Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
neutraalne, kuid siiski hooliv..
 
inimene 28. juuni 2014, kl 14.53
kindlasti mitte!!
 
inimene 28. juuni 2014, kl 14.55
igatahes imelikud küsimused/vastused.. Sest minu kirjutis eelmisel lehel - 28. juuni 2014, kl 14.11 räägib juba nii mõndagi!
 
See jääbki nii 28. juuni 2014, kl 15.07
...nii mõndagi?Nii mõndagi on ainult võimalik siin delfis.Oluline on see,mida on öeldud reaalis.Saad aru?Miks imelikud?Ma tean,kes oled sina?Aga kas võimalik on see reaalis?Seda teab vaid AEG!
 
inimene 28. juuni 2014, kl 15.27
mis sa ajad? Pole sul ikka aimugi ja ei pea mõistma! :)

Oeh, see "saatmata kiri" millele ma ei soovinud arutelu, abi ems ,on jõudnud teisele leheküljele.
 
DS 28. juuni 2014, kl 22.10
Ega teema autor ju tahagi siin kellegiga arutleda, aga ehk võiks natukene arusaadavam siiski olla. Mitte siinsete lugejate pärast, kindlasti mitte siinkirjutaja virisemise pärast. Endale kulub ka selline oskus ära ju tegelikult.
Teisalt jäin ma siin mõtlema. Kas äkki on selline kiire andestamine ja teiselt poolt rangem ellusuhtumine omavahel seotud läbi mõtteselguse neis andestamist vajavates olukordades. Nii, et mida segasem mõtlemine seda kergemini saab andestada. Ning mida korrastatum ja selgem on inimese mõtlemine, seda keerulisem jällegi.
Äkki on see hoopis argument selguse vastu :D
Või mida targemad ja vähem targemad kaaskannatajad sellest arvavad?
 
Lihtsalt arvamus 28. juuni 2014, kl 22.29
Kes siia oma loo kirjutab,tunded,armumine,armastus jne.Ega nendest reaalis tegutsejat pole.Siia kirjutamine paneb sellest inimesest väga vastakaid mõtteid mõtlema.Ei mõista sellist asja.Kuidas siin tuleb suu lahti ning reaalis ei tule?Tean nii mõndagi ja inimesel kodus pere olemas...Kuid vähe veel ning salasuhet veel juurde vaja?Kahjuks ei saagi siinset tõsiselt võtta.Isegi sõnu mitte.Võid ainult arvata,oleks nagu midagi.Aga aega oli antud kõigile!
 
inimene 28. juuni 2014, kl 23.25
mis, miks arusaadavam? Saatmata kirja juures? Ei topi oma näppe klaviatuurile enam ja kõik! Tema küll suurt midagi andestama ei pea!
 
Lihtsalt arvamus 29. juuni 2014, kl 01.10
Palun väljenda end arusaadavamalt,mitte siin vaid reaalis.Oled oma vale"sõnastusega"palju haiget teinud.Sõbrana on lihtsam sinule andeks anda...Kuid panid kellegist teisest kõige hullemat mõtlema.Ei pea sinu peale viha ning võid rahulikult edasi elada!
 
suudlus vihmas 29. juuni 2014, kl 09.14
aitäh!
Tubli oled!Tegin eile palju tööd ja tulin alles õhtul tuppa.Anna andeks...
 
Saadetud kiri 29. juuni 2014, kl 10.34
Puudutab mind ka mingil määral "suudlus vihmas". Kindlasti hoopis teistges eluolukordades, kuid armas lugeda, midagi helget, mis sest, et mitte mulle.
 
inimene 29. juuni 2014, kl 13.25
 
inimene 29. juuni 2014, kl 13.27
mis teete siin? Kas teile meeldiks, kui panete kellegile kaardi stendile ja kirjutad alla, ärge näppige palun.. ning paljud möödujad kirjutavad sodivad sinna.. ?

Te ei ole vist saatmata kirjade mõttest aru saanud.. :(
 
suudlus vihmas 29. juuni 2014, kl 15.54
ma panin oma kaardi sinna kõrvale!Sest ma tahtsin nii
väga,et need kaardid kõrvuti oleks.
 
inimene 29. juuni 2014, kl 16.13
huhm.. miks sa nii arvad?
 
suudlus vihmas 29. juuni 2014, kl 17.08
...et poleks vaja juhet raisata,puurime augu seinast läbi.
 
inimene 29. juuni 2014, kl 17.15
 
suudlus vihmas 29. juuni 2014, kl 18.15
kuula vihma-
 
inimene 29. juuni 2014, kl 18.25
Miks? Mis?

Peab vist teema kustutama ja talle uue tegema.. :(
 
komm 29. juuni 2014, kl 19.04
teemaaglataja, see siin on foorum ja kõigil on õigus teemades sõna võtta. siin sinu reeglid ei kehti. kirjuta oma õige nimi, et inimene sind ära tunneks, sest seda sa siin ju ootadki. oma postkaarte ja kirju saadetakse õigele aadressile. anonüümselt ei ole mõtet siin lolli mängida, veel vähem targutada ja igaüks võib välja lugeda just seda, mida hing ihkab. tee oma foorum ja siis sul ei ole põhjust vigiseda ja vinguda. kasuta oma õiget nime ja tuleb ka see õige isik.
 
suudlus vihmas 29. juuni 2014, kl 19.15
panin oma kaardi sinu oma kõrvale,sest sõnum oli meil üks.Vahet ei ole,kes sa oled-juhtmed on sul pikad.
Ja meeleolu kõikuv.
Mine räägi homme selle temaga!
Kuna sinu tonaalsus on mulle tuttav-siis panin oma sõnumi sinu oma kõrvale.
Ikka puust ja punaseks-kas tõesti!
 
inimene 29. juuni 2014, kl 19.24
kuule komm, muidugi võivad, asi on lihtsalt põhimõttes, ning, ma ei vingu!
 
komm 29. juuni 2014, kl 20.13
ära hakka tagasi ajama. siin kehtivad vaba liikumise põhimõtted ja pole mõtet suruda omi peale, sest kedagi ei huvita need. suudlus vihmas remark oli tabav. sul on pikad juhtmed. sest sa ise ei ole asjast aru saanud ja hakkad veel tagasi ka ajama. aktsepteeri teisi siin, siis teevad seda teised ka.
 
no ei tea 29. juuni 2014, kl 20.36
see foorum on end juba küllalt halvas valguses näidanud! Meil on ka ju kasutusel nimetused nagu delfi debiilik jne! :D
 
kuts-ile 29. juuni 2014, kl 21.35
Ei ole mõtet sinul endale ette kujutada seda, mida ei ole. See ei ole nii nagu sina kirjutad RAHUST. Milleks sa kirjutad siin kellegist valet(vale süüdistus)?
 
Süütust süüdlasest 29. juuni 2014, kl 21.46
kuts Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no ei arva SIINSED, et selle teema algatas RAHU- k
> üll aga käib ta järjepidevalt kõikides teemades se
> es ja ettekujutamas ....
> Lp RAHU - saa juba üle
> - kõik teemad ei ole sinuga ja sinule mõeldud- ära
> otsi midagi mida ei ole- kogu elu ei keerle ainul
> t sinu südamevalu ümber.
> Meid ei huvita enam si
> nu kurblaul, mis kõigub andestamisest vihkamiseni.
> palun lõpeta ükskord ja mine oma eluga edasi.


Saa juba üle sellistest paranoilistest mõtetest. Vale süüdistus on karistatav ja karistada sa saad, kui ei lõpeta siin kellegi alandamist.
 
inimeseräbal 29. juuni 2014, kl 21.51
hei, jätame selle rahu teema vähemalt eks ju! :)
 
komm 29. juuni 2014, kl 22.39
igasse foorumisse eksib neid ''debiile'' ära. delfis registreerumata saab postitada ja teeb asja lihtsamaks. asi oleks teine ja neid anonüümseid julgeid ''debiile'' vähem, kui internetis viibimine oleks sama vähe anonüümne kui tegelik elu. suundun üle teise nurka. andsin lihtsalt mõista, et siin käivad paljud, mitte ainult teemaalgataja ja tema kallike nr1, keda tema elus ei ole enam. oled anonüümne, siis ei tule ka seda õiget inimest siia lugema, vaid paljud teised siinsed hingevalu nurga külastajad. kaardi näide oli küll väga tobe.
 
inimene 29. juuni 2014, kl 23.13
miks tobe? Ega ma ise teises kohas kirjutan otse temale! Seal pole anonüümsust! :) siin jah tänu anonüümsusele kirjutab kes tahes mida tahes, kuid kas see on väärikas ja m6istlik.. oleneb juba sellest kes kirjutab vastab.. Minu kavatsused on head, kedagi halvustama ei hakkagi, lihtsalt panen m6tlema, üritades mitte solvata, alandada!
 
N2 14. august 2014, kl 14.41
Lihtsalt, kirjuta talle. Ta ei pruugi su tunnetest teadagi, tee esimene samm :)
 
IFF24 15. august 2014, kl 18.35
Ütleme nii, et see kõik on läbi ja mul vastused käes! :) Siin kriban vahel ikka! Olin inimesest täiesti valel arvamusel ja ei olnudki mingit sõprust ega miskit! Või siis oli, kuid ta millegipärast ei ütelnud seda välja, vaid lasi asjad käest ja minu tunnetekeerisest ning suurest segadusest läksid asjad niivõrd segaseks.. Siiski olen pettunud et Ta ei ütelnud mulle otse vaid pigem kippus keerutama, samuti ei teinud otsuseid.. No jamh.. Kui pilt inimesest halb, siis on kõik kärmed vastama ja otsustama.. Imelik on ka see, et miks ta ei ütelnud siis, et ta hetkel ei oska seisukohta võtta.. Ma igatahes järgminekord targem! :P "No Need To Argue" ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!