Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
kes veel tarbib lida kapsleid
 
pekike 09. veebruar 2012, kl 19.57
Aga asi mis ikka on kõvem kõigist on sibutraminiga tooted nt.reduksin,aga seda ainet pidi sees olema ka mingil määral lidas,mezitangis,hoodias,aga jah mina ei ütleks nii,siiani kilodest vabanesin reduksiniga,tervis peab väga hea olema!
 
OSTAKAS 10. veebruar 2012, kl 21.40
Minu kaal 68.4, niiet tulemus 200g plussis. Olen terve nadal lollusi teinud ja nuud sain oma karistuse aga alla ma ikkagi ei anna.Elan edasi ja eriti ei stressa, uuel nadalal uue hooga.Ilusat reede ohtut koigile ja minagi join jalle maasika siidrit.
 
mer 11. veebruar 2012, kl 13.44
mis hinnaga Reduksin on? kust seda saab osta? :)
 
OSTAKAS 11. veebruar 2012, kl 17.42
Loo googlisse reduksin ja naed kust kuulutused tulevad, 30 tk on 55 euri.
 
uudishimu 11. veebruar 2012, kl 23.29
Kas keegi on proovinud Hotex pükse
 
pekike 13. veebruar 2012, kl 15.12
pole kuulnudki ja kas saa Ostaks sööd praegu Lidat seda tavalist on ka mingid strongid ei tea kas siis tugevamad ja kas Mezitang on ka söödav?:D
 
OSTAKAS 13. veebruar 2012, kl 15.31
Tavaline lida on jah, teistest ei tea ma midagi.
 
pekike 13. veebruar 2012, kl 17.04
palju siis alla saanud oled?
 
OSTAKAS 13. veebruar 2012, kl 18.23
Eriti midagi, loe terve teema siis saad aru kuidas olukord on.
 
OSTAKAS LOPETAB 15. veebruar 2012, kl 10.20
Tana votsin viimase tabletti ja kaal 68,2. Kuu ajaga 2 kg.Kui patustad ja ei liiguta ka ennast ega siis tablett ka ei aita, ise peab ikka vaatama et topiksid suhu vahem kraami kui kulutad ja eks need kilod lahevad ka.Eks ma lugesin ikka kaloreid ka aga kes teemaga kursis siis teab, et olen lapsepuhkusel ja tool ei ole. Mul on vaga fuusiline too, kui oleksin too ajal seda teinud siis vast 2 oleks veel maha lainud.MINU LOPPSONA SIIS NEILE KES TAHAVAD KA , PROOVIGE KUI RAHA ON JA TAHTMIST AGA VOLUSONA ON IKKAGI SEE, ET SAAB KA TABLETTIDETA, ILUSAT KAALUJALGIMIST JA OLGE SUVEKS ILUSAD.
 
baffy 15. veebruar 2012, kl 22.19
olen jälle nats kauemaks eemale jäänd,rorry:)aga ostaka üle mul ülimalt hea meel tubli oled olnud;)oleks küll sellest reducinist huvitatud,ma ei näind kuskil e posti kui loed siis jätan enamda oma,saad sinn akirjutada.baffy19@hot.ee
 
pekike 16. veebruar 2012, kl 10.21
nii,et siis ei mõju,kui söögiisu ära ei võta,siis pole vahet ju,jama siis:(
 
R 16. veebruar 2012, kl 11.38
kellelt te ostsite, see kellelt mina varem ostsin ei vasta minu kirjale, aga sooviks osta
 
OSTAKAS 16. veebruar 2012, kl 14.49
Osta.ee st, see kuulutus millel karbi umber on punane ring .Kas sulle siis mojusid hasti, mulle mitte eriti.
 
mann 24. aprill 2012, kl 22.57
infoks

http://www.tarbija24.ee/760488/toidulisandina-muudavad-lida-daidaihua-kapslid-on-tervisele-ohtlikud/
 
mina ka 26. aprill 2012, kl 16.22
Mina olen Lidasid tarbinud mitte järjest aga pikemat aega. Oma 1,5 aastat. Poole aastaga langes kaal 12 kg, nüüdseks on kaalulangus olnud 20 kg. Olen rohkem kui rahul.

To infoks: originaalidel ei ole küll mitte midagi keelatut sees, uuritud ja kontrollitud laboris, seega see info siiski pigem järeletehtud toodete kohta saab olla.
 
10 kg üle 26. aprill 2012, kl 22.02
mina ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen Lidasid tarbinud mitte järjest aga pikem
> at aega. Oma 1,5 aastat. Poole aastaga langes kaal
> 12 kg, nüüdseks on kaalulangus olnud 20 kg. Olen
> rohkem kui rahul.
>
> To infoks: originaalidel
> ei ole küll mitte midagi keelatut sees, uuritud ja
> kontrollitud laboris, seega see info siiski pigem
> järeletehtud toodete kohta saab olla.

tahaks ka originaali, kus sa ise ostsid?
 
mina ka 27. aprill 2012, kl 00.27
To 10 kg üle: kirjuta mulle :)
 
Lidakapsel 16. märts 2013, kl 08.11
Minul on müüa, kui kellelgi on huvi originaal Lida kapsleid hiinast.
1pakk 25 eur
2pakki48 eur
3pakki46 eur
Tallinnas võimalus osta käest kätte v siis smartpostika

Kellel huvi kirjutage lidadadaihua2@gmail.com, v helistage 5015376
 
alla võtnud 26. märts 2013, kl 10.35
soovitan soojalt

http://www.hydra.ee/show.php?id=363199
 
Pillekas 18. aprill 2013, kl 12.28
Loodan, et siin teemas veel keegi kirjutab.
Ostsin ise ka 4 päeva tagasi osta.ee kaudu Lida kapslid, seega neljas päev võtta.
Mina ütleks, et mõjuvad (kuigi ma olen rohkem kui skeptiline tablettide suhtes).
Kõrvalmõjudeks on siin juba mainitud suukuivus, aga muud nagu ei ole tähendanud. Kuigi täna sõin koorest kanapastat tööl (kuigi isu väga pole) ja ajas kergelt iiveldama pärast.
Kaal on kukkunud esmaspäevast-neljapäevani 400g.
Teen ka trenni juurde.
Eks näis kuidas edasi läheb :)
 
Lember 18. aprill 2013, kl 13.24
Kas osta.ee oli müüjaks Fabric10? Ise ostsin temalt, ka osta.ee-st ja mul viies päev. Kõrvalmõjusid ei ole, aga isu pole ka vähemaks läinud, pigem suuremaks ja just magusa järgi käivad koguaeg neelud, nii, et petukaup siis vist :( Lootsin tõesti et võtab isu ära, sest minu häda ongi selles, et koguaeg tahaks süüa :)
 
Pillekas 19. aprill 2013, kl 08.28
See sama müüja jah. Minule mõjuvad küll.
Esmaspäevast alates kadunud 1.6kg, aga see on ilmselt puhtalt soolte tühjenemise arvelt, sest minul need kapslid panevad meeletult seedimise käima.
 
Lember 19. aprill 2013, kl 16.58
Minul jällegi kõht täitsa kinni...juba neljas päev pole midagi välja tulnud. sellist asja pole varem olnud ja isu on pigem meeletu :(. No võtan veel paar päeva, siis olen nõus ülejäänud poolmuidu ära andma
 
sama siin 19. aprill 2013, kl 20.01
Kõhu lõi kinni, sõin kapsast, õunu, midagi ei aidanud
Lõpuks lolli katsejänesena Liida ja Meizitangiga +10kg.
Loll saab ikka peksa. Paras mulle.
 
Pillekas 21. aprill 2013, kl 21.21
Nüüd olen ma ise ka samas paadis, peale organismi "puhastust" nädala alguses lõi kõhu täiesti kinni. Täna kasutasin natuke abistavaid vahendeid ja sain seedimise uuesti liikuma aga eks näis mis ma homme kaalunumbriks saan ka esimese nädala miinuseks. Söögiisu on endiselt minimaalne.
 
Pillekas 25. aprill 2013, kl 08.21
Esmaspäeval siis sai nädal täis ja kadus esimene nädal -2.2kg. Päris palju. Praegu on siis neljapäev ja hetkel kaal on sama mis esmaspäeval, eks karta on, et see nädal nii ilusat miinust ei tule.
 
Jupi 25. aprill 2013, kl 09.24
Katsetan homsest green coffee kapsleid.
Lidat olen kunagi proovinud, ei aidanud midagi...
 
siiri 29. aprill 2013, kl 13.43
Mind need ei aidanud :)
Kas keegi Acai Verde kapsleid on proovinud?
 
Pillekas 30. aprill 2013, kl 09.33
Teine nädal sai täis ja ei kadunud lisaks sellele -2.2kg midagi enam. Ei teagi kas esimene nädal mõjusid siis tabletid või miski muu, eks ma tegin trenni ja palju. Eks näis mis edasi, kavatsen selle 30.p kuuri ikka läbi teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!