Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
olen valmis!
 
:) 17. mai 2014, kl 07.16
Kallis s6ber, kui satud siia ja seda loed, tea, et ootan sind! :) Tunneteta, eelarvamusteta, natuke küll kurb aga ikka, puhtam kui valust lonkiv sant, kel 100 küsimust meell ja keelel! :) Ei viska miskit tuulde, tugevam kui varem ja kirjutamiseni! :)
 
Prõlla 17. mai 2014, kl 08.02
Ära unusta, et tänapäeval ei kirjutata numbreid sõnade keskele. See teguviis jätab inimesest väga nõmeda mulje.
 
:) 17. mai 2014, kl 08.36
kellele jätab, kellele mitte! :)
 
loetud 17. mai 2014, kl 09.53
kes su sõber on, et ei laseks kaua oodata valmis inimesel? :)
 
lilleke rohus3 17. mai 2014, kl 09.55
Miks Sa ootad ja ise teda üles ei otsi? Kui tegemist on tõeliste tunnetega, siis leiad endas piisavalt julgust ja motivatsiooni teda otsima minna. Kui vaid mängid, siis ptovotseerid teist, et see leiaks tee Sinuni. Usu mind, provotseerimisel ei ole mõtet. Ehk tahab nüüd see keegi saada kinnitust Sinu tunnete kohta ja ootab hoopis Sind.
 
:) 17. mai 2014, kl 10.10
vaevalt! See on ikka s6brateema ja saatsin hommikul kirja! :) siia kirjutasin nii igaks juhuks! :)
 
kalake 17. mai 2014, kl 10.19
Siin leotad ussikest lihtsalt, eks :P
 
hmm 17. mai 2014, kl 10.20
lilleke rohus, mis tunnetest jutt, kui :) kirjutab kallis sõber ja tunneteta

hea :), edu Sulle sõbrakesega, sõprus päästab maailma, armastus tuleb ja läheb, aga sõprus püsib ;)
 
*_* 17. mai 2014, kl 10.24
Mõni armastus on uskumatult püsiv, endalegi üllatuseks. Pinguta kuidas tahes, ikka hoiab ta omatahtsi sinust kinni ja tekitab hooti segadust, millesiis kaine mõistus peab taas ära lahendama. Midagi pole teha, on asju, millega tuleb lihtsalt leppida. Õnneks saab kõige taustal muid tegemisi teha ja teisi tundeid tunda ja ennast mitte väga segada lasta.
 
:) 17. mai 2014, kl 12.21
Jah s6prus on hindamatu! Inimene on väga eriline ja pole kedagi sarnast varem kohanud! :) Aeg ja nüüdne päike on mu haavad parandanud! Siiski on elust midagi puudu! Tema! :) K6igil meil ei ole inimest kellega saad vabalt ja muret tundmata k6ike jagada, isegi kui omad toimetused haaravad ja ei suhtle paar kuud, jätkatakse juttu sealt kus see pooleli jäi! Ma ei imesta üüldse, et tookord armusin! :P
 
milleks valetada endale 17. mai 2014, kl 17.12
:)sa ju valetad endale. Sa oled armunud ja arvad, et ka lihtsalt sõpradena läbikäimine sind rahuldab.
Ei, varsti oled sa omadega ummikus, pahur ja segaduses, kui tema sinu tunnetele ei vasta. Tee endale kõigepealt selgeks, mis on sõprus.
Kui on tunded mängus, sina tahad teda aga tema sind ehk ei taha siis saad väga haiget. Milleks mängida ja teeselda sõpra, kui tegelikkuses tahad hoopis midagi muud?
 
njäääu 17. mai 2014, kl 17.49
las :) olla, mina hakkan teda armastama vastu, vähemalt siin. wtf, ma olen jube pilves juba, ei tea, hull kevad vist :D
kui see talle sobib :*)
anname talle vabaduse tunda kõike mida ta tahab tunda
 
:) 17. mai 2014, kl 18.20
haha LOL ! Kiisu ära nurru! :D Ning ma ei valeta endale, just l6ppes aasta aega sügavaid tundeid tema vastu, üldiselt mitte eemal, sest ta tahtis nii, et no mida veel eksole! :D Sain haiget mis ma sain, savi7! :P
 
lugeja 17. mai 2014, kl 18.30
väga armas !
 
njäääu 17. mai 2014, kl 19.22
luba teist erilist enda kõrvale, kes nurruks haavad terveks

ära ole nagu mõni, aastaid üksi
 
:) 17. mai 2014, kl 19.43
nimodi lambist ei saa! :D
 
:) 17. mai 2014, kl 20.34
armasta väikeseid loomi köögis ! ;)
 
njäääu 17. mai 2014, kl 20.40
peace... :) enam ei pakkugi ennast, ära surnu hiirt mängi, et kass läheks mööda, ei löö ma teistele nurru, hambad sisse, kui keegi läheneb :P

vaata ringi, mõni igatseb su huumorit ja hingesügavust, alati on keegi... eriti kui oled hea ja temakesest üle saanud. eks ise tead paremini ;)
 
:) 17. mai 2014, kl 21.00
nojah, ma ikka nats pidurdan ja ootan probleemi lahendamist! Ilgelt n6me olex ,et nüüd k6ik oli pointlessss.. :s ! Ma ei tea mittekedagi, kes mind igatseks! Ennast kergesti inimestele ei ava! :P
 
loetud 17. mai 2014, kl 21.43
:) ja milline see probleem on, mille lahendamist teise poolt ootad? Meid kõiki võib keegi kusagil igatseda,me ei pruugi sellest teada :)
 
:) 17. mai 2014, kl 21.50
ma ei oota teiselt poolt "lahendamist" ! :D
 
:) 17. mai 2014, kl 21.53
ma ei oota teiselt poolt "lahendamist" ! :D Ega ma rists6na m6istatust ei saatnud vaid kirja, millele vastus saades laheneb, lahustub probleem hingest! :) Ma ootan, küll ta ükskord vastab! :)
 
njäääu 17. mai 2014, kl 22.04
supper ju, et lahendus tulemas, edu hea inimene ;) aga hinges lahendust ei pruugi niipea tulla, ära kaua kurvasta, eks? kas kirjas küsid jah või ei? aga kui jaaa, kirjuta ikka meile ka, hoiame pöialt ;) sa ka eriline, mitte ainult temake :P
 
loetud 17. mai 2014, kl 22.09
küllap ikka vastab ja laheneb :)
 
:) 17. mai 2014, kl 22.10
suurem kaal on sellel kausil, et ta ei loe! Mul savi, minu elu, minu pidurid! :D Kiri on miskit taolist nagu seegi siin teema alguses! :P
 
njäääu 17. mai 2014, kl 22.36
aga siis luba, et sa kaua ei kurvasta kui ta ei loe

sa vähemalt julgesid kirjutada, mõni ei julge sedagi
 
:) 17. mai 2014, kl 22.51
vaevalt et seda lubada saan.. Mul on niigi enda avamise ja inimeste usaldamisega probleeme, siit jääb selljuhul üks pikk arm südamele, mis varjutab palju! Aga noh, m6tlengi vahel, mis kes ma olen! :) Süsteemis mul kohta pole, andekas ka mitte ja naised on olnud vaid näolapi vms pärast, 6ige armastus puudub minujaoks! Ta oli minujaoks üks parimaid s6pru, väike päike, ma ei soovinudki muud! :) Aga inimene on nagu ta on ja mul tekkisid tunded! :( K6ik läks metsa! Nüüd ma lihtsalt ootan!
 
:) 17. mai 2014, kl 23.10
Aga ma tudima! Head und! :) Äkki ta homme loeb! :)
 
njäääu 17. mai 2014, kl 23.19
njah, kurb su pärast, samas hea ju, et tundsid :) nüüd tead, et õige armastus ei puudu ka sinu jaoks, isegi kui sel korral ei vea. kord tunda saanud, tunned kindlasti veel, ehk noor veel?
usaldus... siin jutus saad avada ennast ja rääkida südamest, katsu enda lähedale leida õigeid inimesi, kellega kerge ennast avada ja rääkida nii nagu on... see ei ole tegelikult raske. usu mind, kõik läheb hästi, isegi kui su päike ei vasta. jaa veel, mitte miski ei läinud metsa, isegi kui läks, metsas ju nii iluus ja hingata kerge ;)
 
:) 17. mai 2014, kl 23.36
ma pole kahjuks selline inimene, et saan haiget ja naeran! Ei usu armastusse, kui mul mingi armujama tuleb ja sellet6ttu deprekas masendus, siis ma ripun laeall kah, pole ma nii noor enam midagi!Vaata, tema oligi nn 6ige inimene! :) kahjuks ma pole sinisilmne, see kord saad 6nnelikuks jutt ajab närvi isegi vahel! Inimesed v6iks üles ärgata ükskord ss! :P Valelootus hävitab meid sootuks! ;) ss ma arvangi, et mul pole m6tet oma tervise eesmärgil ja ka teiste.. End avada, usaldada, tunda! :) Und nüüd! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!