Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
neutraalne, kuid siiski hooliv..
 
huvitav 16. august 2014, kl 09.39
Defineeri sõprus ja tunded mida mainid, ka. käitumine! Ära edasi loe enne kui sellega valmis pole... nii nüüd oled need enda jaoks selgeks teinud. Tubli! Ja nüüd tuleb oluline koht ...mõtle!, kas kõik defineerivad sõprust ja tundeid sarnaselt sinuga ning millele toetub sinu arusaam ehk mille põhjal teed järeldusi ning kui adekvaatseteks neid võib nimetada või on tegu pelgalt sisemise sooviga asju näha nii nagu need tegelikult ei ole.
 
IFF24 16. august 2014, kl 10.59
Teen järeldusi inimese, siis teise käitumise ja selle keerutava häma põhjal, kust nagu konkreetset vastust ei tulnud.. või tegin ja noh, well.. ei viitsi küll tagantjärgi arutada.. Alati soovinud asju näha nagu nad on, kui küsisin, siis mind ei aidatud. A'la mõtle ise, otsusta ise! :) Olin loll ja pime, sest ta tahtis juba üsna kähku minust lahti saada! ;) Pole vaja seda vana jama siin arutada!
 
Will I See You Again? 16. august 2014, kl 18.04
Kuidas saad öelda,et kõik on kangekaelsusega,ükskõiksusega hävitatud?Sina ei tea teiste põhjuseid?Enda vaatenurgast pole mõtet otsuseid teha.Otsused tehakse siis kui inimesega on räägitud.Kui öeldakse välja,et vastuseid ei tule ega saa...Käi p...sse mida iganes?Siis on finiš ja kõik!
Mehed pole alati adekvaatsed otsustajad,vaid tehakse otsus-oletuste,kellegi jutu põhjal!
 
IFF24 16. august 2014, kl 18.26
mingi aasta otsa lihtsalt lohiseda pole kah just normaalne.. Samm tuli astuda. Pärast kui tõesti, "eemal" sai ilusti hinge puhastatud ja tunne, et ma enam ei tunne, otsisin jah kontakti uuest, vana loll.. Loomulikult pettusin endas, Temas ja üldse kõiges, kuid mingit soovi kellegile halba teha või piinata polnud! Nojah, on nagu on ja las olla! :) Pole siin aasta algusest peale miskit viha pidanud! Kedagi vägisi muuta ei saa!
 
Will I See You Again? 16. august 2014, kl 18.49
Kui mehes on ikka need vead,mis väga silma ja avalikkust häirib siis jah...On lihtsam võtta endale kaaslane,kes vastab minu nõudmistele.Ega mees ei soovigi neid vigu kõrvaldada,vaid otsib edasi omasugust.Elu nagu lill ega saa kunagi aru,miks talle pidevalt korvi antakse!
Head teed ja palju ilusaid hetki edaspidiseks!
 
IFF24 16. august 2014, kl 18.52
 
Will I See You Again? 16. august 2014, kl 19.05
Saad isegi aru,miks sind ei taheta.Vastused näitavad juba sinu enda harimatust väljaspool voodit!
 
IFF24 16. august 2014, kl 19.14
? Mis? D:

Hehhe.. ma ei tea, miks ma üldse vastan teile, kuid neid valikuid ja valijaid ikka jagub! :) Hetkel on sügis südames ja sellest piisab! :)

Tahaksin küsida, miks kurjustad minuga? :.
 
Will I See You Again? 16. august 2014, kl 19.46
Vabandust,olen otsekohese ütlemisega!
Esimene mulje sinust oli päris hea aga lõpp on ju päris aia "taga"!
Ei minu pärast pole vaja end muuta.Aitäh siiski!
 
IFF24 16. august 2014, kl 20.06
Hm.. kes räägib? Minu peale pahane siis? Üldiselt ma ei võta seda foorumit tõsiselt, kunagi oli üks tegelane siin kes hämas mul postkastis ja saatis muusikat! Kasutaja Gretty vist oli, et esimene ja viimane kord kui siin kellegiga mõistatamismänge mängima hakkan! :)
Pealegi, kui tundun tuttav ja tahad välja elada end, siis lase käija! :) Mis mul sellest! :)
 
huvitav 16. august 2014, kl 22.00
IFF24 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teen järeldusi inimese, siis teise käitumise ja se
> lle keerutava häma põhjal, kust nagu konkreetset v
> astust ei tulnud.. või tegin ja noh, well.. ei vii
> tsi küll tagantjärgi arutada.. Alati soovinud asju
> näha nagu nad on, kui küsisin, siis mind ei aidat
> ud. A'la mõtle ise, otsusta ise! :) Olin loll ja p
> ime, sest ta tahtis juba üsna kähku minust lahti s
> aada! ;) Pole vaja seda vana jama siin arutada!

Ehk sa ei näinud asju nii nagu nad on, sest sa ei näinudki neid, vaid küsisid, et kuidas asjad on. Kui soovitati prillid osta ehk, et ise mõtleksid ja näeksid kuidas asjad on, leidsid, et aus soovitus on häma ning keerutav käitumine.
Sa olid loll ja pime, sest sinust taheti üsna kähku lahti saada? Sa ise ka loed mida kirjutad? Sinust taheti ilmselt lahti saada, sest (anna andeks) aga oledki loll ja pime! (see on provotseerimine, mis peaks sundima sind mõtlema, jah see jube asi mida sul teha soovitati, kuid ehk ei olnudki see vale?)
Kuidas põhjendad enda käitumist antu valguses?
 
IFF24 16. august 2014, kl 22.19
Mis? Ma ikka nüüd tean ja näen üsna F U C K I N G kindlas valguses.. mul oli õigus! Ja ma ei taha selle jamaga enam tegeleda.. sry teatud sõnade kasutamise pärast, kuid hetkel ajate küll vihale, mida küll juhtub harva, kuid siiski!!!!!!!!!!!!!
 
huvitav 16. august 2014, kl 22.50
Ma ei kirjutanud midagi valesti. See on sinu enda jutt. See, et sind lolliks ja pimedaks nimetasin, oli provokatsioon, kuid ilmselge järeldus, või mis?!. Sa ei peaks solvuma, vaid õige koht oleks olnud mõelda ja tunnistada oma eksimusi. See, et sa seda ei teinud, näitabki kahjuks, et sa ignoreerid. Vihastad siin tühises foorumis, mida tõsiselt ei võta, äsja väites, et võime end siin välja elada, kuid ometi läheb sulle see korda. (liiga hilja, et eitada) Seda miks see sulle korda läheb, tead sa niigi. Kuid see kus kohast vastuseid otsid on vale. Ära tee seda teistelt aktsepteerimise ega mõistmise leidmise näol, vaid otsi iseennast. Kuna sa ei ole ennast leidnud on ka sinu küsimused vaid ennast otsivad, sellepärast ei saa sa ka nõuda vastuseid teiste käest.
 
IFF24 16. august 2014, kl 23.05
issand jumal, mida sa ajad mulle????
 
IFF24 16. august 2014, kl 23.09
Pole millegiga eksinud! Mul on palju väiteid ja kindlaid fakte, et olin tühine!! Inimene hämas lihtsalt ja ise külvasin oma tundesaastast kah segadust, et damn, oleksin pidanud minema, kuigi tahtsin täita lubadust, et saan üle ja sõbrad edasi, olevat juba ühe inimese kaotanud taolise probleemi tõttu ja rohkem ta ei tahtnud, et nii juhtub.. Issand kui debiil ma olin, et alati tagasi ronisin.. nojah, 50/50 tunne ja ka soov täita vähemalt see tema poolne soov..
 
huvitav 16. august 2014, kl 23.36
Miks sa otsid sõprust?
 
IFF24 16. august 2014, kl 23.39
sõprus on parem kui armastus, vabam.. pealegi, ega minust siiski ei olene, et peale tundeid sõprus veel võimalik oleks, inimesed on ju erinevad..
 
huvitav 17. august 2014, kl 00.08
Sõpruse vajadus peale armastust?, pigem armumise, on hülgamise kartus. Sõpruse vajadus inimeselt kelle vastu arvatavalt tunded olid, on isekas soov, mis seab kahtluse alla tunnete isetuse.
Sõprus on parem kui armastus, see ei ole vastus, parafraseerides - jäätis on parem kui kurk. Anna mõistlik vastus, miks sa otsid sõprust?
 
IFF24 17. august 2014, kl 00.16
issand, ma andsin juba! Pole vajadus ju peale tundeid sõbraks jääda, aga kui inimene on kalliks saanud, siis väike soov ikka oleks küll! Miks ma otsin sõprust? Kui inimene on huvitav ja temaga on hea rääkida saab ta osaks minu elust ja ma ei otsi, see kuidagi juhtub ise enesest..
 
huvitav 17. august 2014, kl 00.42
Sõnastan ümber, ka sõpruse soov inimeselt, kelle vastu tunded olid, on isekas soov, mis seab kahtluse alla tunnete isetuse ning ka soovitava sõpruse. Enda alandamine sõprust soovides peale tundeid, mis ära tõugatud koos osakese sinuga, paneb õigustatult kahtlema nii sõpruse siiruses, kui väidetavates tunnetes.
 
IFF24 17. august 2014, kl 00.48
jamh.. see oleneb kõik inimestest!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!