Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
tean
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 04.15
Teed küsi nendelt, kes tulevad tagasi..
 
kui 25. oktoober 2012, kl 04.39
tagasitulijaid ei ole?
 
no iff 25. oktoober 2012, kl 07.32
kas mure vaevab?
 
Kristallist süda 25. oktoober 2012, kl 07.34
Tagasi tulevad vähesed...IFF- sul on kaua oodata.
 
ally 25. oktoober 2012, kl 09.00
Igal inimesel on oma tee. Kui lähed mööda teise inimese teed, siis võid olla kindel, et see on Sinu jaoks vale tee. Igaüks peab oma tee ise leidma.
 
abc 25. oktoober 2012, kl 09.08
Kui tagasi tullakse polnud järelikult hea. :D
 
ally 25. oktoober 2012, kl 09.54
Selle järgi ei saa ka otsustada, et kui tuleb tagasi, siis polnud hea. Sellele inimesele polnud hea, aga mõnele teisele võib-olla on.
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 12.30
lihtsameelsed tondid ei saagi aru. See on jah ikka selle kohta, kes õieti on armastanud, üle saanud ja tagasi tulnud... sellest nõmedast seisust. Ainult aeg ravib ja ega ma tegelikult teed ei küsigi. Tee on teada. Aga arutage-arutage!:)
 
ally 25. oktoober 2012, kl 13.10
Tahsingi juba esimeses kommentaaris öelda, et Sa peaksid ise teadma seda, sest Sina ju oled see, kes tuleb tagasi.
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 13.17
jah. Kõik sai justkui korda, kuid nüüd tuli tagasi ja ei lähe päevagi mööda, kui ma probleemile ei mõtleks.
 
ally 25. oktoober 2012, kl 13.57
Lahenda see probleem siis ära ja polegi vaja selle peale rohkem mõelda. Tegutseda on vaja, mitte ainult mõelda kogu aeg.
 
abc 25. oktoober 2012, kl 15.00
IFF24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lihtsameelsed tondid ei saagi aru. See on jah ikka
> selle kohta, kes õieti on armastanud, üle saanud
> ja tagasi tulnud... sellest nõmedast seisust. Ainu
> lt aeg ravib ja ega ma tegelikult teed ei küsigi.
> Tee on teada. Aga arutage-arutage!:)
Iff, kuna inimesed on erinevad, siis on ka teed erinevad, igal ühel on erinev tee. Kui sa tahad teiste käidud radu käia, siis küsi teed edasi. ;)
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 15.13
Sina ära topi oma nina üldse siia. Kellegi pee taga ei peaks jooksma? Ükspäev lugesin oma vanu teemasi ja ei saanud mitte aru, mida sa tookord tahtsid.. piidriks sõimates ja maha tehes jne.. nüüd ütled siin, et inimesed on erinevad. Kui sa tahad nettis nõmetseda, siis mine kuhugi alaealiste lehele ja targuta seal. Tundub sobiv koht sulle. Kes teed küsis? Miks sa trügid siin minu rajale? Käid minu "teise" rada?
 
abc 25. oktoober 2012, kl 15.52
Sul elevandi mälu. Foorumi juttu ei tasu nii tõsiselt võtta, nii või naa on see paras möga, igaüks kirjutab seda mida sülg suhu toob. Reaalselt inimestega suheldes ning küsimustele vastuseid saada on midagi muud.
Teed võib küsida, kuid otsuse, millise tee omale valid, peab ise tegema, kuid peab arvestama, et korduvaid radu pole, sellest tulenevalt ei sobitu sulle antud juhised üksühele sinu poolt valitud rajaga.
Ära nüüd, iff, isiklikult võta, kuna mainid, et sul rada leitud aga mine tea ka, sest postitus hiljem tegeled sa uuesti mingi probleemiga.
Üsna vastuolulist juttu ju räägid. Vb ka sellepärast sinna mammutteemasse nina pistsin, see tants aurkatla ümber hakkas silmanägemist võtma.

Tegelikult ma vb ootangi sellist personaalset lähenemist, et ala 'siia teemasse abc jutt pole oodatud' vms, samas oleks see jubedalt irriteeriv ja ma ei tea kas suudan vastu panna. :D aah, läks mölaks ära :D
EDU!!
NB! Veab et ma sulle GPS'i ei paku ;D
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 16.10
mõne möga on eriline ja jääb kauaks meelde.. teemas "mõtetes" kirjutasi ühe pikema teksti ja siis siin paar päeva hiljem küsitakse mu käest/ soovitatakse samu asju, täpselt samu, mida ma seal kirjutasin, mida valisin. Eriti selles foorumi nurgas ongi nõme see, et koheselt vastatakse, kõik tahavad kohe mingit punkti panna.. minuga just juhtub seda tihiti. Kirjutan näiteks, et "võiks ära leppida sõbralikult" ja siis kusagil siin kirjutan, et "Ma ei süüdista tegelikult kedagi jne" - tuleb 5 vastust, "Võiksid ju ära leppida sõbralikult" jne.. igasuguste asjade kohta täpselt see sama jama kordub.. olenevalt emotsioonist, kas mul on savi/või olen ma pettunud.. hakkan ma kribama midagi vastu, mis on tegelikult suht pointless.

Ära poe, see, et sa tookord mu rate konto siia postitasid, ainult selle, et ma sind ei kuulanud ja lasin su möga mööda.. sellele tuleb oma tagajärg.. kuid nagu mu kõik plaanid.. need võtavad aega.

Ma olen korranud radu, mu maailm pole mustvalge, kael on kange nagu spartalasel ja katki läinud kaadrid elus pole kadunud, sa pead oskama lihtsalt midagi ette võtta.
 
abc 25. oktoober 2012, kl 16.43
Miks ma peaksin pugema? Sa võtad liiga isiklikult. Konto kohapealt olid liiga upsakas, rumalalt enesekindlal lõõpimisel on omad tagajärjed. See tõi sind ehk isegi nö. kapist välja või maa peale, kuidas soovid. Üks asi jälle mille pärast pead vähem muretsema. Tol hetkel oli see ainum vastus, milles ei näe ma vahet pikemas perspektiivis, ilmselt ka mitte keegi teine... peale sinu muidugi.
Su viga ongi, et sa ei kuula teisi inimesi, vaid omas mullis ujudes teiste mõtestatud juttu, mis sinu silmaringiga ei haaku, tähelepanuta jätad.
Aga jah, ma poen sulle, ja siis kui sa mind mõnusasti usaldad ning me vahvad semud oleme, keeran täiega , muhahaa :D Selline ma olen, sinu parim sõber abc :D
Leia tõde ;)
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 17.06
Kuulan neid, kes minuga ei tõmble, neid on vägagi palju.
Ise sa lõõpisid sama moodi, et õõõõ... ma ei karda avalikult siia välja tulla.. kuid, alati kui seda mainin, hakkad sa ümarat juttu ajama, või kaod.. konkreetselt, mida sa siis kardad? Ma ei lähe mitte kellegi teemase norima, ükskõik milline see ka poleks.. Tõde on leitud sellega, et sulle jääb mu kangekaelsus ette ja sa ei saa sellest üle.. issand jumal.. see on kõige lollem asi, kui keegi tahaks kangekaela muuta. Ma ei saa üldse aru sellest. Teiste inimeste all sa arvad ainult ennast. Su ainuke relv on alati olnud mahategemine.. mis on minu silmis argpükslikult madal. Kellele mida keerad?
Mille eest? Et ma sind kuulda ei võta? Mul on oma elu oma inimestega reaalselt, koht kus käib suurem arutamine, mis siia ei jõua..
 
jah 25. oktoober 2012, kl 17.14
see delfi kubiseb neist.
 
jah 25. oktoober 2012, kl 17.21
ma mõtlen neid, kes torgivad teiste teemasi. Midagi tarka ütelda pole. Hakka vastu, lähevad kohe vihast põlema.
Tegelikult neid on ainult üks.
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 17.28
Ma tean keda sa mõtled!:D

aga teemase

Teed küsi nendelt, kes tulevad tagasi..

küsiks protsessi siis, kaua aega võttis kellelgi ja kuidas mõtted eemale suunasite!:D
 
tuulekell 25. oktoober 2012, kl 18.03
kaua võtab aega, väga kaua. mõtteid eemale pole veel saanud. igahommikune nutuhoog ärgates on veel tavapärane rutiin.
mõnikord on selgemaid hetki, kus ütlen endale, et nüüd hakkab vist paremaks minema. siis aga tuleb ootamatult ootamatul põhjusel kontakt ja kõik algab otsast peale.
 
kes see on? 25. oktoober 2012, kl 18.17
miks peaks kellegi konto siia postitama? See pole just normaalne käitumine.
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 18.49
ega jah, üldiselt tavaline foorumi troll, kellel ei jäänud muud üle, kuna jõud sai otsa. Argpüks, kuna ta ei julenud mulle väljaspool siis kirjutada. Ignoreerige, ärge söötke oma närve neile.
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 19.01
to tuulekell.

Kurb.. Ma mäletan kui ma üritasin koguaeg ainult juua ja pidutseda.. aga minu puhul ei midagi.. alati tekkis moment, kus ma vajusin mõtetesse.. siis läks alkoholi tarbimine edasi mul teise nurga alt.

Kui küsida võib, mida sa mõtled kontakti all??
 
tuulekell 25. oktoober 2012, kl 19.21
Pole sedagi lohutust, et muret saaks klaasi uputada, kuigi teiste kogemusest näha, et ega sestki suurt abi ei ole.
Ikka veel loodan, et ühel hommikul ärkan ja siis on kõik endine. Või vähemalt saan teadagi, mis juhtus ja miks.
Kontakt tähendab paratamatut kokkupuudet, mida pole võimalik vältida. Ja sügaval südames ei tahagi ju, sest lootus elab ikka edasi.
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 19.27
iiihh.. Kas ta arutada ei soovi sinuga asju?
 
tuulekell 25. oktoober 2012, kl 20.48
vanapagan kardab välku ka vähem kui tema arutamist.
 
abc 25. oktoober 2012, kl 21.42
to iff: Ma olen siin avalikult välja tulnud inimese jaoks, kelle jaoks olen pidanud seda vajalikuks.


kes see on? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks peaks kellegi konto siia postitama? See pole
> just normaalne käitumine.

Ilmselgelt pole sa antud teemat lugenud.
 
IFF24 25. oktoober 2012, kl 21.57
ja jah.. usun ma jee!
 
Arvamus 25. oktoober 2012, kl 23.01
endal on midagi viga, kui võõra isikliku info siia paned!
Minuarust saab seda kohtuse kaevata?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!