Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
kuhu kadus sabaga tähe teema?
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 21.22
Vahelduseks küsin, kas ise oled suhtes truu ja monogaamiat väärtustav?
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 21.38
Truu kindlasti, sügavamate tunnete puhul tekib hinge neiu asemel printsess.. :D kuigi jah, vahel olen tuim, kuid mitte siis halvaga, lihtsalt smile ja suurt ei miskit! :D ja monogaamia, siis ikka, ma saan aru, mida sa mõtlesid, tänu läbielatule ma võin seista vägagi kõrgelt ja tugevalt, samas, ka rippuda oma eluga juuksekarva otsas, teades ego, siis sõna otseses mõttes!! kuid siiski mulle meeldib kui suhe oleks ikka midagi muud, kui köögis 1 kalli, seks hommikul, üks jalutab koera, teine viib prügi välja, repeat 24/7 !! Või veel hullem, nähakse vaid hommikul tõustes ja öösel magama minnes, mõlemad rügavad tööd vaid! :D Mul hetkel on räme orjakas, kuid 6 nüüd saab kuhkus läbi, et graafik on ise enesest selline, 6 kohale ja 14 00 koju! :D Töö ise ikka, koguaeg käed käivad vaid! Working class hero! :D ehk.. mul ise ka muusikavärki ja isegi et hetkel viimistlen muusikat raadio jaoks! :D Muusikas mul näed isegi õnne on!
Suhe ei tohiks olla üksluine, seda ära hoida värskena ei ole üldse nagu keeruline minuarust! :)
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 22.00
Vahelduseks küsin, kus Eesti otsas sa elad`? Lihtsalt huvist! :D
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 22.04
Tean seda veevalaja tuimust küll. Smile on juba suur saavutus.:P
Näed ja sina ütled, et sul pole õnne? Kui on muusikas, siis tuleb ka mujal. Minuarust muusika kaudu on imepärane oma tundeid ja mõtteid avaldada.:)
Suhet värskena hoida aga on suuuuuuur kunst, mida valdavad väga vähesed, ikka tükib tuimus sisse hiilima.
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 22.05
Lõuna poole kisub.:)
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 22.15
mujal ei taha jutustada? :) Tahaks siit nõmedast foorumist minema, tahaks ka sind kaasa sunata kuhugi mujale! Kuule, ma ei usu imedesse, ausalt! Värskena hoida pole kunst, sest ideedest puudust ei tule, kas siis väljas midagi ette võtta või hoopis miskit magamistoas! :D
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 22.19
Kuskandist ise oled, IFF?
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 22.21
lõunas..
 
sabaga täht 03. jaanuar 2014, kl 22.29
Hmm.

Mõtle midagi välja.:) Aga homme, tänaseks on kõik, hommikul pool 6 äratus. Ööd!
Pane mulle unelaul ka.;)
 
IFF24 03. jaanuar 2014, kl 22.34
 
nojah 04. jaanuar 2014, kl 00.16
sabaga täht Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul oleks ääretult kahju kaotada head sõpra, püüak
> sin koos temaga leida sellele olukorrale mingitki
> lahendust, mis mõlemale vastuvõetav ja mis peaasi
> - ei sunniks loobuma sõprusest.
> Valus on siiski
> mõlemal, IFF, isegi kui seda ei tunnistata.

Mida siis ette on võetud peale foorumis istumise?
 
M.T 04. jaanuar 2014, kl 00.41
Kallis Iff!
Kool on andnud sulle hariduse
mitte ainult selle jaoks,et
osata teha tööd,
vaid ka selleks,et olla inimene!
Head ööd!
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 01.07
püüdnud leida lahendust! Tal pole kahjuks aega ja suht savi, et ma pigem ei tüüta teda enam.. muud lihtsalt ei jäänud üle kui minna!
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 01.08
Oeh, peab ka unne keerama!

M.T vabandust, kuid ma ei saanud aru mida ütelda tahtsite! :)
 
A 04. jaanuar 2014, kl 01.18
sabaga täht Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul oleks ääretult kahju kaotada head sõpra, püüak
> sin koos temaga leida sellele olukorrale mingitki
> lahendust, mis mõlemale vastuvõetav ja mis peaasi
> - ei sunniks loobuma sõprusest.
> Valus on siiski
> mõlemal, IFF, isegi kui seda ei tunnistata.


Ps!Milleks küll rahvas koolis käib?Hea sõprus saab olla,kui tunded on ühepoolsed.Kui on kahepoolsed siis unusta sõprus ja olemasolu.Nii on mõlemale parem ja õige lahendus!
 
nojah 04. jaanuar 2014, kl 01.32
IFF24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> püüdnud leida lahendust! Tal pole kahjuks aega ja
> suht savi, et ma pigem ei tüüta teda enam.. muud l
> ihtsalt ei jäänud üle kui minna!

ehk ei ole savi vaid pettunud! Võiksid olla rohkem kannatlik, nähakse muutust, tulevad ka kiitvad sõnad! Ongi hinne olemas!
 
to A 04. jaanuar 2014, kl 01.35
Mehe ja naise sõprus tugineb ühepoolsetel tunnetel? Ei saa nõus olla! Minul on pere ja ka minu parimal sõbral on pere! Tunded puuduvad, on vaid sõbralik hool! :D :)
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 15.22
Uu!? Hei! Kuidas oleks kui ma oma vana e-maili siia paneks? :) Eile suutsid mul tuju heaks teha ja ega su jutus midagi vale nüüd küll pole! :P Ainult üks asi, põhiline, a seda võiks arutada mujal! :D Ehk saan selgust läbi sinu, tundud ka siuke vabalt suhtuv! :)
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 15.48
maolentagasi@gmail.com - On jah imelik mail, võin sellestki rääkida! :D
 
Tõde 04. jaanuar 2014, kl 17.09
On see,et pole midagi varjata aga palun:Kui on midagi küsida siis saab seda fb küsida.Olen seal õige nimega sest töö on selline,et tihti ei saa tel.kätte.Saab oma sms sinna jätta!
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 17.56
ehhee.. oh seda segadust, Ütleme, et tülis neiu E. Motiveerib piiga G ja Tähekee..eee! :D Kuigi peaks tegelikult, jahm.. mis ikka! Mul kirjad saadetud, kül lahkumis tooniga aga üsna reaalselt juba enne jõula, et ega meil mõistmist omavahel pole, vahepeal, kui ma jälle.. üeh õudust.. :D ja need tülid masendavad ja rikuvad meil kõik ära.. Vot! Mis teha, on loll eks ju, et vajan head sõna, seda siis esimesena ja jonnin sellep. ! :D

Tahad teada tõde?
igatsen vaid oma õde!
Siia piilub, ehk, ei tea..
miskit viha küll ei pea!
 
tere 04. jaanuar 2014, kl 19.54
Iff24, Sa ju otsisidki ise tüli! Kes ennast teistest eraldab, otsib põhjust tüliks ega tegutse mõistlikult!!! Sinu puhul jääb mulje, et Sa absoluutselt ei MÕTLE! Tulenebki see ju Sinu enda vähestest teadmistest ja piiratud mõtlemisvõimest.
-Vaevalt, et inimene Sind kinni hoidis, vaid Sa ise tahtsid kuulda seda, mis ainult SULLE vajalik tundus!
Sa oledki võlts(loe, mida sa kirja paned; on üks pidev nostalgialaineline vasturääkivus!) ja seda suurt ei hinnatagi kõrgelt.
-Siis pole inimene enam vajalik ja päike enam ei paista nii eredalt, sest ühel tekkisid TEMA suured tunded ja kriitika taluvus on üks suur haigutav null. :D
Teine oli Sinu vastu aus ja taktitundeline aga Sina võtsid ette manipulatsiooni operatsiooni ''väga paha-väga heaks''.
Oled kindel, et inimene Sinuga aus ei olnud?
Kui inimene näeb, et Sul on tõsine probleem (nagu nii mõni teinegi siin), ei tähenda veel, et Sinus halba nähakse! Kindlasti ei tasu loota, et nüüd Teine hakkab Sinu probleeme lahendama, vaid võib mõist aga mitte ei hakka pead liiva alla peitma! Seda ükski normaalne mõistusega sõber ei tee!
Tahad võltsi naeratust ja ilusat sõna, siis just sellised kahepalgelised ja võlts-vagatsejad, nagu sa ise, sulle sõbraks sobivadki.
Teinekord, kui seda korda üldse tulebki veel, siis ole ausam, nii iseenda ja teiste vastu ja proovi neid edevus&ego hunnikuid koomale tõmmata!
Otsi endale professionaalset abi või meessõpru, mitte ära õngitse heasüdamlikke naissõpru, kelledesse ära armud ja korvi saades hakkad neid terroriseerima oma manipulatsiooni võtetega, siis haledate masendushoogude, depressiooni, raske lapsepõlve, alaväärsustunne, sinu veel 100vajadust jms hämaga eneseõigustuseks...Nagu näed, see kaua ei kesta ega tööta!
Kui otsid endale naist, siis anna kohe selgelt sellest märku koos kaaskirjaga- et vajad ilusaid sõnu-palju kiitust kõige kohta (loomulikult vaid sinu jaoks, sest oled parim), ei mingit kriitikat, klammerdumist(pakk mässusid) ja palju krediiti, nii nagu Sulle sobib!
Edu! :)
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 20.18
Valesse kohta kirjutasid ja ajaga ka suht maas, see ongi see, mida ma koguaeg olen küsinud.. nüüd kirjutad siia + viisid tuju veits alla.. Ütle mulle ainult üht..
miks sa kirjutad siia seda? Tõesti, miks, mõtle nüüd..
Aga aitäh sulle!
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 20.21
-Vaevalt, et inimene Sind kinni hoidis, vaid Sa ise tahtsid kuulda seda, mis ainult SULLE vajalik tundus!

Mis mulle vajalik tundus? Ma ei tahtnud minna, sest ma arvasin, et vajab mind, süda ei lasknud!
 
kle 04. jaanuar 2014, kl 21.04
kui vana sa Iff oled?
 
tundub 04. jaanuar 2014, kl 21.22
et IFF24 on omadega päris sassis. Mis mees sa selline oled, et lahkad naistekas oma läbi kukkunud suhteid?
Süüvi endasse, tee oma käitumisest korrektiivid ning ürita saavutada uuel aastal enda üle kontroll, sinu emotsioonid on siin juba ära tüüdanud. Alusta elu reaalis ning klaari oma suhteid reaalis.
 
teadja 04. jaanuar 2014, kl 21.25
Elage oma elu ussid!
 
M.T 04. jaanuar 2014, kl 21.25
Kallis Iff!
Millest sina aru ei saanud?Koolis oled käinud?Oled!Kui ei saanud aru siis ütlen otse.Värvi endal auto punaseks.Kui sellest vähe siis tee oma pere jaoks kelder hoidiseid täis.Et oleks Talvel hea võtta.Mine koos perega teatrisse ja trenni.Ära aja oma keppi juttu siin mitu aastat(võiks magamistoas midagi ette võtta)?Ära süüdista oma vales naisevõtus teisi.Sa oled varem maalinud pildi,et õigel ajal ei osanud midagi ette"võtta"?Samas kui kallike lükkab juba uut reaalis?Need on sinu sõnad.Järelikult on inimene lõtvade elukommetega.Oli ka mida lõpetada.
Anna mulle jumal andeks ja sina ise ka aga eelistan pigem üksinda elada-Kui elada koos vennaga.Eelistan endast targemat meest enda kõrval näha.Sa tead ise ka et minul on õigus.Oled järgmine jänes,kel pole julgust silmast silma nendest asjadest rääkida.Ja miks peaks üks korralik naine endale sellist tahtma.Sinu sõnavara on paljudele haiget teinud ja mind maatasa pole sinul võimalik teha mitte iial.Loodan ,et jõudis ükskord kohale.Mängurid on alati läbinähtavad!!!
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 21.58
Kuule M.T vale inimene! Reaalis ikka, julgen küll! :)
Kunagi üks vanem daame vist tõesti tahtis juttu ajada ja ka arutada siinset, kuidas see foorum on muutunud, et nagu milleks see saanud on, siis jah, aega polnud ja ega ununes, nüüd meenus, sest temagi rõhutas koguaeg, "reaalis" suhtlemist jne! Ehk sama inimene, kuid ma olen kindlasti vale iff! :)
 
IFF24 04. jaanuar 2014, kl 22.46
Loomulikult ma võtaks ju kokku end ja enamgi veel kui keegi tõesti ütleks, et mind vajab, kui vaja ei lähe, nojah, oleks ka õiglane ütelda, et mine ära! Miks mul viimane aeg parem tuju tulenebki sellest, et mõni lihtsalt oskab konkreetselt, erinevalt teisest! Kriitikataluvus kah, tullakse tavaliselt just sellel ajal kui mul on hullem deprekas, kuulge, ega eriti ei talu küll katkisest hingest, hoopis vastupidiselt! Maaslamajat lihtsalt pekstes näkku saate tahetud tulemuse? Tõuseb jalule, joookseb minema ja vaadake läks lendu ka veel omakorda! :D Selles hetke asjas ma tean väga hästi oma vigu ja tööd käivad! Midagi juhtus ja see ei puutu kahjuks temasse paraku.. Siin ülal tema poolt on üht koma teist ka üle pakutud, kuid jah, ma tean vigu, mis, kus ja miks, natu mööda ikka võime panna, ma ka panin mööda tema suhtes, nii head kui halba! Selles suhtes, et võib ju igavesti vihane olla ja vigu otsida, mina pole vihane, ma tean oma vigu, tunnistan, ei aja tagasi, ega kuku nüüd õigustama! Aga jah, kaua võib vihane olla, siin ikka õigustada, kui ""Siis pole inimene enam vajalik ja päike enam ei paista nii eredalt, sest ühel tekkisid TEMA suured tunded ja kriitika taluvus on üks suur haigutav null. :D"" - tema sõnad.. ?? :P Ausalt, ega ei viitsi siin ära torgata, tagasi lüüa, sest see ei vii kuhugi! Väga täiskasvanulik taaskord! :)
Segan malbelt teed tassis ja muigan ausalt!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!