Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Sinule musi.
 
M 26. juuli 2015, kl 17.05
Hoia Sina oma põlvkond sealt eemale. See on lihtsalt jube, mis seal toimub. Pedag. lapsed käivad siia ka suuri tegusid tegemas!
Kindlasti näeme!
 
mina 27. juuli 2015, kl 06.42
https://www.youtube.com/watch?v=PDYA82nlRow
 
mina 27. juuli 2015, kl 06.50
https://www.youtube.com/watch?v=nbo40VMq9mU
 
mina 01. august 2015, kl 16.57
Blondiin kurdab sõbrannale.Nüüd ma tean, kust mu üle kilod tulevad.Kui käin pesemas siisläheb sampoon ka kehale.Täna alles taipasin,et sampoonile on kirjutatud,et lisab paksust,kohevust ja volüümi.Sõbranna küsib siis blondiin,mida ta ette kavatseb võtta.Blondiin seepeale,et edaspidi hakkan pesemiseks kasutama vaid nõudepesuvahendit,sest sinna on kirjutatud,et eemaldab ka kõige tõrksama rasva.
 
mina 01. august 2015, kl 17.05
Naine mehele.Ma olen sul nagu tuhkatriinu aina koristan,pesen pesu,triigin,teen süüa.Mees naisele.Ma ju ütlesin,et minuga abieludes hakkad elama nagu muinasjutus
 
ootan 08. august 2015, kl 22.16
Panin küünla põlema meile,kuigi jah me koos enam ammu.Olen tänulik sulle,kui oleksime koos veel,siis veedaksime selle nädalavahetuse kindlasti koos.Kui vaid saaks sinuga sinuga selles elus kasvõi ühe õhtu,öö koos veeta,oleks kõik siin elus mida vajan.Jah kurb,et pole võimalust sulle seda silmast silma öelda,vaid lihtsalt siin oma tundeid välja elada.Tead kullake käisin täna mere ääres ja millegi pärast tuli üks hetk sellest meelde.Kuidas viisid mind Pärnu sinul olid mingid töö asjad.Kuidas seal pikutasin üksinda.Täna oli millegi pärast sama tunne,et kohe tuled......................
 
mina 08. august 2015, kl 22.43
Kullake esmaspäev on su sünnipäev.Normaalselt seda öelda ma ei saa pole lubatud.Pane oma parem käsi vasakule õlale ja vasak käsi oma paremale õlale ja tee kalli minu poolt.Loodan,et seda jälkiks ei pea.Terve see kuu on õudus minu jaoks.Liig palju valusaid mälestusi minu mievikust.Sinu sünnipäev,minu oma kohe järgi ja siis mu isa,keda meeletult igatsen.Miks MIKS,MIKS,MIKS,MIKS,MIKS,MIKS
 
armastus 15. august 2015, kl 22.14
Tingimusteta armastus on see, et mis iganes minu armastatu ka ei teeks, ma armastan teda ikkagi. See on nagu ema armastus lapse vastu. Mis iganes laps oma kasvamiseks ja arenguks teeb, ma armastan teda ikkagi. Armastus ei saa otsa, kui isik, keda mina armastan ei osuta vastu armastust. Ma aksepteerin ja lepin sellega täielikult, et see isik, keda mina armastan ei armasta mind, aga mina võin teda ikkagi armastada ja talle armastust saata kõigele vaatamata. Keegi ei saa seda mulle keelata, isegi see, kellele ma seda armastust saadan. Selline tingimusteta armastus vabastab igatsuse köidikutest ja suurendab minu armastamise võimet.
 
eelmisele 16. august 2015, kl 18.51
täielikult ära keeranud? Nii lolli jutt,et lihtsalt pole sónu.See on enese raiskamine ja teise kiusamine.Kahju sinust.Sellise armastusega ei ole kohe midagi peale hakata.Mis see sulle annab??
 
armastusele 16. august 2015, kl 20.34
See ei ole tingimusteta armastus,vaid luul,mis teeb sind hulluks.
 
to armastus 18. august 2015, kl 21.41
Ise oled vist naine? (Mina olen.) Kaldun samuti arvama, et selline armastus pigem kahjustab sind ennast (ja võib-olla ka seda, kellel see on suunatud). Vähemalt siis, kui tegemist on kõigest mingite fantaasiate, mitte pärissuhtega. Ehk peaksidki sedalaadi tunded jääma vanemate-laste vahelistesse suhetesse. Ehkki ma seda hästi ei usu, aga mine tea, äkki jõuavad soovimatud, n-ö võimatud (ühepoolsed) jne tunded siiski kuidagi tolle teise inimeseni ja ärritavad teda, ilma et ta isegi teaks ja aru saaks, mis täpselt teda häirib. Äkki mingil kombel sarnane mõtteenergia vmt siiski eksisteerib. Võib-olla on ikkagi kõige parem, tervislikum ja tegelikult ka hoolivam katsuda mõttes ka inimesest lahti lasta, ära unustada, oma elu elada jne.
Aga eks sa ise tead, mina pole selles valdkonnas mingi asjatundja.
 
eelmisele 19. august 2015, kl 11.09
Vihata pole vihkajale endale mitte hea! Mõtle selle peale!
 
kle, eelmisele 19. august 2015, kl 12.35
Ega siis seepärast kohe vihkama pea. Sa vist ei saanud sellest kommentaarist aru.
 
iffcool 19. august 2015, kl 16.21
Tiuks, ootaksin sinu kommentaari.
 
to eelmisele 19. august 2015, kl 17.29
Mitte vihkamisest polnud juttu, vaid kinnisideelikust ja luululisest klammerdumisest (ühepoolse) armastuse (fantaasia) külge, mis tundub ebaterve.
 
armastus 19. august 2015, kl 20.29
Elu ei jää elamata.Teen toimetan igapäeva asju.Igal õhtul soovin head ööd musi.Hommikul ärgates soovin ilusat päeva.
 
armastusele 19. august 2015, kl 21.10
Loodan,et ei jää húúdja hääleks kórbes!:)
 
to armastus 19. august 2015, kl 21.12
Ikkagi tundub see ilusaim, mis olla saab.
Tegelikult on see väga eriline kogemus.
Jätka samas vaimus.
 
eèmisele 20. august 2015, kl 08.07
Mis ilu näed ühepoolses fanaatilises armastuses.Oksele ajab.Broneerige aeg psühhiaatrilt.
 
võõras süda 06. september 2015, kl 16.24
https://www.youtube.com/watch?v=IHp6kGgTppE
 
mina 06. september 2015, kl 16.31
https://www.youtube.com/watch?v=0qoDgZ3fDAk
 
,,, 06. september 2015, kl 16.35
KUIDAS KÜLL SAAB HOIDA JA KALLIKS PIDADA
JÄRGMISEL HETKEL OTSEKUI VIHATA
PEITA MAAILMA EEST OMA VALU
KALLATA SEE KAELA SELLELE
KES SEDA KÕIGE PAREMINI TAJUB...
KUIDAS KÜLL UNUNEVAD HETKED
NAERUSED SILMAD, ÜHISED RETKED
KALLISTUST OOTAVAD SOOJAD KÄED
JUSTKUI PIME, ENAM MISKIT EI NÄE
ÄRGATA MÕTTEGA, ET MIND VAJA ENAM POLE
JUSTKUI KÕIK OLEKS OLNUD NII VALE...

...VÕTAN JA HOIAN SIIS ISE NEID HETKI
PANEN SÜDAMESSE KETTI
VAATAN JA MÕTISKLEN ELU ÜLE
MÕNIKORD OLI JU NII VÄGA TORE
OLE SIIS NII NAGU TAHAD
NII NAGU SA SEDA NIIVÄGA SOOVID
KÜLLAP SA TEAD, MIS SULLE ON HEA...
SEDA AGA MINA... USU,EI TEA ...
 
,,, 06. september 2015, kl 16.40
Sa tulid ja läksid, päris kiirelt kui olla aus,
ja kuradi hästi arvasid endast.
Sa tulid ja lõhkusid kõik,
mille olin vaevaga ehitanud.
Ma avasin sulle oma uksed
nii oma südamesse kui hinge.
Lasin sind oma hinge salakambritesse,
kus polnud keegi veel käinud.
Olin sinu jaoks alati olemas,
kui seda vaid vajasid.
Tegin kõik, et Sul meelejärgi olla,
kuid see polnud vist piisav.
Ootasin Sind alati,
kuid Sind ei tulnud.
Tekib tahtmine endilt elu võtta,
kuid seda ma ei tee.
 
zzz 06. september 2015, kl 17.19
Tule taevas appi.Ole endale meelejärgi ja viska ta peast välja.Asi on, kuidas on,parem on sellele selg keerata.Liig on liig.
 
to ,,, 06. september 2015, kl 19.32
Kuule, tundmatu, aga siin kallad ju sina ise oma valu võhivõõrastele kaela. Päris süüdistava tooniga, kui olla aus. See, kellele su read tegelikult on mõeldud, ei pruugi aimatagi, et sa avasid talle ukse oma hinge, teda ootasid jne. Võib-olla oleks tal sellest parimal juhul ükskõik. Tõenäoliselt ei satu ta üldse siia seda lugema või kui satubki, siis ei mõista, et sinu sõnad temale on mõeldud.
 
to ,,, 07. september 2015, kl 07.00
Valus lugeda, et keegi nõnda tunneb. Äkki see, kellele need read suunatud, lihtsalt ei tea ega saa aru, kuidas asjad on, ja vaevleb samuti. Möödarääkimist esineb sageli.
 
Lea kolmele komale 07. september 2015, kl 09.43
Kedagi ei saa sundida ja hukka mõista sellepärast,et see ,mida püüdlikult pakuti ei olnud tema jaoks.Kuidas autor nüüd alles ärkas,et tegemist oligi endast kuradi hästi arvava inimesega.Inimesed ei muutu ju üle öö.
 
mõtetu 07. september 2015, kl 10.19
... pläma
 
ehitaja 07. september 2015, kl 11.52
Kui õhuloss kokku kukub,siis süüdista selles õhulossi ehitajat.
 
,,, 08. september 2015, kl 19.39
Ma ei kedagi süüdista,vaid ise olin rumal.Kuna ise aru saan ja tunnistan,et rumal olen järelikult on lootust sellest rumalusest pääseda,et kunagi enam sama reha otsa ei astu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!