Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Teie kõige kiirem kaalulangus mis moega?
 
Iseenda kogemus 26. juuni 2016, kl 09.49
Alustasin sellest, et vaatasin YouTubes läbi kõik toitu puudutavad dokumentaalid. Minu jaoks väga heals materjaliks osutusid kõik dr Robert Lusting suhkru olemust lahkavad loengud nt Sugar: The Bitter Truth, erinevad rämpstoidutööstust kirjeldavad filmid, sellised nagu Food Inc, filmid mis arutlesid tervisliku toidu üle, nagu näiteks The Truth About Healty Eating BBC documentary 2016, gluteeni ja teravilja puudutavad filmid/loengud. Sellest tegin järeldused et kolm kõige halvemat asja minu menüüs olid suhkur, mida ma lusikaga lisasin kohvile/ teele toitudele(puuviljades/juurviljades olev suhkur ok, lusikaga lisatud valge suhkur paha), teravili ja kolmandaks igasugused toiduainetööstuse poolt toodetud poolfabrikaadid/ töödeldud toit, sellised asjad nagu valmis nagitsad/pifid, sardellid,viinerid, keeduvorstid ja tooted mille pakendil on kirjas peaaegu kogu mendeleejevi tabeli jagu keemiat. Seega praegu minu menüüs palju puu ja juurvilju, kala, liha, pähkleid, seemneid, marju, mereande. Mulle YouTubes väga meeldib vaadata selliseid doc seriaale nagu Fat doctor, iga kord poes, kui käsi tahab haarata midagiebatervislikku, meenub see sari ja nende inimeste lood, kes on läbi käinud sellise rämpstoidusõltuvuse kadalipu.
 
Pall 20. juuli 2016, kl 15.46
Tere!!
Sooviks õpetusi kuidas kaalu alandada 2nädalaga.Kui praegu kaalun 71 ja lõpptulemus oleks midaki 50-ga
 
Pallile 21. juuli 2016, kl 13.14
Ära söö. Mitte midaki. Mitte kunaki.
 
artist 22. juuli 2016, kl 09.20
Et kahe nädalaga kaotada 20 kilo, pead kindlasti iga päev sööma palju pekki, koort, saia, kommi, präänikuid. Vältima pead puu- ja juurvilju, kana, kala.
Ja lõpp-tulemus ongi mittaki 50-ga.
 
Maaris 11. august 2016, kl 19.36
Korrapärane toitumine ikka. Olin 3 nädalat haiglas ja kolm kilo läks nagu niuhti. Liikumine oli minimaalne.
Putru, kardulast, supilurre, kala...kõige tavalisemad toidud.
 
misasi.. 13. august 2016, kl 12.59
.. see kardulas on? :D
 
Linnarebane 13. august 2016, kl 16.33
See on see hirmus kartul, mis hullult paksuks teeb. Sööge ikka vahtrasiirupit ja salendavaid tablette.
 
Eikeegitea 18. detsember 2019, kl 15.57
Olen kaotanud 3kuuga üle 30 kg
Ja 4päevaga 5kg
Kuna minul on ka raskusi toitumusegq
Et olen juhtunud 4-5 päeva sõõmata olema.
 
Tartu 30. detsember 2019, kl 17.21
No aitab vaid miinuskaloraaž. Kui üle sööd, lähed paksuks, kui vähem sööd, kõhnud. Ma olen detsembrikuuga kaotanud 6 kilo. Päevas 1200-1400 kcal ja muud polegi. Kaal kukub kolinal. KMI nyyd 22. Söön kõike, mis maitseb. Näiteks armastan väga Dallase saiakesi.
Ainus reegel on syya vähem, kui kulutada suudad. Kõik. Rohkem pole vaja midagi teha. Imelihtne.
yasne 11. mai 2020, kl 19.57
Acai Berry - https://www.iherb.com/pr/Natrol-Acai-Berry-Diet-... Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
 
Minu kogemus 28. november 2020, kl 12.29
Ja liiga kiire kaalukaotus ei ole ka hea, tervislikuks loetakse umbes 1 kg nädalas.
Ükski tablett ei tee imesid, veel vähem aitab kaalust alla võtta.
Ainult loll usub sellist jama...
Kaalu aitab langetada regulaarne normaalne toitumine ja aktiivne liikumine (kasvõi kõndimine).
Isiklikust kogemusest kirjutan:
Kuna mul istuv töö kodukontoris, siis iga aastaga lisandus mõni kilo. Lisaks on mul megaaeglane ainevahetus.
Lõpuks sai mõõt täis, hakkasin iga hommik ja iga õhtu kõndimas käima (tund aega) ja see ju tasuta kõigile.
Toitusin regulaarselt. 4 kuuga kadus 16 kg ja 4,5 kuuga oli 18 kg läinud.
Ei mingit imerohtusid, imeretsepte vms...
Olen suutnud oma kaalu säilitada pea 3 aastat, vanus varsti 40. Pikkus 162 cm, kaal 53 kg. Ei aja näpuga ainult tervisliku toidu järge: vahel tarbin alkot ja söön rämpsu ka... Võimalusel käin 1-2 korda trennis- jumping.
Vahepeal kiire ajagraafiku tõttu üritasin joosta (noh, et aega kuluks vähem), see oli viga... koormas keha liigselt ning siis hakkab organism n.ö rasva hoopis säilitama mitte kaotama, lisaks suutsin oma hüppeliigest kuidagi vigastada (ise küll ei tea, kuidas) ning mu liikumine oli 2 nädalat tugevalt häiritud.

Kokkuvõtvalt: toitu regulaarselt, liigu ja küll see kaal ka alaneb... mingeid imerohtusid ei ole olemas ja need n.ö kiirvariandid on eriti "mittetõhusad", pigem ajutised lahendused. Sest kui kaal kiirelt langeb, kipub ta sama kiirelt tagasi tulema...
 
kukupai 06. jaanuar 2021, kl 20.06
2 kuuga -25kg. Praktiliselt midagi ei söönud, vett jõin ja vahel puuvilju natuke.
Oli depressioon. Lihtsalt ei läinud enam söök alla üks päev ja nii oligi.
Sebisin endale sapikivi, maohaavandi ja muid tervisehädasid.

Kusjuures tulin sellest välja siiski võitjana, hakkasin tasapisi toituma ja liikuma. Tagasi sellest ülekaalust pole tulnud midagi 5 aasta jooksul. Viimase aastaga miskit 3kg, aga see on okey. Maohaavand annab tunda, sellest vaja väga korrapäraselt toituda.
Huvitaval kombel olen toiduga rohkem sõber nüüd kui ealeski varem. Kokkan endale väga häid toite, kuid pigem lahjemaid.
Varem olid süümekad ja toit käsikäes. Ükskõik kui tervislik see polnud, kaldusin buliimiasse.
 
jõud 31. oktoober 2021, kl 18.19
ei saa aru kuidas saab dieedil olla kas inimese jõud ära ei kao nimodi mõtlen füüsiliselt nõrgaks ju?
 
Vahelduvpaastuja 21. detsember 2021, kl 10.29
10 päevaga 70 kg-st sai 65 kg. Vöö ümbermõõt miinus 6 cm ja puusa ümbermõõt miinus 3 cm.

Mida tegin?
Intermittent fasting 3:21 (hommikusöök kell 11:00 ja lõunasöök kell 14:00)
Sealhulgas ka miinuskaloraaž ehk päeva kalorid ca 1200 kcal.

Null sporti.

Hommikuks näiteks 2 röstsaia, juust ja või peale, kohv piimaga. Lõunaks makaronid hakklihaga. Pyyan syya võimalikult aeglaselt ja nautida toidu maitset. Söön alati kõhu täis, et oleks mõnus olla.

Ja keha muutus iga päevaga, eks esimesed kilod tegelikult liigne vedelik, maosisu. Ma juba praegu oma kehaga rahul, aga see režiim on nii omaseks saanud. Nii et jätkan. Enam nii kiiret langust ei tule, aga seda pole tarviski. 62 kg oleks ideaalne.
 
Kiireim mood 21. detsember 2021, kl 20.38
https://www.youtube.com/embed/1JIc_2IWK_k
 
Putukasmutukas 28. jaanuar 2022, kl 19.56
Sain Venemaalt Reduksini ja kaal kukub nädalas 3kg. Algkaal 90kg
MariLiis 29. jaanuar 2022, kl 15.59
Putukasmutukas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sain Venemaalt Reduksini ja kaal kukub nädalas 3kg
> . Algkaal 90kg
Tere.
Sooviksin teile kirjutada
sultattooo 16. september 2023, kl 13.02
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!