Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Nagu me kõik. Ma vaid tean, et kuskil Sa oled...
 
ma armastan Sind 14. oktoober 2015, kl 17.12
Missugune kohtumine? Unes vaid näinud ja oodanud...Asjata!
 
?????? 14. oktoober 2015, kl 17.15
Kohtumine, mis tõmbas vaiba mu jalgelt ja lammutas maha ajaga nii tugevaks laotud kaitsemüürid. Kas see oli saatus, et sattusime üle nii paljude aastate just ühes ja samas kohas olema. Tegid Sa seda meelt lahutada meelega?
 
!!!! 14. oktoober 2015, kl 17.19
Juhus.Ei usu saatusesse.
 
ma armastan Sind 14. oktoober 2015, kl 17.20
See ei ole mulle, nii et ära vasta mulle. Ei kohtumisi, vaipu, kukkumisi...Miks Sa mulle ei ütle??
 
mida 14. oktoober 2015, kl 17.22
sa tahad?
 
ma armastan Sind 14. oktoober 2015, kl 17.23
Kas peangi igatsema teadmatuses? Algas see lugu ju teisiti... Kui Sul mind pole vaja, siis ülte seda!
 
ma armastn Sind 14. oktoober 2015, kl 17.25
Kas Sa silma vaadates ja muus aru ei´saanud, mida üks armunud naine tahab...Kui kaks hinge sulasid kokku?
 
sa 14. oktoober 2015, kl 17.27
tead minu ei kasutamist.Täna ei,homme ja...Ma ei tea.
 
ma armastan Sind 14. oktoober 2015, kl 17.34
Mida? Ära tule nüüd ütlema, et oled sama inimene, kes minuga kohtus seal ja seal..Ma ei ole midagi sellist tahtnudki, millele sina mulle "Ei". Sa oled võõras inimene ja ära mökuta siin!!!
 
armunud naine 14. oktoober 2015, kl 17.42
sa ise ka ei tea mida tahad?Sai nagu räägitud.Ikka ei usu.
 
17.25 14. oktoober 2015, kl 18.03
Sul sulas juhe kokku!
 
Soov on olemas 14. oktoober 2015, kl 19.43
Soov vaadata taevasse koos, rääkida kõigest oma armsamaga. Teineteist mõistes, et ei peaks enam igatsust tundma. Seda kõike oma armsamaga!
 
Võimalus 15. oktoober 2015, kl 19.51
Kui on soov, on ka võimalus. Iseasi kas seda kasutada tahetakse.
 
IgatsevMees 16. oktoober 2015, kl 20.45
Saatmata kirjadele ei peaks tegelikult vastuseid tulema.
Kirjutan siin endale. Püüdes endas selgusele jõuda. Kuulates Diana Krall´i.
Mõtlikult ja püüdes mõista, miks on asjad nii, kuidas nad on...
Ma olen üksi. Miks? Ma ei suuda leppida selle igapäevase igavusega, mis iga kooselu ühel hetkel tabab.
Seks on sama.
Mõtted on samad. Kõik on avastatud.
Mingu selleks kuud või aastad, lõpuks on kõik see sama...
Kus on teistmoodi inimesed?

Kus olen mina?
 
Sõltlase unistus 16. oktoober 2015, kl 22.07
Sa oled üksi, sest oled nõrk ja oma sõltuvuste ori. Su sõltuvused juhivad su elu ja sinul ei ole selles osas sõnaõigust. Suhtes ei saa ju vabalt end umbe juua ja ööd läbi võõrastes eludes nühkida. Võid ju ennast igavuse ja halli argipäev hirmuga vabandada, aga tegelikult oled sa üksi ja õnnetu sõltlane, kes tahab enda kõrvale inimest, kaaslast, armastust, aga teab, et on selleks liiga nõrk.
 
IgatsevMees 16. oktoober 2015, kl 22.32
Sõltlase unistusele,

Ma olen üksi ja õnnetu,
kõik muu on vaieldav....
 
dii 16. oktoober 2015, kl 23.16
elu ongi komprimisside kunst. kui tahad, et su kõrval oleks keegi püsiv, pead leppima igavusega. aga kui tahad, et iga väikese aja järel saabub uus ja huvitav, pead leppima üksindusega. kolmas variant on ka muidugi olemas. tuleb leida kaaslane, kes on nõus sind jagama teistega.
 
Igatsev mees 16. oktoober 2015, kl 23.47
Tahaks avastada inimesi. Ja jälle tunda oma südames, et armastus on kuskil vaid minu jaoks ootel
 
dii 16. oktoober 2015, kl 23.52
järelikult pead leppima tõsiasjaga, et oled vahepealsel ajal üksik ja õnnetu.
 
naine 17. oktoober 2015, kl 11.04
Käiks kaarega sellisest"igatsevast mehest" mööda.Kas sellistele túúpidele on välimääraja?Pealt sile,seest mäda.
 
mina 23. oktoober 2015, kl 11.26
See on tegelikult igatsus leida taas iseend, ma olen selle läbi teinud ja ma otsisin igatsesin valet ... leidsin iseenda loksus kõik tagasi paika.
 
Igatsevnaine 23. oktoober 2015, kl 19.21
Kulla mees, aga miks oled õnnetu, kui üksi olek on Sinu valik?
Ma ka teadsin alati, et kuskil on keegi. Teine küsimus on selles, kui ta on Minu Keegi, kas olen talle sama?

Minu ellu see tuli ootamatult. Oli raske periood, ma ei otsinud armastust, aga esimesest pilgust tekkis tunne, et vastas on eriline inimene. Õppisin teda tundma ja armusin ootamatult ja väga sügavalt. Tundsin kõrvades südamelööke seistes ta kõrval. Tahtsin hõljuda või maa alla vajuda, punastasin ja ei saanud talle silma vaadata.
Kuidas üle saada: vältisin, püüdsin ennast avada, põgenesin, sulasin, olin lihtsalt sõber jne
Kahjuks või õnneks see oli ühepoolne. Keeruline...
Olen tänulik oma südamele, et see elus on. Loodan väga, et kogen seda uuesti, küll ei jaksaks aga olla uuesti ühepoolselt armunud. Ei ole selleks jõudu. Kuidagi turvaline tundub olla lihtsalt meeldiva inimesega koos. Mitte enam nii hingepõhjani raskelt tunda ja katkendlikult hingata, kui pead kõrval seisma ja silma vaatama.
Armastus tuleb ise, jõuliselt ja ootamatult, nagu ikka üks armastus teeb :)
 
viimasele 23. oktoober 2015, kl 20.33
Millest järeldus, et oli ühepoolne? Sinul vast ilus unenägu, sest reaalselt sa otsid armastuse lähedust!
 
Igatsevnaine 23. oktoober 2015, kl 21.01
Ikka ühepoolne, kui teine ei tunne sama?
Unemaa on kaunis, aga seda purustab kildudeks hommik ja vajadus reaalsuses elada.
 
Viimane võimalus möödus 23. oktoober 2015, kl 22.43
Ei usu. Küll aga usun, et oled fiigraanne mängur. Isegi langesin lõksu ja lasin end julmalt lollitada. Õnneks sain peagi aru, et ainus, mis sind huvitab, on mäng ja selle võlu. Edasi oskasin end sinu eest juba korralikult kaitsta.
 
Mine rahus, tuleb uus aga vana ka tagasi ei anna 23. oktoober 2015, kl 23.47
Ju pole sinul endal enam kellega mängida, kui vajadus jälle tuult taga ajada? Ikka on üks ja sama, kelle kaissu sa igatsemas oled. Seda ei saa pahaks panna, sest on asju mis ei muutu kunagi. Kuid nii juhtub, kui kutset eirat!
Nuta, kui on valus...!
 
Kahetsejale 24. oktoober 2015, kl 00.09
Väga segane sõnavõtt. Kas saaks pisut detailsemalt. Loen ridade vahelt, et igatsed meie lähedust ja ühiseod hetki ning kahetsed, et nii rumalalt kõik ära rikkusid ja tahaksid igal võimalikul moel mind tagasi. Armukadedus närib ja vaevab sind kõvasti. Sain ma kokkuvõtvalt õigesti aru.
 
-> 24. oktoober 2015, kl 00.29
https://www.youtube.com/watch?v=iC2BByYyvV4
 
Ma sulle ütlen! 24. oktoober 2015, kl 13.17
Ei ole kunagi armukade olnud, sest pole vajadust. Naljalt vastast ei leidu aga vastaspooled otsivad ise seda erilist lähedust. Mõni ikka küsib viisakalt, millal tulla võib???
Elu on ilus ja ülevalt kõik relvad kaasa antud. Täitsa valesti saad aru aga piisab ühest kleidist... Me ju mõistame teineteist väga hästi? Hingesugulane?!
Kui oled kellegi teisega juba olnud siis ära enam tuult taga aja, sest reetmist ma ei andesta!
 
Unista edasi 24. oktoober 2015, kl 14.43
Minu meelest ei ole kunagi suhet olnudki ja ka mitte põhjust truu olla. Esmalt loo suhe ja siis hakka truudust ootama. Aga jah, lõpuks viskas see ühe ja sama heietuse kuulamine üle ning leidsin, et maailmas on veel huvitavamaid inimesi. Olen valikuga rahul. Sain seljataga kiuslikult keeravast inimesest lahti ja tunnen end vabalt ning rõõmsalt. Aga sina võid ju edasi heietada, tühje ja igavaid tunde peaks sul jätkuma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!