Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
ootamatud tunded ja kirjutamata kiri
 
jalutame 17. mai 2014, kl 00.21
Päikeselise mere kaldal, tuul paitamas me juukseid ja oleme viinatagi purjus- teineteisest. Hoia mu ümbert kinni! Su põimunud käed mu pihal ei lase põgenemismõtetel tekkida ja teoks saada. Ajad mu meeled taas segadusse...ühtaegu on korraga külm ja kuum. Su lähedus on suurim sõltuvusaine minu jaoks ja pole vahet, kas on tegemist füüsilise või emotsionaalse lähedusega, mind Sinu sisse sulanduma pabevad mõlemad võrdselt.
 
njäääu 17. mai 2014, kl 00.41
taas? ei olegi kaineks saanud veel, Sina, nii hooliv ja nii kauge, sõltuvusainena mõjud nii unistavalt hästi ;) raviaeg pärisSinust ei olnud kerge, siinsed jutud ei aita väga kaasa, lähen võtan rohud ära, liiga ilus, et olla tõsi
 
segadus 17. mai 2014, kl 10.27
Raviaeg ei olnud kerge? Vähemasti oled terveks saanud, mida ei saa minu kohta öelda. Kahjuks :(
 
njäääu 17. mai 2014, kl 11.03
ei ole njäääu ka terveks saanud veel, pikk tee veel käia. reeglid paigas ja küll see rahu ka tuleb... kunagi :)
 
kurblik 17. mai 2014, kl 12.27
Millised on reeglid? Ega ometi mitte need samad jäigad reeglid, mis kummagi poole sügavasse kriisi viisid?
 
mõistuse hääl 18. mai 2014, kl 15.15
Reeglid on sellised, et pea tuleb jahe, suu kinni ja püksid jalas hoida. Siis on kõigil probleeme vähem. Katkiseid inimesi on juba niigi rohkem kui küll. Armumine on igaühe eralõbu, sellel pole asjalike ja sihikindlate inimeste maailmas enamasti kohta. Olge mõistlikud!
 
ärka ise üles 18. mai 2014, kl 15.33
Armumisel, seega armastusel pole asjalikel ja sihikindlate inimeste maailmas kohta?
 
mhmm 18. mai 2014, kl 16.01
Ik, hoian Sinuga seoses edaspidi pea jaheda, suu kini ja püksid jalas.
 
targutis 18. mai 2014, kl 16.13
Ehh, "kurblik", olgu reeglid jäigad või paindlikud, garantiid, et keegi jälle sügavasse kriisi ei satu, ei anna vist paraku kumbki variant. Ka mina olen kurblik ja sellest kõigest väga väsinud.
 
to ärka ise üles 18. mai 2014, kl 16.39
See käib vist peamiselt nõrgemate ja tundlikumate inimeste kohta. Tugevad inimesed ehk saavad endale kõike korraga lubada.
 
to targutis 18. mai 2014, kl 18.16
Ehk oleks abi ühest avatud silmast-silma vestlusest?
 
jah 18. mai 2014, kl 18.46
Paku välja aeg ja koht, tulen.
 
pakun 18. mai 2014, kl 18.55
Kas homme sobib? Üle tee kohvikus? Kell 11?
 
jah 18. mai 2014, kl 19.22
Üle tee ei ole kohvikut:)
 
you know what i mean 18. mai 2014, kl 19.25
Vanas kohas oli ju:)
 
jah 18. mai 2014, kl 19.31
Ära homme mine sinna:)...ei olnud ka vanas kohas üle tee kohvikut:)
 
las jääb kõik nii nagu on 18. mai 2014, kl 19.34
Olgu, ei lähe. Läheme parem kumbki oma eluga edasi, nii nagu oskame ja suudame. See vist parim lahendus kogu loole.
 
jah 18. mai 2014, kl 19.37
Sa viimane saad ju aru, et me ei ole õiged inimesed siin omavahel:) aga sina võiksid ju ikka proovida kohtuda? muutub vähemalt kellegi elu?
 
edasi peab liikuma 18. mai 2014, kl 19.39
Küllap ma tean kes on õige ja kes mitte. Tean ka seda, et järgida tuleb oma sisetunnet. Ole tubli!
 
jah 18. mai 2014, kl 19.43
Õpeta mulle ka kuidas siin aru saada, kes on õige ja kes mitte?
Sisetunne....? Mul vist seda pole enam...
 
meri 18. mai 2014, kl 19.57
Kevad.. suur ja sügav kevad. Oma olemuselt samalaadne, kui sulnis , sillerdav, sügav meri. Mõlemad oskavad valmistada oma olemas oluga inimestele nii määratul määral võrratut rõõmu. Need lõhnad, mis hetkel meid erutavad ja teevad meie meeled avali igasugustele meeletustele hingesoppidesse talvel kindlalt vangistatud tunnetele, avame südamesse viivad hingerajad, mille pidi saame lasta vabadusse omad igatsused ja päästa sisse enestele omad ootused, lootused. Armastus on see , mis hoiab mere ärkvel ja annab merele jõudu oma tuult trotsida ja oma radu..neid radu, mis viivad rahu ja samas toovad rahu , otsida. Tuul..minu tuul. Ma armastan sind niimoodi, et ehk kunagi pole keegi kedagi niimoodi armastanud.
Uskumatu, et märg meri on armastuse leekides.
 
väga naljakas 18. mai 2014, kl 20.09
...märg meri on armastuse leekides!
 
Pettunud 19. mai 2014, kl 14.45
Meri, Sa kirjutad nii ilusti ja õigesti. Sa valgud minu hinge ja südamesse, alati. Ma olen küll pettunud ja katki, kohe nii, et ei tahaks reaalses maailmas enam eladagi... aga mul meenub veel: kuigi armastus Sulle valu toob, ära sule talle iial oma südant...Jah, ma tahan armastada ja olla armastatud - vajan armastust nagu õhku...
 
Pettunud 19. mai 2014, kl 14.58
Miks Sa minu kirjale ei ole tänapäevani vastanud? Paar sõna oleksin võinud ikka saada oma mailbox´i.Ma ei mõista, lihtsalt ei mõista...
 
tuulevaikus 19. mai 2014, kl 15.12
Tänane tuuline ilm viis mind mõttele, et peaks mere südames tormi tegema, püüa siis veel rahu leida:)) Meri väidab, et armastus aitab tal tuult trotsida ja rahu toovat rada leida:) Jään siis ootama, mina olen oma "käigu" teinud. Nüüd on sinu kord!
 
to Pettunud 19. mai 2014, kl 16.04
Äkki ta ei saanud sinu kirja üldse kätte?
 
Pettunud 19. mai 2014, kl 16.06
Alati jääb see võimalus, kuid...kui saadan inimesele kirja: nimi.perenimi@gmail.com ja see läheb edasi, siis...kuhu kiri sai? Kes seda lugeda võis? Kas keegi kustutas ära? Minul näieks küll ei ole kellelgi voli minu kirja kustutada.
 
Pettunud 19. mai 2014, kl 16.13
Täpsemalt - minu kirjadele ei ole kellelgi ligipääsu.
 
Avaldan arvamust 21. mai 2014, kl 15.49
segaduses Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas meil on võimalik kunagi silmast-silma taas koh
> tuda ja rääkida. Ausalt. Nii nagu kõik on. Tunnen,
> et seda on kummalegi väga vaja. Kui mõlemad valmi
> s on...


Tee proovi silmast silma kohtuda ja rääkida. Kindlasti on võimalik ja õige tegu, kui räägitakse otse õige inimesega. Õige vastuse saad õige inimese käest, kui võtad ühendust otse õige inimesega (helistad), siis saad teada, kas inimene on nõus rääkima. Kindlasti on kummalegi vaja kõik ära rääkida. Ära lase siin eksitada ennast kellegi vastustega, sest kunagi ei tea, kes on siin tegelikult vastamas. Kui õige inimesega silmast silma ei räägita, siis hinges rahu ikka ei saa! Edu ja jõudu!
 
Võib veel olla 21. mai 2014, kl 16.01
segaduses Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas meil on võimalik kunagi silmast-silma taas koh
> tuda ja rääkida. Ausalt. Nii nagu kõik on. Tunnen,
> et seda on kummalegi väga vaja. Kui mõlemad valmi
> s on...

Segadustest: Kui ei räägi silmast silma, siis jääb ju teadmatus kummalegi. Kas on see hea, kui on teadmatus? Õige inimene võibki olla juba valmis, et rääkida ja ausalt! Ära venita kohtumisega, et rääkida, sest hiljem võib juba olla hilja, kui sina ükskord kunagi kavatsed rääkima hakata õige inimesega.
Õige inimene ei pruugi sulle siin vastata-mõtle!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!