Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Sinule musi.
 
Sulle 19. juuli 2015, kl 22.43
Puhtaks saad sina alles siis kui sind Alzheimer tabab, kuni sinnani on oma tegude eest pea liiva alla peitmine, mis on juba kõrgem pilotaaž. Ega ma lootnudki, et vastutuse võtad, seda suudavad vähesed, kes tõepoolest on eomotsionaalselt kasvanud ja tunnistavad oma häbiväärseid tegusid. See oli vähim, mida teha sain kõige selle eest, mida mulle aastaid teinud oled. Kahjuks pean tunnistama, et ei suuda nii madalalt lennata kui sina oma haiges kättemaksuvajaduses. Jäägu see sulle meenutama sinu tegusid. Ehk said veidikenegi tunda maitset, mida mina olen pidanud kõik need aastad sinu haiget egoismi taludes tundma pidanud. Kahjuks ei ole sa saanud oma geene valida ja neid muuta ka mitte. Kummardun ja liigun edasi, ilma sinuta!
 
Sinule! 19. juuli 2015, kl 22.48
Mille eest peaksin mina vastutama? Sinu ringi h...mise eest või?
 
Sulle 19. juuli 2015, kl 22.52
Alustuseks oleks tore kui oma häkkimiste ja s**akeersmiste eest vastutatada suudaksid. Aga paistab, et sinu jaoks on kuriteod täiesti normaalne ja lubatud tegevus. Katsu vahelduseks näpp võõrast tagumikust välja tõmmata ja ise ausat elu elama hakata. Kui suudad muidugi!
 
Sinule! 19. juuli 2015, kl 23.03
Mina pole kuhugi sisse häkkinud, kui sa oma tegudest räägid siis - sellega tegeleb keegi teine. Tõe ütlemine ja kirjutamine pole kuritegu, saa ükskord oma haigusest üle!
Mõne teisega on klaarida küll ja sa langed isegi nii madalale - Et paned kõik tel. kinni? Mis räägib sinust nii mõndagi? Sinul polegi kombeks maha istuda ning probleem ära lahendada? Eelistan jah ennem jala kõndida, kuid selle seaga ei....a!
 
Sulle 19. juuli 2015, kl 23.08
Ela hästi! Mul ei ole sinuga millestki rääkida. Eks sa ise nägid, milliseks me vestlus kiskus. Olen valmis võtma kõik süü enda peale. Olgu su ausal ja õilsal südamel kerge! Tean juba ette, et ma ei suudaks sellist elu elada ja pimedas keldris luku taga kinni istuda ja iga jumala päev milleski süüdi olla. Õnneks on sinu südametunnistus puhas ja saad oma ausat ning väärikat elu rõõmsasti edasi elada. Tervita seda "kedagi teist", kes minu arvutisse häkib :))))))
 
Sinule! 19. juuli 2015, kl 23.15
Ära oma tegusid teiste kaela aja ning klaari erimeelsused ise oma alluvaga. Mina pean seda tegema nii või naa. Selles valikus olen ka mina süüdi või? Ise tõmbasid oma maine alla, kui tööle võtsid. Üldiselt hoia sina väga madalat profiili, jõuad elus ka kaugele. Mina lihtsalt ei suhtle sellistega!
 
Sinule! 19. juuli 2015, kl 23.25
See mis ta mulle ütles, oli väga rõve. Ja see mis ta ütles sinu kohta, oli samuti rõve!
Kui midagi mulle öelda on siis ütle otse!
Tee tass teed endale ja rahune maha. Kui ei tulnud siis nüüd vastutame mõlemad mitte - millegi eest!
Head ööd!
 
Sulle 19. juuli 2015, kl 23.34
Can we stop here and say goobye forever? It's time to move on without angry and disappointment. Find your true love and happyness!
 
... 20. juuli 2015, kl 08.28
Kaunist päeva Sinule!
Ega Inglise keel ei lahenda Sinu probleeme ning iseenesest ei lahene samuti!
 
mhmmm 20. juuli 2015, kl 10.47
Paistab, et haiglane kättemaks lahendas sinu probleemid. Igal juhul vahetasid sa tuleviku kättemaksu vastu. Ju sa teadsid mida teed ja loodan, et jäid oma valikuga rahule. Elasin üle su alatud ja ebainimlikud teod, mis lõpkokkuvõttes aitasid ka sinust üpe saada. Ma ei kanna südames sinu peale vimma, aga loodan, et me teed kunagi enam ei kohtu. Teen endast oleneva, et see nii ka jääks.
 
... 20. juuli 2015, kl 13.07
Mina pole kunagi sinu oma olnud ega vastupidi. Ainult A - s ei kohusta veel kedagi kooseluks!
Soovitan Sinul minna silma " arstile ", kui sellises vanuses inimesel nägemine kadunud on? Et enam lugeda ei näe?
Sa enne teeni välja nimetus, mis algab nimega " M "
Tänaseks Sina seda nime veel saavutanud ei ole. Ei mäleta, et oleksid minu heaks midagi teinud? Miks peaks lõtvade elukommetega inimesi taga igatsema??? Kas " B " on Sinul viimase mõistuse kodust viinud?
 
... 20. juuli 2015, kl 13.19
Palun kustuta eelnevalt siia sinupoolselt kirjutatud teemad kõik maha. Võimalik, et lähiajal teen oma otsuse sellest lähtuvalt!
 
valikud? 20. juuli 2015, kl 15.01
Mille poolest sina kullake ennast minuvalikutesse arvad? Treenitud lihastes keha? Terve psühhika? Või äkki karskete ja kõrge moraaliga elukommete poolest?:))))) Naer südamest!
 
... 20. juuli 2015, kl 15.45
Siiralt kahju, et pole Sinul ega Sinu firmal ühtegi head omadust ega head moraali kuhu kuuluda!
Ideaalne paar, kes valetab teistele otse näkku. Mõistan Sind kallike väga hästi, et Sa tulla ei saanud? Sind pole ju Eesti riigiski? Pai Sulle kallike selle eest?
Lgp. tuleb ära teenida, mida ei saa poest osta!
 
mina 20. juuli 2015, kl 16.28
Oska kuulata, solvanguid neelata,
pea püsti seista, vihagi pidada,
oska sõprust hoida ja valet vihata,
tõde tunda, naerda ja teisigi pilata.
Oska muinasjutumaad leida,
imet tabada ja elada vabana.

Miks nii räiged solvangud üksteise pihta
 
mina 20. juuli 2015, kl 16.40
Esimest korda kui sind nägin,
siis tahtis su lähedust mu hing.
Tegin nii palju selleks, et me saaks olla koos
ja et õpikisid tundma mind.

Õppisin sind tundma olles täiesti pime,
teadmata milline on su hing, teadmata su nime.
Möödus aeg ja armastus su vastu suuremaks oli läinud,
aeg meid vist lähedasemaks oli teinud.

Arvasin, et jumal meid kokku oli loonud,
kuni taipasin et reaalsus end minuni on toonud.
Olin kurb ja no nii emotsionaalne,
et abi poleks saanud anda isegi psühhiaater professionaalne.

Igatsen sind. kas ka sina mind ?
Kuskil lausub keegi häälel kähedal,
et kas tõesti peame me olema pidevalt teineteise lähedal?

Tahan tunda su armastust veelkord,
nagu sain tunda seda tookord.
Tookord kui kõik oli nii muinasjutuline
ja miski ei näinud nii ebaloogiliselt keeruline.

Väike armastus su vastu pesitseb mu sees igavesti,
tahan olla sinuga kas või korra veel kahekesti.
Ma teeksin ükskõik mida,
et ei peaks kirjutama sinu kohta enam üht kurba rida.

Tahan nii, et oleksin su unustanud
ja et sa poleks mitte midagi ega kedagi purustanud.
 
Autorile 20. juuli 2015, kl 18.13
Sa elad minus nagu lauluviis, -
hea, soe ja kurb ja kaugusesse lendav.
Sa liigud minus, minu ainus südamehääl.
Ma viin Sind kaasa kõikjal iseendas.
Su mõtteid aiman, Sinu " aga`sid ".
Kuid usu, ainukene, kõik on selgem
ja eredam, kui tuled tagasi,
sest meil on kahekesi hea ja kergem!
 
Nähtud ja kuuldud 20. juuli 2015, kl 19.16
Kuni järgmise hüsteeriahooni, kus raiuvad uued ja veelgi sügavamad templid...Tänan, EI!
 
mina 20. juuli 2015, kl 20.41
Notsu: “Nii hea, et me üksteisel olemas oleme!” Karupoeg noogutas. Notsu: “Kujuta ette: mind ei ole, sina istud siin üksinda ja pole kellegagi juttu ajada.” Karupoeg: “Aga kus sina siis oled?” Notsu: “Mind ei ole.” “Nii ei saa olla,” ütles Karupoeg. “Mina arvan ka nii,” ütles Notsu, “aga no kujuta ette, mind ei ole. Sina oled üks.” “Miks sa mind kiusad?” vihastas Karupoeg, “Kui sind ei ole, ei ole mind ka. Said aru?”
 
mina 20. juuli 2015, kl 20.47
."Puhh!" sosistas Notsu.
"Mis on?" küsis Puhh.
"Ei midagi" vastas Notsu ja võttis Puhhil käpast kinni!
"Lihtsalt tahtsin teada, et kas sa tõesti olemas oled!"...
 
mina 20. juuli 2015, kl 20.52
Rahaga saad osta maja,
aga mitte kodu.
Rahaga saad osta voodi,
aga mitte puhkust.
Rahaga saad osta raamatuid,
aga mitte tarkust.
Rahaga saad osta kella,
aga mitte aega.
Rahaga saad osta ravimeid,
aga mitte tervist.
Rahaga saad osta kindlustuse,
aga mitte turvatunnet.
Rahaga saad osta kuulsust,
aga mitte austust.
Rahaga saad osta seksi,
aga mitte armastust.
Rahaga saad osta lõbu,
aga mitte õnne.
 
túhi loba 21. juuli 2015, kl 10.07
Raha annab vóimalused,luuletavad need kellel seda pole.
 
Italian Proverb 21. juuli 2015, kl 12.25
"At the end of the game, the king and the pawn go back in the same box."
 
Mõte 21. juuli 2015, kl 14.46
Kui armastad üht,
siis kurvastad teist -
löö maha see kolmas -
nii lahti saad neist!
 
konn kermit 22. juuli 2015, kl 10.01
kuradi romantikud ajate veel vana konna vesistama :D


mul oli võimalus, ei jõudnud kasutada seda,
nüüd kepib keegi teine su keha.
ka minul on keegi kaaslaseks voodis,
kuid see keegi pole üldsegi sinu moodi.
Hingelt ja mõistuselt liigselt erinev,
kuid parem siis "võõraga" kui üksinda, süda verine.

Proovisin kustutada kõik hea mis meil oli,
kuid ikkagi armsam mu meeltesse tulid.
Tean et me teed ei ristu eal,
jäägu siis siia need viimased read.
Kusagil maailma otsas on keegi ka minule,
aitäh kallis sest ära tunnen ta just tänu sinule.
 
Kurg 22. juuli 2015, kl 14.01
Lähme sinu poole, vesistame seal edasi!
 
mina 24. juuli 2015, kl 17.13
Täna päeval jäin magama kummaline ning magasin 2h.Nägin unes sind.Kuidas kunagi tulime saunast õues oli mingi 25 kraadi külma.Ni nagu sulle meeldis vaadata taevast ja otsida väikest vankrit,suurt vankrit ja põhjannaela.Seisime seal ning sa kadusid mu kõrvalt lennates kuhugi kagustesse.Siiani on kummaline tunne sees
 
M 24. juuli 2015, kl 18.16
Unes oleme palju eksklusiivset teinud ning olen minagi üles ehmatanud. See oli nagu päriselt aga siiski unes. Oleks võinud päriselt olla!
Saatus on kummaline ja hirmutav, eriti kui on kõrgemalt poolt võimed kaasa antud. Tähtedest maha langesin sinu teele ja ükskord lähen lennates sinna tähena tagasi. Ootan sind sel hetkel järgi ning kunagi lähme ka siit ilmast koos!
See on saatuselt saadetud märk. Inimene planeerib ja jumal juhatab!
Sa nägid seda, mida ma lapsena tegin. Just nimelt ma otsisin just neid kolme? See oli siis, kui olin 5 aastane, sealtmaalt.....!
 
mina 26. juuli 2015, kl 15.10
Võiks ennem reaalselt kasvõi paar päeva saatus meid kokku juhatada,ennem kui tähtedena seal üleval kokku saame
Hoia ennast
 
mina 26. juuli 2015, kl 16.19
https://www.youtube.com/watch?v=REzjFrzWsNs
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!