Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
olen valmis!
 
mhmm 14. juuni 2014, kl 12.54
Mõni on ikka uskumatult maniakaalne. Peale korduvalt pikalt saatmust ikka usub ja loodab. Lootus pidsvat lollide lohutus olema:(
 
Kes naerunägu tümitab 14. juuni 2014, kl 14.17
Mina olekn küll üks teine naerunägu, mitte tema, kuid - ausaltöeldes...on ikka jutt! Seda stiili kohtab siin foorumis üsna sageli: ikka, et eksisteerib keegi üliinimene, (ei teagi, kas see on mees või naine) keda nii ihaldatakse ja armastatakse kellegi poolt, kes kohe midagi väärt ei ole. Veel edasi tuleb haige jama, kuidas see ideaal juba edasiliikunud ja sina vaene könn, ära õhka siin. Ma arvan, et kirjutajaks on üks ja sama tõsiselt haige inimene, sest ta on täiesti ebaloogiline, aga kurjust ja hirmu ja alandust oskab küll külvata. Tead, vaevalt Sinu poole üldse keegi õhkab! Tule taevas appi!
 
naeratus 14. juuni 2014, kl 14.27
Issand kui ma mõtlen, et need sõnad võivad olla sinul mulle.... Täitsa halb hakkab kohe. Kuidas sa suudad nii julm olla?
 
eks 14. juuni 2014, kl 14.35
me oleme kôik haiged kui siin foorumis loeme ja unistame.Mul on vôimalus ka teise foorumisse minna aga ma ei taha ja ei heida ette kellegile mis ta siin kirjutab.See haigus läheb mööda kui armastuses asjad korda saab.Asi on lihtne:-)
 
:))))))) 14. juuni 2014, kl 14.40
Huvitav, et sa ei ole oma armastuse asju veel korda saanud. Nii palju aastaid on mööda läinud. Mis sind siin foorumis kinni hoiab ja miks mitte sellesse teise foorumisse üle kolida? Mina seal ei käi ja see siin on ainuke side?
 
aga 14. juuni 2014, kl 15.12
kuidas ma saan korda kui sind ei ole?:)Kui ma petan ennast mõttega,et sa pole asendamatu siis see toimib veenvalt.Mõnikord luban ma endale tundeid ja seal on midagi muud.Sealt ma vaatan,et sa oled asendamatu.
 
eks 14. juuni 2014, kl 15.26
Päris heatahtlik selgitus!
 
Kes naerunägu tümitab 14. juuni 2014, kl 15.35
Ja mis siis, kui sind ei ole ja kedagi teist ka ei ole (ei taha). Siis ma tõesti ei tea, kas ongi vaja korda saada või ei olegi...Ehk tulebki pseudoelu elu elada, see tõeline polegi väärtus...vastupidi!Ei saa korda!
 
siis 14. juuni 2014, kl 16.39
on nii nagu siiani on olnud.Aga mina võin sind armastada niipalju kui tahan:)
 
njäääu 14. juuni 2014, kl 17.18
te ajate masendust peale, tean südames, et kogetud midagi imelist, vaevalt see kordub... su soe käsi ja pilk südamesse
oledki asendamatu, võingi sind armastada nii palju kui tahan, mis siis, et sa ei vasta mulle. isegi ei taha enam loota, et läheb üle, las olla see valu südames, tuletab meelde, et olen elus :)
 
Kes naerunägu tümitab 14. juuni 2014, kl 17.59
Masendus on igapäeva kaaslane. Miks küll sellised asjad juhtuvad? Ka mina tahaksin kord õnnelik olla...et silmad võiksid särada, jne
 
:) 14. juuni 2014, kl 20.38
irve! Mind vähemalt pole pikalt saadetud ja ausalt.. Julgen ja lahendan mujal, siin elan välja, siiralt loodan, et siin teisi veelgi kesjulgevad ka mujal miskit konkreetselt teha! Anonüümselt on k6ik l6vid.. Mind see ei hirmuta, kurt sees suhtes! ;) veeel... Ma ei hakka kedagi halvustama nüüd, et siin eksisite! Täna oli imeline päev! -Kena 6htut teile! ;)
 
huvitav 14. juuni 2014, kl 21.07
mis siis täna juhtus?
 
:) 15. juuni 2014, kl 12.57
täna? Midagi! :D
 
Naeratus 17. juuni 2014, kl 10.17
Ära kunagi otsi põhjust, olla koos kellegagi, kes leiab alati põhjuse sind ignoreerida ja alt vedada.
Õige Sõber ei tee iialgi nii.
 
jah 17. juuni 2014, kl 10.58
aga autoril olid tunded, siis on asjad raskendatud! ? Ei saa ju koos olla, kus ühes südames on leek ja teises jää!?! :(
 
:) 17. juuni 2014, kl 11.19
njah.. Ei oska midagi kosta!
 
:) 17. juuni 2014, kl 15.48
hm, kas ma siis ilma tunneteta enam s6braks k6lbagi.. :D
 
Kui tunned end partneri poolt tõrjutuna 20. juuni 2014, kl 10.10
Kahjuks tunnevad paljud inimesed stabiilses pikaajalises suhtes ennast oma partneri poolt tõrjutuna. Sellised kogemused võivad suurel määral vähendada sinu enesekindlust ja lõhestada suhet.

Isegi väikesed tõrjumised oma partneri poolt võivad mõjuda emotsionaalselt väga halvasti, vahendab Psychology Today. Nendel võib olla laastav mõju sinu enesehinnangule, sest sa oled temaga lähedane ja sulle läheb tema arvamus väga korda. Sellised tagasilöögid võivad kahjustada tervet suhet ning tekitada partnerite vahel viha või põlgust.

Osad inimesed kardavad rääkida oma partnerile, et nad tunnevad ennast tema poolt tõrjutuna. Teised on proovinud seda teha, aga see pole aidanud ning ei taha seda uuesti teha. Siiski tuleb seda teha, sest vaikides ei muutu asi paremaks ja oma tundeid alla neelates koormad sa ennast veelgi enam. Oma partneriga ausalt rääkimine on alus sellele, et ta oma käitumise tagajärgi mõistaks ning olukord muutuks.

Eksperdid soovitavad järgida kindlaid samme, et sellist olukorda parandada:


Ütle oma partnerile, et sa tahad temaga rääkida ning leppige kokku aeg, mil te saate seda segamatult ja rahulikult teha.

Kui sa oled saavutanud oma partneri täieliku tähelepanu, siis esita talle oma argumendid võimalikult objektiivselt ja selgelt. Mõned inimesed on oma halvast käitumisest teadlikud ja teised mitte. Seega ürita mõista, kas su partner teeb seda tahtlikult ja on tagajärgede suhtes ükskõikne.

Räägi oma tunnetest, mis temapoolne tõrjumine sulle põhjustanud on. Oluline on oma partnerile anda võimalus vastata ja selgitada, et sa mõistaksid tema seisukohta.

Väljenda selgesõnaliselt, et sa soovid muutust.

Kui su partner muutub ennastkaitsvaks ja ei nõustu muutuma, siis palu tal oma nägemust selgitada. Küsi temalt, mida tema soovitaks asja parandamiseks teha või kas midagi sinu käitumises põhjustab tema tõrjuvat suhtumist.

Arutage kindlaid meetmeid, mida te mõlemad saaksite olukorra parandamiseks teha. Ära eelda, et kõiki asju peab tema muutma, sest ka temale võivad sinu käitumise juures teatud asjad ebameeldivust valmistada. Proovige kokku leppida esialgu ühes väikeses muutuses, mida te saate mõlemad otsekohe teha.

Paku välja regulaarsed vestlused, et te saaksite oma käitumist analüüsida. Näiteks võiksite seda teha iga paari nädala tagant, et kontrollida, kas teie vahel on asjad paremaks muutunud.

Kaks reisivat inglit jäid ööbima rikkasse peresse.
Pere ei olnud külalislahke ega pakkunud inglitele külalistetuba, vaid pani nad ööbima külma keldrisse.
Kui nad asemeid tegid, märkas vanem ingel seinas auku ja müüris selle kinni.
Seda nähes küsis noorem ingel: “Miks sa seda teed?”
Vanem ingel vastas: “Asjad ei ole sellised, nagu paistavad…”
Järgmisel ööl ööbisid nad ühes vaeses, kuid külalislahkes peres.
Võõrustajad jagasid inglitega oma vähest toitu ja pakkusid neile magamiseks oma voodeid, et nad võiksid end hästi välja puhata.
Hommikul ärgates leidsid inglid peremehe ja perenaise nutmas.
Nende ainuke lehm, mis oli perekonna ainus tuluallikas, lebas laudas surnult.
Noorem ingel küsis vanemalt: “Esimesel perel oli kõik olemas, ometi sa veel aitasid neid. Teisel perel ei olnud midagi, kuid nad olid valmis meiega kõike jagama, ometi lasid sa nende ainsal lehmal surra. Miks nõnda?”
“Asjad ei ole sellised, nagu paistavad!” vastas vanem ingel. “Kui me keldris olime, sain aru, et seinas olevasse auku on peidetud kulda. Sealne peremees oli mühakas ega soovinud head teha. Ma parandasin seina ära, et ta kulda ei leiaks. Järgmisel ööl, kui me voodis magasime, tuli surmaingel peremehe naisele järele, kuid ma andsin talle lehma. Asjad ei ole sellised, nagu paistavad…”
Me ei tea kunagi kõike.
Isegi, kui sul on usk, vajad ka veendumust, et kõik, mis juhtub, on sulle kasuks.
Seda mõistad üksnes aja jooksul.
Mõned inimesed ilmuvad korraks meie ellu ja kaovad, mõned ilmuvad hetkeks ja saavad meie sõpradeks.
Eilne on ajalugu. Homne on saladus. Tänane päev on kingitus.
Elu on nõidus, iga hetke maitse on kordumatu!
 
Naeratus 20. juuni 2014, kl 10.17
Kui suhe tõe välja kannatab siis on see imeilus, siiras ja tõeline.
Kui ta sureb, on see samuti hea,sest võlts suhe lõppes ju ära ja nüüd sa suudad minna edasi teise suhtesse, mis oleks tõelisem, ilusam, õnnelikum.
 
Saadetud kiri 20. juuni 2014, kl 11.02
Tänan väga, Kui tunned end tõrjutuna partneri poolt! Üks väga selge ja asjalik selgitus!
 
:) 23. juuni 2014, kl 17.53
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!