Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Nagu me kõik. Ma vaid tean, et kuskil Sa oled...
 
IgatsevMees 02. oktoober 2015, kl 22.36
Alati on midagi, mis pole see õige. Aga kuskil Sa ometi minu jaoks oled?! Sina, keda, ma olen igatsenud.Tahan sinuga taevasse vahtides elust lobiseda ja lihtsalt end hästi tunda
 
ei tea 02. oktoober 2015, kl 22.52
Selgel sügisõhtul vaata taevasse ja mõtle, et kusagil on keegi, kes vaatab neid samu tähti. Kes mõtleb võib-olla samamoodi ja kes igatseb sinuga sarnaselt vestluskaaslasest.

Tema silmades säravad samad tähed, mis sinu silmadeski ja ta tahaks jagada kellegagi oma mõtteid ning tunda end mõnusasti.
 
ei tea 02. oktoober 2015, kl 23.00
Võib-olla ei aima ta sinu olemasolu, võib-olla ta unistab niisama tähistaevast jälgides ja mõlgutab oma mõtteid Linnuteed jälgides ja end seda tehes hästi pisikese ja tähtsusetuna tundes. Ehk annab sametjas taevas tähtede jälgimine talle mingi teatava rahulolu ja jõu.
 
ei tea 02. oktoober 2015, kl 23.16
Ehk astub ta oma mõtteis Linnuteerada ja on pimestatud kõigest säravast ning ei heida pilkugi maistele avarustele. Kuid kindlasti ei unusta unistaja seda rada, mida mööda ta sinna jõudis, sest ühel hetkel on temalgi aeg tagasi pöörduda. Siis jääb tähesära tema seljataha ning pilk pöördub ette. Sinna, kus metsad kohavad ja veesilmad öösel tumedalt läiklevad. Sinna, kus teed looklevad siugja paelana lõputuna näiva mustrina kaugustesse.

Kuu heidab puude varje ja lagendik, kust ta oma unistuste teekonda alustas, kümbleb kuu hõbedas säras salapärasena ning kutsuvana. Sellele on raske vastu panna ja peatselt astub ta taas tasa öisest kastest hõbejat heina riivates koju tagasi. Olles tagasi seal, kust tema mõttelend alguse sai.
 
KeegiKusagil 03. oktoober 2015, kl 07.19
Nagu me kõik...end lihtsalt hästi tunda...olla hoitud ja kaitstud...
 
Anonüümne kasutaja 03. oktoober 2015, kl 07.32
❄️❄️
 
.. 03. oktoober 2015, kl 09.01
Arvutis toimub tegelikult lihtsalt fantaasia ja ajaveetmine. Interneti teel on pärsitud paljud meeled, eelkõige nägemis- ja kuulmismeel, millega selekteeritakse välja, kas inimesest saab või ei saa partner. Vähem tähtis pole ka kompimismeel.. Ka lõhn on ülioluline.
Nüüd tõsisemalt, aga mõte oli sees, et pigem tasub ringi vaadata enda ümber päriselus. Kas tuttavate seas ei ole ühtegi vaba naist, keda juba piisavalt tunned, et ta meeldiks ja kellele ehk sobid Sinagi? Otsitakse õhinaga uut ja tundmatut (on ju põnevam), aga võib-olla on ta hoopis Sulle palju lähemal? Ja on juba kaua olnud.
 
Mõtlen Sellest mehest 03. oktoober 2015, kl 11.51
Varem ei tahtnud aga nüüd tahad? Tuuled siiski pöördumas on aga kelle poole? Seda teab jumal taevas!
 
MSM 03. oktoober 2015, kl 23.43
Nagu me kõik, tahame koju minna - olla hoitud ja armastatud. Aga kas aeg on enam õige? Aeg sammub edasi, tagasi vaatamata ega sammukestki tagasi. Kaminas põleb tuli, jälgides leekide mängu - ilu ja võlu. Meenutamas 1001 - te küsimust ajaloost. Ära igatse kättesaamatut, see teeb haiget. Olin kaua Sinu jaoks olemas....Kuid Miks Alles Nüüd???
 
IgatsevMees 04. oktoober 2015, kl 01.30
Kui öösel kaob uni, millest siis mõelda. Savikast või oma igatsustest? Vahtida lakke või minna varem tööle?
Vahin aknast välja ja mõtlen. Tegelikult äkki Saatus kiusab mind. Paneb proovile. "Sa mees ei peagi õnnelik olema. Tegid eelmises elus kuhjaga halba ja nüüd kannata".
Loodan, et olen suutnud paar viimast nädalat olla meeldiv inimene nendele, kellega olen suhelnud.

Tänud kõigile, kes mu postitust märkasid, kirjutasid, kaasa mõtlesid
 
ei tea 04. oktoober 2015, kl 10.19
See Saatus on üks omamoodi tegelane. Kui sina tahad temasse uskuda, siis võid sa uskuda, et ta on kiuslik vanamees, kes loodud vaid selleks, et sulle kaikaid kodaratesse loopida. Aga sa võid mõtte keerata hoopis selles suunas, et sina ise suunad oma saatust enda mõtete ja tegudega igas päevas sinnapoole, kus sa sooviksid seda näha. Sellele kiuslikule taadile näita trääsa ja korda endale, et tegelikult on sul vajadus olla õnnelik, sest sa teed praegu ju kõik selleks, et see saavutada.

Kannatused mõtlevad inimesed endale ise sageli välja, isegi kui neil neid tegelikult eriti polegi. See oleks nagu osaks inimeseks olemisest, et pead elu jooksul ka kannatama, muidu polekski nagu õieti elanud.

Kirjutad, et oled olnud paar viimast nädalat meeldiv inimene nendele, kellega oled suhelnud. Võib-olla mõtled nüüd edasi, et võiksid olla ka järgmise ja ülejärgmise nädala selline. Seda muidugi mitte ennast ohverdades või end kuidagi alla surudes, et teistel oleks hea sinu heaolu arvelt, aga arvan, et mõistad, mida öelda tahtsin.
Elu muutub sageli kui muutub su mõttelaad ja teod.
 
Mõte 04. oktoober 2015, kl 11.50
Autor ela endale ja oma perele, mitte sõpradele. Seega pole Sinu õnn enam kaugel. Ära ela oma elu vales järjekorras ning vali ise - kellega suhtled. Kahjuks pole kõik sõbrad, kes Sind sõbraks valivad!
Kaunist päeva Sulle!
 
&&& 05. oktoober 2015, kl 20.11
Sina ""ei tea" oled küll väga ilusad mõtisklused ja igatsusest tulvil tunded kirja pannud.Kohe mõnus lugeda.
Unistused viivad Linnuteele.
 
igatsevnaine 05. oktoober 2015, kl 21.20
Tähed vaatavad vastu uhkelt ja külmalt, kui oled üksi... Lähedasega koos, aga soojalt ja kutsuvalt.
Ise pole seda tundnud, küll aga seda, kui kõrvalseisja ei näe sama, mis mina. Ta ei vaatagi selles suunas... üksindamaale viib see, kui ta ütleb, et minu nähtu on üldini vale ja rumal. Üksindusest on hullem see, kui oled vale inimese kõrval. Oled tema jaoks vale ja tema on sinu jaoks vale. Kui saad vabaks, siis hindad üksindust teistmoodi - võimalus olla vaba ja eriline, lubad endale erinevaid, sulle sobivaid mõtteid. Kui ükspäev saad terveks, oled valmis igatsema enda kõrvale kedagi, kes mõtleks sarnaselt, unistaks rumalasti ja armsalt...
Mina vaatan oma tähti üksi ja püüan sellega rahul olla, sest tean, et vale inimese kõrval tähed kaotavad oma tõelist tähendust.
Kui vaatan tähti täna, siis mõtlen Su peale ja saadan südamesoojust. Sa ei ole üksi :)
 
Alex 06. oktoober 2015, kl 15.17
Aitäh kullake! Miks Sa oled küll nii armas!?Kindlasti väärid Sa palju-palju enamat.
Minu täht särab alati Sulle!
 
ei tea 11. oktoober 2015, kl 23.52
On õhtuid, kus pilved varjavad tähistaeva ja pilkane pimedus surub su justkui vastu maad madalaks. Kui teelt kõrvale astud, tajud vajumist sügisesse porisse ning tunned end abituna, sest kõikjalt pealepressiv pimedus on su suunataju eksitanud. Satud segadusse ja rahmad kätega õhku, ilma, et midagi su pihkudesse jääks. Tajud vaid pimedust läbi sõrmede vihisemas. Pimedust, mis mässib end su ümber nagu kleepuv mass või niiskelt jäine kile. Oled eksinud ja su süda peksleb ärevalt nagu pihus rabelev linnupoeg. Püüad kuulatada, et pimedusest leida tee valgusse ja kindlale teele, aga kuuled vaid kiirenevaid südamelööke, mis näivad lausa kõmisevat sind endasse neelanud pimedas tühjuses.

Oled eksinud mustava pimeduse kuningriiki.
 
mine 12. oktoober 2015, kl 10.22
arsti juurde, sul on deprekas.
 
ei tea 12. oktoober 2015, kl 10.39
mine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> arsti juurde, sul on deprekas.

:)Väga kainelt ja kaalutletult pandud diagnoos.:) Kohe näha, et inimene on kahe jalaga maa peal ja tirib kõik teised, kes üritavad õhku tõusta oma kirjanduslike katsetustega, maa peale tagasi. Kui vaja siis lükkab peputpidi porilompi ka.:)
 
haruldaselt 12. oktoober 2015, kl 13.19
kaunis loodus ja ilm ju.Pori pole kuskilt näha.Kaunis eksole.
 
ei tea 12. oktoober 2015, kl 13.58
Käisin hommikul fotokaga looduses, aga seda, mida tahtsin, ei saanud. See-eest sai pildistada sinitaeva vallutanud hallikasvalgeid pilvi, mida õnneks siiski nii palju polnud, et terve taeva oleks oma sügisele omase igavavõitu värvigammaga ära katnud. Puud on siiski veel liiga rohelised või mõned üksikud hoopis oma rüü ült heitnud nii et mingit erilist värvidemängu polnud kaamerasse püüda.

Loomulikult on ilm veel talutavalt kena, sest mingit kahtlast läga ega paduvihma ju alla ei kalla. Tuul on taltunud ning ilm hetkel vagane, kuigi sompus. Kauniks ma seda siiski ei nimetaks.
 
alati 12. oktoober 2015, kl 14.23
iga asja kallal saab viriseda kui hästi urgitseda.Ei ole halba ilma heata.
 
ei tea 12. oktoober 2015, kl 15.00
Absoluutselt õigus.:) Viriseda võib näiteks liiga ereda päikese üle, liigse kuivuse, palavuse, vihma, niiskuse, külma, tuule või tuulepuuduse üle. Sügavamalt urgitsedes võib viriseda veel oma pereliikmete, ülemuse, töökaaslaste, poliitmaastikul toimuva, seadusest kõrvalehiilijate karistamatuse, pagulaste jms üle. Kui muu üle vinguda pole, siis virised taevas lendavate linnuparvede üle, kes tekitavad parajat kakofoonilist heli ning kui kauaks neid vahtima jääda, võite saada mõne kena läraka puhast linnusitta kraevahele või pähe. Sellisel juhul on teie virisemine õigustatud.

Linnas võib viriseda korralageduse üle kui mõne kodaniku jaoks ei koristata näiteks liiga kiiresti langenud lehti ära. Teine kodanik pahandab seevastu selle üle, et lehed on liig kiiresti ära koristatud ja ta ei saa nendes jalgadega sahistada või neid naljaviluks korjata.:)

Ma mõtlen veel, kuhu mu fantaasia hetkel välja võiks jõuda.:) Hetkel kukkusin vist Pegasuse seljast maha ja vaatan kas kõik kondid ja luud on terved ning liipan reipalt siit eemale.:)
 
nii et 12. oktoober 2015, kl 20.24
Virisemine on suht tulutu tegevus.Kui lind pähe s...b, pidi rikkaks saama!!(pole kogemust,aga annab lootust)
 
täida autori väli 13. oktoober 2015, kl 22.17
Ma unistan sama kui teemaalgataja, aga unetutel öödel paraku nii luulelisi tundeid ei tek. Peamine mõte on, et noh.. saaks magada!
 
ma armastan Sind 14. oktoober 2015, kl 16.38
Mu süda on kaua igatsenud Su järele - varajastel kevadhommikutel, linnnulaulu täis lembel varasuve hommikul, õrnadel kevadõhtutel, sumedatel suveöödel, suvekuumuses, tähistaeva all, härmaspuude all...Kui ma vaid saaksin aru, mis on juhtunud...
 
naki 14. oktoober 2015, kl 16.53
see on igatsus kellegi teise kondi järele.
 
ma armastan Sind 14. oktoober 2015, kl 16.55
Kust Sina tead? Tema ei ole teadustanud mulle, et ta teise kont oleks...
 
naki 14. oktoober 2015, kl 17.01
Teised koerad rääkisid!
 
ma armastan Sind 14. oktoober 2015, kl 17.07
Sa tead, et mina see ja see...armastus kellegi mehe vastu - on kindlasti valelik teise naise mees...Ja mina peaksin Sind uskuma, kuigi ta ise mulle tunnistanud ei ole?P.S. Ütle mulle, kallis R., kas Sa ei armasta mind?
 
Ütle 14. oktoober 2015, kl 17.10
Ütle, kas see kohtumine oli juhus või Sinu provokatsioon? Ma ei saa kuidagi rahu...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!