Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Kerge viis jätta suitsetamise maha
 
Dmitri 11. juuni 2007, kl 14.35
Lugege Karr Allen´i raamatu " Kergem viis jätta suitsetamise maha ". Efektiivsus on üle 95%. Katsetatud enda peal.
 
suva 12. juuni 2007, kl 14.18
Et 5% sinust veel suitsetab?
 
Dmitri 13. juuni 2007, kl 10.10
Võib ka nii öelda. Sigarette ma enam ei suitseta ;)
 
asd 16. aprill 2008, kl 09.27
http://www.suitsuvaba.ee/


soovitan seda e-sigaretti!
 
dsa 17. august 2008, kl 02.35
Soovitan lihtsalt maha jätta!
 
OKSANA 14. detsember 2008, kl 19.27
KUS VÕIB SEDA RAAMAT LUGEDA,VÕI LEIDA
 
Dmitri 16. detsember 2008, kl 12.33
http://bookz.ru/authors/allen-karr.html

Здесь эта книга на русском
 
Annakas 22. märts 2009, kl 13.14
Aga kas kusagil eestikeelne "netiraamat" ka leidub? Olen kuulnud, et on olemas aga kus - ei tea:(
 
joo 05. detsember 2009, kl 18.07
film on ka olemas, eestis on ka saadaval. ma vaatasin filmi ära ja pole 3päeva suitsetanud ja ei taha ka.
 
ants 07. detsember 2009, kl 12.10

www.allencarr.ee

Raamatuga ei ole efektiivsus 95% - seda ei oleks võimalik mõõta. Nad korraldavad seminare, millele on raha tagasi garantii. Nende puhul on õnnestumisprotsent üle 90.

Aga mahajätmine on tõepoolest lihtne sellega. Kogemused :)
 
lote 10. august 2010, kl 10.19
Tere

kas keegi oskab öelda kus seda filmi saab laenutada või osta?
 
Lugesin 27. september 2010, kl 18.55
Carri raamatut - ei jätnud maha. Üks hetk aga otsustasin lihtsalt, et vot, nüüd panen plaastri ja aitaski:) Suitsetaja olin ca 15a ja päevas 10-15 suitsu.
E-sigaretiga on mul paljud tuttavad otsustanud maha jätta aga keegi pole suutnud, seega ei hakanud ise seda väljaminekut tegema ja piirdusin ca 300.-plaastritega. Minu jaoks on see e-sigaret rohkem selline enesepetmine....
 
m 29. september 2010, kl 10.53
Raamatu leidsin Rahva Raamatust.
 
to lugesin 29. september 2010, kl 14.30
mida see plaaster sul aitas?? kui plaastrist tuleb sama aine, mis sigaretist siis see ei saa sul aidata mitte midagi maha jätta! pluss ma ei usu, et sa raamatut lugesid, päris läbi kindlasti mitte, sest vastasel juhul oleksid sa end piisavalt harinud, et näha, miks plaastrid ei saa toimida. Kogu su jutt on vastuoluline, sest kogu mõte plaastritel on eemaldada harjumus ja siis pika ajapärast tegelda füüsilise sõltuvusega- iga sõna su jutus on jama!

Plaastrite ja nätsuga mahajätmine muudab selle tunduvalt raskemaks.
 
to tolugesin 29. september 2010, kl 17.59
Mine arene!
 
to to tolugesin 29. september 2010, kl 23.59
õpi ennast väljendama ja argumenteerima mitte ära klähvi. Tegele teemaga mitte osalejaga
 
ks 30. september 2010, kl 13.08
Ma leian,et suitsetamise maha jätmine algab kõik mõtlemisest.Sa pead ise selleks valmis olema.Mis aitab raamat,plaaster või e-sigaret?Minu meelest on see üks raha raiskamine.Ise suitsetasin 22a. ja 1,5-2 pakki suitsu päevas.Suitsetamise jätsin maha päeva pealt.Tänaseks on möödunud 3 aastat.Hea ja uhke tunne-ma suutsin suitsetamise maha jätta.Praegu,kui tunnen suitsuhaisu tekkib jälkus tunne.Appi!!Ma haisesin koni järgi,ise sama moodi.Südame ajab pahaks see,kui inimene on just suitsetanud ja tuleb su nina alla jutustama.See hais,mis sealt suust tuleb...on kohutav.
 
to ks 30. september 2010, kl 16.16
ilmselgelt ei ole Allen Carri meetod sulle. See, et sinul nii lihtsalt läks ei tähenda, et teistel nii läheb. Statistika näitab, et ei lähegi. Miks iganes sul päevapealt mahajtämine nii lihtsalt läks, ei oska öelda. Kui sa oled 22 aastat suitsetanud, siis teed sa seda mingil põhjusel. Kuhu need põhjused päevapealt kaovad? Tõenäoliselt andis su organism lihtsalt järele, kuid see ei ole olukord, mida kadetseda, sest siis sa lihtsalt pead seda tegema ja suits muutubki vastikuks.
 
mul ülemus luges seda raamatut 06. oktoober 2010, kl 17.00
ja jättis maha, pool aasta oli suitsuvaba, mingi aeg sai ametikõrgenust ja hakkas uuesti tossama, närvipingest.
 
ma olen ka lugenud 06. oktoober 2010, kl 20.39
soovitan nende kliinikuga ühendust võtta. Pole 3 kuud suitsu teinud, ega suitsu tahtnud
 
lugeja 07. oktoober 2010, kl 20.04
Lugesin, loen ja loen edaspidi ka, lebab kättesaadavas kohas - wc riiulil.

Ei aita........Nõelravi..........ei aita Raha puudus........ei aita.
Tahaks ka loobuda- väga, aga ei suuda.
Ma ei salli suitsuhaisu oma riietel, juustel jne
Ma ei salli seda orjaks olemist-igal pool-esimene mõte, kas suitsetada saab.
Ma ei salli seda raha raiskamist.
Olin kord nädal ilma ja helistasin stepanjanile, et lähen sinna ja aitab.............sõimas näo täis, et teil ju läheb hästi mida te veel tahate.
miski asi võiks ju olla mis mu teadvuse uinutab. Ilmselt sõltuvus iseenesest halvaks asja ei tee, kui teadvus kaasa ei mängi. Öösel ma ju ei tõuse, et pool tundi ilma olen olnud!
kui teaks miskit tõhusat asja-läheks kohe..........................
 
aga 17. oktoober 2010, kl 01.50
kust seda filmi saaks?
 
:) 29. oktoober 2010, kl 10.48
mul olemas Carri raamat arvutis, alustasin kuid lõpuni pole lugenud...alateadlikult lykkan maha jätmist edasi :)eks loen millaski läbi :)
 
to :) 29. oktoober 2010, kl 11.09
jap, mina alustasin ka lugemist umbes neli aastat tagasi ja aina lükkasin lõpuni lugemist edasi ja päris lõpuni ei lugenud. Läksin hoopis seminarile :D Tänaseks pole 8 kuud suitsetanud. Ei tea, mis selles raamatus on, et alateadlikult venitad.
 
:) 29. oktoober 2010, kl 19.40
raamat tundub suht mõtetu :D või kuidas öelda no selline mõtetu jama ja jada ...peab vist kätte asja tõsisemalt võtma...
kuidas seminar oli? mis tehti ja kui palju maksab? jaga muljeid :)
 
papi 05. november 2010, kl 14.10
Seminar maksab 3500 krooni per naase.
 
Veljo 05. november 2010, kl 18.27
käisin siis ka sellel seminaril. Juunis käisin ja täna on november. Ei ole kordagi mõtetki pähe tulnud, et teeks :D. Ma ei oskagi seletada täpselt mispärast suitsust loobumine seal nii lihtne on, aga üheskoos tehakse viimane suits, viskad oma paki minema ja nagu ongi selle suitsetamisega ühel pool. See kõik seal on nii loogiline ja sa mõtledki, et kuidas sa ise selle peale tulnud pole :)))). Meid oli seminaril 9 inimest ja minu teada ainult ühel läks asi puusse. Tema sai raha tagasi ka. Algul tundus kallis (3500 oli vist), kuid tänaseks olen kokkuhoidnud 11400 krooni, seega see suhteline.

Raamat on ka väga huvitav lugemine.
 
heh 09. november 2010, kl 09.54
Olen samuti üsna kindlal arvamusel, et see loobumine algab ikka mõtlemisest. Igasugused plaastrid, spetssuitsud, koolitused on kõik puhas äri. Ka igasugused lollid plaanid, et teen neli suitsu päevas vähem ja siis veel vähem jne, üks päev teed ikka jälle topelt.
Suitsetamise kõige efektiivsem mahaj'tmine käibki nii - mõnda aega (mõned päevad kuni mitme aastani välja, oleneb inimesest) mõtled tihti, et võiks maha jätta. Siis käib üks päev peas plõks, rohkem ei tee, järgmine päev ka mitte, lõpuks oled aastaid olnud mittesuitsetaja. Ja selle jaoks ei ole vaja mingeid konkreetseid ajendeid või mingeid imelisi läbielamisi. Enda peas pead eelkõige kindel olema, mitte keegi teine ei jäta suitsetamist sinu eest maha. Võibolla mõneks kuuks on neil mingi tulemas, aga siis läheb jälle..
 
M2M 30. jaanuar 2011, kl 15.16
Suitsetamisest loobumine on samamoodi mõttes kinni. Nii et vahet pole - sama hästi võib ju siis raamatut juurde lugeda, kui see mõjub positiivselt ja innustab. Ikka parem kui ei midagi. Mõni jätab plaastritega maha, mõni tablettidega, mõni seminari abil ja mõni raamatuga. Mõni tahtejõuga ja keegi jällegi lihtsalt jätab. Kes tõesti tahab, saabki vabaks!
 
kkk 30. jaanuar 2011, kl 22.38
lugesin kah raamatu läbi, aga ei tunne, et see mind väga innustanud oleks. on youtubes ka mingeid katkendeid filmist või filmi ennast kuksil?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!