Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mu mees jättis mu maha ja võttis endale 13 aastat vanema naise.
 
aura 18. juuni 2014, kl 21.45
Ma alguses mõtlesin, et ta teeb mulle nalja. Nüüd ma aga kardan, et jäängi temast päriselt ilma.
Mis te arvate sellisest asjast?
 
Kallis autor 18. juuni 2014, kl 22.01
Mis selles loos siis ebaeetilist on?Mina jätsin 10 aastat tagasi ebaeetilise mehe maha.I`m very happy.
Keegi sinu lugu täpselt ei tea ega sobi siin kommida.Kuidas rahvas aru ei saa sellest.Kes kellega käib või kes kellega elab?Pole kolmantate isikute asi.Oma eraelu ei sobi ka siin lahata.
 
tuleb 18. juuni 2014, kl 22.03
 
lumi 18. juuni 2014, kl 22.06
Miks nalja? Tunded vanust ei küsi - see pole nali, vaid elu tõsiasi. Arvan, et pole erilist vahet, kas sind jäetakse maha tunduvalt vanema, märksa noorema või eakaaslase pärast, ühevõrra valus on ikka. Soovin jõudu valuga toime tulemiseks!
 
Mittekeegi Olikord 18. juuni 2014, kl 22.31
Mees vajab ema...
 
ˇon ikka vahet 18. juuni 2014, kl 22.31
kui jäetakse mingi vanamemme pärast, siis on ikka eriti valus. mul sõbranna oli 23 ja mees ka 23 ja us naine 41 oli ikka valus küll.
 
ei, ei ole vahet 18. juuni 2014, kl 23.08
aastad ei ole mingi näitaja, kui ikka klapp on hea, siis ei loe suur vanusevahe midagi. Aga ükski kirg ei jää igavesti püsima.
 
naine 18. juuni 2014, kl 23.08
on kui vein, mida vanem seda parem.
 
to : aura 18. juuni 2014, kl 23.14
mul hakkas mees semmima mingi 12-aastasega isegi oma maja garaažis raseduse ajal ja kui julgesin minna küsima,mida see tütarlaps siin teeb,siis vastati,et aitab autot remontida . . .
 
41 a vana naine 19. juuni 2014, kl 14.27
Teate teie kõik 18-30 aastased, ära hakkab viskama see teema, kus inimestel kõik vanuse peal kirjas on. Ma ei eksi ilmselt, kui arvan, et näen kobedam välja kui enamus 25 aastaseid ennast täis "tädisid" ning suudan ka lisaks sellele veel mõistlikumalt käituda. Osade meestega, olen märganud, on muideks samamoodi.
Pole siis ime, et mõni 25 aastane vahetatakse 40 aastase vastu välja.
 
viimasele 19. juuni 2014, kl 15.02
kui sinu mees jätab sind 55-60 aastase pärast-siis sa nii ei räägiks!
 
eel-eelviimane viimasele 19. juuni 2014, kl 16.23
Tead, kui ei suudeta ausalt enese otsa vaadata, siis pole midagi teha. Jäetakse, sest kusagil on parem. MOTT.
 
Nalja ikka saab siin mõnega 19. juuni 2014, kl 17.09
Hehee mitte 20aasta pärast. Näiteks 20 aastane on 20 aasta pärast 40, sina aga 60 :D
 
to 41 aastane naine 19. juuni 2014, kl 17.20
Kahju, et su mõistus vanusele ei vasta.
 
:-D 19. juuni 2014, kl 20.21
Keegi tundis end puudutatuna...tähelepanek vastas seega tõele.
 
Ikka 19. juuni 2014, kl 22.59
Jaa muidugi, kui kelellegi midagi ei meeldi siis see tähendab alati seda, et ta tunneb ennast puudutatuna. See kehtib muide kõige kohta elus. Näiteks, kui sulle ei meeldi suitsuvorst ja sa midagi ütled selle kohta siis kindlasti sa oled kade ja tunned ennast puudutatuna.

Elu reegel!
 
valdis 20. juuni 2014, kl 06.56
korpulentsetele daamidele tavaliselt suitsuvorst eriti enam ei meeldi.resurss on lihtsalt otsas aga samas nooremad söövad kahte vorsti korraga ja leib kôrvale ei vôtagi.
 
naine 20. juuni 2014, kl 08.53
Aga kui see 40aastane näeb 10 aastat noorem välja, siis ta ilmselt näeb ka 20 aasta pärast 10 aastat noorem välja. Seega miks peaks mees ta välja vahetama pelgalt sellepärast, et naine saab 60? Vaevalt, et need noored mehed endale kortsus vanainimesi võtavad. Ju siis see vanem naine on igati vormis ja kena.
 
seesama 41 aastane 20. juuni 2014, kl 09.28
Vot just selleni ma tahangi jõuda, mille ütles välja otse NAINE. Inimene, kes viitsib enese eest hoolt kanda ka peale abiellumist või siis mehe/naise kätte saamist nö (st ta ei ole enese eest hoolitsenud mitte mehele/naisele saamiseks oma tervise tarbeks), teeb seda ilmselt (kui just mõni nõme haigus asja rappa ei vii) oma elupäevade lõpuni ning sellise inimese kõrval on puhas rõõm oma elutee lõpuni käia. Selliste inimeste kõrvalt reeglina ka ei lahkuta ega jäeta neid üksi.
 
41 aastane veel 20. juuni 2014, kl 09.32
Ja veel: Ei ole tähtis, kas inimene on korpulentne või kõrend. Tähtis on, et see isik ennast oma kehas eelkõige ise armastaks ja ei häbeneks olla.
Tean mitmeid trullakaid persoone, kes on väga armastusväärsed tegelased ja suudavad ka oma ümaramate vormidega kehas head välja näha ja mõnusad olla.
 
to seesama 41 aastane 20. juuni 2014, kl 14.22
Sa oleksid võinud seda kohe öelda mitte hakata ülbitsema.
 
shoponline 20. juuni 2014, kl 14.30
Ei usu, et te siin head välja näete. Te ei julge isegi enda pilte panna. Vaadake mu Outfit of the day pilte siin. Mehed seisavad mul lausa järjekorras. Muide ma pole ka enam kolmekümnene. Tehke järgi.

Kasutaja siis shoponline

http://b uduaar.ee/Foorum/Forum/topic/303286&lk=212

Peale b tähte tühikut pole aga delfi ei luba seda sõna kirjutada.
 
kahju, 20. juuni 2014, kl 16.19
et osad kõike oma rikutuse tasemelt vaatavad ja iga kriitikat kohe ülbitsemisena võtavad. Aga eks see ole nende rist kanda.
 
eelmisele 20. juuni 2014, kl 16.57
Tahad öelda, et see kommentaar pole ülbe? Ka kritiseerida saab normaalselt.

"Teate teie kõik 18-30 aastased, ära hakkab viskama see teema, kus inimestel kõik vanuse peal kirjas on. Ma ei eksi ilmselt, kui arvan, et näen kobedam välja kui enamus 25 aastaseid ennast täis "tädisid" ning suudan ka lisaks sellele veel mõistlikumalt käituda. Osade meestega, olen märganud, on muideks samamoodi.
Pole siis ime, et mõni 25 aastane vahetatakse 40 aastase vastu välja."
 
õrnahingelistele 20. juuni 2014, kl 19.52
Ei ole mingit vahet, kas öeldakse asju välja otse või läbi lillede. Asja olemus/põhjus sellest EI muutu.
 
to õrnahingelistele 20. juuni 2014, kl 20.37
Mina jälle väidan, et on VÄGA suur vahe selles, KUIDAS üht v teist asja öeldakse. Nt kui inimene ei ole eriti tark ja sa teda korduvalt lolliks nimetad ja tema ettevõtmisi maha teed, siis suure tõenäosusega see õnnetu inimene hakkabki ennast lootusetult rumalaks pidama, poeb piltlikult öeldes pimedasse nurka peitu ega söanda ehk enam ühtki katset teha targemaks saada. Sama asja saab aga öelda hoolivalt ja suunavalt, unustamata kunagi (neid väheseid) asju, milles seesama inimene ehk nii rumal polegi, nii et inimene saab juurde julgust ja indu hakata ennast suure vaevaga targemaks harima.
 
Vahe 20. juuni 2014, kl 21.04
On jah vahe. Viisakas ja haritud inimene ütleb asju viisakalt.
 
teemaalgatajale 21. juuni 2014, kl 08.11
Kummaline teemaarendus. MEes jättis maha, aga veel on mure, et kas lõplikult ilma. Kas siis on lootus, et tuleb tagasi? Ma isegi ei mõtleks enam selle peale.
 
to 41 a vana naine 22. juuni 2014, kl 17.39
Siinsest ei piisanud, et pidid halba kogemusse ka teema tegema?
 
internet 22. juuni 2014, kl 21.50
Anonüümselt võib ükskõik kes ja ükskõik mida siin ja teistes foorumites rääkida. Ja ei pea isegi naine olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!