Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
RASPBERRY KETONE
 
Teelu 05. november 2012, kl 16.05
Juba sain :P
 
sparta 05. november 2012, kl 20.23
Ma tegin suuremat sorti lugemist ja uurimist nüüd nende Ketoonide kohta. Nagu selgus ja kombeks on, siis väga palju on liikvel nö võltstooteid, milles kasutatakse igasugu keemilisi aineid. Originaal Rasberry Ketone keemilisis lisaaineid ei sisalda. Samuti, et kaalu aitavad langetada vaid 500mg kapslid. Enamik võltstooteid aga pakub 100 või 200 mg kapsleid. Neid võidki võtma jääda. Aga selles ilmselt ka point - osta aga juurde! Hästi tore oleks, kui siin keegi, kes on ostnud selel 38 eurise purgi, jagaks infot nö purgil oleva info suhtes: koostisosad, mitu mg kapslid jne.
 
Spartale 06. november 2012, kl 13.46
VÕin öelda, et sul on õigus, sest 38 eurose peal on 100 mg. Kahju, et ma ise seda varem ei märganud. Dr OZ on soovitanud Raspberry Ketone Plus-i, aga meie ostsime Forte :) Njaaa, nii et kui kaalulangust ei tule, siis on meid tõesti tüssatud.
 
anuu 06. november 2012, kl 13.51
Aga kes siis pakub tellimiseks neid 500 mg kapsleid? Kui keegi plaanib tellida, ehk annab siin teda ja tuleks ka kampa.
 
h 06. november 2012, kl 14.00
Palun siiski 38 euro eest ostetud purgi tulemusi :P
 
Mann 06. november 2012, kl 23.11
38 euri maksin :)
 
merka 07. november 2012, kl 14.21
ma ka ulmehinda 38 ei maksaks.Tellisin e-bayst ja ok nädal peab ootama,aga hind on tõepoolest 8 euri,et riskida,kas töötab või ei :)
 
ketone 07. november 2012, kl 15.35
38 euri on hind aga alla ei saa grammigi !
 
Optimist 07. november 2012, kl 22.14
http://biovea-europe.com/product_detail.aspx?NAME=RASPBERRY-KETONE-ADVANCED-SLIMMING-COMPLEX-60-Capsules&PID=3438&OS=202#.UJrBBYeTw7I

mina tellisin sellelt lehelt, ootan praegu, millal kätte saan. Sisu järgi peaks need olema 600 mg
 
Krissu 07. november 2012, kl 22.16
optimist, anna siis tulemustest ka teada :)
 
sparta 07. november 2012, kl 23.32
Nii, sain ka selle 38-eurose paki kätte. Kirjutasin siin ülal eile ka, et ilmselt nende 100 mg-stega pole midagi peale hakata, aga eks paistab. Minu Rasberry Ketone'i dieeti saab jälgida minu blogist: http://spartanaine.wordpress.com/2012/11/07/teeme-katse-rasberry-ketone-imedieet/

Homme, 8.11.2012, alustan.
 
Natuke teadlik :) 08. november 2012, kl 01.04
See Optimisti pakutav kaup peaks idee järgi läbi tulema, sest seal ei paistnud keelatud aineid olevat. Selle meil reklaamitava 38€ tahaks juba seepärast TUGEVA KAHTLUSE alla panna, et kui juba toodet pakutakse meile koos valeinfoga, siis ei ole asi õige.
Pealegi see lause:"Üks põhitoimeid on Carcinia Gambogia vilja ekstraks" ütleb juba mulle, et see on Ravimiameti poolt keelatud toode. Kunagi just seda taime sisaldav toode korjati meil tollis ära.
Optimisti poolt pakutavas seda ei sisaldu.
Kui vaadata neid lehti: http://www.raspberryketonesforte.com/ee2/
http://www.consumersinn.com/eem1/#
Siis puha eestlased selliste võõraste nägude ja olematute nimedega..... Kui ikka KAIDO ROOSSAAR oleks olemas ja tal oleks Eestis firma, siis googeldades tuleks nii mõndagi välja. Siin on lihtsalt suvalised pildid "enne-pärast" välja pandud ja eestlaste nimed alla kirjutatud. Pole viitsitud koralikult tõlkidagi. See KÕIK tekitab konkreetse toote vastu juba umbusaldust.....
Kui nüüd Optimist oma toote ikka kätte saab, siis tahaks ka ise tellida. Lp. Optimist! Andke, palun, teada! :)
 
Natuke teadlikule 08. november 2012, kl 06.53
Pharma Nordi Bio-Slim
Forever Garcinia Plus- 70caps Hind 32.59 http://www.amforamassaaz.ee/est/tervisetooted/25/KAALUJÄLGIMINE
http://tervisetoode.ee/aaloe/kaalulangetamine/128-kaalulangetamine/368-forever-garcinia-plus.html

Googeldades leiad veel mitmeid eesti lehti, kus Carcinia Gambogia tootes on ja Bio-Slimi saab apteegist osta, paljusid teisi tellida.

Lisan ka info, mida selle taime toimeaine teeb
1960-ndatel aastatel avastasid spetsialistid, et hüdroksüsidrunhape võib vähendada rasvade tootmist süsivesikutest. Ainevahetuse käigus muundab maks kasutamata süsivesikud (mida ei kasutatud energia tootmiseks ega muudetud glükogeeniks) rasvaks, hüdroksüsidrunhape aga takistab ensüümil (tsitraadiühendil)
süsivesikuid rasvaks muutmast. Nii põletab keha rasva ning see aitab kaasa kaalu alandamisele.

Hüdroksüsidrunhape vähendab samuti söögiisu. Kui maks on tootnud ja sinna varunud piisavalt glükogeeni, antakse ajule märku, et on tarbitud piisaval hulgal toitu. Söögiisu pärssimist nimetatakse küllastusrefleksiks.

Forever Garcinia Plus on loodud selleks, et vähendada süsivesikutest saadavate kalorite muundamist rasvaks ning parandada ainevahetust.
 
ki 08. november 2012, kl 08.31
Netikulleri kaudu tellides on ka päris mitu toodet,odavaim oli 26 euro kandis(500mg sisaldusega,60kapslit)
 
kayafree 09. november 2012, kl 07.39
Mis te arvate sellest ?

http://www.amazon.com/Raspberry-Ketone-Advanced-Supplement-Professional/dp/B00773JV5S

Tundub päris hea ja õige ?

Muideks, kui kaua seda kuuri tegema peab ? Kas tellida 1 või kohe 2 tükki.
 
h 09. november 2012, kl 09.39
Kas keegi oskab öelda, kust võeti see teadmine, et ainult 500 mg aitavad kaalulangusele kaasa? Kui vaadata dr OZ saadet, siis tema käes oleval Raspberry Ketone Plus kapslites on ka ainult 100 mg.
 
Vaarikas 09. november 2012, kl 16.55
Dr Oz soovitab päeva koguseks 200 mg kokku.....
 
vaarikas 09. november 2012, kl 17.06
10 päeva võetud ja 1 kilo juures hoopis !!!
Saadan tagasi petukaup!!!!
 
Maasikas 09. november 2012, kl 21.27
5 päeva võetud ja 2.5 kilo läinud... Vaatame mis tulemus järgmine nädal on
 
sparta 09. november 2012, kl 23.40
To: kayafree - jah, see peaks olema täiesti õige asi. Ise julgeksin seda osta küll.
To: h - loe natukene rohkem ja uuri juurde. Internet on täis artikleid ja ehtsate inimeste ehtsaid kogemusi. Ilmselgelt ei ole Dr Oz'il neid kapseleid endal vaja kasutada. ja puudub ka isiklik kogemus. Ja kui sa TÄHELEPANELIKULT kuulad, siis 250 mg ketoone päevas ON MINIMAALNE kogus. Inimeste ülekaal, rasvumisaste, soodumused ülekaalulisusele, toitumisharjumused jne on ju erinevad. Ma ei usugi, et inimesel, kellel on 1-2 ülekilo vajaks 1000 mg ketoone päevas. Mida aga peaks tegema need, kelle ülekilod ulatuvad kümnetesse ülekilodesse? 100 mg...hmm, i doubt that.
 
päiksekiir 10. november 2012, kl 15.01
Ärge ostke neid 38 euroseid ketoone, kui tervis tähtsam. Minagi läksin selle ilusa jutu õnge. Inimeseloom on juba selline, et ilus jutt müüb ja enne ei usuta, kui omal nahal pole ära proovitud. Minu kogemus siis selline. Esimene päev möödus paljulubavalt, 1 kilo läks nagu imeväel, tuju hea, energiat küllaga. Tekkis eufooria, kas tõesti toimib, uskumatu, super. Edasi kaal enam ei langend, seedimine läks korrast ära, tekkis närvilisus, imelik peapööritus, rahutus, kurgus tunne nagu miski põleks ja kui tekkis peavalu, mis mitu päeva kestis, mida mul pole ealeski olnud pole, siis tuluke süttis. Söögiisu eriti polnud. Surfasin siis foorumites ja lõpetasin nende võtmise. Vahelduva eduga võtsin neid kapsleid 5 päeva. Tuli välja, et teistelgi samad sümptomid, kuigi mõtlesin algul, et need ei tea millest, aga nüüd seostan kõiki neid nähte nende ketoonidega. Kuigi kogu see värk tundus kahlane, siis ikkagi tellisin, aga arvan , et see pole õige kraam vaid järgi tehtud värk. Hoidke eemale neist.
 
wu(40) 10. november 2012, kl 17.21
NB! Erinevad Raspberry Ketone kapslid sisaldavad erineva koguse toimeainet (100-500 mg). Siit ka hinnavahed. Minul õnnestus saada 30 päeva kuur (60 tk x 500mg)eBay kaudu ja maksma läks see koos saatmisega alla 13€. Kohale tuli 3-e päevaga koju postkasti. Kapslid olid pakendatud mitte purkidesse vaid minigrip kilekottidesse, et maksikiri postkasti ära mahuks. Hakkan nüüd tulemusi ootama. Ise olen väga skeptiline aga 13€ ei tapa! Annan tulemustest teada siis...
 
Reklaamime ka 10. november 2012, kl 18.08
"Originaal Rasberry Ketone keemilisis lisaaineid ei sisalda. Samuti, et kaalu aitavad langetada vaid 500mg kapslid. Enamik võltstooteid aga pakub 100 või 200 mg kapsleid."
See on ju väga hea reklaam. Muidugi ostke 500mg tablette. Need on suuremad ja maksavad rohkem. Tarbite igakord aina rohkem. Vahendaja (võrkturundaja) saab rohkem raha kätte.
 
sparta 11. november 2012, kl 23.59
Sa oled ikka natukene valesti aru saanud asjadest. Esiteks ei reklaami mina siin midagi, vaid pigem umbusaldan samamoodi seda Eestis müüdavat toodet nagu teisedki. Ja teiseks ei tähenda 500mg suuremaid tablette. Hind ikka tuleneb sellest, kas on tegemist naturaalsete v keemiliste toodetega. Keemia on odav, oli ja jääb.

Reklaamime ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Originaal Rasberry Ketone keemilisis lisaaineid e
> i sisalda. Samuti, et kaalu aitavad langetada vaid
> 500mg kapslid. Enamik võltstooteid aga pakub 100
> või 200 mg kapsleid."
> See on ju väga hea reklaa
> m. Muidugi ostke 500mg tablette. Need on suuremad
> ja maksavad rohkem. Tarbite igakord aina rohkem. V
> ahendaja (võrkturundaja) saab rohkem raha kätte.
 
katsejännu 13. november 2012, kl 23.07
no kuidas mõjub?
 
fosse 15. november 2012, kl 16.02
Netikuller võiks ennast põlema panna! Peale tellimist ja raha äramaksmist saadavad sulle e-kirja, et oi, seda toodet Eestisse tellida ei saa, kuna sisaldab keelatud aineid. Krt, miks nad siis seda tellimise varianti üldse pakuvad??? On nad leiutanud vahva tasuta krediidisaamise võimaluse? Ootan nüüd, millal nad raha tagasi kannavad.

Milliselt e-bay lehelt saab Eestisse tellida? USA; UK või kust?
 
Ei 15. november 2012, kl 17.09
kuskilt ei saa tellida, toll võtab ära ja hävitab. Kõik
pakid valgustatakse läbi.
 
miki 15. november 2012, kl 18.42
mina ostsin puhtalt neid ketoone, ilma mingi lisandita, 500mg kapsli kohta - teine päev proovin ja eriti suurt aru nagu ei saa, söögiisu justkui väiksem ja peale tabletti selline kerge (kas just ärevus aga) silmad punnis tunne:)))), et küll toimetaks ja oleks ja teeks:D, ostsin 4. kuu varu, aga kui keegi tahaks proovida , siis paki kuni 2 võiksin ära müüa (pakis 30kapslit). Kui kellelgi huvi, kirjuta meilile
 
Segaduses 18. november 2012, kl 17.09
Tellisin internetist 38euri maksvad Raspberry Ketone forte kapslid. Ennem eriti ei uurinud, aga nüüd kui need käes olid, siis tekkis mõte ennem kasutamist natukene taustuuringut teha. Leidsin ühe naise blogist http://spartanaine.wordpress.com/category/rasberry-ketone-forte/ informatsiooni ja mõtlesin, et asi on kahtlane. Võtsin siis ühe kapsli ja vaatasin, et seal sees pulber liigub, natuke pigistades tundus kapsel pehme, kapslil läks täpselt keskelt üle mingi triip, nagu oleks saanud seda pooleks teha. Mõtlesin, et keeran seda ja minu imestuseks see liikus, sai täitsa lahti teha. Tahangi teada, et kas see pidigi nii olema või ei pidanud? Ise kipun arvama, et ei pidanud. Ja kas teil oli ka kapslipurgis vatt sees? Ja lugedes oma kapslid kokku, sain ma 61 tükki, kuigi kirjutatud peale 60. Uurisin internetist pilti ja võrdlesin oma purgiga, siis kork on erinev, puuduvad triibud. Äkki keegi oskab vastata või jagada arvamust! Õnneks pole neid tarbima hakanud ja olen kindel, et ei hakkagi.
Aitäh, kes oskab aidata.
 
mumm 19. november 2012, kl 09.33
tellisin ka endale need 38.- eurised... olen võtnud neid nüüdseks täpselt kaks nädalat. Minu kaal pole langenud ja ei saa öelda ka,et oleks energiat juures. Olen piiranud end ka söökidega sellel ajal rohkem,aga ei midagi... täiesti vale värk. Olen sügavalt pettunud...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!