Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Sinule musi.
 
See pole ilmselt sina 18. detsember 2015, kl 09.43
Sest kui sa oleksid, siis teaksid, et manipulaator ma ei ole ja armukesi ei otsi. Ja põhjused, miks nii läks, tõin ma ju välja. Palun ära ole vihane. Viha ainult sööb nii sind kui mind. Mingu sul alati hästi!
 
Pole. 18. detsember 2015, kl 10.23
Vihane.See viha on või õigemini valu möödas.Polnud su jaoks see inimene.Tähtis see,et oled olemas kuskil ning õnnelik.
Rahuliku jõuluaega sulle.Kui juhtud taevasse vaatama ja näed üht täht teistest eredamalt,siis tea teen sulle lehva lehva
 
Margus 18. detsember 2015, kl 13.28
Ilus lugu aga kurb lõpp!
Ma tunnen seda inimest, kellest jutt käib. Kui saaksin aega tagasi keerata siis oleksin väga õnnelik. Need pole õiget põhjused, sest sa pole temaga üldse rääkinud!
Ta pole vihane aga oleksid pidanud aitama. Teie olete mõlemad tundlikud inimesed, kas on toolide puudus - et räägitud ei saa?
Ei lase sinul talle haiget teha, riik liiga väike selleks!
 
Margusele 18. detsember 2015, kl 18.40
Usun, et selliseid situatsioone on teisigi. Kuidas sa saad nii kindel olla, et tead seda inimest? Sinu sõber? Ja kui sa lugu tead, siis tead ka seda, et kellelgi ei olnud plaanis haiget teha.
 
M 18. detsember 2015, kl 20.46
Jah, tean pea 20 aastat aga kohtasin teda aastaid hiljem alles nüüd hiljuti. Krt. kenaks on läinud!
 
K..... 19. detsember 2015, kl 11.14
Eelviimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen sinu peale aastaid, mõned vähem kui kümme,iga
> päev, alates hommikust ja lõpetades hetkega enne
> uinumist mõelnud. Ja armastanud. Ametlikult kuulun
> küll teisele, kuid hing ja süda on alati olnud si
> nuga. Ja mitte miski pole suutnud seda muuta. Olen
> kõike proovinud. Lõpuks jääb ikka meeletu igatsus
> ja valu. Ei teagi, mis oleks lahenduseks. Ma liht
> salt armastan sind. Miks see nii on läinud - ilmse
> lt palju möödarääkimisi, hirme ja komplekse. Kuida
> s küll tahaks praegu olla sinuga ja tunda su lähed
> ust, piiranguteta ja vabana.

Sama siin... :(
 
M 19. detsember 2015, kl 13.22
Lugu, millel lahendus puudub!
 
Pole. 19. detsember 2015, kl 21.42
Asju ,teemasid millel lahendus puudub on vaid inimeste kartused hirmud ja mida iganes veel.
 
Külma võetud kiri 19. detsember 2015, kl 22.35
Kusagilt kauguste tagant
Kuhu laskub ehakuma
Saabus kiri
Justkui palju aastaid tagasi
Aga selles külmavõetud kirjas
oli minu hingesoojus
Üks tavaline lugu
nagu ammu nähtud filmis,
Külmavõetud kiri
Meie öeldud sõnade hinguses,
Kannab endas ta edasi,
Meie käte ja sõnade soojust.
Külmavõetud kiri.
Nendest kaugetst aegadest
Kus usk ja armastus
andsid lootusele valguse
Meenub sulle
õrn huulte puudutus
Ning sa surud oma rinnale
killukest sellest armastusest.
Ja annab soojust
iga mu hingetõmme
 
M 19. detsember 2015, kl 23.22
Kuidas saab vihaga palju haiget teha? Olla ükskõikne ja mitte välja teha? Mis nüüd siis (ühes) pooles nagu teisiti on?
 
Mõeldes tagasi 09. aprill 2016, kl 23.18
Sa oled kingitus mu suves
täht mu unistuste taevas
oled kummitus mu unes
päike minu hallis päevas
naeratus mu kurval näol
soe tuuleõhk mu palgel
saatjaks minu igal teol
nii lähedal kui kaugel

Ja jääd.Loodan väga ,et enne kui käed rinnale risti paneme näen sind ja saame rääkidud
Igatsen sind väga.Ilusat kevadet ükskõik kus sa poleks.
 
Edasi 10. aprill 2016, kl 09.27
kodeeri ennast uuesti. Aitab luuludest. Jätka OMA elu.
 
soovitus 10. aprill 2016, kl 10.31
edasi tuleb möelda, mitte tagasi. Rääkimisest ainult ei piisa. Sa ei saa jutust aru- kahjuks. Puudub point. Saa aru, mis oli, see oli ja selliseks see jäi. Ilusat kevadet.
 
Tänan 10. aprill 2016, kl 16.50
Ilusa soovituse eest.Ole rahulik olen kõigest päris ilusti aru saanud ilma rääkimata.Aga lihtsalt näha sooviks Ning hetkeks silma vaadata.
 
tüütu targutis 10. aprill 2016, kl 17.27
to Tänan ja teistele, kes sarnaselt mõtlevad:

Hea tundmatu kommentaator, soovitan alati arvestada sellega, et ehkki sina oled enda arvates ilma rääkimata kõigest aru saanud, siis teine ju ei pruugi ilma rääkimata asju õigesti taibata. Ei maksa jääda lootma sellele, et inimesed alati teise pilku lugeda oskavad. Isegi silmast silma sõnadega suheldes võidakse teineteisest valesti aru saada. Lisaks võib olla nõnda, et tegelikult ei mõistnud ka sina ise kaugeltki kõike õigesti, olgugi et enda meelest said kõigest päris ilusti aru.
 
Tänan 10. aprill 2016, kl 17.53
Eelmisele.Teine pool ei soovinud rääkida kadus ütlemata et kõik läbi.Kõnedele ei vastanud.Ilusat päikselist päeva
 
nohjah 10. aprill 2016, kl 18.15
siis on nagu asjaga yhelpool.
 
Korras 23. juuli 2016, kl 23.21
Lõpus on kõik korras,kui pole korras pole veel lõpp
 
kord 24. juuli 2016, kl 12.33
Sinu soovid?
 
korda pole ollagi 24. juuli 2016, kl 21.23
Ega sünnipäev ei ole, et õnnesoove ootama peab. Tulivihane olen.
 
,,, 27. juuli 2016, kl 00.04
http://naistekas.delfi.ee/persoon/hundiema/hundiema-inimsuhetel-on-parim-enne-tahtaeg-ja-uhel-hetkel-lahevad-moned-neist-hapuks?id=75162689

Loodan et sa nii ei mõtle
 
ah 28. juuli 2016, kl 12.44
looda, mida tahad
 
,,, 31. juuli 2016, kl 22.39
http://naistekas.delfi.ee/suveeri/suvejutud/lase-hirmudest-lahti-vabaduse-saavutad-siis-kui-opid-enda-jaoks-elama?id=75177703

Õppisid enda joaks elama.Usu mind koos oleks lõbusam seda teha enda jaoks elada......
Kui saaks vaid ühe päeva tagasi sellest vanast elust kallis Sina mina mu ema isa jne Aga pole midagi sellest järgi vaid mina ise
 
jah 01. august 2016, kl 00.46
Ma olen mõtelnud,et kui me peaksime kunagi kokku saama ja selgub,et meil jäi midagi pooleli mida me võiks jätkata siis ma lihtsalt sureksin ära!Tunne on selline.Lihtsalt õnne tundesse võib ka otsad anda.Seda protsessi kujutan ka ette kuidas veresoon peas läheb lõhki:)Sisemiselt ei ole mu armastus ajaga vähenenud vaid pigem suurenenud sinu vastu.Ka nii on hea armastada:)
 
veresoon 01. august 2016, kl 08.28
loll oled
 
.... 01. august 2016, kl 11.14
Minu suguvõsa on tänaseks juba tühi ja nüüd tuleb elada oma perele!
Liigun ringi ja kohtume kindlasti. Suhtlen ainult valitud inimestega aga kui töö sunnib siis olen kohustatud!
Aega enam tagasi ei pööra, seega võid lennata mööda palju soovid... Kui see sind happyks teeb!
 
,,, 02. oktoober 2016, kl 21.15
Kui kõike saavutada pole võimalik, pole õnnest ometi vaja loobuda

Uhkusest võitu saades muutub inimene sümpaatseks, vihast võitu saades rõõmsaks, ihast võitu saades edukaks, ahnusest võitu saades õnnelikuks.

Kui räägid, peavad sõnad olema paremad vaikimisest.

Hästi öeldud.Eks mõtlen sõnadele,mida öelda sulle,et ükskord ükskord juhtub see ime
 
kõik 04. november 2016, kl 21.47
https://www.youtube.com/watch?v=xUb5oBqjuEI&list=RDxUb5oBqjuEI#t=34
 
Ära mõtle tagasi, vaid ainult edasi 04. november 2016, kl 22.20
 
appi 04. november 2016, kl 22.39
kui haiged te siin kõik olete!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!