Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
ootamatud tunded ja kirjutamata kiri
 
pipikonn 16. mai 2014, kl 15.50
Mhmmm. Kurb kuulda, et ootele jäid. Ehk ei olnud ta valmis siis rääkima, nii nagu sina ei olnud valmis seda tegema enne ja peale seda. Arusaamatuks jääb ainult sinu pettumus kui ise sama tegid. Või arvad, et vaid sinul oli kurb ja paha ning ainult sina said haiget?
 
Pettunude 16. mai 2014, kl 17.01
Mina lõin õitsele temast hullupööra ja siis ei olnudki midagi enam, ainult mina ei taibanud ega taipa ikka veel, mis juhtus. Minu arglikud katsed rääkida jäidki nendeks...Ma oleksin tahtnud kõike teha, kuid mõtlesin, et miks ei saa, kui enne tundus, et taheti mind. A la, et hakkasin võib-olla kellelegi meeldima ja see oli hirmsalt vastastikune ja nii ma jäingi suuammuli vaatama ja vaatama... Tahaksite öelda, et ta ei tahtnud Sind, kuid see on ju vale...ta tahtis! Ainus seletus võiks olla, et tegi vahepeal midagi, mis meid lahutas...
 
meenuta lilleke 16. mai 2014, kl 17.08
Äkki sa ikka ise tegid midagi mis teid lahutas. Nüüd kui oled kainenenud, lihtsalt ei mäleta enam millega hakkama said:P
 
Pettunud 16. mai 2014, kl 17.11
Ajab naerma praegu, et ka mind on kutsutud Pibikon´ks (üks väike päkapikk) kunagi. Et siis peaksin leppima, et asjad lähevadki halvasti ja peab leppima. Ei, mina ei usu!Sa oleksid saanud mu elu muuta totaalselt õigel ajal ja ma soovisin seda nii väga, nii väga. Nüüd enam nii ei saa, kuigi õnne ootaksin ikka veel elult.
 
Pettunud 16. mai 2014, kl 17.13
Mis??? Ma pole isegi sajandeid inteiimses ühenduses olnud kellegagi...sest ootasin õiget, et pühenduda.
 
Pettunud 16. mai 2014, kl 17.16
Kui mõttetu on kõik. Kargaksin praegu ükskõik kellele kaela, ausalt, armastuse nälg on nii suur.Sel kevadel saadan küll midagi pöörast korda...
 
mis nyyd teisiti on? 16. mai 2014, kl 17.17
Miks enam ei saa muuta?
 
pöörast? 16. mai 2014, kl 17.19
Suudle mind:)
 
:) 16. mai 2014, kl 17.23
 
ulme 16. mai 2014, kl 17.25
Algusest peale.
 
:D 16. mai 2014, kl 17.59
l6puni välja! :D lugesin hetkel siin vahepealseid asju ja jamh.. Ei miskit uut! :P Ootepositsioonile tagasi! :)
 
sul ju aega on 16. mai 2014, kl 18.04
Võid oodata küll. Kui kiireks läheb, küllap tõmbad jalad pepu alt välja ja hakkad tegutsema. Seniks aga kaunist ootamist ootepositsioonil.
 
:) 16. mai 2014, kl 18.14
haha! Ei ole mul aega! See telefoninäppimine käibki nüüd mul 24/7, niikui vaba hetk avaneb! Ma juba ammu liigutanud end, ta ei liiguta vastu ja see pole temamoodi üldse! :) Äkki ta on lihtsalt eemal kusagil ja loeb hiljem kui ka rohkem rahunenud vms.. Aga hea, täna ikka päris palav väljas! :
 
ajasid klapid peas 16. mai 2014, kl 18.17
aastaid oma jonni uskudes enda poolt ettekujutatud tõde. Tahtsin Sind lihtsalt tundma õppida, tajuda Sind sellena, kes tegelikult oled. Sa ei andnud mulle kunagi ühtegi võimalust, raiudes jäigalt oma arvamust. Oli aeg, mil ma oleksin Sinuga tulnud ja Sinuga jäänud. Sa ei näinud läbi oma eelarvamuste mu tundeid, mis mind sisimas hävitasid ja mille eest ma lõpuks põgenesin. See aeg sai ümber ja me peaksime katsuma kumbki oma elud stabiilsetesse rööbastesse saada. Ka mina tahan armastada, tahan õppida taas usaldama ja olla kellegi poolt palavalt armastatud. Inimlik soov kõigest.
 
:) 16. mai 2014, kl 18.36
varsti saab aasta ja kraapis nagu kivi sisse küüntega kindlalt, et tal tunded puuduvad ja ma ei ole see mees temajaoks! S6prust soovis küll, samuti sai selgeks tehtud ja ma olen valmis, tunnetest puhas ning ootan! :) m6lmad elasid palju läbi selle s6pruse nimel, vaevalt, et see nüüd niisama wc potist alla lastakse! :)
 
astusin mitu vastamata sammu 16. mai 2014, kl 18.40
Aga kumbki ei tee ka enam esimest sammu.
 
to pöörast? 16. mai 2014, kl 18.47
Mina küll tuleks ja suudleks Sind, kui tohiks. Roniks mööda vihmaveetoru Sinu tuppa, võtaks kaela ümbert kinni ja suudleks. Ma ei tea, mis asi see ometi on, aga Sinu peale mõeldes tunnen, et olen Sinusse endiselt üle igasuguse mõistliku määra armunud. Kardan, et seda on ka minu näost näha, ehkki püüan varjata. Vaat nii.
 
:) 16. mai 2014, kl 18.52
uskumattu, mulle hakkab see urgas isegi et meeldima nats! :D
 
to pöörast? 16. mai 2014, kl 19.07
Sinu seltsis viibimine mõjub mulle ebatavaliselt hästi, tekitab õnne- ja emotsionaalset turvatunnet.
 
emotsionaalne hullumeelsus 16. mai 2014, kl 19.36
Suudlemiseks ei ole vaja luba küsida. Lihtsalt suudle. Isegi ronima ei pea kuhugi... Sinu suudlust oodates mööduvad parimad aastad mu elust... Kui jõuaks lõpuks ometi unistamisest tegudeni. Kuidas saab mõni hoovõtt nii pikk olla:P
 
yhetk 16. mai 2014, kl 20.17
Suudlemiseks tuleb ikka luba küsida. Muidu tormad teise intiimsesse sfääri a la seksuaalne ahistamine..
 
salakõrvale 16. mai 2014, kl 20.35
No ma ei tea... Kas kirjalik luba on piisav?
 
jälle on hinges igatsus... 16. mai 2014, kl 20.47
Kes küll sokutas salakavalalt selle võimsa magneti Sinu ja minu vahele. Magneti, mis suvalisel ajahetkel aktiveerub ja oma meeletu külgetõmbega me kummagi rahu röövib ja elu peapeale keerab. Kellelgi on meiega salakaval plaan. Huvitav milline?!
 
See on 16. mai 2014, kl 21.00
See magnet on armastus.
 
nothing compares to you 16. mai 2014, kl 21.06
Ma tean...
 
njäääu 16. mai 2014, kl 22.43
appi, kui hea siin on! palju parem kui päris inimestega.. päris maailmas :) suudlemise jutt ajas endast välja, unustanud juba, mis tähendab üks hea suudlus
 
pean tunnistama, et 16. mai 2014, kl 22.54
Suudluse osas jagan Sinu kurba saatust. Ma ei mäletagi enam, millise tunde suudlemine tekitab ja milline on selle maitse. Igatsen aga suudlusi väga. Tahaksin hommikul Sinu suudlustega ärgata, päeval päikesepaistel jalutades Sinuga suudlusi jagada ja öösel sulanduda Sinu kirglike huulte külge. IMY!
 
njäääu 16. mai 2014, kl 23.58
appi, viimane postitaja tahab mind ära tappa :) ära nüüd mängi nii hästi, muidu salajased hinged delphi avarustest armuvad. njäääu läheb nüüd unistama ;)
 
:))- 17. mai 2014, kl 00.02
Ilusaid unesid kallis!
 
njäääu 17. mai 2014, kl 00.15
kui kõnnin unes sinuga käsikäes, ei põgene mu eest? :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!