Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Nagu me kõik. Ma vaid tean, et kuskil Sa oled...
 
SMS 24. oktoober 2015, kl 15.14
Ma pole kunagi midagi ära rikkunud. Kutsusin sind korduvalt, ei tulnud? Järelikult, pole mulle sobiv kaaslane. Selline käitumine on taunitav ja lubamatu. Ehk mõnele sobib aga mulle mitte!
Mine ja ela rahus, mina sind pole enam ammu seganud. Sa pole sinna jõudnud, kus soovisin sind näha. Sellest on muidugi kahju aga sinu elu!
Sinul polnud põhjust truu olla ja minul polnud enam põhjust sinust välja teha. Sa ei tea isegi selles vanuses, mis on kultuurne käitumine - olles ise juht?
See on viinud sind musta auku tagasi ja ilma minuta!
Anna nüüd tuld!
 
ma armastan Sind 27. oktoober 2015, kl 12.33
Ma mõtlen siin ja leian, et muud ei olegi teha, kui kirjutada Sulle üks kiri, päriselt veel. Selgust ma saanud ei ole meie suhtes ja mõtlesin, et toon siis ise selgust. Aga ma ei tea, millal ma selle kirjutamiseks valmis saan.Imelik küll, et mind niisugusesse olukorda panid. Milleks see kõik???
 
Sulle! 27. oktoober 2015, kl 16.45
Ela oma elu, mitte sõprade elu. Nii, nagu teised seda teevad. Soovisin sinuga koostööd teha aga sina ei soovinud!
See, mis tekkis? Ei kavatse minema visata ega pühkida, toob ikka naeratuse näole!
Sa pole kunagi küsinud otse, vaid põgenesid ning jätsid tulemata! Mõtlemise eest ei maksa sulle keegi!
Lõuapoolik!
Selle olukorra valisid sa ise, mitte mina ei pannud sind!
 
ma armastan Sind 27. oktoober 2015, kl 16.56
Oh sa taevas!!! Koostööd? Kui mina hädas olin ja endast 110% oleksin andnud. Kus Siis need koostööpakkumised olid? Kuidas oleksin saanud otse küsida? Paluksin ka teada. Sul ei olnud ju aega. Sa ei ole mind kutsunud. Mina kena naisterahvas ole siis lõuapoolik? Kas sa endale aruannad, mida suust välja ajad. Ah, et mia valisin? No mismoodi ometi?? Ma polnud Sulle oluline ja rääkimata armastusest... Ma ei tea, kuhu panna oma valu, teots on kadunud täiesti...
 
ma armastan Sind 27. oktoober 2015, kl 17.03
Kas siis see imeline mees võib nüüd nii tige ja jäme olla? Aga ma ei usugi, et see Sina olla võiksid, ehk on keegi õelust pritsiv inimene? Ei peaks vist südamesse võtma.
 
mms 27. oktoober 2015, kl 19.28
sa tunned mõnu minu piinamisest.
minu kahetsus tehtud teost ei kao kunagi, sa tead ja naudid. oled kade, et sind ei eelista, kadedusest õelutsed. madal käitumine tõukab mind sinust veel kaugemale.
saan sinust vabaks, ootan selle aja ära.
 
e-post 27. oktoober 2015, kl 22.24
Lõuapoolik, vaata lähedalt, mitte kaugelt - see teeb lihtsalt haiget!
Lõpeta teiste süüdistamine ja vaata peeglisse, mis jätsid ise tegemata!
Sina ja hädas? Kust kohast???
 
... 27. oktoober 2015, kl 22.34
Ja kus sa ise olid, kui sinu abi vaja oli??? Siis oli vaikus ja ükskõiksus ning sõpradega irw - ne? Sinul on tõesti südamest kahju aga südamest kahju tõesti,,, Et sa pole oma elus õiget kaaslast näinud ega tunda saanud!!!
 
,,, 27. oktoober 2015, kl 22.41
Ei ole vaja igaühele selga ronida ja pärast kiruda - kui p...s elu on? See on sinu valitud elu ja sinu p...s keeratud elu!
 
ma armastan Sind 28. oktoober 2015, kl 08.22
Kari hulle koos. Lahmite niisama sinna-tänna, kui mina oma kurbusest siin nutan. Miks teil on vaja mürki pritsida? Mida mina elus saanud olen või kellega seotud olnud, teiesugused küll ette ei kujuta, nii naljakas lugeda, a la "ma eelistan kedagi teist", "ilma kaaslaseta elu läbi" jne...Täiesti tobedad inimesed. See ei tee mulle ju midagi, see teie väljamõeldud sopp, naeruväärt. Te ei tea, midag mina väärt olen või kes võiks äkki mind eelistada! Ajaqte siin mingit jahu, mis mind ei puuduta. P.S. ega eestlane ikka väga lahke ja abivalmis ega ligimese armastust täis ei ole. Ikka teine eestlane on lemmiktoit!!! Enamik "sõpru" pöörab ka koheselt ära, kui kellelgi halvasti peaks minema. Kui on edu ja õnne, siis oi-oi, kui palju igatsuguseid välja ujub.
 
vägagi 28. oktoober 2015, kl 09.44
Õige jutt sul.
 
Sulle! 28. oktoober 2015, kl 10.56
Kõik pole sõbrad, kes sulle klaasikese välja tegemas on. Jäta meelde või kirjuta üles!
Kaunist päeva Sulle!
 
sinule 28. oktoober 2015, kl 11.09
Sina ei ole mingi otsustaja, missugune kaaslane ja missugused tunded mul tema vastu on. Ära húppa úle oma varju. Oma asi. Ela hästi.
 
Sulle! 28. oktoober 2015, kl 16.17
Sina pole tema elu üle otsustaja, tema teeb seda ise. Kus ja kellega ning millal!
Tema on isik, keda kardetakse ja austatakse!
 
, 29. oktoober 2015, kl 11.24
Ära ole nii hirmunud.Võib-olla ootab õnnelik lõpp ka inimest kes sellesse ei usu.Tahan sulle midagi öelda.Ma pole kunagi kedagi nii armastanud.Ma pole iial vaadanud naist ja mõelnud kui tsivilisatsioon hukub ja maailm hukub mõistan ma ikkagi mida jumal silmas pidas, kui temaga koos olen
 
Armas jumal, palun ütle 29. oktoober 2015, kl 15.05
Miks tekivad tunded pahade poiste vastu? Jah, see lihtsalt tuleb ja tekib ning lööb elu täiesti pea peale!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!