Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Vaatame mis saab 800 kcal päevas
 
ajaviiteks arvutasin 21. juuni 2010, kl 22.41
Mul on ka millegipärast tunne, et see menüü on rohkem, kui 800 kcal (mis iseenesest ongi parem ja tervislikum).

HOMMIKUSÖÖK: Tass rohelist teed .
2 võisaia vorsti ja juustuga, majonees
Ja juurde 4 makrapulka.
üks viil saia on keskmiselt 80-90 kcal, viil vorsti ja juustu kskmiselt kumbki 80 kcal ja spl majoneesi umbes 100 kcal (oletame et pole nii palju võetud seda ja on lahjem variant, siis ehk 50 kcal) Makrapulkade kalorsust täpselt ei tea, aga kaldun arvama, et ka rohkem kui 70. Seega vähemalt 440 kcal hommikusöögi eest, mis oleks ka norm.

VAHEPALA: 2 näkileiba, Must kohv.
Üks näkileib on umbes 45 kalorit, kui poel just tegu mingi imepisikese galetiga. Seega 90 kcal

LÕUNASÖÖK: Sealiha kaelakarbonaadi 100g 256kcal Keedetud köögiviljad seentega 200g 54.2 kcal
Majonees 9kcal
Keedetud juurviljad ilma rasvaineta annab 200g umbes 120 kcal, majonees umbes 50 kcal, sealiha ilam rasvata ja ilma rasvata küpsetamata võib olla 260. Seega kokku 430.

VAHEPALA: Tass teed 0

ÕHTUSÖÖK: Borši supp 150g (see on suur kauss)
selline supp koguses 250 ml on ca 100 kcal. Kui ei sisalda mingit lihaollust, siis võib olla ligikaudu 80 kcal.

Siis võib menüü kokku tulla vähemalt 1040-1050 kcal. Vähe, aga siiski parem kui 800 kcal.
 
M 21. juuni 2010, kl 22.59
Felixi "Kerge Majonees" on rasvasisaldusega 100 gr. kohta 70 kcal.
seega 1 portsion 15 gr on 11 kcal. 100 grammis on 3% rasva.
 
k 22. juuni 2010, kl 00.54
no misasja te arvutate? palkirjast ja suhtumisest välja ei loe w? see ju puhta eputamine! sööb oma 3-4 nädalat nii äera, siis on siin järgmine teema - issand, appi - mul on õgimishood ja "näpud kurku" õhtud.

laske nüüd neiukesel kujutada omale ette, ärge tormake kohe arvutama ja arvustama!
 
vaatame jh :D 22. juuni 2010, kl 07.16
Mina arvutasin ühe lk järgi, mis ütleb, et ma mahtusin 800 kcal sisse. Ma ei viitsi teiega küll vaielda sel teemal kas mahtusin või mitte. Kui minu juurikas annavad 55 kcal ja teisel samad juurikad 120 no siis ma ei oska midagi öelda.
Las ma siis loen üksi oma kaloreid. Eks näha ole, kas tuleb varsti uus teema sel teemal, et olen nüüd vaal ja oksendan... Ütlesin, et see nagu eksperiment ja vaadata mis üldse saab.

Loeme selle teema nüüd lõppenuks.
Ma ei postitanud seda kohe mitte eputamiseks või et tähelepanu saada. Ma ajan parem ise oma rida :)

Nägemist!!!!
 
yx 22. juuni 2010, kl 07.27
Kaloreid võibki siia arvutama jääda, kuna täpseid koguseid ega tooteid ei ole ju teada :D

Fazeri Kodusaia lõik on küll vaid 20g ja 50 kcal. :)
 
lahke 22. juuni 2010, kl 15.59
Egas midagi, head dieedipidamist!
 
Imestab 22. juuni 2010, kl 16.18
Mis ajast on 150 g suppi (3/4 teeklaasitäit) "suur kauss"?
Sööklas on 250 g (tegelt 0,25 l) suppi 1/2 portsjoni, mis mahub nn supitassi.
 
n 23. juuni 2010, kl 12.16
Minumeelest borzi supp annab 5 punkti, mis teeb juba 350 kcal!
 
Merx 25. juuni 2010, kl 11.34
Ma küll tahaks teada, kuidas siis kaalulangetamine läinud on?

Postituse autor, ära pane tähele neid kommenteerijaid. Loevad siin sulle kaloreid juurde, kuna ise ei suuda hakkama saada kaalulangetusega :P
Iga ühe oma asi ja uskumine. Kui uskuda, et kaalust alla võtta, siis ka võtab! Pistke oma kalorite arvutamine sinna kohta, kes pead vaevavad ;)
 
Hahaa 25. juuni 2010, kl 15.37
Mina oleks vastupidisel seisukohal Merxiga selle uskumise kohta, tuleb süüa hoopis nii, et keha saaks baasainevahetuse kalorid ja ülejäänu võtaks oma varudest. 800 kcal on igal juhul liiga vähe - olenemata su pikkusest - süüa ja sellega läheb keha säästureziimile ning varsti hakkab igat viimast kui raasu talletama ning kindla peale võtad pikas perspektiivis hoopis juurde. Söö näiteks 1100 kcal vähemalt ja söö korralikke asju. Milleks majoneesi, saia, makrat? Söö kodujuustu, taist liha, juurvilja puuvilja ning täisteraleiba.
 
kogenud 25. juuni 2010, kl 17.28
Mina olin 600kcal dieedil LOLLI PEAGA kunagi 3 a tagasi ja sain kaalust alla, aga märkamatult tuli 2x topelt tagasi.
Nüüd tean, et enam mingit juurikadieeti ei pea, vaid olen nüüd seks hoopis lihases jõusaali ja muu selliste ttreeningute hull.
 
daame 45 25. juuni 2010, kl 17.58
kõike ei viitsinud lugeda aga teemaalgataja 800 kalorit oli nii vale, et anna aga olla. häbi kohe lugeda - süüa endale sisse sellist rämpsu nagu sai ja vorst, kust keha midagi kasulikku ei omanda, on ikka ülim lollus. lisaks makrapulki, mis on suur s.itt tuubis ju ;D minu suhu selline asi küll ei sobiks.

ja vahepalaks tee? on see vast vahepala ;D selle asemel, et süüa korralikult musta leiba ja toitaineid.

hädised on need tänapäeva "emmed", ei saa kaalu maha pärast sünnitust, muig. ise olin 25 sünnitades ja kaalusin enne 52, juurde võtsin 21 kilo ning poole aastaga sain ka kõik maha. ja mitte nälgides, vaid liikudes vähemalt 10 000 sammu päevas ja süües tervislikult. 800 kalorit saia ja s.itta pole tervislik, seda võiks ometigi juba üks emmeks-saanu jagada.

muide, praegu, 45-selt, olen täpselt seesama 52 kilo, tehke järgi.
 
Anne 25. juuni 2010, kl 19.39
Daame 45! Õigemini ei olekski saanud seda teemat kokku võtta, kui sina seda tegid.
 
to daame 45 26. juuni 2010, kl 17.54
Mina olin enne rasedust 48 ja vötsin juurde 21 kilo..olin 70 kilo sünnitama minnes...ülekaal kadus kahe nädalaga...
aga teemaalgatajale-kaotada pole midagi, tee ära!
 
j2nes 26. juuni 2010, kl 22.33
ole selle rohelise tee joomisega ettevaatlik. pikema aja vältel võib hakata vitamiine organismist välja viima.
 
to daame 27. juuni 2010, kl 17.09
vana naine aga ikka eputab.
 
Marje 27. juuni 2010, kl 17.25
Nõustun kogenud arvamusega. Olen selle kõik ise läbi teinud. Pidage aga madala kalorihulgaga dieeti. Kehal jääb vajaka toitainetest ja vitamiinidest, tagasi hakkab nõudma kahekordselt. Ja siis lõpuks sööd meeletult kõik tagasi. Mingi lühikese aja jooksul hea küll, aga pikemas plaanis teed karuteene endale. Ma jäin ilma oma ilusatest pikkadest juustest, küüned on haprad, kõhuvalud jne. Teada on, et teiste jutt ei maksa suurt midagi, vaja ikka kõik ise läbi kogeda. Nii, et edu!
 
olen ka nälginud 28. juuni 2010, kl 12.37
Olen samuti nälginud. Ja lausa hullult nälginud. -17 kg nälgisin maha. Möödas on 7 aastat. Ja kaal on sama väike. Pole tagasi tulnud midagi. Nii, et ärge rääkige, et tuleb kindlasti tagasi- Ei tule
 
vaatame jh :D 28. juuni 2010, kl 12.47
Nii.... Nii sellega tegeletud nüüd 10 päeva. Enne oli kaal 70kg nüüd on kaaluks 66,1
Läinud on siis 3,9 kg
Kõht on päris märgatavalt vähenenud. Tundub, et kg ongi läinud kõhu pealt :) Enesetunne super. Nälga ei tunne ja kavatsen asjaga jätkata.
 
Margit 28. juuni 2010, kl 21.18
Soovitan Chili Burn kapsleid...need aitavad ...!!!
 
Katseta, katseta 29. juuni 2010, kl 09.00
Noh..katsetada ju võib. Ja inimene õpib ikka enda vigadest.

Lisaks koheselt sa ei saagi aru, et oled enda tervisele põntsu pannud. See lööb välja aastaid hiljem.
Nii nagu need kes peavad dieeti vai piima, kohupiima ja munaga - hiljem neerud läbi aga kes siis sellele mõtleb! Kes mõtleb, et talvel palja tagumendi ja nabapluusiga ringi lasta ei tohiks - mood ju selline! Eks me oleme ju nagu lambakari - nagu kõik ees, pean ka mina nii sörkima. Oma aju kasutada - milleks? Ja kui ikka juba ühel inimhingele on antud laps, peaks ta olema arengult juba naine.

Aga jõudu sulle! Peaasi et ise rahul oled!
 
hm 29. juuni 2010, kl 11.13
Langetamine õnnestub muidugi sellise kalorihulgaga hästi, kuid mis saab hiljem? Või jäädki elu lõpuni 800 peale?
Kui hakkad hiljem tavaliselt sööma, hakkab keha topelt salvestama.
Ma soovitan sul minna 1200-1300 peale, on ohutum, tulevikule mõeldes. Sellega võtab ka kindlasti alla.
 
miki 30. juuni 2010, kl 12.05
teemealgataja ju tahtis eksperimenteerida, et näha, mis juhtub. Küllap ta teab, et kui hakkab samamoodi sööma nagu enne, et siis tuleb juurde. Ja samas - kõigil ei tule juurde, ei saa üldistada, sest inimesed on erinevad.
 
IreneLE31 08. veebruar 2012, kl 06.22
freelance writer
 
ip. 08. veebruar 2012, kl 09.09
Mida saad 800kcal päevas?

* Langevad juuksed
* Kestendava naha
* Valutavad kondid-lihased
* Kergelt murduvad luud
* Närvilisuse, tujukuse
* Lähed pere ja sõpradega riidud, ka su laps hakkab sulle närvidele käima
* Näljast on unetus ka kerge tulema, mis tõstab tujukust
* Muud ei suuda sa teha, kui toidu peale mõelda
* Mõne aja möödudes hakkab süda lööke vahele jätma
* Veel mõne aja möödudes lakkab su naistesüsteem toimumast - miks sa peaks rohkem lapsi saama, kui sa endki ära ei suuda toita?
* Langevad kilod tulevad eelkõige lihaste arvelt.. Oi need teevad sulle rõõmu ja lusti, aga pikapeale ei ole kunagi piisavalt ruttu ega palju
* Vitamiini ja muude mineraalainete puuduse tõttu oled väsinud, tülpinud ja pidevalt külmetad
* Eluisu saab otsa, muud huvid kaovad
* Kaotad oma pere
* Su laps kasvab suuremaks ja hakkab sind matkima
* Laps jääb emast ilma
 
Hädine tänapäeva emme 08. veebruar 2012, kl 09.20
Olen ka kaaluga hädas, kuigi laps juba üle aasta, aga ei saa neid kilosid maha. Käin iga päev õues, 2x nädalas trennis, teen kodus pilatest ja zumbat, makarone-saia ei söö, isegi kartulit väldin, magusast olen ka loobunud, kaloreid ei loe, aga vahel tundub, et äkki vähe söön, näljaga pistan alati õunu, isegi õhtul. Muud ei saagi õhtusöögiks süüa, siis on raske magama jääda, olgugi, et õhtusöök on kella viie aeg ja magama lähen kell 11 umbes.
Liha ja kala teen enda jaoks ilma õlita, mehe jaoks nii ei sobi, talle siis praen õlis. Trennis öeldi, et joon vähe vett...aga ma ei saagi rohkem juua, siis lähevad käed-jalad paiste, see äkki sellepärast, et neerud on nõrgad, see mul eluaeg olnud.
 
. 08. veebruar 2012, kl 11.13
Kas sa arvestad kalorite lugemisel ka toiduainete töötlemisega.

Näiteks 200g keedetud köögivilju peaks olema rohkem kui 54 kcal.

Kui toored köögiviljad on teatud arv kaloreid, siis keetes nad kaotavad vett ja kalorsus tõuseb.

ka kaelkakarbonaad on küpsetatuna rohkem kaloririkas, kui toores liha. Jälle, vesi on väljunud ja võibolla rasva on lisatud.

Kui aga tõesti sööd 800 kcal eest, siis võib tekkida oht, et ühel hetkel viskab üle ja õgid korraga tagasi. Aga lase käia. Nii kaua, kui seda lühiajaliselt teed ja sellise menüüga, ei ole midagi katastroofilist. Aga kogu elu sa nii üles ei ehita. Pigem võiks kohe hakata sisse harjutama normaalset toitumist.
 
Indi 08. veebruar 2012, kl 14.48
Issand jumal, ei tohi seda ja ei tohi teist, majoneesi ei või ja vähe süüa ka ei või, krt otsustage ära !
ja kui keegi kaalust alla tahab võtta siis ei ole nii, et ei tohi süüa kartulit,riis,majoneesi hapukoort jne.. MUIDUGI VÕIB! kaal läheb ka nii alla, kui lubad endale asju ja ei ole nagu mingi toidufriik ! lihtsalt vähem ja kõik.

mu meelest on täitsa normaalne hakkida endale salat kõigest rohelisest ja siis maitseks majoneesi peale panna, Parem kui praad!
 
liisa 09. veebruar 2012, kl 20.41
väike soovitus lisaks. mina sain oma titekilodest lahti käimisega. ostsin sammulugeja omron ja käisin iga päev 15000 sammu . sul laps veel väike, et kui jääb vankris magama siis aga kõnni ja tempokalt . kilod hakkasid maha minema umbes nädala pärast. söömist ei muutnud.
nalja sai ka. tahtsin iga päev oma kindla arvu samme täis teha ja mõnel õhtul käisin köök-elutuba suurt tiiru. mees vaatas küll huvitava pilguga aga ma ei lasknud ennast häirida.
 
Veel üks 13. veebruar 2012, kl 13.00
Hmh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei saa aru, miks on vaja kohe inimene maha teha
> . Kui tema soovib süüa 800 kcal päevas, siis vaba
> voli ju. Mina hakkasin paar nädalat tagasi vähem s
> ööma, vaikselt on ka kaalu alla läinud. Kõht tühi
> ei ole ja nälga ei tunne, ei ole ka anorektik. Min
> gi päev lõin huvi pärast kokku palju mul siis kcal
> päevas tuleb ja vaevu sain ka 1000 täis. Mõni päe
> v tuli 1200. Aga ikkagi ka suhteliselt vähe.
> Ig
> asugu kiirdieetidega on ka päevane kaloraaž suhtel
> iselt väike. Kas need, kes dieeditavad, on kohe an
> orektikud? Hmmm, lahe :D.
> Lihtsalt tuleks aru sa
> ada, et igal ühel ei ole seda trenni pisikut sees
> - jutt, et tee nüüd trenni, küll sulle meeldima ha
> kkab ja siis võid süüa kõike, see ei mõju. Ja sell
> e asemel, et kohe hõigata inimesele LOLL, võiks ka
> viisakalt oma soovituse sõnastada. Inimene tahab
> kaalust alla võtta ja kohe öeldakse, et idioot. Ne
> id baasainevahetuse jne teemasid on piisavalt. Iga
> üks, kes tahab kaalu alandada, teab kõiki neid tõd
> esid, kaasaarvatud seda, et kiiresti kaotatud kaal
> tuleb tagasi, kui hakata sööma sama moodi nagu va
> rem koguaeg söödi.
> See on vaid minu tagasihoidl
> ik arvamus :)



Olen Sinuga täiesti nõus.Kelle asi peaks olema, kui palju keegi sööb ja palju kaloreid tarbib?Niikuinii on kõigil oma arvamus ja nii on lihtsalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!