Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
kuhu kadus sabaga tähe teema?
 
kle 04. jaanuar 2014, kl 22.52
kle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui vana sa Iff oled?

küsin uuesti: kui vana sa oled, Iff?
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 23.14
tundub, et sabaga täht on ka eemale peletatud, et well done!
 
eelnevatele 05. jaanuar 2014, kl 00.01
Viimane aeg oleks ükskord tema rahule jätta.Kui tõde muigama ajab siis räägib mees juba enda eest.Kahju,mis teha.Kellelegi ei saa kulbiga mõistust juurde osta.Kui seda pole.Pole ühtki asja,millest üle ei saada!
Lõpuks saavad kõik rahulikult edasi elada!Ma lihtsalt ei tunne reaalis selliseid mehi!
Head ööd!
 
üks teine täht 05. jaanuar 2014, kl 00.14
Minul iffiga probleeme pole! On küll jonnipunn, kui tuju mõru! Inimesel süda õige koha peal ja kas tõesti loll? Ei mõista siinseid süüdistusi, ega ei tea neid asju täpsel, ta ju ei räägi oma probleemidest!
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 02.48
Ta tahab oma aega tagasi.. valis siis hoopis sellise tee selleks! Minu jaoks on see kõigest väljaelamise koht, palju tuleb läbi valu ja masenduse ning ei olegi tegelikult mõeldud lugemiseks, pigem ma peaks suunama selle valu mujale, või ära taluma lihtsalt! Peale oma aja tahaks veel midagi tagasi. Valetaksin kui väidaksin, et oleks ükskõik.. jutt on mul tõesti hea.. tegelikult inimlik ja siiras kuid jäänud seisma.. jutust kah, et liiga heatahtlik kohati ja valust siis jälle liiga madal, just seesmõttes, et jonnipunn jah täpselt.. jube kuidas mu emotsioonid muutuvad ja tänu sellele muutub ka kõik.. nõrk olen, ei väida ju vastupidist! Kerge lubama heast tujust ja kiire kaduma halvast.. Siiski, minu eelarmamused ei piirdu sellega, et midagi ei taheta mulle, juleta otse ütelda või ei suudeta, tegelikult aus oleks just rääkida konkreetselt ühepoolsete tunnetega inimesega nii nagu on.. ka seda, et ma ei saa sinu häid sõnu vastu võtta, sest need on tunnetest pimestatud ja sõbra jaoks üle pakutud.. ma ei süüdista selles üldse et see tegemata jäi nii.. (hetkel vaadates seda, et mul on hea tuju, mitte kurbvalupahajne) Langevtäht rääkis väga hästi eile ja pani mõtlema, just seda et seista ise! Varem ka seda kuuldud ja üllatus kelle poolt eksole võib siin igaüks arvata 3 korda.. Aga keskkond oli siuke jama minuarvates.. just see, mida siin kirjutatud, kui sõjaks läheb, siis ei kuulata ja polegi kusagiltpoolt midagi mõista! Sa pole kangekael, kuid ikka käid siia järel? Kõik on nii targad.. siia naastes meenus nii mõndagi ja pigem hakkasin oma relvi käest viskama, mitte et alistuda, vaid kallistada! Ning sinule siis mõtlemiseks, sõpruses 1 sõber või 2 sõpra.. Minu probleem, negatiivsus, valu, õige. Aga vaid minu sõprus? Ei soovigi uut võimalust, vaid terveks saada ja tutvus jääks.. Oeh.. Ei näe mõtet sellel kirjutamisel suurt! Sa kritiseerid mind nende halbade tahkude poolest vaid ja kui rahu majas on, siis pigem ei olegi nii halb just.. kõik taaskord hea ja kaasahaarav.. siiras, naljakas, vabalt.. järgmise korrani. Kuni ma tahan minema, valust, ja häbist, et tüütan ja jonnin..
Aga jah, MA tahan, miks sina ei taha? Arvangi, et niiväga ju tahad tegelikult, tunnen end kui teepeal ees.. kui sa vastatki, et ei ole ees, siis tuleb ju minupoolt, miks? Lasen sellest lahti, ei tahagi teada, see huvitav jutt sõprusest tegi tuju heaks ja nii läheme uuele ringile.. ole kellega tahad.. tee mida sa tahad.. näe minus või ära näe, mida iganes, kuid vajadus selle järgi, et tähendan sinu jaoks midagi on jäänud tunnete tekkimisest saadik, ja, saab lugeda palju tegudest välja, kuid minul on just vastupidi, et inimesed tavaliselt tegutsevad aga pigem ei ütle, siis ta ei ole seda maininud ja endajaoks valesti tegudest asju on lugeda palju lihtsam kui sõnadest! Põhiline asi mida närida, võrreldes end koguaeg kõigega, et leida koht, palju küsimusi, lollid küsimused, lollid oletused, kõik vaid selleks, et ma teaks, teen end terveks ja sa jääd minu ellu. Pigem olen arvanud, et sa unustad mu ära! Isegi need jonnimised, et ise kontakti ei otsi, kõik see on sellep. et leida see koht. Vahepeal kadus selline komme ära, no lõppus tuli tagasi jah, just sellep. et arvasid, et tundud igav. Ei tundu.
Ei taha pettumusi valmistada, või isegi haiget teha.. kui nüüd mõelda, oeh.. Ego lihtsalt plokkib, kael on kange.. nõrgus sünnitab valu ja hirmu, ka kolm paari küsimusi, mis hargnevad omakorda.. kas ma tähendan midagi? Ja see kõik on minu nina alla, nii seal, kui ka siin läbi nende postituste! Peab lahkuma siit urkast ja ega topi nina mujalgi.. Teen midagi, kuid ei ütle mida ja siis sõbrapäeval tulen uuesti! Siit ka juba ise endale, kas olen kannatlik ja kuidas masendusega, kukkumisega/hukkumisega! Ühe õiguse pead siiski minule lubama, see paus oleks olnud õige!
 
üks teine täht 05. jaanuar 2014, kl 14.23
kle iff lased endale pähe istuda? ei tahaks uskuda siin teise totaalset puhtust, perfektsust? võimatu oleme ausad! see jama hakkas huvitama, kui näeb siis küsin! :D ei ole see iff midagi nii paha! julgeb ju vigu tunnistada?
 
eelmisele 05. jaanuar 2014, kl 14.42
Fenomen nr üks:Väga hea sõber mõtleb minuga kaasa ja võib ka tegutseda kaasa.Kuid armastatu tegutseb minuga ja mõtleb ühes suunas.Ainult nii saab elu toimida.Paraku ei jõua sina minu kiirusega kaasas sõita.Ja kolmekäigulist autot ei soovi oma ellu.Kadedaid ka piisavalt.Mida mina tahan on ammu öeldud.Mida mina tunnen on ka ammu öeldud ja otse!Võin anda ka kolm pausi?Milleks?Naudi elu ja käimisi teistega?Et oleks kuhu tagasi astuda?Vabandust,minu uksematt on uus ja korralik.Minu pärast pole vaja sõbrapäeval tagasi tulla.Selleks ajaks on juba ABC ees!
Ilusat päeva jätku!
 
sabaga täht 05. jaanuar 2014, kl 15.12
Tere, IFF!:) Selle kõige peale, mis siin toimub, soovitan sulle endiselt vaid üht - võta aeg maha ja tee endale selgeks, mida sa täpselt tahad. Mitte hetkel vaid pikemas perspektiivis. Mina seda su kirjutistest igatahes teada ei saanud. Liiga palju mõttetut tõmblemist.:)
Aidata saad sa ennast vaid ise, seda ei saa teha mitte keegi teine.:)
 
üks teine täht 05. jaanuar 2014, kl 15.20
 
üks teine täht 05. jaanuar 2014, kl 15.24
õige täht, ega ta tuleb arvatavasti ikka lugema! :D
Proovin piitsaga seljataga seista! :D ;)
 
Kuu 05. jaanuar 2014, kl 15.26
Sinul on kõik olemas ja naudi elu.Ei vaata enam-ei lähedalt ega kaugelt!
 
üks teine täht 05. jaanuar 2014, kl 17.09
Lõpetage ausalt teise kallal norimine! just rääkisin ja ei tahetud muud, kui sõprus! Teda sõbrana enam ei võetud, aeti segaduse lolli 'ära mine' jutuga! Tõesti võtge oma õigustused ja pistke tagumikku mõlemad, võtge pool sõbra koormast, kõigil on kahju, aga sinule, laske murtud südamel minna paranema!! Sõbral on tunded, parim mis teha saab sõpruse hoidmiseks on?
 
sõber! 05. jaanuar 2014, kl 19.02
tunnetega sõber pole ju enam sõber!
 
Kahju 05. jaanuar 2014, kl 19.41
Siiralt,aga kaks tunnetega sõpra ei sobi ka kokku!
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 19.48
Õhtu, ikka pidin siia piiluma, et aitäh! Tore! Mis? Parim mis sõbra jaoks saab teha kui tunded? Eks ta ise teab paremini, ainuõige, puhas ideaaal! Ei ole mõtet mängida tulega! Ta arvas, et valetasin tunnete kohta, see täielikult peegeldub, seda on tunda haavades.. Kohe kindlast tean, et vahet pole kui üle oleks saanud või kui terveks, seda poleks märgatud, fakt! Teda ei huvita mina kui sõbrana, vaid kui meelelahutajana! Sellep. tal polegi midagi ütelda! Tunnen end nii madalana, et hetkel läksin sama teed, läbi viha ja süüdistamise! Vabandust, see on tegelikult kriitika ja väikesed eelarvamused, ei tasu südamesse*, või, lihtsalt, ei tasu võtta!
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 21.14
Täht, juttu ajab?
 
sabaga täht 05. jaanuar 2014, kl 21.15
Nooh, mis sa IFF räägid head?:D
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 21.15
mitte siin!
 
sabaga täht 05. jaanuar 2014, kl 21.26
Kus siis veel? Ma juba sätin magama, ei viitsi enam kuhugi kolistada::P
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 21.28
Aga teine kord siis, und! Meili aadressi said muidu?
 
sabaga täht 05. jaanuar 2014, kl 21.31
Keegi pole seda mulle saatnud.:)
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 21.33
postitasin siia ju, leht tagasi, mu vana meil? No muidugi jah, siin tuldi vahepeal sõimama, igaks juhuks, et äkki mul hea tuju.. :/
 
sabaga täht 05. jaanuar 2014, kl 21.37
see tagasiolemise mail?:D
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 21.38
 
sabaga täht 05. jaanuar 2014, kl 21.44
Millest sa tahad rääkida?:)
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 21.51
on miskit, ei saa ühele asjale pihta, siin arutades, tuleb liialt neid kajakaid kaasa kisama!!
 
sabaga täht 05. jaanuar 2014, kl 21.54
Miks sulle kajakad ei meeldi?:P Kirjutan sellele meilile.
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 22.01
 
!!! 05. jaanuar 2014, kl 23.18
Ära muretse,ei tule sind enam keegi segama.Ei siinpool merd ega sealpool jõge.Poisse piisavalt keda juhtida.Saad rahus magada!
 
IFF24 05. jaanuar 2014, kl 23.22
Oeh.. :) Lõpuks ometi sain vaenukaine erapooletu arutelu..
:D Tuju teeb heaks inimlik suhtumine! :)

"kaks sõpra kiiguvad, üks soovib, et hoogu lükatakse, teine jälle, et tema kord on kiikuda" - Täpselt nii on, kuid ei taheta aru saada, vaid arvatakse enamat, või siis ollakse niivõrd kinni oma "olen aus" vaates.. Palun ole, ronisin kiigu pealt maha ja kõnnin päikese poole! Võimalus on lahendad nagu inimesed.. seda ka alati soovinud.. mida aega edasi, seda suuremalt, kas see kiik on üldse alles? Ei vasta.. hiilib ümber nurga.. usaldus kaob ja nähakse vaid minus vigu vigu vigu! Ma ei näe vigu sinus, vaid ei mõista, miks välja ei öelda teisele otse (vapralt, rahulikult) seda mida vaja, et saaks lõpetada ilusti, või siis müksata selle sõnaga, mis paneb sõpra tundma, et ta tõesti on sõber..
ÕÕõõõõhhh.. lunid kiitusi.. blablabla.. näägutamine.. Olgu ei luni, ek teen järeldused ise.. nii see veski käib..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!