Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
ootamatud tunded ja kirjutamata kiri
 
chilliks pisut niisama ja vaataks... 14. mai 2014, kl 23.39
Vaherahu? :)
 
unejutt 14. mai 2014, kl 23.41
Keegi oskas siin hästi ja soojalt tekki peale sättida... Just tekist tindsin kõige enam puudust :P
 
:) 14. mai 2014, kl 23.42
mul on need vaherahu koopiad ära saadetud juba, ootan allkirja! :D
 
tuulest viidud 14. mai 2014, kl 23.45
Lepingud ongi rohkem Sinu rida. Mina neist ei jaga suurt midagi ja ei suuda ka süveneda.
Miks Sa mind araks pead? Põhjendad ehk....:))))
 
:) 14. mai 2014, kl 23.54
ai kus nüüd torkas! :D Araks, no sellep. et ma julgen palju rohkemh! ;)
 
Arg 15. mai 2014, kl 07.17
Nende toonidega must-valge vahel on ka nii, et mida nad endas täpsemalt kätkevad? Mina ei ole sellest veel eriti hästi aru saanud.
Natukene aega tagasi lugesin siin foorumis teemat, kus naine kurtis, et mehe eks ei anna asu ja helistab pidevalt ning tunneb huvi ja saavad naa sõbralikult läbi. exnaisel on endal ka uus mees olemas, aga ikka on mingi teema nagu üleval. On tegemist nende kuulsate halltoonidega? Et suhe on läbi, aga ega see veel kõike ära ei lõpeta ...
Teises teemas räägiti, et igal õigel naisel olevatki üks mees südames ja teine kodus. Halltoonid jälle eksole. Mina sellest jälle aru ei saa hästi. Liiga eluvõõras võibolla tõesti.
Mõtlen, et kui mehel tuleb välja kõrvalsuhe ja naisel on koorem otsustada, et mida nüüd teha. Solvumine ja usalduse kaotamine ühel küljel ning kogu suhte kaal teisel. Mees siis ütleb selgituseks, et kallis, elu ei olegi ju mustvalge. Ega tõesti, on ka kõrvaltoonid. Mida sellega siis nüüd peale hakata?
Ehk oskab keegi targem minu silmi natukene avada ja selgitada seda vahetoonide asja täpsemalt? Ma ehk näen asja liiga mustvalgelt :D
 
tere hommikust! 15. mai 2014, kl 07.44
Selleks kõik lootused Sinul ongi, et rohkem julged:). Mina olen ju argpüks:P
 
to Arg 15. mai 2014, kl 07.48
Olgu, selgitan. Selleks, et just neist, nimetatud toonidest, paremini aru saada, tuleb Sul omada mõningast kooselukogemust, ühiseid lapsi jne. Kui elad kellegagi palju aastaid koos, saad aru suhtes toimuvate muudatuste nüanssidest ja sellestki miks need tekivad. Teoorias oleme me algul kõik tugevad, aga tegelik elu on midagi muud. Proovi ära ja 10 aasta pärast kui on lapsed ja tekib abielus probleeme, räägime uuesti.
 
Arale 15. mai 2014, kl 08.17
Mina ei saa jälle aru kuidas on võimalik olla kõigi oma eelnevate suhete peale veel pikka aega tagant järgi armukade. Usun, et nii sinu kui minu küsimusele on tegelikult üks ja sama vastus, sest ka küsimused on sisuliselt samad. Sa mõtle sellele ja vaata endasse ning leiad ka vastuse miks nii on.
 
:) 15. mai 2014, kl 10.22
Jah, et kui teoorias neid asju proovime, jõuame ka lõpus järeldustele, mis ja kus valesti läks ja millest õppida! Järgminekord oleme ehk kõik teadlikumad ja tugevamad! Halb on see, et usaldusele paneb ka paugu, no minupuhul seniks ei juhtu miskit, kuni ma haiget ei saa, aga kui saan on miskid lollakad eelarvamused peas! :D
 
puudub võime andestada 15. mai 2014, kl 10.33
Usaldus on kadunud konkreetse inimese vastu, mida ei tohiks seostada uue suhtega ja uue inimesega. üldjuhul võtan ma inimest kui valget ja puhast lehte senikaua kuni ta ei ole mulle vastupidist tõestanud. Kui ta seda aga teha on suutnud, on usalduse kaotus pöördumatu ja ma pigem lõpetan igasuguse suhtluse, teades, et ei suuda olnut kunagi unustada ja hakkaksin seda ikkagi mingisugusel hetkel talle kas ninapeale viskama või ettekäändena kasutama.
 
:) 15. mai 2014, kl 10.48
Olen kokku puutunud inimestega, kes suudavad inimest näha vaid kas heas, võis siis halvas valguses! Kui on tüli, saad kõigega ja ka kõige vana eest, kui saad läbi ja kõik hästi, oled kuidagi ülitore inimene! :D See on minujaoks veider ja siis kui selle asja ära koged, siis tülide lahenedes ma ei suuda võtta selle inimese headust samuti tõsiselt, sest tean, et see on vaid üks toon kahest, ei midagi muud! :)
 
eelmisele 15. mai 2014, kl 11.04
Tore:) Se juhul meie arvamused kattuvad. Ka mina ei suuda kuidagi uskuda ilusaid sõnu, kui samal ajal käed seljataga käkki keeravad. Kahepalgelisus on minu jaoks kõige madalam omadus. Hindan inimesi, kes julgevad jääda ausaks ja otsekoheseks ning rääkida asjadest OTSE, mitte ei mängi topeltmänge. Sellise inimese headus on kõigest pinnapealne vahend oma tahte saavutamiseks ja teise inimese kontrolli all hoidmiseks. Lõpuks ma ikkagi arvan, et kedagi ei saa sundida kellegi teisega sobima. Kui sobivust ja mõistmist ei ole, siis vägisi seda ei tekita. tark inimene laseb õigel ajal lahti, mitte ei satu kättemaksu keerisesse, millega ta mürgitab nii ennast kui teist. Mäng, millesse end segatakse võib kõige ootamatumal hetkel võtta pördeid, mis ei allu enam mänguri kontrollile ja sealt edasi tekivadki olukorrad, mis mänguri endaga kaasa, musta auku kisuvad. Siinkohal tuleks sügavalt järgi mõelda miks kõik läks nii nagu läks ja kas poleks targem eelkõige ennast kui teist süüdistada, sest võrk, millesse end mängu käigus mässitakse, võib olla uskumatult tugevate niitidega. Mina ei süüdista kedagi. Ise olin loll, et uskusin ja naiivselt ennast avasin ja tunnetel tekkida lasksin. Minu nõrkus ja minu vastutus ja minu asi mängust välja astuda ja kellegi teisega oma elu jätkata. Ainus mille eest ma ei vastuta, on kellegi teise haavata saanud ego poolt tekitatud jamad, aga selle eest hoolitseb juba Universum ja eks igaüks ise teab kui palju ja millises suunas bumerange loobib. Lennaku nad kõik lennutaja pihta tagasi :) Sõbralik ikkagi :P
 
:) 15. mai 2014, kl 11.11
jah, olen kogenud väga sarnast asja! :P ;) Siiski ei näe ma vaid kahte tooni inimeses ja ootan ning ootan! :)
 
eelmisele 15. mai 2014, kl 11.19
Tõenäoliselt otadki, sest sulle ei ole kõige alatumal kombel nuga selga löödud ja seda korduvalt. Kohe kui seda tehakse, lõpetad ka ootamise ja hakkad oma eluga edasi liikuma, sest kaob igasugune mõte ootamiseks. Tunned, et ei suuda jagada oma elu inimesega, kes on võimeline sulle kõige alatumal moel kätte maksma.
 
:) 15. mai 2014, kl 11.33
no, ma ei usu, mul oli sõbrateema ja ühed tunded, minu, tal polnud miskit ja sõprust ei tahtnud kaotada, siin ma nüüd olen tunneteta! :P Ootan! :)
 
:) 15. mai 2014, kl 12.37
hm.. kätte maksma, mille eest huvitav? Otsene küsimus, otsesed vastused eksole! :) Hakkas sinu teema huvitama! :P
 
nojahh 15. mai 2014, kl 14.20
Tore kui kedagi minu teema huvitab. Mind ennast ei huvita see enam, sest elu on edasi läinud, tunded hävinenud ja sõpruse jaoks puudub usaldus. Lõpueelne agoonia oma hootiste tagsilöökidega, mis jäävad järjest harvemaks ja vähem tuntavamsks.
 
:) 15. mai 2014, kl 14.28
pff.. mis te ei osanud suhelda/selgeks rääkida? Kurb, aga mis kättemaks, mida ta tegi ja mille eest siis sinupihta? Teil mõlemal olit tunded, et siis suhe jah? Ja mees muutus manipulaatoriks vms?
Ma ei tea, kas sinuga on õige arutada, sest võtan asju vabamalt, mul on eksidega isegi head suhted! :)
 
ehee 15. mai 2014, kl 14.33
Õnneks ma ei ole su eks ega saa ka selleks.
 
:) 15. mai 2014, kl 14.56
ja siis? :D LOL!
 
eheee 15. mai 2014, kl 15.09
Mis siis ikka:) Pidid oma riista ju ära närima ja tead ise, et ilma sellera poke sinuga suurt midagi peale hakata:P
 
:) 15. mai 2014, kl 15.20
kes? LOL, mis inimestega sa läbi käid ja kelleks neist mind pead, savi7 aga no.. ulme!!! :D Õnneks pole sa tema! :P :)
 
mhmm 15. mai 2014, kl 15.36
Minu õnneks ka ei ole ma tema:)))
 
:) 15. mai 2014, kl 15.40
aga ikka, mis siis juhtus, miks selline negatiivne pilt? Kui inimeste vahel on tunded vastastikused, peaks kõik ju hea olema? Kus see konarlus siis sisse tuli, et inimene mauhti saatanaks muutus? :P
 
kurva lõpuga lugu 15. mai 2014, kl 20.56
Konarlus oli juba algul olemas, nimetagem seda siis Egoks. Miks Sind võõrad suhteprobleemid huvitavad?
 
:) 15. mai 2014, kl 21.16
ehk saan aidata alatoon! :)
 
miksmiksmiks 15. mai 2014, kl 21.25
Armas, et abivalmidust üles näitad. Kahtlen, et selled loos üldse mingit lahendust on. Miks see teema Sind nii väga huvitab?
Miks see läbi ei saa? On ju uus inimene... On uus tunne... Uus lootus. Miks see ikka hooti valusalt torkab? Miks tekib ikka ja jälle valus igatsus kuigi mõistus keelab karmilt? Miks see ometi ei lõppe????
 
huvitav 15. mai 2014, kl 21.52
äkki ta siis ongi see, keda alati otsinud oled!? Kaksikhingedest olete midagi kuulnud?
 
olin 15. mai 2014, kl 21.54
valmis tegema elus kannapöörde ja alustama uut elu temaga koos. Usaldasin, austasin ja armastasin teda nii, nagu ei kedagi kunagi varem. Tema ei olnud minuks valmis. Mõistsin tema hingesegadust ja sisemist kriisi. Loobusin temast ja lõikasin läbi kõik sidemed, mis meid kunagi sidusid. Valus oli. Hing nuttis iga jumala päev. Sellest sai alguse põrgu, mis vähemal või rohkemal kujul kestab siiani. Loodan leida lõpuks lahenduse ning saavutada hingerahu. Olen katsetanud palhu erinevaid mooduseid ja jätkan kuniks leian hingerahu. Just rahu on see, mida meile mõlemale südamest soovin. Väga!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!