Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
tantsud ....
 
kaasaelaja 04. november 2006, kl 12.33
Tere kõigile.
Homme siis jälle tantsusaade tulekul ja tahaksin väga helistajatele südamele panna, et palun andke oma hääl ikka tantsuoskuse järgi.
 
cocci (lõbusalt) 04. november 2006, kl 13.56
Mis sa arvad, mille järgi ma seda siis annan? Naiste puhul on oluline muidugi ripsmeplaks, juukse värv ja sääre pikkus ja meeste puhul kirglikkus, nii et Aivar ja Vilja, mu süda, hääled ja andumus kuuluvad teile. Ma püüan su soovile, kaasaelaja, vastu tulla ja oma arvamusi veidikenegi revideerida ja vaadata seekord näoilmet, kleidipikkust ja karvast rinda.
 
XXYY 04. november 2006, kl 14.31
Nüüd oleks aeg ka nendel, kes on seni lihtsalt parematele tantsijatele pöialt hoidnud, hakata ka nende poolt hääletama. Pean eriti silmas Mikku, sest on oht, et kui ta saab žüriilt isegi teise koha punktid, võib ta välja langeda. Vilja ja Riisalu poolt hääletatakse ju niikuinii. Ja siis näeme tõesti finaali Riisalu-Savisaar, aga see pole ju tantsusaade. Nii et tantsijate poolt hääletama!!!
 
Ruby 04. november 2006, kl 14.39
Mina annan Saarele, sest ta tantsib hästi ja näeb meeletult hea välja ning Padarile, sest ta on tõesti hea tantsija ja sümpaatne kah :).
 
keskerakond võidab 04. november 2006, kl 14.43
niikuinii
 
cocci (pabinas) 04. november 2006, kl 15.28
Palun nimeliselt, kellele võib hääle anda?
Nii raske on iseseisvalt otsustada.
 
mina 04. november 2006, kl 15.29
Olen igas saates oma hääle Erkile ja Avele andnud, ääretult sümpaatsed ja kuigi Erkil muusikaline kuulmine puudub, siis tantsib ju väga kenasti ja areneb iga saatega ning väga ilus mees veel pealekauba. Oleks tõesti kahju, kui Riisalu või Vilja asemel põrub.
 
mina 04. november 2006, kl 16.35
kõik on ju tublid, aga keegi peab jälle lahkuma...
minu lemmikute hulka kuulub kolm paari: miku paar, erki paar ja gerli paar. erki nool on hästi tore ja sümpaatne igas saates, tema intervjuud on ka alati nii lihtsad ja toredad, et kui tema räägib, siis ma ei saa kunagi kuulata tema vahel selliseid "totusid" repliike ilma muigamata. no aga samas on ju ka aivar riisalu ja vilja savisaar nii tublid ja ennast ületanud. ega see kerge ei ole muudkui tantsu õppida ja siis kõigi ees esineda. tublid on ikka tegelikult kõik, ka väljalangenud. kahjuks keegi ju peab igas saates lahkuma...
 
emmukas 05. november 2006, kl 15.29
mõnus saade aga saksamaal ja venemaal kuulsused iluuisutavad, see ka päris vägev vaadata!
 
Tähelepanu! 05. november 2006, kl 20.07
Pöidlahoidmisest ja teiste rahakotile lootmisest enam ei aita.
Tuleb rahakoti rauad lahti teha:DDD
 
mia 09. november 2006, kl 19.56
erki nool on muutunud kui mees hästi kenaks, eriti kui tantsib, sarnaneb hetkel sellele venelaste näitlejale, kes oli kunagi kole ilus, nimi ei tule meelde hetkel, nüüd on ta juba vana, aga äärmiselt soliidne, justkui unistus....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!