Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
kuhu kadus sabaga tähe teema?
 
tere 03. jaanuar 2014, kl 01.01
Kas sul häbi ei ole motivatsiooni ja kindlust nõuda ja nuruda inimeselt, milleks sul puuduvadki õigused? Kus on sinu motivatsioon, enesekindlus, terve ja rõõmus meel? Sinult oodatakse sama, mitte negatiivsust, mida oled piisavalt pakkunud kõigile lugemiseks oma nö masenduses. Kõike ei saa lõputult peita oma depressiooni alla ettkäändeks, sest see on valetamine! Kirjutasid, et teine mõistis sind aga ega siis lõpmatuseni saa seda mõistmist nõuda oma vabandavate ettekäänetega. Sul on probleemid ja neid pead sa ise lahendama, mitte teistelt motivatsiooni nuruda, sest keegi sind aidata ei saa. See vaid helesinine unistus! Sa ise ei taha aru saada ega tunnistada endale neid tõelisi põhjuseid, vaid lihtsam ikka teisi süüdistada või otsida kedagi, kes kergendab sinu enda tekitatud murekoormat. Psühhile omased tunnusjooned, mida kõike sa siin kirja oled pannud ja mis veel tulemata.
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 01.18
Olen ma väitnud, et mul pole depressiooni, vastupidi. Olen ma väitnud, et ei kuku masendusse kergelt, vastupidi.. Kas sa tead millest ma saan motivatsiooni?
Vaevalt.. Ja mis on üheks pidevaks põhjuseks, siis just sellist tagasisidet ma ootasingi, kui ka üritasin ise, siis oli kohe, et ma ise näen vaid halba jne.. ilgelt lahe.. kas on raske ütelda, ei tohiks olla, raske hinnata, ei võtaks tükki küljest.. Tundsin end nii väikese ja mõtetuna saate aru? Ja ma tahtsin minema, kuid tehti selgeks, et se pole õige ja oma südamest, sest oli valus, üritasin mitte minna ja lubada, et ei lähe, nüüd häbi vaid! Mul on probleemid jah, tean, miks KURAT mitte ütelda neid asju välja siis ma ei saa aru.. hinnata nii nagu on! Sellised asjad annavadki tõuke, mitte, et ma käitun siiralt ja siis päev hiljem on ükskõik, alati hiilides kõrvale oma jutuga, mis haarab kaasa ja ununebki nii mõndagi.. oli tore kui siuke periood kestis, kuid südamevalu niilihtsalt ei peta! :) Siiski ma ei süüdista teda ja alati lasknud end süüdistada! Kritiseeritud, mis masendunult ei mõjunud just hästi, kõik mida ma tahtisin, oli rahulik olukord, kuid usaldamatusest üritasin teada saada, kas sellel on mõtet, kas ta üldse hindab mind veel või on seda kunagi üldse teinud.. ei tea.
 
hinne 03. jaanuar 2014, kl 02.00
Kui ei suudeta ilusti asju lahendada saavad mõlemad kahe! Ei, iff saab siiski ühe! :D
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 03.14
Mul ükskõik, talle ju meeldib minus halba näha, kuid konkreetselt seda välja ütelda ei julge! Jah, saakski hoogu väikesest hindest, oleks olnud midagi, millest kinni haarata! Ega mul teistega võrrelda ja oma otsus ise teha peale pikka ootamist ei tundu ju niiii VALE?
Kui ei tundu, siis pole mõtet ka tagantjärgi õigustada,
kellele? Minule? Ära aja naerma..

..sest kahtlus tekkis, keegi ei tormaks nimodi kõrri peale tema kahjuks! Võiks inimene kordki saada aru lausest, et kõik süü on minu, pole vaja üle süüdistada.. nõme ju.. ja siis oh üllatust, miks iff end halvasti tunneb, miks negatiivne.. ma ei mõtle koguaeg sellepärast, ega muid probleeme ka elus aga siiski see olukord masendas üsna palju ja ta kuidagi kohe oskas.. "kus sul valus on, võta tabletti" umbes nii, kurat.. lihtsalt ütle, et ära tüüta oma lollaka südamega.. oleksin võinud tunded enda teada jätta ja lihtsalt minema joosta.. oleksin saanud vähem haiget, ah need küsimused, need kaovad tunnete jahtumisega nikuinii ja ta poleks pidanud aega raiskama ja oma närve, kogu see viha oleks olnud olematta, ka minupoolne tüütamine siis, sest muud moodi ma ei oska seda sõnastada!
Jätan meelde, et ei avalda tundeid nii kergesti ja ei ürita enam kunagi sõprust päästa, vaid lõikan tuimalt läbi.. kui tunded tulevad sõprusesse on see kõik hukule määratud..
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 11.23
Tere, Iff, head uut aastas Sullegi! :)
Oli jah sel ammusel ajal tore (sõna)sõda pidada võrdse vastasega.:D
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 16.04
:) No aga.. :D jutustame? Kuidas sul läheb näiteks? :D
Mul mega hästi nagu sa näed! :D Mängin selgeltnägijat olude sunnil, a ei kuku välja õieti! :D Õnneks on mul inimesi, kes mind hindavad ja vajavad, toovad päikese peakohale iga päev! :)
 
nojah 03. jaanuar 2014, kl 16.24
Kui sind ei vajata, milleks siis tagantjärele sõdida?
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 16.35
Läheb nagu elus ikka - musta triibu järel tuleb valge triip. Sebra kasukat oled ju näinud? :)
Selgeltnägijal on tänamatu töö, hullem veel kui ilmajaamas. Jäta parem järgi.:D
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 16.41
Lootus oli, et ehk vajati, selle vist, tema ärapanemised tulevad teadagi millepärast!!!
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 16.46
Ega ei harrastagi selliseid asju, aga no näed, ega suurt üle ei jää, peab ise endale koha leidma, eks siis leian eemal! Kui sõprusega on suured plaanid ja soov hinnata, olla hea.. kuid mille pärast, niisama.. samuti ühepoolselt, oo ei.. jääb ära! Kasukat jah näinud, need mustad triibud viimasel ajal ikka laiemad olnud! :D
Kui kõndida nagu elus mööda kasukat, siis pigem laiguline lehm, kus ma komistan pahatihti ühe suure musta laigu sisse! :DD
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 16.53
Kõnni ometi ettevaatlikult kikivarvul, siis ei komista!:D
Iff, sõprus on hindamatu aare, seda ei tohi küll alavääristada. Kui inimesel pole sõpru, pole tal mitte midagi.:)
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 17.09
On jah hindamatu! ;) Aga vaata, kui sõbral tunded tekivad, siis ta pole ju enam tegelikult sõber! .) Sõprus jah hindamatu ja kuidas keegi seda hindab, eks see kõigil oma teada, et mina sain aru, et mind nagu pole olemas tegelikult, kuid lahkuda vot oli ka nii vale tema arust.. Oleksin pidanud alguses minema, aga nojah.. üle poole aasta valu, kes sellest ära ei ütleks eks ju! :DD Ma ei saa kikivarvul kõndida! :D Tegelikult kah, sest nii pikka kasvu! :D Siis komistan koheselt! :D
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 17.35
Ootootoot IFF, mis sa nüüd räägid? Kellel need tunded tekkisid? Sinul?
Sõprus on palju vabam tunne kui armastus kus on palju reegleid, mida rikkuma kiputakse ja.
Pikkuse kohta ütleks, et hiili siis kükakil, paistad lühem.:P
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 17.36
Küss, sellist bandi tead nagu, The Cure? Mida täht üldse kuulab? :P
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 17.39
Minu tunded jah, ühepoolsed tunded, kuidas nendesse sina suhtuksid, kui sinu sõber sellises olukorras? Paus oleks ju kõige õigem, sest need tunded, damn, tekitavad tohutult küsimusi ja ega tunne ju vaba ei ole siis, ühepoolselt on meil siiski valus! :)
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 18.39
Mul oleks ääretult kahju kaotada head sõpra, püüaksin koos temaga leida sellele olukorrale mingitki lahendust, mis mõlemale vastuvõetav ja mis peaasi - ei sunniks loobuma sõprusest.
Valus on siiski mõlemal, IFF, isegi kui seda ei tunnistata.
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 19.05
jah, aga kui see olukord pigem on täis valu ja mittemõistmist, õige, ka uhkust, sest paljud asjad mida tahaks ju oletada, aga pole kindel! Haiget teha ei soovi kellelegi kunagi! Ainuke asi mida siin maailmas vihkan on südamevalu ja ebaõiglus!!! Temal on minust palju kergem loobuda tegelikult, sest ta on üsna sügavalt väitnud ja kritiseerinud mind, et ega minus midagi head ei ole! No mida siis veel peale pausi ette võtta? Nalja teed täheke? :) Vähemalt mul on veel inimesi kes mind hindavad normaalselt, saad aru, isegi mu eks on minujaoks kullatükike, jättis küll teisega, kuid tal tekkis probleeme kohe ja siis vabandas, aitasin siiski teda uue suhtejamaga ja isegi hoolib vist minust rohkem kui me koos olime! Mu eksil on just see, mis meeldib, et konkreetne ja ega mul oli siis ka mõni loll perjood.. aga kohe pandi vastu nina, "Pane oma suu kohe kinni, kui sa endast nimodi mõtled, siis saa ükskord oledki selline jne" - Tavaliselt ma muigasin ja ega edevus hakkas ringi lendama natsa aja pärast, et jah, inimesed on niivõrd erinevad, samuti oskused lahendada ja väärtused elus! :)
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 19.39
Noo IFF, kes ütles, et elu kerge on??? :)
Parim, mis sa teha saad, on see, et sa ei sõltu kellegi teise mõtetest, tunnetest, sõnadest.
Saad ja oled ise tugev, isiksus.
Raske on end muuta, aga selle juures saab mõelda, et teed seda iseenda, mitte kellegi teise pärast.
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 19.52
Mis ma ikka muutun? :D surnud ju! :) Mind on niipalju ära kasutatud.. tead, ei jõua lihtsalt enam.. Aga see sinu vaade, et üksi nüüd olla, siis pole just selline, ikka üritan inimestesse ilusti suhtuda ja hinnata neid, kellel on minu elus väärtus! :)
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 19.55
Aa, see kah, et olen siin mõningate inimeste juures seda tähendanud, et tee enda mitte kellegi teise pärast.. ma pigem alati vaatan nende inimeste suhtes, et mida karta.. mida varjata, et selline vaade!? :P Valgusta mind täht! :D
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 20.27
IFF, ära kujuta asju ette!!! :D Kus sa siis surnud oled kui täitsa elus!:P
Hmh, sa kahtlustad tõepoolest jube iseomaenese varju ka?:D
Minu arvates on see täitsa mõistlik mõte, et ei tasu mitte kellestki sõltuda, tuleb olla ise ja elada oma elu. Vastasel juhul elad kellegi teise oma ju.:)
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 20.32
nagu lihtsalt üksi.. kedagi ei väärtusta, mina ja mu maailm? Ei mõista..
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 20.38
Iff, väärtustamine ja klammerdumine on erinevad asjad.:)
Muidugi hoolid ja väärtustad oma sõpru, neid sul ju on? Kui kõnnid igapäevaselt ringi, silmad nagu radarid, otsimas sobivat/meeldivat naist, saad kaua otsida. Ära tee midagi ja Tema astub ise su uksest sisse.:)
Tean, millest räägin, endal lausa mitu korda nii juhtunud.:D
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 20.49
Ega ei klammerdugi, pigem tahan just minema! :) Kuule, niisama ei astu kunagi keegi uksest sisse, siiski ega ei otsi küll nii nagu iga 3 mehehakatis! Lihtsalt, vabalt, kui tundeid pole! See jura mida aetakse, et ma ei tea, usutakse igasugustesse imedesse jne.. olge realistlikumad, damn! :D Mul näiteks pole üldse õnne! :)
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 20.58
No sel juhul mis muud kui täiskäik edasi!:D
Astub küll, ära vaidle, mina tean!:P
Ja õnne on sul samapalju kui kõigil teistelgi, ainult sa ei tea veel isegi täpselt, mis see õnn on, selles on su häda.:D
 
nojah 03. jaanuar 2014, kl 20.59
sabaga täht Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ootootoot IFF, mis sa nüüd räägid? Kellel need tun
> ded tekkisid? Sinul?
> Sõprus on palju vabam tunn
> e kui armastus kus on palju reegleid, mida rikkuma
> kiputakse ja.
> Pikkuse kohta ütleks, et hiili s
> iis kükakil, paistad lühem.:P

Imelik, teine peab oma murtud südamest veel põlvitama kah??
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 21.03
No inimesel on mure, et ta on liiga pikk, ma püüdsin nõua anda lihtsalt.:D
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 21.05
Mul üks lõhkus käigukasti ära, tähendab ma küsisin, mis käigu ma peaks sisse panema, kuid ega ei teagi, siis jebisin senikaua, kuni tagurpidikäik mul sisse jäi! :D
Kui mul oleks õnne, siis poleks ma kõike seda jama üle elanud ja tunneksin end rohkem elus, mitte jalus.. :(
Astugu kes tahes, ega mu usaldus ja süda on saanud üsna tugevaid hoope, pigem suhtun nüüdsest tunnetesse eelarvamustega! :)
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 21.13
Too mulle siia näha üks inimene, kes ei ole elult peksa saanud! Kõik saavad pidevalt. Mina muide ka nende hulgas rõõmsalt!:D
Eelarvamus on liiast, ettevaatus aga on tarkus.;)
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 21.17
nojah, aga mul on üsna halb lapsepõlv, ausalt! Tead sealt on seda alaväärsust ja igast jura juba hinge kogunenud! Muidugi naisekesed, oh jah, üks ausam kui teine, siiski, midagi paremat silmapiiril on kohe minek.. Ettevaatus jah, aga eelarvamused ei teki niisama..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!