Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
olen valmis!
 
:) 02. juuni 2014, kl 19.59
Ja siis? :D
 
:) 02. juuni 2014, kl 20.10
huh.. Vähemalt polnud asi tunnetes temapuhul, lihtsalt pettumus ja aega kah möödas juba, et mida ma p6en! :) k6ik saab korda, vaid pisut kannatust! :P
 
nii jah 02. juuni 2014, kl 20.30
Kui loobutakse,siis kõigest ka armastusest ning tunnetest!
Ja siis?Ja siis on sinu õnn kellegi teise kõrval.Kui seda armastuseks nimetada saab.Ja seda tead vaid sa ise!
 
:) 02. juuni 2014, kl 20.56
mis armastus ja tunded! S6brateema! LOL! :D
 
Täpselt nii jah 02. juuni 2014, kl 21.03
Ega sind aeg ei muuda ja oma harimatusega hiilgad küll.Vaevalt,et tulevik selliseid sõpru korjab.Lohutajaid leidub ka ilma minuta.Vähemalt pole ega jää sa üksinda!
 
Sulle 02. juuni 2014, kl 21.48
reaalis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> RAHU pllis ära targuta!

Võiksid maha rahuneda ja RAHU siin sõna ei võta. Kujuta vähem ette endale midagi siin.
 
eelmisele 02. juuni 2014, kl 22.14
Kahjuks ei kuulu enam minu tutvus"ringkonda".Ei siin ega reaalis,sest nii ei tehta kunagi!
 
:) 02. juuni 2014, kl 22.15
p6hjendusi, fakte paluks, miks loll? :D Ta mind küll lollix ei pidanud! :) :P
 
:) 02. juuni 2014, kl 22.18
jep Rahu kirjutab reaalis nüüd.. Arvamus! :D
 
-RAHU- 02. juuni 2014, kl 22.35
reaalis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> RAHU pllis ära targuta!


Ole nii kena inimene ja ära tüüta mind. Tahan oma elu elada rahulikult, vaikselt-ütlen sulle seda üks kord! Kellegi teise ellu ei sekku. Miks jään sulle ikka ette paranoiliselt? Võiksid endale vähem ette kujutada ja ka reaalis pole paha-enese kaitse peab olema! Ma ei ole siin teemas kirjutanud ja sa ikka torkad mind siia teemasse. Kui mind siin rahule ei jäeta, siis alles hakkan reaalis tegutsema-hoiatus! :):):):):)Rahuliku und sulle!
 
:) 02. juuni 2014, kl 22.45
hehhe! Saite nüüd! :P
 
njäääu 02. juuni 2014, kl 22.55
asi kisub keeruliseks :) teil vana kamp siin koos :P
 
:) 03. juuni 2014, kl 08.16
mulle tehakse kambakat! :D
 
-RAHU- 03. juuni 2014, kl 09.39
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jep Rahu kirjutab reaalis nüüd.. Arvamus! :D


Hommik! Ei ole veel reaalis kirjutanud (kus, kellele, mida?). Aga on inimesi, kellega on olnud võimalik probleeme lahendada otse ja ka suhtlemise lõpetamised on teatud inimestega juba ammu otse lõpetatud reaalis, keda isegi enam tunda ei taha.
 
:) 03. juuni 2014, kl 09.57
nii peabki! ;) Aga siin kujutavad paljud ette ja l6petavad asju kellega iganes! :P
 
Autorile 04. juuni 2014, kl 09.02
Sa oled kasutanud, jäljendanud RAHU sõnu,( mõtteid jäljendanud mujal) ja võib olla nii mõnigi inimene on arvanud, et on RAHU kirjutanud. Mille pärast oled ära teeninud kambaka? Arvan, et kui suhe lõpetatakse, siis normaalne inimene lõpetab ka reaalis. Aga mitte ei jäta siia ainult sõnumit lõpetamisest ja õige inimene peab selle siit välja lugema-nii ei ole ilus tegu! Pole ilus, kui inimene jätab kedagi teadmausse.
 
Mis võib segadust tekitada? 04. juuni 2014, kl 09.27
RAHU on kirjutanud mujal ja kasutanud sõna ''eelnevalt on kirjas jne'' ja sellest võibki keegi arvata ekslikult, et ka siin teemas kirjutab-kas on nii?
 
:) 04. juuni 2014, kl 11.12
ei pannud tähele, et keegi mind rahuks peab! :)
 
Autorile 04. juuni 2014, kl 18.14
Aga oled kasutanud RAHU mõtteid, väljendeid sarnaselt jäljendanud (müstika nurk näiteks). Arvamus, küsimus?! Sa vist oled mees ja võib olla mõtled sarnaselt.
 
Tahaks teada 04. juuni 2014, kl 18.16
Aga miks kirjutati siia teemasse RAHU-le sõnum?
 
:) 04. juuni 2014, kl 20.25
nojah, näiteks.. Semu mart kannab musti teksasi ja pruuni nahktagi.. Ma sarnaselt riietuvaid mehi küll kaugelt hüüdma ei lähe.. "Mart.. Mart.. Kuhu sa lähed!!?" :D
 
:) 04. juuni 2014, kl 20.27
ega siin peabki silmaklapid peas hoidma!? :P
 
-RAHU- 05. juuni 2014, kl 09.34
tO 18.03 autoile: Kui sinul on minule midagi öelda, siis ole nii kena inimene ja tule ütle mulle reaalis. Kui tead, kes olen ja räägime asjad, segadused, eksimused selgeks?! Ma ei hakka siin tundmatute kirjaridadega jagelema. Miks jätad võõrasse teemasse, (kus mind ei ole kirjutamas) minule sõnumi? Kui sa ei ole võimeline reaalis otse rääkima, siis ei ole mõtet ka siit minult vastust oodata enam. Kaunist hommikut!
 
-RAHU- 05. juuni 2014, kl 09.48
Ma ei vastuta enam selle eest, kui keegi edaspidi siin foorumis kasutab minu mõtteid, minuga sarnaselt mõtleb, minu sõnu kusagil kasutab jne, mis võib isikuid eksitada. Ja seda enam, kui isikud ei ole võimelised otse reaalis rääkima ja teevad siinse järgi ekslikud järeldused kirjaridadest. Ei jõua mina ka siin lõputult olla ja kontrollida, kes, kus, mis jne! Minul ei ole enam siin foorumis mitte kellegiga mingeid probleeme lahendada, sest probleemid lahendatakse õige inimesega reaalselt. Kui ei õnnestu reaalis rääkida, siis nii kõik jääbki-kellel teadmatus või mis iganes olukord. Küsi, räägi otse ja vastan otse ja ausalt. Minule meeldib ka inimestega otse kõigest rääkida.
 
:) 05. juuni 2014, kl 18.13
ikka juhtub! :D
 
Juhtub ikka 05. juuni 2014, kl 18.30
Autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled kasutanud, jäljendanud RAHU sõnu,( mõttei
> d jäljendanud mujal) ja võib olla nii mõnigi inim
> ene on arvanud, et on RAHU kirjutanud. Mille päras
> t oled ära teeninud kambaka? Arvan, et kui suhe lõ
> petatakse, siis normaalne inimene lõpetab ka reaal
> is. Aga mitte ei jäta siia ainult sõnumit lõpetami
> sest ja õige inimene peab selle siit välja lugema-
> nii ei ole ilus tegu! Pole ilus, kui inimene jätab
> kedagi teadmausse.

Parandus-teadmatusse. Pole midagi parata, kui käsi ja sõrmed nii nõrgad on, et ei jõua isegi tähti toksida korralikult.
 
:) 10. juuni 2014, kl 08.16
Eile oli väike masendus, aga l6ikasin selle m6tetest välja.. Muidu vast oleks jälle tulnud üks depresiivne periood! :) Igatsus püsib.. See jääb!!
 
räägi 11. juuni 2014, kl 09.30
ikka muutusteta?
 
peet 11. juuni 2014, kl 10.39
pätis korralikud skisod koos.
 
njäääu 11. juuni 2014, kl 10.46
igatsus jääbki... tuttav tunne
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!