2013, kl 20.01
Freen, see oleks küll geniaalselt lollikindel plaan, aga on üks aga. Kust me neid eekisid nii palju saame, et Savikale üldse pakkuda kõlbaks? Ma kardan, et ei sukasäärtest ega ka Eesti Panga muuseumist neid nii palju lagedale võluda ei õnnestu. Mis sa arvad, kas Savisaars lepiks ehk lattidega? Neid peaks kohe varsti lademetes saama ja seda odavalt?
 
von Freen 20. detsember 2013, kl 20.04
nu, printer on?
kui on, siis mul on eekude hshshablooone
 
von Freen 20. detsember 2013, kl 20.05
maisaa Teid prega edasi aidata sellest kitsaskohast, sest pian minema ära kohe
 
Kesklinna tšikk 20. detsember 2013, kl 20.35
Printerit ja šabloone hetkel pole. Seega istun siin oma kitsas kohas edasi ja uurin tugrikute hingeelu. Need on paremad, kui eegud, juurod ja latid kokku! Mongoolia Keskpanga andmetel: 1 MNT = 0,0004 EUR. Fantastiline! Kas kellelgi oleks anda Juku-Kalle kontakte?
 
NUMMIKAS 21. detsember 2013, kl 10.16
Juku kontakte mul pole, aga Kalle omad võid saada.

Mina jätaksin igasuguse uue või vana raha kasutusele võtmise esialgu plaanidest välja. No palju üks inimeseloom oma elu jooksul nende uute kursside ja hinnamuutustega harjuda suudab? Sedasi lõpetad ise varsti Skiso kliinikus, osakond number kuus ja kinnine :)

Kui sa juba oled ennast kenasti kesklinna sisse närinud, siis lase aga edasi. Rohkem seepi puusakontidele ja libisedki varsti salamahti Savisaare klanni sisse. Saad osa palgatõusust, samas maksad maksudena kõik kenasti tagasi- hundid söönd, lambad terved ja raha jääb kenasti "perekonda".

* Jukude ja Kalledega mässamise asemel aja oma peened näpukesed koos sukavarrastega hoopis seinakontakti ja lase Tallinn pimedaks. Küll nad siis oma eelarved ümber vaatavad.
 
skiso 21. detsember 2013, kl 14.24
austusega lugudegapeetud Nummikas

meil on kõik osakonnad lahtised
lisaks osakondade lahtisusele korraldame meie veel ka lahtiste uste päevi ja alates teisest korrusest ka lahtiste akende päevi. ja isegi see pole veel kõik!

kasutame lahtiseid meetodeid ka mujal.
näituseks kui on kuskil miskit lahti (kõht, pea, tatt, neerud jne) või miskit kuskil on koos (juhtmed, mõistus, sugulased ja tuttavad jne), anname abivajajale alati lahtise käega.

ainus lahtine, kuid teistest lahtistest isoleeritud osakond, on meil kabinet 6 ehk kutsehaiguste isolaator.



tu him wir zum: kesk linnatsikk

printeritega praega aidata ei saa.
edastame ainult olemasoleva shshablonni

https://www.upload.ee/image/3778372/teemeise...

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
NUMMIKAS 21. detsember 2013, kl 14.46
Misasja te seal kliinikus lahtise käega lahkesti jagate, et teie patsientidel kõht kogu aeg lahti on? Mulluseid kukekaid, mis Alissast metsa ununesid?
 
skiso 21. detsember 2013, kl 15.18
nu anname lahtise käega mitte mida vaid kuhu.

alissast ja tema seenemahviast jäävad metsa ainult jalajäljed ja minestanud metsloomad jalad püsti.

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
NUMMIKAS 21. detsember 2013, kl 15.22
Assamait, või nemad annavad lahtise käega kuhugi...

* Kõlab nigu sadomaso-rollimäng. Maisaa niimoodi magada- kujutlusvõime hakkab raginaga tööle...
 
skiso 21. detsember 2013, kl 15.32
sado meil ei ole aga masu küll.

*ka oma kujutlusvõimet saab meie juures ästi ära ravida

võime kaotada Teie koormavaks muutunud kujutluse, võime, või sis mõlemad ja seda lühikese ajaga

lahtise käega andmise strateegilisprohvülaktilised kohad on ainult erinevad

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
NUMMIKAS 21. detsember 2013, kl 15.35
Juba see eelnev kirjatükk pärssis mu ette- ja tahakujutluse võimet tublisti, seega esialgu ravile aega ei broneeri.
 
skiso 21. detsember 2013, kl 15.50
a sa tule ja lase kaa oma tahakujutusvõimel vabalt lennata ühes vägagi hias Telhvi teemas, mille mina praega juhuslikult siit ülesse leidsin.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,127...

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
NUMMIKAS 21. detsember 2013, kl 18.19
Skiso, sörgin nagu koer su sabas...
 
skiso 21. detsember 2013, kl 19.02
mitte nigu koer vaid nigu puudel!

panen Teid laulu sisse praega ka kohe ära

see juhtuda sai aastalõpu kuudel
sest lehti enam polnud külges puudel
siapraadist rasvarõngad kõigil suudel
tarelkas kapsad, kartul, jõulustruudel.......

nuh, niisiis, pidu oli nendel muudel
kuid minul oli laual vaid üks nuudel
nahk lotendas mu kokku kuivand luudel
kui äkki!!!
uksest sisse astus!
PUUDEL!
 
Tšikk kesklinnast 21. detsember 2013, kl 21.40
Nii, lollid: vabalt! Polnud tšikil vaja enamat kui pudel veini ja unetu öö. Problem solved. Võtsin kuusejala ja jalgratta panipaigast välja, auto demonteerisin ja panin panipaika hoiule. Ratta parkisin auto asemel tänavale ja kuusejala tõin tuppa kuusele seltsiks. Hetkel tegelen puusanukkide seebitamisega. Minu poolest võib Savikas nüüd nälga surra. Ma ei maksa talle lisaks mitte juurosentigi!
 
NUMMIKAS 22. detsember 2013, kl 10.41
No siis on teema lõpetatud.

A mis sellesse teise teemasse puutub, siis tagumendi omanik ei anna nõusolekut pildi riputamisesks. Pärast ei jõua neid arutelusid KMI ja HIV ja ÜSA teemadel ära lugeda.
 
Tšikk kesklinnast 22. detsember 2013, kl 11.17
Pisut nõutult küsin, mis või kes on ÜSA (Üli Suur Ahter see ju olla ei saa)?
lollipopu 22. detsember 2013, kl 13.27
mitte miski siin ilmas pole võimatu :D
kuigi jah, olles tagumendi omanikku näinud, siis .............. KMI ja ÜSA on normis, HIVi kohta puuduvad teadmised.
 
NUMMIKAS 23. detsember 2013, kl 13.36
Ma annaks kohe 8,33 punkti šikiletšikile, kes lisaks muudele headele omadustele oskab ka maainimese mõtteid lugeda. A-ga panid mööda.

Ja popule annaks ülejäänud punktid- kuidas mõni küll jõuab nii kiiresti tagumikkude seiret teostada!?
 
ööliine 23. detsember 2013, kl 19.18
Tsikk - aga kas sa zontiku hoidja kohale pole taibanud kandideerida? Saaksid tervelt ühe mitmendiku protsendi võrra muret tekitava isiku palka vähendada
 
Tšikk kesklinnast 23. detsember 2013, kl 19.33
Hmm... pean mõtlema. Ei tea, kas zontiku saan ise valida? Kui jah, siis mina ja mu vihmavarjukollektsioon (täpiline, triibuline, roosa, liblikatega ja pruun) oleme peaaegu nõus.
lollipopu 23. detsember 2013, kl 23.45
oimaivõi! nigu kingitus sadas sülle. no need punktid. tasuta saadud ja puha. aitümikas, Nummikas!
ole sa tänatud oma helduse eest. kui tahad, siis ka tagant.
mul vilkad silmad, kui arvestada vähemalt pooletunnist seireaega. küll valesti valitud ajal, aga siiski.
take it easy, onon näpud eemal ;)

tšikikesekene, midagi maskuliinsemat siiski. muidu pole ühistunnet. ja mida vähem pilkupüüdvat, seda kõrgem saab tasu olema.
 
Uuno 13. jaanuar 2014, kl 18.50
Võta sms laenu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!