Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Võsareporter
 
naine33 12. oktoober 2006, kl 22.00
....on parim killusaade minumeelest,muidugi need killud on ikka tabavad ja hästi pandud ,aga igati põnev saade ja ootan iga esmaspäeva huviga :)
Peab ikka väga julge olema,et sellist saadet teha ....-TUBLI !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
v4 13. oktoober 2006, kl 08.17
...alguses oli nagu jumet ja imetlesin seda sönaseadmist vösal, kuid, mida edasi, seda jubedam asi on.Kibestunud mees selle naha sees...kuri ja kade pealekauba veel...ikka tahab veel töestada, et ta pole neeger, kuid midagi pole parata, on ikka jah neeger.
 
Ain 14. oktoober 2006, kl 08.38
Viimasest kommist loen välja kadedust,pigi
 
... 14. oktoober 2006, kl 19.43
Julge väljaütlemisega saade
 
*** 14. oktoober 2006, kl 23.51
Võsa on tasemel, vähemalt naerma oskab ajada.
 
jama 16. oktoober 2006, kl 15.50
ääretult labaselt väljenduv ja saamatult esinev parmu-klassi mees. täieline jama, kontrollimata faktid jne., šokisaade kergeusklikele
 
nonii 17. oktoober 2006, kl 00.45
Parim saade!
 
nonii 17. oktoober 2006, kl 00.46
Parim saade!
 
lahe 17. oktoober 2006, kl 18.47
võsa on tasemel - paneb ikka nii mõnelgi mehel suu kinni.
supermees :))
 
masendus 17. oktoober 2006, kl 22.56
jah... Pets on mats... teeb siga... tõsi! labane... jah, ka nii võib öelda. AGA TA ON IGA KORD JU OMA SIGADUSTE EEST KA KERE PEALE SAANT! ise ju olete neint. pole Tal häda midagi. vanasti oli Ta nõme. nüüd on täitsa mees! las teeb asja!
 
J6uluvana 17. oktoober 2006, kl 23.39
Pets on jummala sexikas mees minuarust. Täna just vaatasin saadet, nägi välja nagu hull joodik, paistes nägu ja sinikas silma all, ja samas ikka nii K*RDIMA HEA!!! :D
Peale selle on ta parim saatejuht!

:)
 
teine mees ütleb 18. oktoober 2006, kl 00.00
jaa, see on tõsi. valime Petsi Eesti seximeheks nr.1, arvan, et ta saaks hakkama. Petsil on vähemalt oma image. täitsa mees! toetame!!!
 
vy 18. oktoober 2006, kl 15.18
on justkui jah paremaks läinud sellest aast kui miskis politseisaates kunagi kannatanuid mõnitas, natuke võib päris vaadata
 
piret 21. oktoober 2006, kl 12.48
mulle ta meeldib, tundub parasjagu ülbe olevat aga lahe mees
 
tubli 21. oktoober 2006, kl 19.45
Võsa, jätka Võsa.
 
nupsik 23. oktoober 2006, kl 19.50
ainus saade kus tuuakse välja asi nii nagu on.ei mingit keerutamist ega läbi lillede kädistamist.
otse ja kui vaja ka ropult.see peaasi et asi saaks paika.
jõdu petsile! :D
 
:)) 24. oktoober 2006, kl 12.52
viimase kommentaariga nõus.
Kui muidu aru ei saa torkab Võsa Pets nina s***a sisse nagu kutsikal. Väga hästi.
 
Naine 24. oktoober 2006, kl 13.30
Kahjuks on palju asju mida tasuks üle kontrollida ennem kui rääkima asutakse, sest on olnud ka palju nn lugusid millel puudub tõepõhi, ning millel pole ka tehtud uurimust, eks ole.
See tähendabki seda, et ok olgu ta teie meelest kui hea tahes, aga need kes vähegi teavad kuidas meedias asjad käivad ei ole nii kerge usklikud ja teavad ka mida uskuda ja mida mitte.

See saade ongi mõeldud pigem vaesematele ning kergeusklikele, kes siis vaatavad ja imestavad aga aru ei saa miskit.

Teiseks püüan selgitada miks teeb Peeter Võsa oma tööd nii nagu ta teeb, see on sama hea kui ma hakkaksin teile hetkel rääkima, milline siga, lehm või lammas on mõni eesti poliitik, ning mis ta küll veel seal pubis tegi jne, samas tõendada ma seda ei saa, seega aga kui mulle makstakse ja hästi makstakse ning se onjust kui minu töö, siis ütlengi ja leian ka lollid kes kaasa lähevad, sest mulle ju selle eest makstakse.

Nii on ka temal, iga tema sõna maksab, mida paremini ütleb, seda rohkem saab, kas asi on tõsi või mitte, see ei loe absoluutselt, kui aga juhtub olema lugu, millest tuleb välja, et temal pole nagu mõttet sekkuda, kuid ometigi ta seda juba teinud on, siis lastakse eetrisse lugu poolikult, sest ta peab ju müüma.

Kõik on ainult RAHA, ning maksjaks talle olete teie naiivitarid kes teda hoolega jälgivad!
 
TT 25. oktoober 2006, kl 15.02
Loomulikult ei saa kõike puhta kullana võtta, mida meedias räägitakse. See pole ju mingi uudis ! Peale selle, et Võsareporter pole selline saade, mille jaoks tehtaks põhjalikku taustauuringut, on inimeste vaatenurgad alati erinevad.
Aga tore on see saade sellegipoolest ja meie seltskond hakkab sellel nädalavahetusel kindlaks tegema kuidas ikkagi coca-cola mynthoniga täpselt reageerib.
 
Lil' 26. oktoober 2006, kl 12.58
oeh Naine on järjekordne peenutseja. kas vaesus tähendab naiivset lollust? minu arvates mitte.loodan et yks päev ka sina rotti elu ei ela... sa ytled et pole tõepõhja taga jne. aga pole ka tõendeid et need lood valed oleks? eksju onju? sellega ei tahagi ma öelda et kõik ikka jube õige ja tõsi mis ta räägib... myndil on kaks tahku niiet ära lobise nii lapsikut juttu...
 
sipsik 29. oktoober 2006, kl 12.43
parim saade:)
 
Naine vist 29. oktoober 2006, kl 22.53
jäi ilma Petsi tähelepanuta,irewwwww
 
helena 04. november 2006, kl 10.39
Minu arvates teeb Võsa Kersnale algusest peale ära aga Mihklini peab veel punnima .Aga jõudu igatahes kõigile!
 
mia 09. november 2006, kl 20.00
võsa meeldib! vaatan alati, kui aega saan, naudin, ja ootan veel paremat...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!