Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Suitsust loobumine 01.09.2013
eid_1513612ef05432 01. september 2013, kl 10.34
Öeldakse - kõik on uus septembrikuus! Kas ehk leidub siin ka keegi, kes loobub just täna? Mina nimelt loobusin, olen seda päeva ette valmistanud juba pea kaks kuud :) Vahva oleks kellegagi kogemusi jagada :)
 
mina 01. september 2013, kl 10.42
mina kah aga suht sööma ajab istun ainult külmikus
 
suvaline 01. september 2013, kl 10.44
Mul saab paari päeva pärast 5 kuud täis suitsuvaba elu.
 
mina 01. september 2013, kl 10.49
siis sa juba elevant jah
eid_1513612ef05432 01. september 2013, kl 10.51
Oii, sööma ma kindlasti ei hakka, pigem hakkan liikuma ja muid asju toimetama (koristama, mida iganes tegevusi tegema :))
Kuna ainevahetus siiski veidiks ajaks mõnuga aeglustub, siis söömisele pühenduda ei tohi
eid_1513612ef05432 01. september 2013, kl 10.53
Suvaline! Palju õnne!
 
simple 01. september 2013, kl 11.37
Veebruaris saab 3-aastat. Jätsin päevapealt maha ja pole siiani ühtegi sigaretti teinud. PS! Ja sööma pole rohkem hakanud ega kaalus juurde võtnud.
 
Mul 01. september 2013, kl 13.37
pool aastat suitsuta!!! Toetame teemaalgatajat täiega!!!
eid_1513612ef05432 01. september 2013, kl 14.06
Aitäh! Tore kuulda, et Teil edukalt läheb, küll ka mina hakkama saan! Pean saama!
 
eid... 04. september 2013, kl 23.31
Olen ikka veel tubakavaba :-) Leidsin ka vahva quitnow appi, kus on lausa chat loobujatele :-) super, selline tugigrupp aitab paremini, kui mistahes ravim :-)
 
RÄÄKIGE,MILLEKS . . . 16. september 2013, kl 12.22
. . . ON HEA SEE LOOBUMINE . . .AINULT TÕSTAB SÖÖGIISU JA EI NÄRVILÕDVESTUST EGA MIDAGI . . . KAS ANTAKSE KUSKILT PREEMIAT SELLE EEST ?????
 
t. 16. september 2013, kl 14.51
preemiat annad endale ise, selle arvelt, mis suitsule kulutamata jätad :)
mul sai just 2 aastat nikotiinivabalt täis ja ei kujuta enam ette kah, et peaks uuesti see loll olema

ja enesetunnet ei anna võrreldagi varasemaga (olin pakk päüevas tõmbaja 25 aastat)
jah, on tõepoolest oluliselt parem olla
 
nujah 30. september 2013, kl 07.01
Pakk päevas on täiesti tavaline suitsetaja kogus. Loobumine ei anna mitte midagi, selle raha, mille jätad suitsule kulutamata, kulutad millegile muule.
Enesetunne halveneb tunduvalt ja päris pikaks ajaks.
Preemiaks avastad ühel päeval, et oled järgmise sõltuvuse küüsis...on see siis söömine, sport, või mis iganes.
Loobumine võetakse ette erinevatel põhjustel. Ausalt, mõelge enne järgi...

7 kuud ilma suitsuta ja endiselt halb.
 
nujahile 30. september 2013, kl 08.38
siin ongi väga suur vahe, kuidas maha jätta. Mina jätsin suitsetamise Allen Carri loengul 2 aastat tagasi ja minu tõlgendus sinu kirjast oleks:

Loobumine ei anna tõesti mitte midagi, kuid suitsetamisest vabanemine annab väga palju ning see raha, mida ma enam sõltuvuse toitmiseks maksma ei pea, on kõige väiksem kasu.
Enesetunne on super. Nikotiin kaob kehast paari esimese päevaga ja olemine on fantast. Kerge, vaba, enesekindel. Väga raske sõnadesse panna.

Preemiaks suudan ma nüüd teha sporti ja nautida toite, sest lõhna- ja maitsetaju on tagasi tulnud. Enam ma ei vedele ja ei söö rämpsu, vaid mul on energiat ja viitsimist teha asju, mida ma suitsetajana enda jaoks võimatuks pidasin.

Loobumine võetakse ette erinevatel põhjustel ja vaata endasse- kas sa tahad olla elu lõpuni väsinud ja loid, haisev ning kähisev...

2 aastat vabadust.

Kokkuvõtteks, loomulikult on sul halb, sest sa loobusid millestki enda jaoks olulisest. Sa tegid otsuse, et sa ei tohi enam suitsu teha. Sa pead ka 7 kuud hiljem hoidma tahtejõuga enda otsusest ning tahtejõud on nagu iga teinegi jõud- mida edasi seda raskem ja seda väsinum sa oled...

Edu sinu katsumusel, kuid fakt ongi lihtsalt see, et kui sa teed midagi valesti, siis see ongi raske. Mul on väga kahju, et sina oled sel viisil selle ette võtnud
 
6 päeva ilma! 20. oktoober 2013, kl 13.46
Mina olen teemaalgataja. Minu loobumise katse 01.09 läks 10 päeva pärast vett vedama. Nüüd olen taas endiste suitsetajate nimekirjas juba 6ndat päeva. Seekord raamatute abiga. Loodan, et seekord olen lõplikult prii.
 
6 päeva ilma! 21. jaanuar 2014, kl 03.17
3 kuud on möödunud. Mõtlesin, et uuendan seda teemat. Pidasin vastu peaaegu 2 nädalat ja olen paar kuud juba tagasi suitsetajate nimekirjas. Ega mul eneseõigustuseks midagi tarka öelda ei ole. Mingi hetk jõudis kohale, et ei ole võimalik loobuda. Ma ise TAHAN olla suitsetaja elu lõpuni. Ja nii ongi. Edu teile kõigile!
 
Nojah23 02. juuni 2014, kl 22.13
Ise pole teinud 2 päeva, selline tunne et keera padjapüür ajalehte rulli ja pane tuli otsa, selline isu...
 
Anna Petina 19. detsember 2017, kl 09.14
Spray suitsetamise vastu - http://topleadbit.com/gHYV
Soovitan.
 
nujah 26. detsember 2017, kl 18.39
Lihtsam on loobuda, kui teada ette võimalikult paljusid komistuskive ja kaasnevaid komplikatsioone. Olen näinud loobujaid, kes satuvad järgmisele ringile. Olen näinud loobujaid, kes teevad asenduse e-sigareti või põsetubakale. Olen näinud õnnestujaid. Meil kõigil on omad valikud ja omad rajad, mida mööda käia. Ei ole õiget ja valet, ei ole kerget ja rasket.

Ärge kunagi alahinnake oma tahtejõudu, eelkõige kui olete teinud sisemise otsuse :)


Olen see sama nujah aastast 2013, siiani ei ole uuesti sutsetanud.
 
Margus 27. september 2018, kl 13.26
Tartus saab suitsetamisest lihtsalt loobuda 2 tunniga. Sa unustad suitsetamise peale seanssi kohe ära. Uuri täpsemalt: http://onneklubi.onepagefree.com/?id=17083&
 
Surfar 05. juuni 2022, kl 07.44
jätan maha! Jäta ka!!!--- www.puuma.eu
 
Unetu 20. juuli 2023, kl 17.51
Tore aga mis täna.Ise loobusin päeva ehk hetke pealt ja nüüd juba pea 20-nd aastat prii.Tirisin ligi 25 või veidi rohkem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!