Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kes veel tarbib lida kapsleid
 
OSTAKAS 19. jaanuar 2012, kl 16.21
Mul tana taitsa hasti lainud, isu ei olegi eriti. Organism vist hakkab vahema soogiga leppima, vett joon kovasti. Saan moned paevad ka kovasti trenni teha lume viskamise naol. Elan oma majas ja hoov on suur, mehel olen keelanud labida katte votmise. Eile olin tund aega valjas ja mollasin lumega, nii hea oli liigutada, tana ohtul jalle.
 
baffy 19. jaanuar 2012, kl 20.31
oi väga tublid oled,lumeviskamine tõesti hea trenn:)tõesti on hea ennast liigutada,tulin ka just ujumast ja enesetunne hea.AGA HOMSENI,SIIS SEE TÄHTIS ESIMENE PÄEV MEIL,OOTAN HUVIGA JUBA,JALAD NII SÜGELEVAD SINNA KAALUPEALE:)
 
OSTAKAS 20. jaanuar 2012, kl 10.26
Tulemus 68,9 superrahul olen. Ei uskunud kaalu ja kaalusik kolm korda veel.Ei tea kas tablett toesti paneb siis ainevahetuse niimoodi toole 3 paevaga ikka supper tulemus, kuigi esimestel nadalatel lahebki kiiremini.Kordan veel, et soogiisu ei ole taielikult see tablett ara votnud aga toimib siis teisiti, selle kirjutasin neile kes akki jalgivad meie kirjavahetust.Kuidas siis sinul lainud onja kuidas rahul,ei tea kuhu see praekarbes kadus, ootame sind, anna marku.
 
baffy 20. jaanuar 2012, kl 10.54
oi kui tubli sa oled,palju sa algul kaalusid kas 71,kui õieti mäletan.sama siin 88,9,kadund 3,2kg ja ka ülimalt rahul,jah täielikult pole söögiisu kadund aga siiski sain oma öisest-söömisest lahti ja vahepealsest snäkist.ME OLEME IKKA TUBLID:)
 
OSTAKAS 20. jaanuar 2012, kl 23.03
Olin 70,2 niiet kadu 1,3. Pean ausalt tunnistama, et tablett vist hakkab rohkem mojuma, isu ei ole uldse aga soon oma kalorid ikka tais. Nalgida ei ole motet muidu keha hakkab kinni hoidma seda vahestki mida ta saab. Vast ongi nii et esimesed tabletid ei mojunud kohe, mul siis tana ju4 tablett, jarelikult kehasse koguneb seda ainet ja mojub jarjest paremini. Muidugi vaga ara sonada ka ei taha. Lahen homme spaasse ja tulen tagasi puhapaeval siis kirjutan. Saan ka natuke ujuda ja trenni teha. Tana join ka natuke veini aga lund rookisin ka tund aega niiet peaks koik tasakaalus olema. Ara siis nadalavahetusel libastu mis on kerge juhtuma. Tulen tagasi siis kirjutame.Edu meile ilusama figuuri poole.
 
baffy 22. jaanuar 2012, kl 17.53
ma ka käisin eile õe sünnipäeval ja nats patustasin sõin salatit ja palju muud,aga mitte sellises koguses nagu tavaliselt,tuli küll mingi 800g juurde,aga see ei morjenda mind,homme ujuma ja teen topelt ringe:Pvb ongi hea et vahepeal kaal liigub.muljeta jh kuda läks...aa ma tahsin küsida et kuidas sa neid kaloreid loed,kuidas üldse neid lugeda,näiteks kuidas arvutada kui ühe kalapulga söö,kuna ei ole seda kunagi teind siis ei tea.
 
OSTAKAS 23. jaanuar 2012, kl 14.08
Tere jalle.Ega mulgi midagi kiita ei ole, soin kaks paeva koike paremat ja muidugi ei lugenud uhtegi kalorit. Aga tana selle eest hakkasin jalle korralikuks, nuud ei ole mul kuu aega vahemalt kuskile minekut ega uhtegi sunnat ka tulemas, uritan enam mitte kaega luua.Ara sa arva et uhese tapsusega neid kaloreid loen aga osad on muidugi aastatega juba pahe kulunud. Mul on uks raamat ka kus pohitoiduainete kalorid valja toodud. Kalapulki on karbis 10, minuteada 1oog kohta annavad umbes 200kcal. Karp kaalub 250g niiet 1 pulk 25g.Koige lihtsam on terve karbi kalorid kokku arvutada ja siis jagada see karbis olevate uhikutega niisiis 1 karp 500 kcal jagada 10ga, 1 pulk 50kcal. Paljudel saiadel ja leibadel on juba kotipeal ka kirjas palju 1 viil annab.Soin ka salatit, rammusas korralikus salatis, hea majoneesiga tehtud on vahemalt 100g 450 kcal aga vordluseks sulle varskes kapsas 100g ainult 22kcal, void ainult ette kujutada mitu kilo kapsast oleks saanud sunnal soodud toidu eest suua, nadal aega oleks kapsast soonud. aga noh, mis tehtud see tehtud ,kihutame aga edasi , vaatame mis saab.
 
baffy 24. jaanuar 2012, kl 16.51
slge.täna tekkis selline suukuivus,et nüüd kohe peab vett jooma;)kas sul ostakas ka on suukuivus.
 
OSTAKAS 24. jaanuar 2012, kl 17.02
On kull natuke aga vett ikka rohkem sunnin ennast jooma.
 
OSTAKAS 25. jaanuar 2012, kl 20.47
Kuidas siis laheb voi on sul hetkel kiired paevad vaatan, et eriti ei ole indu sul kirjutada. Ega muidugi koguaeg lobiseda ka ei saa oma elu peab ju ka elama. Natuke on ikka hea muljetada muidu motivatsioon ka kaob, loodan et meil veel mitte. M ina igatahes loen ka teisi teemasi ja proovin igati tubli olla. Tana voin esimestkorda ausalt oelda, et isu ei ole tundnud terve paeva, nadal siis tablette voetud.Oma miinimum kalorid soon joon ikka tais. Kuidas siis trennis ja kas laps ka kaib sinuga sulistamas, kui kaib siis molemal ju lobus. Minu poisile meeldib vaga vesi.Kahju, et karbes on kadunud sest mida rohkem kogemusi seda parem ju oleks olnud, hea et meid kakski on, oleme ikka teineteisele toeks.Ole tubli ja 1 paeva parast hakkame kaaluma, kui on kurvad numbrid proovime ikka edasi sest suveni on ju veel 5 kuud aega, ilusat ohtut.
 
OSTAKAS 27. jaanuar 2012, kl 11.41
Minu kaal siis 68,8
 
to baffy 27. jaanuar 2012, kl 22.42
Auuu kus oled, kas toesti loobusid. Ise algatasid teema ja nuud kadusid ara.Kui andsidki alla siis utle ausalt vahemalt. Pingutasin ise ka vaga, et eelmise nadala rumalust heaks teha ja saingi ainult´100 g maha aga alla ma ka ei anna. Proovin ikka edasi.
 
OSTAKAS 30. jaanuar 2012, kl 21.46
Kahjuks kadus minu kaasvoitleja ara aga naen, et teema vastu huvi on siis kirjutangi natuke kuidas mul laheb.Olen nuud 2 nadalat tablette votnud, mingisuguseid halbu korvalnahte ei ole, isegi suukuivust. Algul olin ikka vaga skeptiline aga nuud pean tunnistama, et soogiisu on ikka kontrolli alla saanud ilusti ja mingeid naksimisi ei ole. Soon 4 toidukorral oma kalorid tais, see on siis enne 18.30 ning parast seda ei olegi isu, koik on ohtul kontrolli all. Seda pean kull utlema,et kui eelmine nadal veini join siis ei olnud mingit moju tabletil ja isu oli ka suur nagu ikka ,veini korvale igast naksi vaja ampsata. Minul aitab igastahes kaasa kull. Kui keegi on huvitatud siis voib minuga ka koos kaalu jalgida.
 
kunagine tarbija 31. jaanuar 2012, kl 07.08
tere,
ma mõtlesin, et lihtsalt jagan sulle oma kogemust reduciliga alla võtmisel.

see tablett võttis mul isu täiesti ära ja ma ei söönudki praktiliselt midagi. võtsin kahe kuuga 13 kg alla ja see ei ole tänaseni tagasi tulnud. alla võtsin c 5 aastat tagasi suvel. jõin hommikuti kohvi ja sõin salateid päeval ja muud värsket, siis oli suvi..aegajalt veini ka kui pidu oli :)

minu meelest oli kergem kiirelt alla võtta ja seda mürki vähem sisse süüa..sisuliselt nagu paastusin aga tablett toetas, et ei hakkaks õgima. olin kindel, et see kõik tuleb tagasi aga ei ole tulnud...

jõudu sulle!
 
OSTAKAS 03. veebruar 2012, kl 10.16
Kaal tana siis 68,2 kadu 600g, arvan, et hasti. Olen enamjaolt korralik valjaarvatud moned paevad, kui kimbutas magusaisu siis soin natuke soksi.Enne paevi alati olnud magusaisu niiet midagi ei ole teha. Aga vahepeal peab midagi head ka ikka lubama.
 
baffy 07. veebruar 2012, kl 08.58
tere:)vabandan et ei ole kirjutand,kuna mul net kadus ära ja ootasin palgapäeva et mint osta aga nüüd täitsa kohal,minu kall seisab hetkel 87 peal ja isud on nii ja naa,hetkel ei käi ujumas ja annab tunda kohe et ei lähe nii kiirelt alla aga siis teen igaõhtu 15-20 kõhulihast kuna haigeseljaga ei jaksa rohkem,aga ei anna alla midagi :)nii et täitsa kohal olen:))käisin siin laupäeval sübranna sünnal ja käisime ka väljas,panin omale roosa tuunika selga ja kohe andis teise pildi kui isegi 5kg kadund,ma üldjuhul aint musta kannan,et kõht ei paistaks aga oli kohe hea tunne:)
 
baffy 07. veebruar 2012, kl 09.01
tahtsin veel kirjutada et ma selle pakki söön neid lidasi ja siis ma enam ei taha neid,sest suht raske on käia 2hädal,vahest kohe valus ja ka päevad on vahele jäänd(ei tea nüüd kas lidast või muust:))kas sul ostakas ka mingeid kõrvalmõjusid on...
 
OSTAKAS 07. veebruar 2012, kl 10.03
No supper uudis tabas mind tana, kui arvuti lahti tegin, tore et tagasi oled. Pean vaga vabandama, et arvasin et oled loobunud. Kurtsin nadal tagasi abikaasale ka et kaasvoitleja kadunud, tema utles ka mulle ,et akki ta ei saa netti, mina veel ei uskunud teda.Muidu laheb mul normaalselt, tasapisi, nadalavahetusel ikka lasen lodvemaks ja nadalaalguses hakkan jalle pingutama. Eks kulmaga vajab keha rohkem ka, pohjamaa vark, kevadel vast kergem.Lidast ei ole mul uhtegi halba moju, 2 hadal kain ikka 2 voi isegi 3 korda, niiet minuarust ikka kiirendab ainevahetust, suu ei kuiva, natuke hoiab isusid tagasi aga mitte koguaeg ikkagi. Muljetame siis edasi ja ikkagi vaga vahva, et tagasi oled.
 
pekike 08. veebruar 2012, kl 15.38
Ma ühe lehe proovisin minule küll ei mõjunud,kõht läks tühjaks suht tihit võibolla 2 ampsu vähem mahtus,aga midgai muud ma küll ei tundnud ja kaal ka ei langenud selle 7 päevaga jooma ajas küll:(
Ma vist ei saagi oma ideaal kaalu enam kätte,tuleb hakata ostma lohvakamaid riideid ja rõiva number jääb siis L minule on vaja sellist tabletti,mis võtab söögiisu ära ja nii ongi,kes teab sellist kirjutage:D
 
baffy 08. veebruar 2012, kl 20.46
peab tunnistama jh et esimesed nädalad aitas aga praegu oon küll söögiisud tagsi,kuigi üritan mitte aga ikka käsi tahab minna külmkappi,aga magusast ja saiast olen täitsa loobund.nüüd ilmad lähevad soojemaks siis peab minem aujuma jälle,see aitas ka palju kaasa.eks ta ole kellele aitab kellele mitte organismid erinevad.need hiina omad kergem versjoon oleks tahnud neid veneomasid proovida aga ei leia neid kuskilt.
 
baffy 08. veebruar 2012, kl 21.15
lugesin siin jsut seda vahtrasiirupi paastumist,et peaks sedaka proovima,et kuna isud ka ei ole enam ,,nii,, suured siis võiks proovida,kuna seal ei tohi midagi süüa,siis vb kergem oma isud jälle kontrolli alla saada:P
 
Potsa 08. veebruar 2012, kl 21.18
Mina tarbisin Lidasid esimest korda 1,5 aastat tagasi, enne neid olin ma proovinud juba kõikvõimalikke muid kapsleid, siirupeid, kaalujälgimist ja erinevaid dieete, loomulikult ka sporti. Pean ausalt tunnistama, et Lida kapslid olid minu jaoks tõeline leid! Seadsin eesmärgiks kaotada 12 kg oma kehalt, nüüdseks on kadunud 20 kg. Riidesuurusest 42 on saanud 34. Kohe kindlasti on saanud sellest innustust ka minu sõbrannad ja tuttavad, kes nüüd ka ise seda tarbivad ja kõik kiidavad. See on tõesti tänuväärt toode. Et seda õigesti kasutada, tuleks esialgu teha 3 kuune kuur ilma pausita järjest, siis kuu aega pausi. Edaspidi võib neid võtta juba üle päeva või kahe. Kummaline on see, et selle kolme kuuse kuuriga organism ilmselt nii harjub sellega, et isegi sel ajal, kui pausi pead, on toime sama. Ajab jooma, isu on läinud jne. Nälgida aga ei tohi nende võtmise ajal, kohe kindlasti peab sööma, kasvõi sundima end. Vägagi soovitan proovida neid ja meelekindlust peab olema, et mitte pooleli jätta :)
 
Potsa 08. veebruar 2012, kl 21.21
To Baffy: usu mind, see neera joogi paast ainult puhastab su organismi, mis on ka loomulikult tänuväärne tegevus, aga peale seda piina nädal aega ainult limonaadi juua ja mitte süüa ei tasu ära. Enda nahal proovitud, nädalaga sain maha 5 kg, millest 2,5 kg tuli KOHESELT taf´gasi, kui peale paastu sööma hakkasid. Ja see ei kadunud enam mingi väega kuhugi. Liiga kallis paast ma ütleks. Et nii vähe mõju on. Pigem tasuks panustada tõesti sellele Lidale :) On tulemus ja toime parem :)
 
Potsa 08. veebruar 2012, kl 21.36
Ja veel, kes Lidat tarbivad ja kõhu kinni võtavad, neil tuleks osta apteegist SENNA teed, 1 tass enne magamaminekut sisse juua ja hommikuks asi korras :) see kõhukinnisus ei ole ka pidev, see möödub, vahest hoopis kõhulahtisus :D Aga enamasti ikka kõik ok :)
 
OSTAKAS 08. veebruar 2012, kl 22.08
Raagin ausalt koik ara, eelkoige moeldes baffile, kui ta tahab siis sab rohkem infi minu kaest. Kaalusin novembris 75kg ja tellisin endale reduksini mitte retucsili. Ehtne venemaa retsebtiravim, soin 30 tableti uhe kuu jooksul ja kaotasin 6 kg , puhade ajal tuli 1,2 kg tagasisiis ma enam ei tarbinud ka neid. Esimese tabletiga ei tundnud midagi aga parast teist kadus isu, isegi siis kui olin veini joonud ja paev otsa midagi ei soonud ei tundnud ma isu, see on enda havitamine muidugi aga tahan oelda et tablett aitas 500 protsenti, mulle vahemalt.Isu lihtasalt ei olnud ja koik. Tavaliselt joon veini ja siis hakkan sooma aga tabletiga oli nii et join enamvahem kalorikoguse tais ja suua ei tahtnud uldse. Asja juure on uks aga need tabletid on liiga kallid ja otsustasin midagi muud proovida, nagu naha ei ole selliseid tulemusi. Minu norkus ongi see, et tahan veini juua aga soogiisu tuleb hiljem peale ja ongi oht ule suua. Reduksini votsin 15 mgst.Lisan oma e posti siia, kui pahhvy tahab siis utlen kust ostsin, sest naen ,et muudmoodi ta eriti ei saa. Ei tahtnud ennem sellest raakida siin, arvasin et laheb teiste tablettidega sama libedalt, arvasin et kui vaga kiita siis ei usuta ka aga see on toesti tosi, minule see aitas.
 
pekike 09. veebruar 2012, kl 13.54
Ka minul on redukisiniga kogemus,võttis kohe söögiisu tagasi ja kaal hakkas liikuma,kuna sõin vähe,aga kahjuks jah liiga kallis,et kuurina suudaksin läbi seda teha ja otsin alternatiivi,mis oleks odavam,kiidetud on ka seda pay you guide aga pole proovininud seda,mezitang mõjus ka 1 nädala,iagused berryd ja muud asjad minu peal ei toiminud ja nüüd pakutakse mingit reductoli vist,pidi sama olema ei tea aga hinnad jube kallid:(
Mul pole üüratud kaalukaotust olnud ei saa rääkida 10 kg kuna ei ole nii palju juures olnud,aga miski 6 kg läks küll,nüüd oleks vaja 10 kg alla saada ja vahtrapaastu ei suutnud teha,kuna õhtuks oli meeletu peavlu,kahjuks.
Aga Lidat strong kuidas see on?
 
pekike 09. veebruar 2012, kl 13.56
Aga jäi lisamata,et reduksiniga oli mul kõrvalnähud,seepärast ei tahaks seda enam,silmade udusus ja nägemise hägusus ja vererõhk on nüüd mul kõrge,muud ei mäleta ahjaa öösel ärkasin tihiti üles,uni kadus ära...
 
OSTAKAS 09. veebruar 2012, kl 16.18
Mul ei olnud peale suukuivuse uhtegi korvalnahtu, ei oska kahjuks teiste preparaatide kohta midagi oelda sest pole peale nende kahe midagi proovinud.
 
üritaja 09. veebruar 2012, kl 17.44
Ostakas ja Baffy te mõlemad olete väga tublid ja elan teile mõlemale kaasa :)
Tahaks isegi kaalu hakata langetama-suvi ju lähenemas, aga ei tea veel millega. Peaks ka proovima neid kapsleid mis te võtate, sest nagu aru saan siis mõjuvad hästi, kuigi erinevalt. Pean kohe ütlema ka, et kaalu langetamis teemadel olen ma võhik. Pole kunagi ennast näljutanud ega midagi. Aga kas te soovitate ka mulle neid kapsleid? :)
 
OSTAKAS 09. veebruar 2012, kl 18.40
Kui oled terve teema labi lugenud siis said aru, et uks asi aitab mulle 50, teine 100 protsenti. Mina isiklikult ei julge midagi soovitada, pead ise otsustama. Ennem kui ise alustasin lugesin ka palju teemakohaseid postitusi ja hakkasingi proovima. Inimesed ja nende organismid on nii erinevad, et ei julge soovitusi anda, uhele mojub uhtemoodi teisele teisiti ja kolmas soi hoopis jargitehtud preparaate ja siis ei ole uldse tulemust, niiet loppsona jaab ikkagi sulle endale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!