Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
olen valmis!
 
ära enam ütle 11. juuni 2014, kl 12.14
Igatsus jääb aga edasi teha midagi ei oska!
 
armunu 11. juuni 2014, kl 12.52
Edasi saab ainult targema ja parema inimesena liikuda. Omanrumalusest tehtud vead on õppetunniks, mida tark inimene enam ei korda. Tegele oma ego küsimustega ja saad vastused, mida edasi teha.
 
eelmisele 11. juuni 2014, kl 13.29
Minul selline tarkvara puudub nagu ego aga sina pane ka oma ego müüki.Tulevik parem ning ilusam!
 
targutisele 11. juuni 2014, kl 13.46
Minu ego kujundab minu elu ja tulevikku, sinu oma aga sinu elu. Kui rahul pole, ju on egoga siiski probleeme. Mina näiteks ei kurda :)
 
eelmisele 11. juuni 2014, kl 14.15
Palun ära kurda salaja.Proovid mõista ennast aga proovi mõista ka teisi.Pane ennast teise inimese olukorda ja saad vastused ka ilma rääkimata.Kurta ei tohigi kunagi,sest see on nõrkade inimeste komme!
 
:) 11. juuni 2014, kl 17.07
hei egoistlikud armunud! :D Püsime teemas!!! (LK 1, esimene postitus!)
 
väga õige 11. juuni 2014, kl 17.37
Teemat enam pole ning siia jäänud need,kes tühjade kätega lahkuvad.Kõik on meie endi teha.Kelle soovid täituvad ning kelle omad mitte!
Ilusat elu siin edaspidiseks!
 
:) 11. juuni 2014, kl 18.00
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul selline tarkvara puudub nagu ego aga sina pa
> ne ka oma ego müüki.Tulevik parem ning ilusam!


Hehee! Meie k6igi Süsteemis on algeline EGO! -kasv6i betaversioon nagu minul! ;)
 
:) 11. juuni 2014, kl 18.04
siin ei ela, elan mujal kus ka saab l6petatud, jätkatud.. Ei tea veel! :P Tehtud palju mujal, siin puhkan jalga!
 
:) 12. juuni 2014, kl 08.08
Ei saa, ulme lihtsalt aga elu seisab! Koguaeg m6tlen ja m6tlen.. Ootan ja üritan ehitada! See on s6prus ja asjad peaksid lihtsamalt vabamalt käima, siiski meenutab suhte l6ppu! :D
 
:) 12. juuni 2014, kl 08.16
väga õige Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemat enam pole ning siia jäänud need,kes tühjade
> kätega lahkuvad.Kõik on meie endi teha.Kelle soov
> id täituvad ning kelle omad mitte!
> Ilusat elu s
> iin edaspidiseks!


Rääkisin oma teemast! :P Sina jutustad enda kohta nagu ma näen! :) kui vaid üks soovib ja üritab ei juhtugi midagi!
 
njäääu 12. juuni 2014, kl 08.57
kui meenutab lõppu, siis oligi suhe :) anna aega... ehk saab parandada ja koos välja tulla sõpradena...
samas kas sa ausalt rahul sõbratsooniga, kripeldama ei jää?
 
:) 12. juuni 2014, kl 09.14
need tunded lendasid tuulde! Mis enam kripeldada! Njah, aega on antud ja lahendan!
 
hm 13. juuni 2014, kl 09.09
 
:) 13. juuni 2014, kl 15.16
üsnagi! :D
 
nii 13. juuni 2014, kl 21.11
ehk sinuga mängiti vaid?
 
:) 13. juuni 2014, kl 21.57
eip, tal EGO ei soosi lahendust! :D
 
:) 14. juuni 2014, kl 08.38
tegelikult ta on kusagil eemal ja Jaanipäeva paiku peaks saama lahendatud! Tegu pole just tavalise ja argliku inimesega! :) Ise kah ei p6e, pigem ootan huviga jutuajamist, mitte vanadest asjadest, eip, hoopis hetkest ja tulevikust.. Muidugi, kui talle sobib! :)
 
naeruväärne 14. juuni 2014, kl 09.10
kuidas mõni tahab ennast alandada ja kümmne küünega kinni hoida inimesest, kes teda ei taha. Milleks?
Kas tõesti on paljudel eneseväärikus 0?
Mis tulevikust saab juttu olla inimesega, kes "sinust" eemale hoiab, kes väldib kontakti ja jutuajamisi. Tulge mõistusele ja väärtustage ennast, mitte ärge olge nagu jalamatid.
 
:) 14. juuni 2014, kl 09.17
hindab väga! Olid tema s6nad! :) Ei hoiagi kinni, lihtsalt ootan! :D
 
:) -le 14. juuni 2014, kl 09.30
loe oma kommentaare
Sa võiksid ise ükskord üle ärgata illusioonidest ja endale aru anda, sind ei taheta.

:) 17. mai 2014, kl 23.36
ma pole kahjuks selline inimene, et saan haiget ja naeran! Ei usu armastusse, kui mul mingi armujama tuleb ja sellet6ttu deprekas masendus, siis ma ripun laeall kah, pole ma nii noor enam midagi!Vaata, tema oligi nn 6ige inimene! :) kahjuks ma pole sinisilmne, see kord saad 6nnelikuks jutt ajab närvi isegi vahel! Inimesed v6iks üles ärgata ükskord ss! :P Valelootus hävitab meid sootuks! ;) ss ma arvangi, et mul pole m6tet oma tervise eesmärgil ja ka teiste.. End avada, usaldada, tunda! :) Und nüüd! :)
 
:) 14. juuni 2014, kl 10.00
mida sa nüüd välja lugesid jällle? Midagi jääb arusaamatuks? :D Polegi suurt kirjutanud kuidas ta südameligi hoidis, mind! :P Ei otsigi siit lahendust ja teie puuduliku infoga oletused on kui hane selga vesi! Asi pole armastuses, tunded puuduvad! :) Damn, saage aru ükskord!
 
;)-le 14. juuni 2014, kl 10.07
oled võlts inimene, lahmid, mida sülg suhu toob.
Ausalt, ma ei imesta üldse, et sinuga enam tegemist teha ei taheta, nii ebastabiilse inimesega polegi võimalik suhelda.
 
:) 14. juuni 2014, kl 10.12
see samuti, delfi anonüümiku arvamus tervikut mitte teades v6ttes nähes vaid halba! :) pean nutma hakkama? :P ei tea ei huvita! Naeruväärne on selline torge kui eelmine kommentaar ümber lükati.. Et panid mööda ja siis ehk saab halvustades! :) Lapsik! :D
 
:)Naerunäole 14. juuni 2014, kl 10.13
Kas Sa ei leia, et lased sellest EGO st end pimestada ega tahagi näha Teise tahtmatut soovi Sinuga suhelda? Ja Ta ei soovigi mingit lahendust leida teatud kindlatel põhjustel (milledest oled kindlasti ka teadlik)?
Tahtmine on taevariik, aga saamine on iseasi. Eriti masendavalt hull lugu on siis, kui ühel hetkel enam ei saa. Ja pole ka sellest enda kasuks pööramisest, vastavalt oma vajadustele, suurt abi, mis varem leevendustki pakkus. Võib aimata, missugune õhupuudus tekib siis, kui armastust ning mõistmist k.a. olla tahetud igatsenud Naerunägu lõplikult pettub!
Tasuks meeles pidada, et Sinu enda egoism on see, mis käivitab ka teiste egoismi. Sinu suutmatus aktsepteerida enese varjupooli ja kaotades pidevalt peitusemängus endaga, ning samas lootes siiski jõuga kasvatada Teise aktsepteerimise osa. Püüdes meeleheitlikult oma vigu parandada, aga tulemust ei ole, tehes veelgi rohkem vigu oma enese mõtlematusest ning liigsest kiirustamisest, mis tekitabki probleeme. Su hääletu karje ja nutmata nutt ning üks lõputa jutt, aga üksinda.
Teine on oma eluga edasi läinud, võttes vastu kõike, mida elu pakub ja jättes selle, mis vaid hea, soe ning kindel ehk õiguse oma õnnele. Just selle, mida ükski merelaine ei suudaks kõigutada ja soojuse hinges ka kõige krõbedama külma eest. Ja Sina ei olnud Tema valik. Austa Teise valikut!
Elu on parim õpetaja aga iga õppija vastutab enda õppeprotsessi ja tulemuste eest ise, sest selleks on tal antud vabad käed valida.
 
:) 14. juuni 2014, kl 10.21
mis valik? S6bra valik ja kindel! See ka teemax!
 
:)-le 14. juuni 2014, kl 10.33
arvad, et sõpru ei valitagi? Sõprus kujuneb aastatega ja igaüks ei küünigi sõbra tiitlile. Vähemalt siin oled sa ennast ära tõestanud, et sa ei ole kindel ja usaldusväärne sõber, sind ei saa usaldada. Mina ei valiks ka omale sellist sõpra. Kui sulle miski ei meeldi on süüdistused teisele varmad tulema. Tuled siia sõprust anuma ent samas lahkad tema ego, andmata endale aru, et kõik saab alguse siiski sinust endast. Mida külvad, seda lõikad!
 
:) 14. juuni 2014, kl 10.48
valitakse ikka, seda tegi temagi minu näol! :) pole tülitseja, pigem lahendaja!
 
väga armas 14. juuni 2014, kl 11.39
arvan on kiiduväärt, kui mees soovib edasi suhelda peale vastamata tundeid ja läbielamisi!
 
:) 14. juuni 2014, kl 11.54
oleneb inimestest! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!