Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Reied peenemaks! Kuidas?
 
TORE 02. juuni 2007, kl 13.59
on see jutt oi ma näen palju vaeva ja söön nagu linnupoeg, kuid midagi ei muutu...
Kui teha trenni ja süüa tervislikult (ka mitte liiga vähe), siis muutused TOIMUVAD - kindel. Meie füsioloogia on juba selline. Mõtetu on soiguda, et teen jube palju, aga midagi ei toimu...See pole lihtsalt võimalik, järelikult on midagi paigast ära. Suurim tõenäosus, et toitumine...
 
kuule! 02. juuni 2007, kl 22.07
enne jooksma/rattaga sõitma minekut mässi jalad toidukilesse. anna teada, kuidas mõjub:)
 
mina ise 05. juuni 2007, kl 19.09
hmh.ma kaalun 60kg ja olen 167cm pikk.ülakehast(nägu ka)piitspeenike,aga reied on paksud! ei oska ka midagi teha..olen teinud aeroobikat mitu mitu kuud,aga see ei aita!
eelmine aasta tegin vaid 2kuud järjest kick-boxing aeroobikat 3x nädalas,ning tulemus oli silmaga näha!aga kahjuks see mees läks ameerikasse:(
minu puhul rattasõit ei aita ning rullitamine tekitab lihaseid.aga vesiaeroobika pidi ülekaalulistele olema rohkem? ma paks ka ei ole,aga reied suured.. siiski kannan mini:D
 
kertu 05. juuni 2007, kl 22.56
esimest korda kuulen, et reisi mõõdetakse. kas mõõdetakse kõige jämedamast kohast? peaks kah ära mõõtma.
 
soovitaja 09. juuni 2007, kl 20.47
Kui on niisugune organismi omapära, et rasv koguneb reitele, siis tuleb arvestada, et see on tõepoolest viiman koht, kust see ka kaob.
Teistel on jälle probleem (k.a mul endal vaatamata 20 aastasele trennikogemusele ja pikaajalisele treeneritööle), et tahaks reisi jõulisemaks.
Tegelikult ei ole vaja niiväga mõõta midagi. Keha peb olema treenitud, trimmis ja lihased toonuses. Kõnnak ja rüht sportlikud.
Väga ilus on, kui on sale keskkoht ja lihaselised jalad ning hästi treenitud rinnaliahsed. Õnneks ongi nii, et kui rasv koguneb reitele, siis on talje sale.
Pole vaja ka halada, et miniseelikut ja lühikesi pükse kanda ei saa. Keha ilu ja treenitus on märgatavad ka riiete alt.
Soovitan nn türgistiilis pükse. Pehme õhuke kukkuv materjal laia värvliga, mis puusadele vajub. Siis jääb ilus talje ja treenitud kõht näha ning liikudes on treenitud jalad kenasti kanga all aimatavad. Üldmulje graatsiline, salapärane ja lummav. Pealegi täielik erinevus kõikidest arendamata jalalihastega tokkjalgadest, kes muud ei oskagi selga panna kui juppseelikuid.
Kui väga soovid, võin sulle mõne treeningakava ka soovitada. On aastate jooksul neid sadade viisi vorbitud.
 
trennivajavreis 10. juuni 2007, kl 17.05
soovita jah treeningukava.
 
helen 11. juuni 2007, kl 12.40
to soovitaja:
kui sul midagi selle vastu pole, siis oleksin väga huvitatud sinult natuke nõu küsimisest, panin ka oma meili.
 
loll vist? 11. juuni 2007, kl 18.41
ma olen 167 cm ja reis 50 cm ja tahaks et oleks 48..
 
HMM 14. juuni 2007, kl 19.38
räägin oma kogemusest. Olen kolme kuuga reitelt maha saanud 5cm! Toitumine + treening! Personaaltreeneri nõu (rasv tuleb lihase vastu välja vahetada - 5 korda nädalas jõusaalis; seda hirmu ei ole, et jalad algul jämedamaks jõusaalis lähevad). Toitumise osas jätsin rasvased, kaloririkkad toidud välja, enne ja pärast trenni söön.
 
kitsakoivaline 16. juuni 2007, kl 18.07
soovitajale:
- mina olen see õnnetu, kes on 15 aastat tulutult üritanud oma reisi paksemaks saada.
ei ole mul seal grammigi pekki kunagi ja lihas on kah selline kiitsakas ja vintske.
ma olen 180 cm pikk, 60 kg ja reis on kõige paksemast kohast 31,5. isegi rasedusega ei tulnud sinna pooltki sentimeetrit juurde.

täista jube. seelikuid ei julge üldse kanda. lükestest pükstest sobivad kuidagi veel mikrominid aga no vanus hakkab kah juba peale tulema ja enam nagu neid ei tahaks kanda.

nii ma suvel hadungi pikkades pükstes, sest mul on liiga peenikesed sääred. õudne.

ehk oskad sina midagi soovitada.
 
kitsakoivaline 16. juuni 2007, kl 18.10
sry, mõtlesin ikka sääri, mitte reisi.
täitsa ogar olen.

jalgade teema võtab mõistuse peast ....
 
lihtsalt pean sõna võtma! 18. september 2012, kl 10.40
Olen 3 nädalat jõusaalis käinud, 3x nädalas ja poolteist tundi päevas...kõht on palju väiksemaks jäänud ja enesetunne poole parem:) Toitumisharjumused mul ka väga rasvarohked, eriti veel pohmelliga 2x nädalas:D
Trenni kõik!
 
maia 24. september 2012, kl 13.55
ma küll ei tea, millised su kintsud täpselt on, aga mina ei pelga omadega lühikesi asju kanda.

http://wtforever21.files.wordpress.com/2011/01/shorts.jpg

eks see ikka rohkem kõrvade vahel kinni :)
 
snapchat 16. november 2013, kl 11.19
tere,olen 158 cm. 12 aastane ja ma käin korvpallitrennis + õhtuti jooksmas. Kaalun 53 kilo ja see päris kohutav! Mida peaks tegema , et sellest kõigest lahti saada :)
 
L 29. juuli 2015, kl 18.49
Ma 172cm pikk ja reied 49,50 cm sooviks et reied oleksid 40 cm.
 
L 29. juuli 2015, kl 18.51
Ma ise kaalun 57 täiega õnnelik oleksin kui kaaluksin 47 kg
 
Naine 28 21. august 2015, kl 11.20
Kus kohast te küll need 8 aasta tagused teemad üles otsite :D
 
Angeelika 29. august 2015, kl 10.49
Mul sama jama. Esimene asi, mis paisuvad on reied. Läksin trenni ja treener pani kükke tegema. Algul raskusteta, hiljem raskustega. Arvasin ikka, et siis lähevad jalad lihaselisemaks ja laiemaks, aga vastupidi. Kintsud kokku pannes on esimest korda elus valgus läbi näha :)
 
inimene 29. detsember 2016, kl 19.19
Nii mina olen siis väga peenike no mitte väga aga normaalne aga just jalad on nagu ma ei tea mis asjad igatahes tahaks väga pekkist lahti saada.
 
liblikas 17. juuni 2018, kl 20.45
Kiire kõnd või sörkjooks, lähevad reied ja kõik muu takkajärele.
svetlooosee 13. mai 2022, kl 18.19
Kaalu alandavad tabletid - https://tonzes.com/slimest.htm Kokku kaotasin ma 18 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!