Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Kui ütlen välja tervele universumile et igatsen sind, kas siis näen sind veel ?
 
Kristel1 21. juuni 2014, kl 01.20
Kui seda teen, kas see juhtub ?
 
lugeja 21. juuni 2014, kl 01.28
Vastasel juhul sa seaksid universumi kahtluse alla.Muidugi juhtub!
 
kevin 21. juuni 2014, kl 09.04
Juhtub, varem või hiljem. Sageli hiljem, sest Universum on pika meelega.
Aga juhtub kindlasti.
 
Mittekeegi Olikord 21. juuni 2014, kl 10.45
Aga kui ma ütlen tervele universumile, et ma tahan miljon eurot saada, kas ma siis saan ka...

Oleme nüüd ikka normaalsed, eks. Võib-olla too, keda Sa igatsed on juba ammu universumile öelnud, et ta ei soovi Sind enam kunagi näha. Kelle soov siis täitub?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mittekeegi Olikord 21.06.2014 10.45.
 
eelmisele 21. juuni 2014, kl 11.07
noh lihtne ju
kes ei soovi näha jääb pimedaks ja igatseja näeb :D
 
Ma Loodan Et Näen Sind Veel 21. juuni 2014, kl 11.33
Lõputult Igatsen Sind veel...!
 
kevin 21. juuni 2014, kl 12.02
Miljon eurot? Võimalik, kui sa selles suunas töötad.

Samuti saab töötada selles suunas, et igatsetud inimest näha. Edastad soovi Universumile, siis googeldad nime, nuhid facebookis ja voila.
 
Tähetark 21. juuni 2014, kl 12.08
Kohu universumile millegi teatamine, kui sellega 24/7/365 tegelega, võtab kahjuks aega 843787548273839939392922222213484000449380484848488448337474744736446687875434323221230000098898989894467 aastat. Universum on väga suur nimelt. Aga lase käia, peaks töötama küll.
 
Ma mõtlen sinust veel 21. juuni 2014, kl 12.48
Aeg on kiire ning tema ei peatu.Tihti jääme me oma soovide edastamisega hiljaks.Vahet pole,oled mees või oled naine!
Me küll igatseme kellegi järgi,kuid oleme nõrgad seda teoks teha.Mida keegi arvab,mida naaber arvab?Elu on liiga lühike,ootused suured ning teod tahavad teostamist.Unistame küll tihti,kuid see jääbki unistuseks!
Kas oled tõesti nii nõrk,olenemata vanusest,olenemata soovist,olenemata tahtmisest?Sa jätsid selle nii?Meile jäävad ainult mälestused,mõtted,soovid,vajadused-Kõik,mida Sa ei julgenud kunagi teoks teha!
Jaanipäev on käes.Jäänud on veel mõtted,mis vajavad korrastamist ning unustamist.Aeg on anda uuele lehele võimalus!!!
 
Kristel1 21. juuni 2014, kl 21.32
Väga suur vahe on universumilt miljon eurot küsida või ühte hetke kellegi nägemiseks - kui universum soovib ja temagi südames nii soovib siis loodan et juhtub see
 
eelmisele 21. juuni 2014, kl 21.40
Kas siis pilti ei ole?Kui kedagi pole ammu näinud siis vaata pilti.Välismaale ei soovi küll järgi minna,kuid võimalus seegi.
 
Kristel1 21. juuni 2014, kl 22.47
Tean et praegu ei juhtu see, aga ehk kunagi siiski, ehk kunagi kui ta on küpsem ja näeb asju kaugemalt
 
kas on nii 21. juuni 2014, kl 23.36
kunagi pole õige aeg/koht/misiganes vabandus
 
Kristel1 22. juuni 2014, kl 19.09
Kahjuks ilma ajamöödumiseta pole võimalik universumil mulle vastu tulla...ajaga saab küpseks..mitte päevapealt
 
ei ole nii 22. juuni 2014, kl 19.43
Kas aeg on küps või mitte aga kui ei soovita siis...Enam vastu ei tule.See pole vabandus.Igal asjal on oma hind ja hind on tänapäeval kõrge.Eriti mõnel tegelasel!
 
Kristel1 22. juuni 2014, kl 20.33
See täitugu kui meil soov on üks, kui olen üksi omas soovis siis tõesti ärgu juhtugu,

aga ma loodan, et juhtub see mis peab juhtuma, kui tema soovib sama, kui mitte,

siis aasta pärast on see mu meeltest pühitud kui vihmasadu keset suve. Kui mitte ehk õppisime oma vigadest ja saime küpsemaks.
 
Kristelile1 või 8 22. juuni 2014, kl 20.59
Miks sina siis midagi ei tee selleks?Kirjutad siin delfas ja unistad-võib-olla loeb...See õige?Miks peaks see õige sulle vastama,kui sina ise ei vasta?Sa pole ju selleks midagi teinud.Et Teie ühine soov täituks?Mina kui mees kindlasti sellist ei vaata.Kas korralik naine istub delfas?Sa peaksid kodus perele süüa tegema,mitte siin laterdama.Või peab sind ka voodis õpetama???
 
naga 22. juuni 2014, kl 21.50
Eelmine kommentaar on küll üsna metsapoole, aga midagi on selles ka mõtlemiseks. Ei kirjuta ju autor seda lootuses, et Teine seda loeb. Nii saan mina sellest vähemalt aru. See on kiri väljaspoole lihtsalt, pöördumine universumi poole, mida iganes see tähendab.
Millegi sellelaadse kohta on olemas ka termin - maagiline mõtlemine. Siit aga siis tõesti küsimus, et kui täiskasvanulik see maagiline mõtlemine õigupoolest on ...
Sellega ei taha ma aga süüdistust õhku visata autori poole. Seda maagilist mõtlemist on tegelikult kõikjal ja sellel on täiesti olemas oma koht enamus inimeste eludes. Enamasti on see lihtsalt varjatum, ka enda eest, ja mitte niimoodi ausalt välja öeldud.
 
Kristel1 22. juuni 2014, kl 21.52
Ma teen kõike ja enamgi veel..on vaja vaid kohta kus on avalikkus..ja ongi Delfi mis siis ?

Mina olen enda poolt kõik teinud peale lämmatava naise rolli kes ei taha et ta unustataks,

mina annan talle vabad käed oma elus, ma lihtsalt sooooovin seda mida siin kirjutan ja see pole patt :)

Ma ei saa rohkemat teha kui soovida hetkel.
 
Kristel1 22. juuni 2014, kl 21.56
Ma igatsen teda, mida ma parata saan, aga ta loobus kergekäeliselt sest uskus kedagi kolmandat,

ehk kunagi kui ta on vanem vaatab ta tagasi ja mõtleb, kas mitte ise pole targem uskuda kui lasta end mõjutada, sellist mõtlemist ei anna minutid ega tunnid , vaid maagiline aeg ise.

Ma viskaksin ta ette end, aga ma pole selline, ma lasen ajal kulgeda ja loodan, et kohtume veel kus elu silub segaduse ja tunded pole enam nii ülevad.
 
Soov on meil üks 23. juuni 2014, kl 16.05
Sa igatsed ja sind igatsetakse. Mis siis saab, kui nähakse ikka, kohtutakse ja mis edasi? On mõlemal soov näha, kohtuda ja kindlasti kohtutakse. Et näha ja kohtuda ,siis on vaja tegelikkuses tegutseda, siis alles soovid täituvad. Pragu sa soovid nii ainult. Ükski soov ei täitu, kui sa ise midagi selleks ei tee. Võib ju öelda, et kunagi ikka, aga võib mõelda, et kaugusesse mõeldes, siis võib olla juba hilja. Miks oodata ja mida varem, seda parem oma soovid ellu viia... Mina usun, kui mõlemad tahavad kohtuda, siis nii juhtub...
 
Südamest tulnud soov ainult reaalsesse ellu 23. juuni 2014, kl 16.40
Soovin näha ja kohtuda , kui igatseme teineteist... Sisetunne tunneb millegi pärast, et näeme, kohtume veel...
 
küsimus kahe eelneva kommentaari kohta 23. juuni 2014, kl 16.41
Kas need pärinevad -RAHU-lt?
 
Mis siis saab 23. juuni 2014, kl 18.33
Küll on põnev teada,mis saab edasi.Mis saab edasi,kui kaks armunut kohtuvat?Aga seda keegi siin teada ei saa.Unistage aga edasi,sest on ju"TUHAT ÜKS SOOVI"/Mida Sinuga jagada!
 
Millal Sind Näen 23. juuni 2014, kl 19.23
...Jah,siis näed mind veel!
 
Kristel1 24. juuni 2014, kl 17.55
Ta teab et igatsen teda, ma ei saa rohkemat teha kui juba tehtud. Ma loodan teda kunagi veel näha, siis kui ta on vaba, ma ei soovi talle halba, see on mu isiklik soov.

Köik mis juhtuma peab juhtugu, see on peale temale välja ütlemist mu isiklik salasoov. Kui ta on önnelik ja meil iialgi enam vöimalust ei tule lepin sellega, ei suru end peale. Kahjuks jäi midagi pooleli ja mu süda ei andnud rahu..ta leidis kiiresti kellegi teise aga minusse jäid tunded mis ma teha saan kui unistada et ta näinuks kes ma päriselt olen..ta valis kergema tee, ehk kunagi ta möistab seda, aga ma vöin oma üksinduses loota et näidata talle kunagi kes ma olen..see kellesse ta armus olin mina päriselt, mitte see kellena mind esitleti.
 
eelmisele 24. juuni 2014, kl 18.18
Pole sa midagi piisavalt teinud,kui siin veel aega kirjutada.Kui sinu armastus on nii suur tema/kellegi vastu siis...Miks sa ei helista ega kirjuta talle meilile?Et siin nagu õige koht päris pole aga terve maailm...Kahtleb juba sinu päris mõistuses.
 
Kristel1 24. juuni 2014, kl 23.36
Ta teab juba, ta ei taha mind. Las ma loobin sönu tuulde seal kus tahan kasvöi vöörastelegi.
 
Autorile 25. juuni 2014, kl 11.37
Kas õige inimene ütles sulle isiklikult ise, et tal on nüüd keegi teine? Või on see sinu ettekujutus või kusagilt kuuldud, et tal on keegi teine? Kas oled halvasti käitunud, et sind ei tahetud? Võib olla, et inimene igatseb, aga on põhjuseid, miks ei taha... Sa ütlesid midagi temale, aga mida? Võib olla ütlesid midagi ebameeldivat, et tõrjub sind? Sest kirjutad, et see on sinu salasoov, mida tema ei tea... Sa pead ju kuidagi inimesele teatama ja rääkima temaga nii nagu on. Helista või tee midagigi, et oleks teil võimalik kohtuda. Hiljem võid kahetseda tegemata tegusid, sest siin sõnadest ei piisa. Temagi võib olla üksi ja ta ei pruugi olla just suhtes. Kõik on sinu enda teha ja unistamisest, soovimisest lihtsalt on vähe kasu, kui ise sa tegudeni ei jõua. Nii jäädki siia ainult unistama ja igatsema. See pole vabandus, et praegu ei saa midagi teha. Kui on õige soov, siis tegutsed kohe, aga mitte ei soiu ja keeruta oma jutuga siin, et hetkel ei saa midagi teha jne... Seda enam, kui pooleli jäi. Kui sulle tundub, et tal on keegi, siis rääkida ikka saad ja saad teada, kas on tal keegi või mitte? Ole aus ja ära valeta, sest valedega võib kõik ära rikkuda. Helistada sul on võimalik inimesele? Kas on ikka õige jätta kõike kaugesse tulevikku? Võib olla on ta hetkel veel vaba, aga kauges tulevikus, kas on vaba? Kõik ei käi nii, nagu sina soovid vaid proovi ka teistmoodi mõelda. Hiljem võid kahetseda, et kohe ei tegutsenud...
 
Toivo 25. juuni 2014, kl 11.46
Kannata ära see igatsus ja mingi aja pärast näed,et seda sa küll ei tahtnud.Naudi lihtsalt oma vabadust ja väärikust.Muidugi kui sul neid on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!