Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kes veel tarbib lida kapsleid
 
baffy 13. jaanuar 2012, kl 15.07
tere,tellisin omale täna lida kapslid ja hakkan esmaspäeval pihta,kas keegi hetkel tarbib neid või kellelgi plaanis hakkata,siis andke teada...tahaks kellegagi koos tarbida ja kirjutada kuidas aitab:>)
 
baffy 15. jaanuar 2012, kl 20.19
täna siis esimene päeva LIDA kapslitega,lõunaaeg sai võetu ja kell praegu 20.15 ja süda kergelt läigib ja kuumahoog peal,aga loodan et see möödub,hetkel ei saa öelda et söögiisu poleks,,aga eks vaatame edasi tänanm kaal 92,1-neljapäeval kaalun uuesti ja annan siin teda ,kuda on:)aga kirjutage siia kui kogemusi LIDAGA ja vb keegi tarbib neid ka praegu.
 
proua 15. jaanuar 2012, kl 20.48
kus kohast neid tellida saab?
 
baffy 15. jaanuar 2012, kl 21.14
ise otsin ostast,seal kõige odavam 25euri kiire postitus ka;)praeguseks on söögi isu ka kadund laps sööb siin kõrval võileibu,meil komeks veel kaheksa aeg teed ja võileibu süüa aga enam eitaha,paha hakkab kohe vaatamisest;)
 
baffy 15. jaanuar 2012, kl 21.16
originaalid,hiina karp,unustasin mainida
 
OSTAKAS 16. jaanuar 2012, kl 15.59
baffy Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> originaalid,hiina karp,unustasin mainida

Ostsin ka ostast, saan tana katte, hakkan homsest siis tarbima ja annan teada kuidas mojub.
 
võtja 16. jaanuar 2012, kl 17.17
Mul oli võib olla esimesel paaril päeval pearinglus, nüüd juba ammu mitte ja süda pole kunagi sellest läikinud.
 
baffy 16. jaanuar 2012, kl 17.37
OSTAKAS Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> baffy Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > originaalid,hiina ka
> rp,unustasin mainida
>
> Ostsin ka ostast, saan
> tana katte, hakkan homsest siis tarbima ja annan
> teada kuidas mojub.

oi väga kena,koos ikka toredam,motivatsiooni rohkem,ootan huviga;))
 
baffy 16. jaanuar 2012, kl 17.44
OSTAKAS,,,kui oled huvitatud siis võiksime siia iga reede ona kaalu kirjutada,reedel kaaluda aj siis kohe neti;)oleks hea jälgida.ise kohe lähen ka ujuma,proovin nats ikka kaasa ka aidata,tahaks vähemalt 3korda nädalas käia.
teen ka paar päeva kefiiri kuuri:)
täna hommikul võtsin ka kapsli ja ei olnud enam nii paha(süda,kui eile...nii et siis vaatame
 
OSTAKAS 16. jaanuar 2012, kl 20.17
baffy Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> OSTAKAS,,,kui oled huvitatud siis võiksime siia ig
> a reede ona kaalu kirjutada,reedel kaaluda aj siis
> kohe neti;)oleks hea jälgida.ise kohe lähen ka uj
> uma,proovin nats ikka kaasa ka aidata,tahaks vähem
> alt 3korda nädalas käia.
> teen ka paar päeva kef
> iiri kuuri:)
> täna hommikul võtsin ka kapsli ja
> ei olnud enam nii paha(süda,kui eile...nii et siis
> vaatame
 
OSTAKAS 16. jaanuar 2012, kl 20.24
OSTAKAS Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> baffy Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > OSTAKAS,,,kui oled h
> uvitatud siis võiksime siia ig
> > a reede ona ka
> alu kirjutada,reedel kaaluda aj siis
> > kohe ne
> ti;)oleks hea jälgida.ise kohe lähen ka uj
> > um
> a,proovin nats ikka kaasa ka aidata,tahaks vähem

> > > alt 3korda nädalas käia.
> > teen ka paar päe
> va kef
> > iiri kuuri:)
> > täna hommikul võtsin
> ka kapsli ja
> > ei olnud enam nii paha(süda,ku
> i eile...nii et siis
> > vaatame

Ma ei ole eriti võrdne duellitaja sinuga aga mul ei ole reedese kaalumise vastu midagi, võtan homme hommikul esimese ja siis kaalun ka muidu ei tea enne reedet algkaalu. Ei ole eriti võrdne sellepärast,et kaalun umbes 71 praegu, hommikul saan täpselt teada, olen160 pikk ja 31 aastane ühe aastase lapse ema, istun kodus ja eriti ei liiguta. Mina püüan kalorihulka hoida 1200 ringis ja eks siis näis.Annan vahepeal siis enesetundest ka ülevaate ja reedel kaalu.
 
baffy 16. jaanuar 2012, kl 20.34
ei ole hullu saame hakkama;))
mina olen 25 ja ka 5aastase lapse ema,mul peale sünnitust tekkis kaaluga porbleeme,mul oli neerudega nats pahasti aga nüüd ok ja tahaks väga alla saada,enne sünnitust kaalusin 67 ja praegu 92,1,nii et teha on mul palju:)aga oleme tublid ja üritame,ma ka suht istuv inimene,kontori töö,ega liigu ka palju,sellepärast hakkasin ka ujumas käima,just tulinja imekombel pole isegi söögi isu,mis on väga hea ju:)
 
OSTAKAS 17. jaanuar 2012, kl 10.02
Minu kaal siis 70.2 Esimene tablett voetud suu kuivab, edasi elame naeme.
 
huvi 17. jaanuar 2012, kl 10.04
Millise nimega kasutajalt ostast ostsite?
 
Prae_kärbes 17. jaanuar 2012, kl 10.40
Hakkain samuti võtma Lida kapsleid, olen neid ka ennem kasutanud ja tean umbes mis ees ootab.
Tean, et endal kaon 99%isu ära ja pean ennast sundima sööma.
 
baffy 17. jaanuar 2012, kl 10.51
Prae_kärbes-väga tore,võiksid ka meiega siin ühineda ja korra nädalas muljetada kuda läheb,kuan sa kirjutad et oled varem ka neid tarbind siis kas ka neid hiina omasid kja kaua ja palju alla said ja miks uuesti hakkasid,nüüd tuli küll palju küsimusi:)
 
baffy 17. jaanuar 2012, kl 11.06
söögiisu tõesti pole nii tunda,isegi peale ujumist eile polnud,aga öösel korra tuli,aga see korraks aint,hommikul jõin tass keefirit ja tegin pool õuna ja 1kiivi tükkidesk olmale ja sõin,sest päris näljutada ei taha ka ennast,ei näe asjal mõtet,aga teen selle kuuri ära siis üritan kuskil lindaxat saada.aga kui neil ikka tõsiseslt hea mõju LINDL siis jätkan nendega:)
 
Prae_kärbes 17. jaanuar 2012, kl 11.13
Hetkel on kasutusel hiina omad. Aga olen kasutanud samuti ka teisi Lida kapsleid. Siiani on kõik toiminud päris hästi.
Tegelikult ei ole mul vägapalju ülekaalu - võiks lausa öelda, et olen ideaalkaalus. Iseennast aga peeglist vaadates olen kohutav.
Ma söön lida kapsleid tegelikult selleks, et vältida ülesöömist. Minu puhul ei ole seda "söön natuke" Mina kui sööma hakkan siis söön ikka vääääga palju. Sellepärast võtangi neid, et need võtavad ära minult isu söögi järgi ja panevad vett rohkem tarbima. Sest alguses tekib suu kuivus. Pärast kaob mul see ära.
Alguses kui esimest korda lida kapsleid võtsin, siis ei teinud trenni sellel ajal ja kaal oli siis 67. Kuuri lõppedes olin alla võrnud 8 kg ( 59 kg) Järgmist Lida kuuri alustasin 4 kuud hiljem (mitte võtmise ajal tuli juurde 2 kg) Alustasin uuesti siis 61 kg. Hiljem enam polnud kaalukangetamine nii lihtne. Hakkasin käima ka trennis. Siis ei võtnud ma Lida kapsleid igapäev, vaid ainult siis kui oli tunne, et tahaks jälle jubedalt süüa. Kuuri lõppedes olin 54 kg. Nüüd pärast jõule ja aastavahetust, tulid kilod ja cm korralikult selle sömisega tagasi.
Nüüd otsustasin ennast uuesti käsile võtta ja võtta teekond ette oma ideaalkaalu poole.
Alustasin mõned päevas tagasi ja kaal oli 58.9
Täna hommikul oli kaal 58.1

Kui nüüd keegi mõtleb, et kaal on ju suhteliselt väike, et miks ma seda alandan, siis ütlen ma seda, et Mu kehal ei ole lihast mis kaaluks. Minul kaalubki pekk, mida mul tegelikult on päris palju.
 
OSTAKAS 17. jaanuar 2012, kl 12.38
Liitu jah meiega, koos on toredam ja motiveerib ka hasti. Kirjutad, et labisid kuuri, kui pikk see kuur siis oli,1 voi 2 voi 3 kuud.
 
Prae_kärbes 17. jaanuar 2012, kl 12.41
Heameelega olen siin koos teiega. Minu kuur kestis 30 päeva.
 
OSTAKAS 17. jaanuar 2012, kl 15.13
Mul siis praegu ka kasil 30 tabletti.
 
baffy 17. jaanuar 2012, kl 17.50
ja minul samuti 30 päeva,kuidas teil söögiisuga on,mul tänas nagu nts on,tegin täna riisi ja kurgi,salatilehe salatit,aga muidugi nii hullud õnneks isud pole,tegin just valmis ka hommikuks greibi ja õuna kuubikud(kokteili)nüüd söön nats ja siis jälle ujuma;)
 
ostakas 17. jaanuar 2012, kl 21.56
Ei saa ikka öelda, et isu ei ole üldse aga kergem on võidelda küll isuga. Mingil määral ikka aiab natuke see tablett kaasa aga mul alles esimene päev ka. Ma ei ole kunagi kellegiga koos alandanud kaalu, mulle isiklikult on see ka suureks abiks ja tahan ikka tõestada et saan sellega hakkama.Elame üks päev korraga ja oleme teineteisele toeks. Minu põhiliseks saavutuseks on juba see kui maõhtul enam midagi ei söö.Proovin päeva jooksul ilusti oma kalorid täis süüa siis ei tule õhtul ka nii suurt nälga peale.
 
baffy 18. jaanuar 2012, kl 08.39
just OSTAKAS,ma ka pole varem kellegagi koos seda teinud,olen alustanud vb sadukordi ja ikka ei midagi,üritan ka seekord,sest tõesti tahaks mehele näidata kui ta aprillis tagasi et ma ikka suutsin seda:)kergem on jh nende kapslitega vahepeal nagu isutab aga samas mitte nii nagu vanasti õgisin,eile õhtul kuskil 21.30 tuli selleine kerge isu,võtsin oma puuvilja segu nats et muidu ei suudaks vist magama jäädagi kui kõht tühi;)aga jh oleme toeks ja seegi juba asi et suudaks oma toitumist muuta,aga samas on hea et natuke ikka isu ka on,sest päris näljast ei ole ka suurt kasu,pärast kilod topelt tagasi.jama on see et ma pole häda nr 2käind juab 2päeva,samas unustasin ka vee joomise unarusse,sest LIDA ga peab vett vähemalt 15,l päevas,aga ei lähe alla vesi,tropp tuleb ette kohe,aga mis teha peab siis peab:)
 
baffy 18. jaanuar 2012, kl 08.41
1,5 l päevas;))
 
OSTAKAS 18. jaanuar 2012, kl 14.28
Vett pead kindlasti jooma iga diiediga,kas lidaga voi ilma. Omal nahal tean,et vesi suureks abiks.Ise joon umbes sama palju voi natuke rohkemgi ja olen neil kahel paeval nr2 kainud paevas kolm korda.Suu mul kyll enam ei kuiva ja isu ei ole 99protsenti kyll kadunud nagu praekarbsel. Vaatasin tableti sisse ka, sisu oli liivakarva .
 
baffy 18. jaanuar 2012, kl 15.20
jh jõin ka täna vett isuga ja sai kohe 2korda nr 2el käidud:)mul oli ka selline liivakarva,päris valge polnud.
 
baffy 18. jaanuar 2012, kl 18.47
oeh mul kuidagi söögiisud suured,ei tea kohe mida teha,ei ole küll söönd midagi suurt,täna tegin omale kodujuustu paprika ja tuunikala(omasmahlas)ja väga hea võtsin 3 peenikest viilu sinki kõrvale ja väga hea,mõtlesin et hakkaks 2 kapslit päevas võttma ,ei tea kas tohib,vaatan veel paarpäeva kui isud ikka ei kao siis peab hakkama hommikul ja lõunal võtma.
 
OSTAKAS 18. jaanuar 2012, kl 23.11
Mul on selline kahtlane tunne, et sood akki liiga vahe.Mina uritan ikka 1200 kuni 1300 kalorit suua ja seda 4 toidukorral, soin isegi kaks kommi tana kella kolme ajal. Sa kaid ju lisaks veel trennis ka ja sinu kaalu juures vajab keha vast umbes 1600 kindlasti trennipaevadel. Tavalistel paevadel nats vahem aga mitte nii vahe kui mina soon. Tana kella poole kuue ajal soin tatart tomatit,4 krabipulka ja viilu magusat saia magustoiduks umbes 350 kalori jagu. Praegu on kell 23.00 tunne on et voiks suua aga loomulikult lahen magama.Pean lisama, et minu kaalu juures on 1200 niigi minimaalne, tohiksin tegelikult 1350 suua. Kui sood liiga vahe siis kehal jaab ju toitaineid vaheks ja ongi tunne, et koguaeg on nalg. Seda pead ise otsustama kas votad kaks tabletti korraga , mina ei julge soovitada.Kuigi kui need paar tabletti midagi halba ei teinud siis void ju proovida.Tuleb siiski tunnistada, et mingid imetabletid need kull ei ole. Aga vaatan praegu telekat,kus naidatakse ilusaid inimesi ja mul tuleb jarjest rohkem motivatsiooni juurde. Ara alla kull anna proovime ikka hakkama saada.
 
baffy 19. jaanuar 2012, kl 10.04
tänud OSTAKAS alla ma kindlasti ei anna;)vb tõesti jääb midagi puudu söögist,nii nagu söön ikka normaalselt aga vb siiski midagi puudu,eks näha ole,ootan juba huviga reedet,käisin isegi ostsin eile kaalule uue patarei,et ei valetaks:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!